Strona 10 z 29 PierwszyPierwszy ... 6789101112131420 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 226 do 250 z 710

Temat: Mój pierwszy raz

  1. #226
    Rozkręcanko Avatar AniaSm
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Postów
    45

    Domyślnie Odp: Mój pierwszy raz

    oo dzieki za mily komplement..jest lekko przedlużony na tipsie.....fajnie ze sie komus spodobal...choc jak obejrzałam te cuda na tym forum to mi kopara opadła..i gdzie ja tu z tym hihii..buzka

  2. #227
    Debiutantka Avatar gosia86
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    WrO
    Postów
    9

    Domyślnie Odp: Mój pierwszy raz

    Witajcie Dziewczyny (i chłopaki jeśli jakis jest na forum )

    Kilka słów o mnie w ramach przywitania
    Pazurakim zajmuję sie od kwietnia 2009 jestem samoukiem, (zbieram na kurs, ale kasa ciągle rozchodzi się a to na żelik a to na jakieś ozdoby) efekty mojej pracy są różne czasem jestem bardzo zdoolona a innym razem mam ochotę wszystko odrazu spiłować, ale staram się i każde paznokcie wkładam dużo pracy i serca
    Wrzucę czasem jakąś fotkę moich wypocin
    Mam nadzieje że na forum znajdę dużo ciekawych rzeczy, a kiedyś nadejdzie taki dzień że i ja będę mogła komuś w czymś pomóc

  3. #228

    Domyślnie Odp: Mój pierwszy raz

    jest jeden może dwóch

    WITAMY

  4. #229
    Nałogowiec Avatar Etna
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Białystok
    Postów
    614

    Domyślnie Odp: Mój pierwszy raz

    KamisQ a kiedy my będziemy czytać o Twoim pierwszym razie?

  5. #230
    Rozkręcanko Avatar izabelats
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Skąd
    Gdańsk
    Postów
    41

    Domyślnie Odp: Mój pierwszy raz

    Witam wszystkich. U mnie zaczęło sie tak, że chciałam jakoś pożytecznie zagospodarować wolne chwile ( kótrych jest baaaaaardzo mało) na urlopie macierzyńskim. A ponieważ zawsze lubiłam coś majstrować przy pazurach poszłam na kurs akrylu. No jak już zobaczyłam o co w tym chodzi to baaaaaaaaaaaaardzo mi sie spodobało. No i tak mi sie już wydaje że to będzie mój pomysł na siebie Pazurki robie niecałe 2 m-ce. Czasem z lepszym a czasem z gorszym efektem, no ale w końcu troche trzeba ich zrobić zeby być dobrym Zdjęcie frencha to moje pierwsze pazury..napiłowałam sie ze ho ho....a te z konóćówką brokatową to moje drugie dzieło na własnych rączkach.

  6. #231
    No to..wpadłam Avatar goska197512
    Zarejestrowany
    Oct 2009
    Postów
    114

    Domyślnie Odp: Mój pierwszy raz

    witam wszystkich....
    pazurkami zajmuję się od roku,stało sie to przez przypadek ale bardzo się cieszę ze tak się stało ponieważ okazało sie że ja to kocham robic...jestem po dwóch kursach,pazurki robię w domku lub u klientki
    bardzo mi sie podoba to forum a i BARDZO dużo cennych informacji można tu wyczytac no i zobaczyc wasze cudne pazurki
    pozdrawiam ciepło

  7. #232
    No to..wpadłam Avatar WALENTYNA
    Zarejestrowany
    Oct 2009
    Skąd
    Kalety
    Postów
    114

    Domyślnie Odp: Mój pierwszy raz

    Witam ...
    Moje pierwsze pazurki - jeszcze przed kursem to jednym słowem załamka
    Nie dość że robiłam je bardzo długo (jakieś 5h ) to źle opracowałam pazurka i szybko "zgubiłam" swoje dzieła ... Teraz się z tego śmieję - no bo przecież człowiek uczy się na błędach czyż nieee
    Teraz już jest lepiej - choć czasem nie wszystko jest takie jak mi się wymarzy ale ćwiczę bo uwielbiam to co robię

  8. #233
    VIP Avatar natalia268
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    7 165

    Domyślnie Odp: Mój pierwszy raz

    Cytat Napisał goska197512 Zobacz post
    witam wszystkich....
    pazurkami zajmuję się od roku,stało sie to przez przypadek ale bardzo się cieszę ze tak się stało ponieważ okazało sie że ja to kocham robic...jestem po dwóch kursach,pazurki robię w domku lub u klientki
    bardzo mi sie podoba to forum a i BARDZO dużo cennych informacji można tu wyczytac no i zobaczyc wasze cudne pazurki
    pozdrawiam ciepło
    jak przez przypadek? opowiadaj

    ________________________________________


  9. #234
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Postów
    1

    Domyślnie Odp: Mój pierwszy raz

    hej nazywam się Angelika swój pierwszy raz z paznokciami zaczęłam dwa lata temu. Zrobiłam je dla mojej przyjaciółki- dłuuuugi french który na drugi dzień odpadł niedawno skończyłam kurs stylizacji paznokci a jeżeli znajdę chwilę czasu to wstawię kilka moich zdjęć
    Pozdrawiam

  10. #235
    Rozkręcanko Avatar dor@
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Postów
    71

    Domyślnie Odp: Mój pierwszy raz

    oto moja pierwsza praca. Kupilam sobie plytke i kilka porad wydrukowalam i krok po kroku jak bylo napisane robilam hehehe, ciezka praca to byla

  11. #236
    Debiutantka Avatar xBeciax97
    Zarejestrowany
    Oct 2009
    Postów
    4

    Domyślnie Odp: Mój pierwszy raz

    Witam Wszystkich bardzo serdecznie.Jestem pod wrażeniem waszych arcydzieł,uwielbiam piękne paznokcie i mam cichą nadzieję że nauczę się czegoś więcej od Was ,poniewaz dopiero zaczynam tą przygodę oczywiście na własny użytek,żeby nikogo nie uszkodzić.Pozdrawiam.
    Ostatnio edytowane przez xBeciax97 ; 23-10-2009 o 13:33 Powód: miało być bez cytatu

  12. #237
    Nałogowiec Avatar Zgredo
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Gdańsk
    Postów
    386

    Domyślnie Odp: Mój pierwszy raz

    U mnie zaczęło się niedawno, miałam zawsze obgryzione pazurki, mój mężczyzna motywował mnie do zadbania o paznokietki i zerwania z tym zgubnym nałogiem ale tak, jak palenie byłam w stanie dla niego rzucić, tak nie potrafiłam sobie poradzić z obgryzaniem. Wszystko to odruchy nerwowe i dopiero po jakimś czasie przebywania z nim nieco się uspokoiłam i zaczęłam mieć nawet wolne brzegi paznokcia Co prawda wciąż na palcu, ale...
    ...ale okazało się, że są cieniutkie i bardzo giętkie. Jak mojej Mamy. Tymczasem miałam zostać świadkową!
    Mama umówiła mnie do gabinetu do którego sama szła zrobić sobie pazurki, ale mój mężczyzna przypomniał sobie o znajomej, która "chyba paznokcie robi"... trafiłam na jej bloga, potem do niej. Zrobiła z moich ogryzków śliczny frenchyk. Był ładniejszy niż salonowy mojej Mamy. Ba - był ładniejszy niż salonowy samej Młodej, której na tipsa ktoś nakleił cyrkonie tak grubą kroplą kleju/żelu, że miała widoczną górkę totalnie przy tym ignorując jej prośby o zmniejszenie długości.
    Posiadanie paznokci tak mi się spodobało (i mojemu mężczyźnie też ), że poszłam raz jeszcze... i raz jeszcze myśląc już, czy nie dało by się robić tego samej, aby zarobić cokolwiek na studia (jako, że o pracę obecnie ciężko, zwłaszcza dla dziewcząt w wieku zagrożenia ciążowego do tego studentek) i uniezależnić się od sztywnych godzin pracy i tego całego kieratu...
    Znalazłam kurs w rozsądnej cenie i trwający jakieś sensowny czas, zadłużyłam się u swojej rodzicielki i... oto zaczynam kompletowanie klientek.
    "Wysoko mnie ceni - mówisz? Wiem, zażądałby więcej niż 30 srebrników"

  13. #238
    No to..wpadłam Avatar justyna nail
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Skąd
    Jędrzejów
    Postów
    214

    Domyślnie Odp: Mój pierwszy raz

    Witam wszystkich mam na imię Justyna , pazurkami zajmuję się od marca 2009 roku, jest to moja ogromna pasja, która próbuje poszerzać, ukończyłam kurs stylizacji, mój pierwszy raz zawdzieczam mężowi ale to nie ten pierwszy raz o którym pomyślałyście he, he, to wszystko dzięki niemu, on namówił mnie na pazurki, sam kupił mi zestaw i kazał wziąść sie do roboty, bo uznal że jestem do tego stworzona, mi się spodobało, wręcz sie zakochałam i tak już zostało i mam nadzieję, że zostanie na baaaardzoooo długo

  14. #239
    Molestantka klawiatury Avatar asiek
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Postów
    2 170

    Domyślnie Odp: Mój pierwszy raz

    Mój pierwszy raz... jak to fajnie brzmi heh ale do rzeczy więc ja swoją przygodę zaczęłam pod koniec grudnia 2008 roku, na początku sama, kupiłam sobie cały sprzęcik i robiłam pazurki koleżankom jednak doszłam do wniosku, że muszę iść na kurs i zrobiłam sobie kursik w lutym 2009 roku ale nie zapomnę jak robiłam pierwszy raz 4 godziny się męczyłam i wyszło okropnie

  15. #240
    Szkoleniowiec Avatar soffii25
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Skąd
    Bydgoszcz
    Postów
    1 052

    Domyślnie Odp: Mój pierwszy raz

    Witam
    Dopiero dzisiaj znalazłam to forum i w dodatku przez przypadek jak szukałam informacji na temat znaków wodnych
    Pazurkami zajmuję się od marca 2009 - dokładnie 28 lutego miałam egzamin Uwielbiam to co co robię, choć póki co ogranicza się to do wizyt domowych, ale mam nadzieję, że kiedyś się to zmieni.

    Pozdrawiam

  16. #241
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Skąd
    gryfice
    Postów
    1

    Domyślnie Odp: Mój pierwszy raz

    Witam wszystkich gorąco

  17. #242
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar kasiasssss
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    zlotow\limerick
    Postów
    3 585

    Domyślnie Odp: Mój pierwszy raz

    witam nowych rekrutow w naszych szeregach
    wszystkie marzenia sie spelniaja

  18. #243
    Nałogowiec Avatar wercia
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Skąd
    Krakow
    Postów
    657

    Domyślnie Odp: Mój pierwszy raz

    Hej ja zaczelam od siebie potem na znajomych a teraz bede sie szkolic na pazurki by robic to bardziej profesjonalnie mam nadzieje ze mi wyjdzie

  19. #244
    Szkoleniowiec Avatar PAZURKOMANIA
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    MYSŁOWICE
    Postów
    804

    Domyślnie Odp: Mój pierwszy raz

    o boze..a to o to chodzi w tym temacie...a ja myslałam ze o pierwszy raz w innym sensie...
    to ja zaczełam pazurkowy romans na sobie w lutym...sporadycznie... potem zrobiłam 20 maja kursik i zabrałam sie za testowanie na kolezankach od sierpnia pazurkami zajmuje sie równiez zarobkowo..

  20. #245
    Nałogowiec Avatar wercia
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Skąd
    Krakow
    Postów
    657

    Domyślnie Odp: Mój pierwszy raz

    hehe ty to masz pomysly ale jak chcesz mozesz cos na ten temat napisac

  21. #246
    Debiutantka Avatar kinialovle
    Zarejestrowany
    Oct 2009
    Postów
    6

    Domyślnie Odp: Mój pierwszy raz

    Mój pierwszy raz hmmm... Kiedy to bylo ? jakies 3 lata temu ..zobaczylam tipsiki u mojej kolezanki i dalam sobie zrobic ..od tamtej chwili o niczym innym nie myslalam az w koncu kupilam sobie zestaw.. zmienialam wzorki co najmniej raz czy dwa w tyg zafascynowalo mnie to i wciagnelo...nie mam ukonczonego kursu ani studiow ale pazurki nawet niezle wychodza i co najwazniejsze dobrze trzymaja Glównie robie sobie ale jak nadazy sie okazja to nie odmawiam i robie takze znajomym to tak w skrucie buziaki

  22. #247

    Smile Odp: Mój pierwszy raz

    Witam wszystkich
    Moja przygoda z pazurkami zaczęła się już w gimnazjum. Początkowo było to tylko malowanie i ozdabianie paznokci, potem było przyklejanie tipsów. A potem kupiłam zestaw do żeli i zaczęłam robić sobie pazurki. Zrobiłam 2 razy chyba i stwierdziłam, że raczej do bani mam żel bo wszystko mi się zapowietrzało i po tygodniu odpadało. Aż w końcu zamówiłam sobie akcesoria do akryli i zakochałam się w nim Wszystko się ładnie trzyma, nie odpada. Obecnie chodzę to 3 klasy technikum i robię pazurki akrylowe sobie ale i również koleżankom od maja 2009. Nie posiadam kursu - jestem samoukiem Pozdrawiam

  23. #248
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar szpila59
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Bolesławiec
    Postów
    3 140

    Domyślnie Odp: Mój pierwszy raz

    Mój pierwszy raz miał miejsce ponad pół roku temu w moim domu w kuchni... było bardzo miło,ale trochę się denerwowałam.... byłam sama... tylko on i ja.... chociaz trochę mnie na początku bolało kiedy wsadzałam... rękę do lampy

    hehe... oprzeć się nie mogłam i to napisałam, sorry
    "tylko on i ja" - tylko żel i ja


  24. #249
    VIP Avatar natalia268
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    7 165

    Domyślnie Odp: Mój pierwszy raz

    Ty zboczencu jeden

    ________________________________________


  25. #250
    Totalna maniaczka Avatar Valia
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    741

    Domyślnie Odp: Mój pierwszy raz

    Cytat Napisał szpila59 Zobacz post
    Mój pierwszy raz miał miejsce ponad pół roku temu w moim domu w kuchni... było bardzo miło,ale trochę się denerwowałam.... byłam sama... tylko on i ja.... chociaz trochę mnie na początku bolało kiedy wsadzałam... rękę do lampy

    hehe... oprzeć się nie mogłam i to napisałam, sorry
    "tylko on i ja" - tylko żel i ja
    SZPILA WARIATKO hahahahahaha ja już myślałam, że przeczytan jakiś pikantny koniec a tu dupa hahaha
    KAMIS AJ LOF JU

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Witam wszystkich
    By Kamis in forum Przywitaj się
    Odpowiedzi: 5739
    Ostatni post / autor: 02-09-2018, 12:11

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •