Strona 18 z 29 PierwszyPierwszy ... 814151617181920212228 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 426 do 450 z 710

Temat: Mój pierwszy raz

  1. #426
    Molestantka klawiatury Avatar Tosiaczek
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    Bielsko-Biała
    Postów
    1 513

    Domyślnie Odp: Mój pierwszy raz

    A ja nie mam zdjęć z moich początków

    Ale to było rok temu nie będę do tego wracać

    http://bellissima-joanna-werbska.blogspot.com/

    "Możesz wychylić do dna nawet litra, a jednak,
    Nie odnajdziesz uczuć w dużych cyckach bez serca..."

  2. #427
    No to..wpadłam Avatar Wena
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Skąd
    Legnica
    Postów
    266

    Domyślnie Odp: Mój pierwszy raz

    A to moje jedne z pierwszych bo nie mogę tych "lepszych" kąsków znaleźć.










    Najśmieszniejsze jest to, że teraz wcale nie jestem lepsza

  3. #428
    No to..wpadłam Avatar MariolciaS
    Zarejestrowany
    Aug 2010
    Skąd
    Lubartów
    Postów
    134

    Domyślnie Odp: Mój pierwszy raz

    Wena moja droga ja też się dopiero uczę, jestem na jeszcze wcześbiejszym etapie niż ty więc nic się nie martw i pracuj

  4. #429
    No to..wpadłam Avatar Wena
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Skąd
    Legnica
    Postów
    266

    Domyślnie Odp: Mój pierwszy raz

    A to prace sprzed... hmm, będzie sprzed 2 lat jeszcze przed kursem.
    W powijakach to ja jestem z żelem.. Jakoś się nie za kumplowaliśmy

  5. #430
    VIP Avatar nanami7
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Poznań
    Postów
    5 170

    Domyślnie Odp: Mój pierwszy raz

    Wena no co Ty ? Przecież jest lepiej widać to po zdjęciach prac
    Jest między nami gra,
    którą gra się w parach...



    www.paznokcie-poznan.blogspot.com

  6. #431
    Debiutantka Avatar marrika87
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Skąd
    Łódź
    Postów
    2

    Domyślnie Odp: Mój pierwszy raz

    Hmmm a moj pierwszy raz byl bardzo dawno temu jeszcze w podstawowce kiedy to chcialysmy razem z siostra "być fajne" hehe i zrobilysmy sobie same akrylowe paznokietki. MASAKRA . Mialam tak zniszczone paznokcie po tych eksperymentach ze szok.
    Potem kiedy bylam coraz starsza zaczelam chodzic do roznych stylistek i zawsze bylam niezadowolona. Zawsze cos bylo nie tak jak bym chciala (przez 5 lat). Wreszcie postanowila sama sprobowac i kupilam profesjonalne produkty do zakladania paznokietkow ogladalam gazety, internetowe filmy. Robilam wylacznie sobie i najblizszym. Wreszcie jedna z najcudowniejszych osob na swiecie (widzac moje prace) namowila mnie na kurs i robienie innym osoba. Zgodzilam sie i nie zaluje. To pasja w ktorej sie spelniam choc jeszcze duzo pracy przede mna. Pozdrawiam i trzymajcie kciuki

  7. #432
    Debiutantka Avatar gizmolek
    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Skąd
    Iłownica
    Postów
    4

    Domyślnie Odp: Mój pierwszy raz

    Witam wszystkich na forum moje pierwsze paznokcie żelowe zrobiłam sobie 3 lata temu na sylwestra ,ponieważ dostałam cały sprzęt pazurkowy pod choinkę od męża pamiętam jak dziś taki jasny brokat na całości i do tego 3 gwiazdki holo srebrne i różowa. Pięknie się świeciły, szkoda że zdjęcia nie zrobilam... teraz to już łatwizna wtedy trwało to godzinami.
    "Śpieszmy się kochać mężczyzn......tak szybko dochodzą"
    pozdrawiam wszystkie paznokciowe forumowiczki

  8. #433
    Molestantka klawiatury Avatar Tosiaczek
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    Bielsko-Biała
    Postów
    1 513

    Domyślnie Odp: Mój pierwszy raz

    Wena Głupoty gadasz. Każda z nas robi postępy!

    http://bellissima-joanna-werbska.blogspot.com/

    "Możesz wychylić do dna nawet litra, a jednak,
    Nie odnajdziesz uczuć w dużych cyckach bez serca..."

  9. #434
    Rozkręcanko Avatar luna07
    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Skąd
    Dąbrowa Górnicza
    Postów
    87

    Domyślnie Odp: Mój pierwszy raz

    moja styczność z pazurkami żelowymi zaczęła się od... sąsiadki jej znajoma robiła kurs i potrzebowała modelki do nauki czyli zaczynałam jako królik doświadczalny po 2 latach wróciłam do tego samego salonu ale już na kurs i tak od marca 2010 zajmuję się stylizacją

  10. #435
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Postów
    2

    Domyślnie Odp: Mój pierwszy raz

    Witam nazywam się Magda, jestem dość młodą osóbką ale od dawna inspirują mnie paznokcie. Jako że nautralną płytkę paznokcia mam bardzo miękką i nie da się na niej pracować, postanowiłam zagłębiać się w robieniu paznokci narazie dla siebie. Więc tak próbowałam z żelem.. ale miałam marnej firmy, jestem samoukiem i nie potrafiłam się nawet tym jeszcze obsłużyć. Robiłam wiele błędów. Nie czytałam ani nie oglądałam nic na temat robienia. Jednak to się zmieniło. Mój cały stary zestaw trafił ( za przeproszeniem )szlag i została mi tylko lampa.. postanowiłam sie najpierw poedukować na własną rękę a później zakupić potrzebne mi materiały i urzekł mnie sposób robienia paznokci akrylowych. Zdaje mi się on łatwiejszy bo jest bez lampy ale i też dlatego że nie łatwo jest tak pozalewać skórek w czym byłam mistrzynią.. no i tak już wiem co jest niezbędne, do czego potrzebne jest to tamto, zastosowanie niektórych rzeczy, a także jak i co powinno się robić, ale nie wszystko. Znam tylko te podstawowe rzeczy których wyuczyłam się z filmików. Jednak te śmieszne drobiazgi czasem chodzą mi po głowie i nie moge do nich dojść. tak moje pytania brzmią ;

    1. słyszałam kiedyś że wystarczy zamoczyć pędzelek w liquidzie (?) a potem w proszku akrylowym i ot mamy ładną i fajną kuleczke..
    jakoś nigdy nie miałam (jeszcze) okazji na żywo tego zobaczyć, ani sama nie robiłam.. ale w teoretyce zdaje mi sie to niewykonalne..
    a żadne filmiki nie pokazują tego.

    2. czy to prawda że na sam koniec roboty akrylowej trzeba jeszcze żelem clear ?

    3. czy ozdoby nie można zatapiać w akrylu ?

    martwie się o to bo w zestawie nie mam żelu. Mam także tylko przezroczyste paznokcie z kieszonką.. a boje sie ze nie bede potrafiła zrobic frencha.. ale to swoją drogą, muszę zakupić białe tipsy bez kieszonki.

    Więc czekam i dziękuje z góry za odpowiedzi.

  11. #436
    Naczelny Grafik Forumowy Avatar rudzia1985
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Skąd
    Niemcy
    Postów
    5 853

    Domyślnie Odp: Mój pierwszy raz

    Cytat Napisał maddleen Zobacz post
    1. słyszałam kiedyś że wystarczy zamoczyć pędzelek w liquidzie (?) a potem w proszku akrylowym i ot mamy ładną i fajną kuleczke..
    jakoś nigdy nie miałam (jeszcze) okazji na żywo tego zobaczyć, ani sama nie robiłam.. ale w teoretyce zdaje mi sie to niewykonalne..
    a żadne filmiki nie pokazują tego.

    2. czy to prawda że na sam koniec roboty akrylowej trzeba jeszcze żelem clear ?

    3. czy ozdoby nie można zatapiać w akrylu ?

    martwie się o to bo w zestawie nie mam żelu. Mam także tylko przezroczyste paznokcie z kieszonką..
    1. jesli pracujesz na akrylu to oczywiscie musisz zamoczyc pedzelek w liquidzie ale musisz tez go mocno odsaczyc o scianke kieliszka, pozniej dajesz do proszku i bedziesz miala mokra kulke, chwilke odczekaj sie akryl zrobi sie jednolistej konsystencji
    namiar liquidu mozesz tez odsaczyc na reczniku papierowym, pedzelek nie moze byc mokry
    2. nie musisz, mozesz na przygotowany juz pazurek polozyc lakier bezbarwny, ale jak zrobisz zelikiem wykanczajacym ( podobny do lakieru konsystencja ) to bedzie ladniejszy efekt
    3. jasne, ze mozna, mamy nawet temat o zatapianiu ozdobek

    poczytaj sobie forum, znajdziesz tu odpowiednie tematy Ciebie interesujace, jest tu wiele cennych i przydatnych porad, krok po kroku, filmiki

    nie paznokcie przezroczyste a tipsy przezroczyste ale tez jest temat o tym
    Ostatnio edytowane przez rudzia1985 ; 24-10-2010 o 17:20
    Agnieszka

  12. #437
    VIP Avatar Emilia B.
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    okolice Warszawy
    Postów
    6 083

    Domyślnie Odp: Mój pierwszy raz

    rudzia już ładnie wytłumaczyła madlen, jak przestudiujesz nasze forum i informacje w nim zawarte to będziesz wiedzieć prawie wszystko W odpowiednich działach możesz zapytać o co tylko chcesz Tu nie ma głupich pytań, ale za to jest mnóstwo dziewczyn, które pomogą i wytłumaczą Witamy na forum



  13. #438
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Postów
    2

    Domyślnie Odp: Mój pierwszy raz

    tak, tipsy.. nie paznokcie. Pomyliło mi się.
    buszowałam już troche po forum ale ciężko mi czasem się na nim połapać, dziękuje ;*

  14. #439
    Naczelny Grafik Forumowy Avatar rudzia1985
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Skąd
    Niemcy
    Postów
    5 853

    Domyślnie Odp: Mój pierwszy raz

    najlepiej poruszac sie na forum szukajac odpowiedniego dzialu na glownej stronie np. metoda akrylowa i pozniej poszczegolne podtematy w tym dziale zdecydowanie latwiej...
    Agnieszka

  15. #440
    Wczytuje się Avatar selijah
    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Postów
    15

    Domyślnie Odp: Mój pierwszy raz

    Przedstawiam swoje pierwsze (po szkoleniu) prace

    (mam nadzieje, ze zdjecia sie zaladowaly ;p )

  16. #441
    Naczelny Grafik Forumowy Avatar rudzia1985
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Skąd
    Niemcy
    Postów
    5 853

    Domyślnie Odp: Mój pierwszy raz

    nad frenchem musisz jeszcze popracowac, nad linia usmiechu bo jest prawie prosta, nad boczkami, uzyj coverka bo nie bedzie widac naturalnego pazurka ( gdy bedzie odrastac ), ktorego widze na malym paluszku
    z czasem bedzie coraz lepiej...
    drugi wyglada lepiej...

    zapraszam do lektury na naszym forum
    Agnieszka

  17. #442
    Wczytuje się Avatar selijah
    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Postów
    15

    Domyślnie Odp: Mój pierwszy raz

    Dzieki za opinie, nastepnym razem zwroce uwage na linie usmiechu ,
    a co do coverka, to chcialam powiedziec, ze chyba kupilam bylejaki, bo tutaj polozylam dwie warstwy i mimo wszystko
    nie kryje albo to wina pigmentu, ktory opadl. Nie mieszalam zelu przed apikacja, bo balam sie,
    ze narobie pecherzykow

  18. #443
    Naczelny Grafik Forumowy Avatar rudzia1985
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Skąd
    Niemcy
    Postów
    5 853

    Domyślnie Odp: Mój pierwszy raz

    mozez smialo wymieszac jakies 30min przed praca, ja robie to zawsze wieczorem, a rano siadam do roboty
    pamietaj, ze coverek sie cieniuje, od walu ( mniej ) do wolnego brzegu...
    http://forum.wzorki.info/przedluzani...e-o-pomoc.html
    Agnieszka

  19. #444
    Molestantka klawiatury Avatar rudzielec
    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Skąd
    Kiedyś SZCZECINEK, teraz Boston;)
    Postów
    1 735

    Domyślnie Odp: Mój pierwszy raz

    jedne z pierwszych...fotki dosc malo ostre...
    SKORO JESTEŚMY TYM, CO JEMY
    TO NIEZŁE ZE MNIE CIACHO

  20. #445

    Domyślnie Odp: Mój pierwszy raz

    Moj pierwszy raz hihi
    Pazuri malowalam od zawsze mozna powiedziec, ze od kolyski hehehe, ale nie zawsze konczylo sie na paznokciach- czasem sciana sie zalapala albo stol hihi mama nie bardzo bylo zadowolona, jak zobaczyla, ze jej ulubiony czerwony lakier jest wszedzie hehe
    Z czasem paznokcie staly sie moja pasja malowalam sobie i wszystkim znajomym. Wkoncu poszlam na kurs stylizacji - to zawsze bylo moje marzenie
    Wiec teraz robie to co lubie

  21. #446
    No to..wpadłam Avatar pazureczek89
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Skąd
    Kraków
    Postów
    114

    Domyślnie Odp: Mój pierwszy raz

    Cześc dziewczyny Ja zajmuję się stylizacją paznokci 2,5 roku, Ukończyłam kurs w La Femme W Krakowie. Kocham to co robię jest to moją pasją. Chętnie wybrała bym sie na szkolenia inne może ktoś mi coś doradzi. Pozdrawiam!

  22. #447
    Administrator Avatar samaron
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Zgierz
    Postów
    4 314

    Domyślnie Odp: Mój pierwszy raz

    W Krakowie masz szczęście być blisko Pauliny Pastuszak,
    Studio Kreacji Paznokci


  23. #448
    Debiutantka Avatar Blonda1984
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Postów
    3

    Domyślnie Odp: Mój pierwszy raz

    Witam, a w sumie dobry wieczor. Jestem z Rudy Śląskiej, ale obecnie mieszkam w Bytomiu. Moja przygoda ze stylizacja paznokci tzn stylizacją głównie żelową zaczęła sie 2 miesiace temu, kiedy wybrałam się na kurs. Od zawsze moje dłonie były dla mnie jednym z najważniejszych elementów mojego całego wizażu. Dokładnie rok temu po raz pierwszy w życiu wybrałam się na wizytę do salony kosmetycznego w celu żelowego wystylizowania moich pazurków. Jestem dociekliwą osobą, więc osoba, która mi robiła żele musiała się nieźle napocić opowiadając dodatkowo o stylizacji paznokci. No i tak o to postanowiłam 2 miesiące temu wybrać się na kurs (wspomnę iż przed tym poza malowaniem sowich pazurków lakierem to nigdy nie robiłam sobie samej paznokci żelowych). Kurs super, bo miałam go indywidualnie z osobą, która zajmuje się tym profesjonalnie i której bardzo dziękuje za wszystkie wskazówki i cierpliwość. Mój samodzielny pierwszy raz był w ostatnią niedzielę, zrobiłam żele na moich paznokciach, dzisiaj był pierwszy samodzielny raz na paznokciach mojej kolezanki. Uuuuu no to sie rozpisalam. załączam 2 pliczki mam nadzieję, że będzie coś widać - pierwszy to moje pazurki, drugi - pazurki koleżanki.

  24. #449
    VIP Avatar Emilia B.
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    okolice Warszawy
    Postów
    6 083

    Domyślnie Odp: Mój pierwszy raz

    Blonda chciałabym żeby moje pierwsze tak wyglądały



  25. #450
    VIP Avatar nanami7
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Poznań
    Postów
    5 170

    Domyślnie Odp: Mój pierwszy raz

    Blonda gratuluję nie powiedziałabym, że to pierwszy raz
    Jest między nami gra,
    którą gra się w parach...



    www.paznokcie-poznan.blogspot.com

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Witam wszystkich
    By Kamis in forum Przywitaj się
    Odpowiedzi: 5739
    Ostatni post / autor: 02-09-2018, 12:11

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •