Strona 8 z 29 PierwszyPierwszy ... 45678910111218 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 176 do 200 z 710

Temat: Mój pierwszy raz

  1. #176
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Postów
    15

    Domyślnie Odp: Mój pierwszy raz

    Moja przygoda zaczeła się pare miesięcy temu nie miałam za bardzo czasu żeby nadal chodzić do mojej Pani Justnki , więc spróbowałam , na początku nie było super - idealnie ale z każdym dniem jest coraz lepiej .

  2. #177
    Rozkręcanko Avatar Wiktoria
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Bielsko-Biała
    Postów
    41

    Domyślnie Odp: Mój pierwszy raz

    U mnie wszystko zaczęło się przez mamusię już dość dawno temu- uczyła mnie jak ładnie pomalować paznokcie, później pod koniec gimnazjum sama umiałam zrobić na paznokciach oryginalne wzorki, w liceum malowałam swoim koleżankom. Jednak przełom nastąpił w 2007 roku kiedy to poszłam na pierwsze paznokcie żelowe do stylistki... Spodobało mi się, uzbierałam na zestaw startowy, a rodzice zafundowali kurs

  3. #178
    VIP Avatar natalia268
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    7 165

    Domyślnie Odp: Mój pierwszy raz

    heh ja czekam kiedy rodzice mi ufundują

    ________________________________________


  4. #179
    Debiutantka Avatar mamusia86
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Postów
    3

    Nai Odp: Mój pierwszy raz

    witam na codzien jestem zona i mama 15mies urwisa jest calym moim swiatem ale poza nim i mezem mam swoja pasje pazurki.Pierwsze tipsy robilam sobie jakos 5 lat temu w salonie pani robila mi 4godz je ale myslalam ze tyle trwa i ze tipsy boskie dzis wiem ze nie miala o tym pojecia a w tamtym roku na gwiazdke dostalam od meza zestaw i najpierw robilam sobie i rodzinie potem poszlam na kurs tam wiedzialam ze jetem zielona dalej duzo mi brakuje ale ucze sie pinie tipsy robie do 3godz i juz nadaja sie na tyle ze robie je i obcym ludziom nie tyle dla kasy jak z przyjemnosci bardzo mnie to odpreza i wyszlo dosc paradoksalnie bo chcialam sobie robic tipy a robie innym a mi samej wciaz trudno zrobic lewą reke prawą zeby sie 3maly dlugo i byly i idealne .Ale tutaj mam nadzieje jeszcze poszerzyc swoja wiedze i sama komus pomoc jesli bedzie to potrzebne sluze rada

  5. #180
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar kasiasssss
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    zlotow\limerick
    Postów
    3 585

    Domyślnie Odp: Mój pierwszy raz

    witm cie mamusiu,ja tez mamusia lubiaca pazurkowac
    wszystkie marzenia sie spelniaja

  6. #181
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Postów
    1

    Domyślnie Odp: Mój pierwszy raz

    Hej jestem ania dopiero zaczynam przygode z pazurkami dziekuje za tak swietne forum

  7. #182
    Stylistka na medal Avatar rudi80
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Berlin
    Postów
    759

    Domyślnie Odp: Mój pierwszy raz

    Moj maz podsunal mi pomysl na kurs pazurkowy i tak zapisalam sie spontanicznie-w maju 2008-idac do szkoly nie wiedzialam co to tips i ze zel trzeba utwardzac itp, oj ciezko miala ze mna pani instruktorka.
    Ale sie bardzo ciesze ze posluchalam meza bo robi mi naprawde duza przyjemnosc tworzenie pazuraskow

  8. #183
    Wizażystka
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Postów
    520

    Domyślnie Odp: Mój pierwszy raz

    a ja zawsze od małego lubiłam sobie bazgrać po pazurkach, ale w jakimś czasie zainteresowało mnie to bardziej, malowałam różne wzorki sobie i koleżankom... aż pewnego dnia postanowiłam zakupić sprzet do paznokcie żelowych

  9. #184
    Totalna maniaczka Avatar Ewelina83
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    Niemcy
    Postów
    727

    Domyślnie Odp: Mój pierwszy raz

    U mnie przygoda z paznokciami zaczela sie tez spontanicznie przegladalam sobie internet i natrafilam na ogloszenia o kursachomyslalam sobie ze moze byc to cos ciekawego tym bardziej jak mieszkam w niemczech i nie mam nic do roboty no i przyjezdzajac na urlop do Polski zrobilam kurs Tylko teraz brakuje mi rak do cwiczen... ale nie jest zle

  10. #185
    No to..wpadłam Avatar kalaga4
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Cork
    Postów
    286

    Red face Odp: Mój pierwszy raz

    Od zawsze lubiłam mieć "coś" na pazurkach. Na początku podkradałam lakiery mamie potem doszły brokaty, pieguski. Aż koleżanka namówiła mnie na tipsy żelowe... Zakochałam się i postanowiłam, że muszę się nauczyć.

  11. #186
    Nałogowiec Avatar elinka
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Wadowice
    Postów
    660

    Domyślnie Odp: Mój pierwszy raz

    ja już od dawna miałam fioła na punkcie pazurków ciągle eksperymentowałam z lakierami

  12. #187
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Postów
    1

    Domyślnie Odp: Mój pierwszy raz

    hej! ja też jestem samoukiem robię żelowe pazurki już jakieś 2 lata, wcześniej robiłam koleżankom takie sztuczne z drogerii potem chodziłam do kosmetyczki przedłużać swoje i tak mi się spodobało że sama zaczęłam sobie robić narazie nie mam kursu, spodziewam się dzidzi za miesiąc już, troszke podrośnie, będę miała więcej czasu to się wybiorę ta taki kursik

  13. #188
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar kasiasssss
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    zlotow\limerick
    Postów
    3 585

    Domyślnie Odp: Mój pierwszy raz

    Cytat Napisał agneSs_xD Zobacz post
    hej! ja też jestem samoukiem robię żelowe pazurki już jakieś 2 lata, wcześniej robiłam koleżankom takie sztuczne z drogerii potem chodziłam do kosmetyczki przedłużać swoje i tak mi się spodobało że sama zaczęłam sobie robić narazie nie mam kursu, spodziewam się dzidzi za miesiąc już, troszke podrośnie, będę miała więcej czasu to się wybiorę ta taki kursik
    ja robilam sobie kursik jak dzidzia miala 4 miesiace i jest ok,dasz rade,powodzenia
    wszystkie marzenia sie spelniaja

  14. #189
    Debiutantka Avatar Aniołek1990
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Skąd
    Kartuzy
    Postów
    1

    Wink Odp: Mój pierwszy raz

    witam wszystkie panie.
    Mam na imię Paulina paznokciami zaczęlam zajmować się od zeszłego tygodnia. aktualnie zapisalam się na kurs stylizacji paznokci. mój pierwszy raz był calkiem niezły myślałam że to nie dla mnie ale myliłam się. na kurs namówił mnie mój mąż i mam nadzieję że nie będę żałowała

  15. #190
    No to..wpadłam Avatar qatrycja
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Dzierżoniów
    Postów
    238

    Domyślnie Odp: Mój pierwszy raz

    haha! Ja to pamietam z dwa lata temu poszłam na pierwsze tipsy, przyglądałam sie pani która robi i pomyślałam: ha! to wcale nie jest takie trudne Namówiłam mame na zakup zestawu... pierwszy zestaw zakupiony w supermarkecie i do dzisiaj sie śmieje z tego jak dwa razy reklamowałyśmy lampę "bo nasze paznokcie ciagle sie kleiły" hahaha! nie ma to jak człowiek bez kursu.. wstyd sie przyznać, ale w sumie dzisiaj sie juz z tego śmieje Poźniej kupiłam zestaw na allegro i ćwicze, ćwicze i jeszcze raz ćwicze
    Moje motto? - Nigdy nie mów nigdy!

  16. #191
    Nałogowiec Avatar elinka
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Wadowice
    Postów
    660

    Domyślnie Odp: Mój pierwszy raz

    Aniołku a czemu one są takie różowiutkie ? nie spiłowałaś za bardzo pazurka czasem ?

  17. #192
    Debiutantka Avatar Kitka1
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Postów
    3

    Domyślnie Odp: Mój pierwszy raz

    Witam
    Może to przypadek,może przeznaczenie ale pewnego dnia pojawiła sie moja dawna koleżanka ,której nie widziałam od szkoły średniej to jakieś 20lattemu...i zrobiła mi tipsy
    .Kupilam zestaw na allegro i zaczełam ćwiczyć ,a w moim przypadku nie jest to takie proste .
    Od 3lat choruje na stwardnienie rozsiane i czasem musze walczyć z drżeniem rąk,
    a same wiecie jak ważna jest precyzja i pewna ręka,,
    Ale uwielbiam to co robie ,bardzo się wtedy wyciszam i odprężam i teraz nie wyobrażam sobie bym mogła robić coś innego.
    Pozdrawiam

  18. #193

    Domyślnie Odp: Mój pierwszy raz

    Życzymy wytrwałości w robieniu tego co kochasz

  19. #194
    Nie spamuj bo strzelam :) Avatar aga
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    okolice Lublina
    Postów
    4 177

    Domyślnie Odp: Mój pierwszy raz

    Cytat Napisał Kitka1 Zobacz post
    Witam
    Może to przypadek,może przeznaczenie ale pewnego dnia pojawiła sie moja dawna koleżanka ,której nie widziałam od szkoły średniej to jakieś 20lattemu...i zrobiła mi tipsy
    .Kupilam zestaw na allegro i zaczełam ćwiczyć ,a w moim przypadku nie jest to takie proste .
    Od 3lat choruje na stwardnienie rozsiane i czasem musze walczyć z drżeniem rąk,
    a same wiecie jak ważna jest precyzja i pewna ręka,,
    Ale uwielbiam to co robie ,bardzo się wtedy wyciszam i odprężam i teraz nie wyobrażam sobie bym mogła robić coś innego.
    Pozdrawiam
    podziwiam Cię i życzę wytrwałości w spełnianiu się w tym co kochasz

  20. #195
    Nałogowiec Avatar elinka
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Wadowice
    Postów
    660

    Domyślnie Odp: Mój pierwszy raz

    ważne by spełniać marzenia i robic to co sie kocha

  21. #196
    Debiutantka Avatar Agness25
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Skąd
    Swarzędz
    Postów
    4

    Domyślnie Odp: Mój pierwszy raz

    Witam Wszystkich serdecznie
    Mam na imię Agnieszka moja pasja to nic innego jak paznockie...interesuję się tym już od 3 lat
    Dyplomowaną stylistką jestem od 2 ...
    Mam córcię i jestem Mężatką
    Pozdrawiam

  22. #197
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar kasiasssss
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    zlotow\limerick
    Postów
    3 585

    Domyślnie Odp: Mój pierwszy raz

    Witam Agnes
    wszystkie marzenia sie spelniaja

  23. #198
    Kosmetyczka Avatar Gakka
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Skąd
    Gdynia / Kielce
    Postów
    742

    Domyślnie Odp: Mój pierwszy raz

    A u mnie się to zaczeło tym, że moja mama lubiła ozdoby na pazurki i makijaże. W końcu kupiła mi lampe uv, żele jakieś badziewiaste i mam ćwiiczyć. Ale mnie to nie kręciło . Dopiero jak sama zaczęłam przeglądać fora i zdjęcia to stwierdziłam że ładne żeczy to są .. Poszłam jakieś pół roku potem na szkolenie do EF. Od tego czasu mineło pół roku i bardzo lubie robić pazurki ale nie zawsze wyjdzie. Obecnie robie sobie i rodzinie. Nie planuje jakiegoś salonu albo klienteli w domu. Co innego jest moją pasją ^^.

  24. #199
    Nałogowiec Avatar elinka
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Wadowice
    Postów
    660

    Domyślnie Odp: Mój pierwszy raz

    Ważne by spełniać się w swoich pasjach i robić coś z przyjemności

  25. #200
    Nałogowiec Avatar afterglow
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    Holandia
    Postów
    409

    Domyślnie Odp: Mój pierwszy raz

    Cytat Napisał Artlia Zobacz post
    a moja przygoda z pazurkami zaczeła się jakieś 1,5 roku temu jak poznałam Basię od roku sama sobie robię i uczę sie "na sobie" Basia mnie instruuje
    teraz moge powiedziec ze jak je sobie w maju 2009 (data dla potomnych) wkrecilam to na Basi skonczylam i to z certyfikatem no nie powiem dzisiaj spotykamy sie nie tylko na pazurki chociaz do panienki ktora sie tym zajmuje chodzilam przez 2 lata.

    p.s. Aniu, wlasnie jak tam nasze piwko? mialo byc a go ni ma ;D
    Kamis, to nie offtop

    ---------- Dodano o godzinie 00:17 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 00:15 ----------


    Cytat Napisał elinka Zobacz post
    Aniołku a czemu one są takie różowiutkie ? nie spiłowałaś za bardzo pazurka czasem ?
    spilowane chyba... no i brak kamuflaż u
    ale fakt ze jak na tydzien to rezultaty niezle

    ---------- Dodano o godzinie 00:20 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 00:17 ----------

    Cytat Napisał Kitka1 Zobacz post
    Witam
    Może to przypadek,może przeznaczenie ale pewnego dnia pojawiła sie moja dawna koleżanka ,której nie widziałam od szkoły średniej to jakieś 20lattemu...i zrobiła mi tipsy
    .Kupilam zestaw na allegro i zaczełam ćwiczyć ,a w moim przypadku nie jest to takie proste .
    Od 3lat choruje na stwardnienie rozsiane i czasem musze walczyć z drżeniem rąk,
    a same wiecie jak ważna jest precyzja i pewna ręka,,
    Ale uwielbiam to co robie ,bardzo się wtedy wyciszam i odprężam i teraz nie wyobrażam sobie bym mogła robić coś innego.
    Pozdrawiam
    powodzenia SILY i wytrwalosci

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Witam wszystkich
    By Kamis in forum Przywitaj się
    Odpowiedzi: 5739
    Ostatni post / autor: 02-09-2018, 12:11

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •