Strona 22 z 29 PierwszyPierwszy ... 12181920212223242526 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 526 do 550 z 710

Temat: Mój pierwszy raz

  1. #526
    No to..wpadłam Avatar celina_celina
    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Skąd
    lubuskie
    Postów
    153

    Domyślnie Odp: Mój pierwszy raz

    Kochane
    Poniżej mój pierwszy raz.... Niestety zdążyłam zrobić tylko jednego pazurka.
    Dziś odebrałam paczuszkę z akcesoriami i nie mogłam doczekać się pierwszej próby.
    W sobotę ciąg dalszy a tym czasem czekam na wskazówki
    Celina

  2. #527
    Kosmetyczka
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    mazowieckie/Kozienice
    Postów
    2 578

    Domyślnie Odp: Mój pierwszy raz

    ja to jestem amatorką ale jesli mogę sie wypowiedzieć to:
    1. do takiego paluszka zrobiłam bym smuklejszy kształt tzn, migdała np
    2. jezli juz kwadracik to jeszcze dwa ruchy pilniczkiem po bokach
    3. wg mnie to za głeboki uśmiech tzn nie proporcjonalnie wyglada
    4 no to uśmiech, uśmiech i jeszcze raz uśmiech
    co do bocznej budowy to chyba ok przy tak krotkim pazurku nie musi byc wiecej materialu na lini C

    ale ogólnie to mysle ze jest

  3. #528
    Nałogowiec Avatar lenanails
    Zarejestrowany
    Jun 2011
    Skąd
    Kąty wrocławskie
    Postów
    448

    Domyślnie Odp: Mój pierwszy raz

    jak na pierwszy raz to ok
    moje to były masakryczne...szkoda że zdjecia wtedy nie zrobiłam to miały byście ubaw

    Też bym boczki dopiłowała ( sama tez nie zawsze dopiłuje) i uśmiechnęła. a i frencha bym krótszego zrobiła bo skraca pazurka.

  4. #529
    No to..wpadłam Avatar celina_celina
    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Skąd
    lubuskie
    Postów
    153

    Domyślnie Odp: Mój pierwszy raz

    Dzięki laseczki
    Jutro kolejne próby Będę się systematycznie chwalić
    Celina

  5. #530
    Kosmetyczka
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    mazowieckie/Kozienice
    Postów
    2 578

    Domyślnie Odp: Mój pierwszy raz

    najwazniejsze to ćwiczyc, i pracować nad tym co nie wychodziza kazdym razem bedzie lepiej Celinko jak zrobisz pazurka nastepnego to strzel mu cztery foty, i wrzuc go do tematu http://forum.wzorki.info/zdjecia-paz...paznokcia.html wtedy dowiesz sie wiecej co i jak poprawiac, tylko pamietaj o tym zeby zrobic cztery zdjecia z kazdego profilu, w przeciwnym razie ciezko bedzie ocenic co jest zle,a poza tym dziewczyny wywala to do kosza

  6. #531
    No to..wpadłam Avatar celina_celina
    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Skąd
    lubuskie
    Postów
    153

    Domyślnie Odp: Mój pierwszy raz

    Paulka, dzieki serdeczne
    Załączam moją całą pierwszą rączkę. Ale się namachałam.... Normalnie cały dzień siedziałam nad obiema rękami... Dobrze, że zarezerwowałam sobie na to całą sobotę
    Celina

  7. #532
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Jul 2010
    Skąd
    Łaziska Górne
    Postów
    11

    Domyślnie Odp: Żel czy akryl?

    Chciałabym sie wam pochwalić moimi pierwszymi pazurkami akrylowymi bo wcześniej tylko robiłam żelem i kwiatki akrylowe na nich a dzisiaj zaszalałam akrylkami. co sądzicie :

  8. #533
    Debiutantka Avatar Sendinka
    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Skąd
    Lubraniec
    Postów
    2

    Domyślnie Odp: Mój pierwszy raz

    Witam wszystkich serdecznie Mam na imię Karolina i mam 22 lata.Od dłuższego czasu interesuje się zdobieniem paznokci oraz ogólnie kosmetyką dlatego postanowiłam działać w tym kierunku.Ukończyłam już dwie szkoły które pomogły mi się kształcić w tym kierunku.Pierwsza na jaką się zdecydowałam to studium o profilu usługi kosmetycze a druga którą całkiem niedawno zakończyłam to wizaż i stylizacja paznokci.Ponad to mam juz za sobą ukończony kurs kosmetyczny oraz zdobyłam liczne certyfikaty w dziedzinie wizażu i stylizacji paznokci. Lecz nadal czuje niedosyt i chciałabym się czegoś więcej nauczyć.Obecnie zafascynowało mnie zdobienie paznokci farbkami akrylowymi. Dlatego też postanowiłam dołączyć do waszego grona bo aby móc wymieniać się doświadczeniami i śledzić nowe trendy w modzie pazurkowejPozdrawiam wszystkich gorąco

    Kolor czerwony jest zarezerwowany dla administracji
    Ostatnio edytowane przez Sendinka ; 27-07-2011 o 19:28

  9. #534
    VIP Avatar nanami7
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Poznań
    Postów
    5 170

    Domyślnie Odp: Mój pierwszy raz

    Celinko, dużo ćwiczeń przed Tobą nad kształtem i budową pazurków, bo zwróć uwagę, że każdy jest inny

    Gosiu fajniusie pazureczki

    Sendinka, czekamy na fotki
    Jest między nami gra,
    którą gra się w parach...



    www.paznokcie-poznan.blogspot.com

  10. #535
    No to..wpadłam Avatar murbania
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    TARNOBRZEG
    Postów
    272

    Pet Odp: Mój pierwszy raz

    ja zawsze lubiłam dłubać w pazurkach. Kupiłam sobie wszystko żeby robić tylko dla siebie ale wszystkim się podobały tak że teraz na tym dorabiam Nauczyłam się sama potem zrobiłam kurs. Potem wyszłam za mąż i zaszłam w ciąże i mąz zabronił mi robić bo gdzieś wyczytał że to szkodzi dzidzi. Dla spokoju sumienia posłuchałam, a teraz dzidzia ma już prawie roczek a ja od miesiąca powróciłam do mojej pasji.

  11. #536

    Domyślnie Odp: Mój pierwszy raz

    czesc. moje pierwsze pazurki trwaly 4 godziny ale dla bezpieczenstwa najpierw zrobilam jednego - co trwalo godzinke ale udalo sie

    mam tylko pytanie czy mozna laczyc lakier do paznokci z zelami i jak to zrobic bo chciala bym sie bawic w tworzenie lakierami nadal ale nie wiem czy mozna i jak

  12. #537
    Totalna maniaczka Avatar kochanaa
    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Skąd
    Bolesławiec
    Postów
    954

    Domyślnie Odp: Mój pierwszy raz

    Można. Ja od dawna próbuję robić jakieś wzorki lakierami i robiłam kiedyś na żelu, a teraz na akrylu

  13. #538
    No to..wpadłam Avatar Maremi
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Cork IE
    Postów
    223

    Question Poczatkujaca amatorka

    Witam Was dziewczyny bardzo cieplutko mam nadzieje, ze nie powiele pytania, ktore byc moze pojawilo sie wczesniej na forum, ale chcialam spytac o cos bardzo waznego. Jestem zupelna amatorka jesli chodzi o robienie paznokci. Tak bardzo spodobaly mi sie paznokcie wykonane mi przez profesjonalistke, ze zapragnelam nauczyc sie robienia ich samodzielnie. Zakupilam sprzet, zele, akryle, pedzle, lampy, ozdoby, gazety (akademia paznokci), ogladam filmiki na You Tube, od kilku dni czytam wasze forum no i trenuje na sobie i przyjaciolkach. Pytanie moje brzmi, czy uwazacie, ze jest sie w stanie samodzielnie nauczyc techniki i tajnikow robienia paznokci bez uczestniczenia w kursie? Niestety czas mi na to nie pozwala (male dziecko) by taki kurs zrobic. Dodam, ze artystyczne ciagotki zawsze mialam (maluje obrazy - one stroke technique, robie kartki urodzinowe itp). Bede wdzieczna za odpowiedz i moze podpowiedz co jeszcze powinnam robic by poglebic swoja wiedze. Jak sie dowiem jak zalacza sie tu zdjecia, to umieszcze probki moich poczatkow sciskam was mocno...
    Ostatnio edytowane przez Maremi ; 26-08-2011 o 17:35

  14. #539
    No to..wpadłam Avatar olao
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Skąd
    GBY
    Postów
    183

    Domyślnie Odp: Mój pierwszy raz

    Pewnie ,ze każdy jest w stanie robić dobrze paznokcie bez kursu.Dobrze ,że trafiłaś na to forum pełne mądrości.Czytaj i ćwicz.Ja mam kurs,który nauczył mnie tylko podstaw ,a reszty internet.Wstawiaj zdjęcia prac i dziewczyny powiedzą Ci co trzeba poprawić.
    Jeśli mam ocenić te które wstawiłaś to w pierwszych przydałoby się boczki potraktować.W drugich budowa trochę nie tego.Jakby płaskie i grube.Ale na pewno jesteś na dobrej drodze.

  15. #540
    VIP Avatar natalia268
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    7 165

    Domyślnie Odp: Mój pierwszy raz

    dużo osób robi lepsze pazurki bez kursu niż te z kursem... wiec nie ma się czym przejmowac, a duzo ćwiczyc

    jak tachnike one stroka masz opanowana to przenos na pazurki i bedzie ekstra !

    ________________________________________


  16. #541
    No to..wpadłam Avatar Maremi
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Cork IE
    Postów
    223

    Domyślnie Odp: Mój pierwszy raz

    Dziekuje dziewczyny za odpowiedz , wsparcie i ocene moich prac. Bede cwiczyc i trenowac

  17. #542
    Rozkręcanko Avatar sylwia36
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Brzeg
    Postów
    53

    Domyślnie Odp: Mój pierwszy raz

    Witam wszystkie kobietki na tym forum,szperam tu od jakiegoś czasu i stało się to moim nałogiem,ale zanim zacznę to chcę się przedstawić.
    Mam na imię Sylwia,jestem szczęśliwą mamą trójki dzieci,męża najlepszego pod słońcem....postanowiłam dołączyć do Waszego grona,pomimo tego,że nie mam ukończonego kursu itd.Chciała bym się podzielić swoimi wytworami.Ogólnie nie pracuję,ponieważ wychowuję trzyletnią córeczkę.Zajmuję się zdobieniami decoupage,a w tej chwili pazurkami.Ogólnie bardzo lubię to robić.To moja pasja.Szczerze powiem,że od dziecka coś dłubałam,coś tworzyłam,ale pazurki zainteresowały mnie wtedy,kiedy tydzień po wizycie u stylistki,paznokcie się zapowietrzyły i zaczęły odpadać.Pomyślałam,że i ja mogę spróbować,bo wydawanie takiej kasy mija się z celem.
    Miesiąc temu zakupiłam co trzeba i się zaczęło.Wiedziałam tyle co z forum i filmików,bez żadnego doświadczenia zrobiłam pierwsze paznokcie.Próbowałam i żel i akryl,obydwa mi odpowiadająNie powiem,że to łatwe,ale się nie poddaję,molestuję swoje paluchy,innych koleżanek i córki.Możecie się śmiać,ale wczoraj już przed snem zastanawiałam się czy dała bym rady wykonać szpica(chodziło i o wykonanie na formie),siedziałam cichutko do 1 w nocy,ale udało się.Kolorystycznie może nie taki jak chciałam,ale....jak na pierwszy raz może być-tak myślę.
    Mam wielki opór wrzucić zdjęcia,bo Wasze są takie piękne,ale robię wiele błędów i chciała bym o udzielenie mi uwag .Jeśli coś nie tak to To chyba tyle jak na początek i pierwszy raz.Pozdrawiam wszystkie kobietki.

  18. #543
    Nałogowiec Avatar butterfly 1
    Zarejestrowany
    May 2011
    Postów
    407

    Domyślnie Odp: Mój pierwszy raz

    sylwia36 ja nie jestem ekspertem ale jak dla mnie to te pazurki są bardzo ładne, na tych drugich trochę uśmiech bym poprawiła ,ale to już ćwiczenia,ćwiczenia,ćwiczenia mi też do ideału dużo brakuje , bardzo ładne

  19. #544
    No to..wpadłam Avatar Maremi
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Cork IE
    Postów
    223

    Domyślnie Odp: Mój pierwszy raz

    Sylwia36 gratuluje pierwszego szpica sama zaczynam dopiero, ale jak na moje oko podobaja mi sie Twoje pazurki

  20. #545
    Rozkręcanko Avatar elle09
    Zarejestrowany
    Apr 2011
    Skąd
    Kraków
    Postów
    90

    Domyślnie Odp: Mój pierwszy raz

    Okej, więc i ja się przedstawię.
    Ma na imie Ela mam 20 lat i roczną córeczkę.
    Jeżeli chodzi o pazurki to mam fioła na ich punkcie
    Moje pierwsze żelki wygladały strasznie i dobrze, że zdjęcia nie mam
    Nie skończyłam kursu (brak środków i czasu)
    Niestety czasu na pazurki mam również mało. Jak na razie pracowałam z żelem, akrylu się jeszcze boje
    W najbliższym czasie postaram się dodać jakieś zdjęcie moich prób

  21. #546
    Totalna maniaczka Avatar RedSunset
    Zarejestrowany
    May 2010
    Skąd
    woj. śląskie, okolice Myszkowa gg11632818
    Postów
    1 296

    Domyślnie Odp: Mój pierwszy raz

    Dziewczyny fajne te Wasze pazurki Ja się jeszcze nie udzielałam chyba w tym temacie a właśnie wczoraj szperając po starych fotkach znalazłam jedno zdjęcie pazurów Robiłam je zaraz po kursie jakoś, potem miałam 2,5 roku przerwy od pazurków...wszystko leżało i się przeterminowało...zakupiłam sobie nowy zestaw w kwietniu 2010 i tak się nie rozstaję z pazurkami od tamtej pory
    Tylko mi się nie śmiać

  22. #547
    No to..wpadłam Avatar Maremi
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Cork IE
    Postów
    223

    Domyślnie Odp: Mój pierwszy raz

    RedSunset Ja sie nie znam, bo poki co sama nie potrafie takich robic, wiec jak dla mnie super.
    Ostatnio edytowane przez Maremi ; 31-08-2011 o 01:06

  23. #548
    Naczelny Grafik Forumowy Avatar rudzia1985
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Skąd
    Niemcy
    Postów
    5 853

    Domyślnie Odp: Mój pierwszy raz

    Red...powiem Ci, ze nawet i te fajnie wygladaja Nie sa szerokie po bokach wiec juz cos tam switalo ale teraz co wyczyniasz to nie da sie opisac, takze jestes duzo, duzo do przodu
    Agnieszka

  24. #549
    Rozkręcanko Avatar sylwia36
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Brzeg
    Postów
    53

    Domyślnie Odp: Mój pierwszy raz

    Cytat Napisał RedSunset Zobacz post
    Dziewczyny fajne te Wasze pazurki Ja się jeszcze nie udzielałam chyba w tym temacie a właśnie wczoraj szperając po starych fotkach znalazłam jedno zdjęcie pazurów Robiłam je zaraz po kursie jakoś, potem miałam 2,5 roku przerwy od pazurków...wszystko leżało i się przeterminowało...zakupiłam sobie nowy zestaw w kwietniu 2010 i tak się nie rozstaję z pazurkami od tamtej pory
    Tylko mi się nie śmiać
    Red....one są wystrzałowe jak na moje oko i na pierwsze dobytkija nad moimi płakałam prawieze śmiechu.Powolutku damy radę

  25. #550
    Totalna maniaczka Avatar RedSunset
    Zarejestrowany
    May 2010
    Skąd
    woj. śląskie, okolice Myszkowa gg11632818
    Postów
    1 296

    Domyślnie Odp: Mój pierwszy raz

    Rudzia dziękuję
    Sylwia, jeśli ci sie podoba robienie pazurków to najważniejsze jest sie nie poddawać i ćwiczyć

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Witam wszystkich
    By Kamis in forum Przywitaj się
    Odpowiedzi: 5739
    Ostatni post / autor: 02-09-2018, 12:11

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •