Strona 28 z 29 PierwszyPierwszy ... 18242526272829 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 676 do 700 z 710

Temat: Mój pierwszy raz

  1. #676
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Oct 2015
    Postów
    1

    Domyślnie Mój pierwszy raz

    Witam! Moją pierwszą hybrydę robiłam jakieś 4h przy pomocy zamówionego na allegro zestawu, niszcząc sobie płytkę wątpliwą jakością lakierów hybrydowych potem zaczęłam szukać w internecie innych lakierów i trafiłam na semilaca, który powoli zaczyna mi działać na nerwy, bo jego jakość słabnie. Robię sobie paznokcie ok. 10 miesięcy i idzie mi coraz lepiej. Dodam, iż jestem samoukiem, na podstawie filmików z you tube, metodą prób i błędów doszłam do całkiem niezłych efektów. Sporadycznie robię manicure koleżankom za zwrot kosztów zużytych materiałów pozdrawiam

  2. #677
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Oct 2015
    Postów
    5

    Domyślnie Odp: Mój pierwszy raz

    Spróbuj z lakierami Neonail. Są sprawdzone przez kosmetyczkę mojej żony.
    Ostatnio edytowane przez jan.kos_1991 ; 09-11-2015 o 09:16

  3. #678

    Domyślnie Odp: Mój pierwszy raz

    Mój pierwszy raz w ogóle z malowaniem pazurków był chyba w gimnazjum... no może wcześniej tez się zdarzało ale zapewne domyślacie się jak to wygladało tak więc w gimnazjum zaczęłam wydziwiać z różnymi kolorami, wzorkami, nie wyszłabym z domu z nieumalowanymi paznokciami takie moje zboczenie
    Rok temu kupiłam na allegro "hybrydy" (oczywiście nie były to prawdziwe hybrydy, a kolorowe żele udające hybrydy) za grosze i skubałam je potem razem z paznokciami nie poddałam się, 2 miesiące temu nakupowałam hybryd Semilac, Chiodo i obecnie Canni no i tak się wkręciłam, że przestać nie mogę Miłość absolutna

  4. #679
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Nov 2015
    Postów
    1

    Domyślnie Odp: Mój pierwszy raz

    Witam mam problem kupiłam cały zestaw do paznokci i wszystko za każdym razem odpada może wy doradzicie co mam zrobić A więc mam w tym zestawie zaczne od żeli CLEAR -PRZEŻROCZYSTY ,PINK-RÓŻOWY ,ZAPACHOWY ŻEL UV ,WHITE -BIAŁY ,TOP COAT ,PRIMER BEZKWASOWY, HIBRID FINISHTOP UV , FINISH FLUID UV , CLEANER DO PRZEMYWANIA WARSTW HYBRYDOWYCH POMUŻCIE MI DORADZIĆ CO MAM DAĆ PIERWSZE . A CHODZI MI O NAKŁADANIE ŻELU A POTEM LAKIER KOLOR Z GÓRY DZIĘKI ZA POMOC

  5. #680
    Rozkręcanko Avatar SylVal
    Zarejestrowany
    Oct 2015
    Skąd
    Holandia
    Postów
    30

    Domyślnie Odp: Mój pierwszy raz

    nie wsominajac czasow szkolnych ,to ten pierwszy raz byl dobych pare lat temu,zakupilam zestaw do paznokci zelowych,lampa itd,dwa razy polozylam i sie zniechecial i ''poszlo w kat'' w tym roku zaczelam szkolenie na marce cnd shellacu i zelach i zaczelam od miesiaca oficjalnie robic,oczywiscie ,ze duzo musze sie jeszcze nauczyc,ale czerpie z tego coraz wiecej radosci i napewno bede to robic

  6. #681
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Aug 2015
    Postów
    8

    Domyślnie Odp: Mój pierwszy raz

    Też zrobiłem właśnie mojej mamie paznokcie w lampie za parę groszy. Nie wyszło to dobrze i lampa poszła do koleżanki, może ona zrobi z niej odpowiedni użytek.

  7. #682
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Nov 2015
    Postów
    5

    Domyślnie Odp: Mój pierwszy raz

    Żona ostatnio sobie kupiła jakiś zestaw do utwardzania lakierów hybrydowych. Wolałbym jakby raz na jakiś czas chodziła do kosmetyczki. Finansowo to samo wyjdzie.
    Ostatnio edytowane przez artur.brojek ; 02-12-2015 o 11:52

  8. #683
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Aug 2015
    Postów
    8

    Domyślnie Odp: Mój pierwszy raz

    Moja żona ma lampy ale i tak do kosmetyczki biega.

  9. #684
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Nov 2015
    Postów
    12

    Domyślnie Odp: Mój pierwszy raz

    Żona ma takie lampy. Lampy leżą w koncie a żona na lakiery hybrydowe lata i tak do koleżanki.
    Ostatnio edytowane przez grzegorz.jaja ; 02-12-2015 o 11:58

  10. #685
    Rozkręcanko Avatar SylVal
    Zarejestrowany
    Oct 2015
    Skąd
    Holandia
    Postów
    30

    Domyślnie Odp: Mój pierwszy raz

    no coz ,same lampy to jeszcze nie wszystko ))) wiem po sobie,szkolenie naprawde sie przydalo

  11. #686
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Dec 2015
    Postów
    3

    Domyślnie Odp: Mój pierwszy raz

    Żona zawszę kupuję lakiery w sklepie biokur. Mają bogaty wybór kosmetyków.
    Ostatnio edytowane przez jan.dzban ; 18-12-2015 o 08:37

  12. #687
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Dec 2015
    Postów
    1

    Domyślnie Odp: Mój pierwszy raz

    Rowniez witam

  13. #688
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Feb 2016
    Postów
    1

    Domyślnie Odp: Mój pierwszy raz

    Cześć. Swój pierwszy raz miałam jakoś w połowie zeszłego roku, kiedy to na maturę koleżanka mi zrobiła hybrydy. Niestety zrobiła to tak nieudolnie (zaczęła odchodzić) że na maturach ją sobie zdjęłam Postanowiłam wtedy pomęczyć TŻ o własny zestaw. Szybko jednak znudziła mi się sama hybryda, i zaczęłam dokupywać żele. Stety/niestety nie mam zdjęć z tamtego przedłużania, ale były tragiczne Fale, pagórki itepe.
    Teraz jest lepiej. Nie idealnie, ale dużo lepiej, nie ma AŻ takich krzywizn, chociaż wciąż mam problem z krzywą C.

    http://zapodaj.net/images/e004a5094ecf4.jpg
    http://zapodaj.net/images/2e0f80bea61d2.jpg

    To jest jedna z moich lepszych prac.
    Innych nie mam, bo zawsze jak się dłużej przyjrzę, to widzę ciągle niedociągnięcia i usuwam
    Na razie jestem totalnym samoukiem, ale czekam na jakiś kurs w mieście, niestety tutaj z tym krucho, a mobilna nie jestem - brak auta, i nowe miejsce zamieszkania robią swoje.

  14. #689

    Domyślnie Odp: Mój pierwszy raz

    witam was wszystkie

  15. #690
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    May 2016
    Postów
    2

    Domyślnie Odp: Mój pierwszy raz

    Czeeeeść Mój "pierwszy raz" oczywiście też na sobie. Najpierw koleżanka zrobiła mi hybrydy, a mi się one tak bardzo spodobały, że od razu postanowiłam robić je samodzielnie teraz już mam dwie klientki: mamę i koleżankę Chyba nie idzie mi źle, bo jeszcze nie zrezygnowały ^^

  16. #691
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Nov 2015
    Postów
    20

    Domyślnie Odp: Mój pierwszy raz

    Żona stosuje żel do paznokci, kiedyś mi o tym opowiadała ale ja już nie pamiętam co to. Ważne, że zadowolona jest.

  17. #692
    Debiutantka Avatar rossana
    Zarejestrowany
    Jun 2016
    Postów
    2

    Domyślnie Odp: Mój pierwszy raz

    Hej jestem tu nowa i mam nadzieje, że przyjmiecie mnie ciepło

  18. #693
    Debiutantka Avatar Eminailbar
    Zarejestrowany
    Jul 2016
    Skąd
    Malbork
    Postów
    4

    Domyślnie Odp: Mój pierwszy raz

    Hej mam na imię Emilia. Moja przygoda z pazurkami zaczęła się od tego jak pewna " stylistyka " po szkole kosmetycznej ( dyplom wisiał u niej w gabinecie na honorowym miejscu) spitolila mi dwukrotnie pazurki. Druga sytuacja była po prostu nie do przyjęcia. Przybylam na umówiona wizytę 15 minut wcześniej, od razu zostałam poinformowana że będzie 15 opóźnienia bo pani kończyła pazurki poprzedniej klientce. Ale spokojnie nie to mnie zrazilo ja jestem i zawsze byłam typem klientki która wolała poczekać ale mieć zrobione dokładnie. Poza tym rozumiem że czas zależy od stylizacji i jeśli jest w niej dużo szczegółów to może się przedłużyć . Zrazilo mnie to że po tym jak poprzednia klientka odeszła od biurka pani stylistka nie sprzatnela stanowiska nawet z pyłu. Nie mówiąc już o dezynfekcji blatu czy cokolwiek. Kulminacyjnym momentem było to jak pani wzięła do ręki pilnik którego używała przed chwilą na poprzedniej klientce i chciała go użyć na mnie.zabralam szybko ręce torebkę pod pache i zwijalam.najwidoczniej w szkole nie nauczyli zasad bhp. Poprzednim razem ta pani tak mi spilowala paznokcie że płytka bolały mnie przez 3 dni i mocno mnie pozacinala. A że zawsze miałam zdolności artystyczne postanowiłam że kupię sobie zestaw i sama sobie będę robić. Ale tak jak większość z nas wkręcilam się w to na maxa i od 3 lat obsługuje swoje klientki. Pod koniec miesiąca robię też kurs z przedłużania rzęs. Na to namowily mnie moje klientki mówiąc że fajnie było by mieć te 2 rzeczy w jednym miejscu zaczynając obiecałam sobie ze nigdy nie popelnie błędu tamtej stylistki. I na brak klientek nie narzekam,a chwała sobie mój profesjonalizm i przede wszystkim czystość.

  19. #694
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Sep 2016
    Skąd
    Lublin
    Postów
    3

    Domyślnie Odp: Mój pierwszy raz

    Cześć! Paznokciami interesuje się w suie od niedawna, ale jak już się zainteresowałam to na całego!
    Narazie obię tylko hybrydowe - bardzo mi się podobają i łatwo się je robi - wzorków jeszcze nie próbowałam co prawda, ale wszsytko przede mną!
    CO ma być to będzie

  20. #695
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Oct 2016
    Postów
    4

    Domyślnie Odp: Mój pierwszy raz

    Hej jestem nowa, studiuję kosmetologię i od roku dorabiam w salonie robiąc paznokcie używamy różnych marek (opi, semilac, neonail, shellac itd). Mam nadzieje, że znajdę tu masę porad i inspiracji

  21. #696

    Domyślnie Odp: Mój pierwszy raz

    Hej
    Wraz z żoną planujemy otworzyć własny salon kosmetyczny
    Zaczęliśmy od prostej strony o pielęgnacji paznokci i teraz chcemy brnąć w to dalej
    Mam nadzieję że nam troszkę pomożecie i odpowiecie na kilka pytań

  22. #697
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Nov 2016
    Postów
    2

    Domyślnie Odp: Mój pierwszy raz

    Cytat Napisał dzidzia Zobacz post
    to patrz że nie wiedziałam że online można zrobic kurs
    z tego co widac ze zdjęc to ten kursik Ci dobrze idzie

    Cześć!

  23. #698
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Jan 2017
    Postów
    2

    Domyślnie Odp: Mój pierwszy raz

    Witam wszystkich.
    Mój pierwszy raz i następne to katastrofa ale zawzięłam się i uczę małymi krokami na razie na mamie i koleżankach mamy, bo tylko one pozwalają na moje nieudaczne kroki i wykończenia ale będzie dobrze nie poddaje się.

  24. #699
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Apr 2017
    Postów
    4

    Domyślnie Odp: Mój pierwszy raz

    Hejka przymierzam sie do zrobienia swoich pierwszych pazurków witam serdecznie wszystkie uczestniczki na forum

  25. #700
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    May 2017
    Skąd
    Kraków
    Postów
    16

    Domyślnie Odp: Mój pierwszy raz

    Ja zaczęłam robienie paznokci u siebie w domu, mam, siostra, kuzynki i tak to się zaczęło

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Witam wszystkich
    By Kamis in forum Przywitaj się
    Odpowiedzi: 5739
    Ostatni post / autor: 02-09-2018, 12:11

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •