Strona 1 z 17 1234511 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 1 do 25 z 710

Temat: Mój pierwszy raz

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1

    Talking Mój pierwszy raz

    Chodzi o malowanie, zdobienie, tipsy..

    Jak zaczynałyście opowiedz nam swoją historię.

  2. #2
    Współzałożyciel forum Avatar mala
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Skąd
    niemcy
    Postów
    3 461

    Domyślnie

    osz ty
    a ja juz tu glupie mysli mialam hhi
    u mie sie zaczelo tak niepozornie
    w polsce zrobilam sobie paznokcie ichcialam tu uzupelniac ale ze u naskosztuje majatek to moj maz powiedzial ze da mi na kurs i bede sobie sama robila
    noto poszlam na kursik i zaczelam robic
    najpierw sobie potem klientka
    na dzien dzisiejszy mamswoja mala dzialalnosc

  3. #3
    buzi :* Avatar DymciA
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Postów
    921

    Domyślnie

    ja juz w gimnazjum lubilam zdobic paznokcie

    potem poszlam do szkoly kosmetycznej i zrobilam kurs( pseudo KURS.. bo nic prawie z neigo nie wynioslam tylko karteczke.....)................................... .

  4. #4

    Domyślnie

    Mój pierwszy raz
    Cytat Napisał mala Zobacz post
    osz ty
    a ja juz tu glupie mysli mialam hhi
    hehe to było zamierzone

    Cytat Napisał DymciA Zobacz post
    ( pseudo KURS.. bo nic prawie z neigo nie wynioslam tylko karteczke.....)................................... .
    karteczke/certyfikat? i tak najważniejsza jest praktyka prawda ?

  5. #5
    buzi :* Avatar DymciA
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Postów
    921

    Domyślnie

    nooo ba! oczywiscie!
    tez zalezy od kursu bo sa DOBRE i SŁAbe... :/ cena tez sie wtedy rozie ksztaltuje
    ale wiadomo ze cwicz , cwicz, cwicz..... to podstawa

  6. #6

    Domyślnie

    A moja przygoda z paznokciami trwała wiecznie, zawsze musiałam mieć chociaż pomalowane paznokcie, z tego powodu potrafiłam nie iśc do szkoły fazy miałam wiem, ale tak było

    Potem zaczełam kożystać z usług styliski, przychodziła do mnie do domu i czasami po 5h mnie piłowała
    Potem dzieci, brak czasu na spotkania ze stylistką i mąż zrobił mi prezent w postaci zestawu. Zaczęłam robić sobie pazurki i cały czas trzymałam się tego, że klientek nigdy mieć nie będę ha do czasu ...
    Ostatnio edytowane przez seqoya ; 03-03-2009 o 23:59

  7. #7

    Domyślnie

    Witam ja kiedys zdecydowalam sie na zalozenie pazurkow wszystko bylo fajnie do czasu kiedy mi jeden odpadl i znudzil mi sie wzorek stwierdzilam ze przydalo by sie nauczyc wiec kupilam sobie zestaw startowy zelowy jestem samoukiem i nie mialam pieniazkow na kursy uczylam sie rok nastepny rok uczylam sie akrylu potem wrocilam do zelu pozniej pracowalam obydwiema metodami prze nastepne lata zebralam sobie grupe klientek ktora wciaz sie powieksza obecnie robie akrylem zelem i akryzelem na tipsach no i ucze sie na sobie formy

  8. #8

    Domyślnie

    To chyba dobrze że wtedy odpadł ci ten pazurek, bo może teraz nie miałabyś swojej grupki zadowolonych klientek

  9. #9
    Nie spamuj bo strzelam :) Avatar aga
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    okolice Lublina
    Postów
    4 177

    Domyślnie

    Od pewnego czasu zaczęłam sie interesować pazurkami
    i tak mnie to wciągnęło, że nie wyobrażam sobie żebym miała mieć krótkie niepomalowane paznokcie

    Noszę długie i zawsze pomalowanie, czy to delikatny frencz czy brokaciki zawsze muszą być zadbane, pomalowane i długie

  10. #10
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Postów
    1

    Domyślnie

    Witam wszystkich serdecznie!

  11. #11
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Żywiec
    Postów
    11

    Domyślnie

    super, ja tez lubiędługaśne;D

  12. #12
    No to..wpadłam Avatar mariet86
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Opatów
    Postów
    285

    Domyślnie

    a moja przygoda z paznokciami zaczęła się bardzo dawno temu oczywiście najpierw malowanie sobie potem znajomym no i doszło do tipsów które robiłam najpierw na sobie i siostrze jako samouk chcący się dokształcić a teraz jest to moja wielka pasja oczywiście nie chwaląc się mam sporo chętnych na moje "dzieła" a obecnie jestem w trakcie robienia kursu pozdrawiam

  13. #13
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Międzyrzecz
    Postów
    6

    Domyślnie Odp: Mój pierwszy raz

    Witam,mój pierwszy raz to pazurki zrobione tuż po kursie.wcześniej nie miałam odrobiny pojęcia o stylizacji,nawet nie wiedziałam jak wyglda żel :-) ,byłam jasno zieloniutka :-)

  14. #14
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Postów
    4

    Domyślnie

    Witam Was serdecznie!Od czasu kursu w 2007 miałam przerwe, ale teraz wracam na pokład, więc jeszcze o mnie usłyszycie!Ahoj

  15. #15
    { pomijacz } Avatar Patii
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Olesno
    Postów
    509

    Domyślnie Odp: Mój pierwszy raz

    a moj pierwszy raz to.. oj chyba w podstawowce bylo
    Mialam krotkie paznokcie, poobgryzane az w koncu powiedzialam dosc i zaczelam zapuszczac

    Jak wystawaly poza palec troche, to dostawalam wariacji co 5 minut latalam do sklepu po nowy lakier hehe

    Siedzialam i godzinami potrafilam malowac paznokcie i wymyslac co raz to inne wzorki Tak bylo do czasu technikum

    Mam teraz 17 lat, ide do 2 kl

    Od Marca zaczelam robic paznokcie zelowe.

    A bylo to tak...
    Poszlam do kosmetyczki, bo mialam bal osiemnastolatkow mojego chlopaka No i zrobila, wszystko ladnie, pieknie..
    Po tygodniu w kciuku pękł żel, drugi odpadl. Postanowilam zamowic osprzet i zaczelam sama sie tym bawic
    Poczatki (paznokcie mamy, poobgryzane, plaska plytka) byly koszmarne. Ale z czasem... troszke sie chyba poprawilo...

    No to chyba wszystko...

    Pozdrawiam serdecznie

  16. #16
    Debiutantka Avatar Elisabeth18
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Świebodzin
    Postów
    2

    Domyślnie Odp: Mój pierwszy raz

    Pierwszy raz mówisz? hehe ;d
    U mnie to było w 1 klasie technikum, chciałam miec ładne paznokcie poszłam do kosmetyczki lecz potem stwierdziłam, ze szkoda kaski na tipsy i sama sobie kupie zestaw i będę robić), Rodzice kupili mi na 17-ste urodziny i do tej pory robię lecz nie za dużo bo nie mialam czasu, lecz teraz chce zacząć tak na maxa, będę ćwiczyć do upadłego ale bede umiała robić nawet kwiatuszki akrylowe dzisiaj zamawiaj nowe tipsy z lepsze firmy: Sn Flower + żel jednofazowy i zaczyma ostrą prace, jeszcze troche i umieszcze swoje zdjęcia pozdrawiam maniaczki

  17. #17
    Nałogowiec Avatar Etna
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Białystok
    Postów
    614

    Domyślnie Odp: Mój pierwszy raz

    mój pierwszy raz... mm pamiętam ze przed studniówką poszłam do koleżanki, żeby zrobiła mi paznokcie na bal maturalny. Czułam się jakbym miała betonowe palce i jakos nigdy mnie to nie kręciło, nawet nie lubiłam dbac o swoje dłonie miałam brzydkie skórki które sterczały i paznokcie malutkie jak jak pestki jabłka pojechałam do siostry do Anglii na ferie zimowe i tam zobaczyłam "mini zestaw do nauki paznokci akrylowych" kosztował 5 funtów. Za takie grosze to se pomyślałam, że zobaczę jak to jest zrobić. Jak koleżanka mi robiła na ten bal to ja podglądałam cały czas jak ona robi i chyba podchwyciłam bakcyla. Pierwsze paznokcie jakie sobie zrobiłam były z błękitnego brokatu a wykonani ich trwało jakieś 2 dni jednego dnia- jedna ręka, drugie dnia- druga ręka. haha ubaw po pachy. z czasem chwyciłam o co chodzi, no i oto jestem

  18. #18
    INM & RaNails Educator EF Avatar asia
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    ndm / warszawa
    Postów
    6 951

    Domyślnie Odp: Mój pierwszy raz

    a ja znalazłam malowanki które robiłam zaraz po kursie aż się łezka w oku kręci


    coś mi się zdublowało i nie wiem jak posta usunąć, bardzo bym prosiła o usunięcie tego powyżej

  19. #19
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Podhale
    Postów
    8

    Domyślnie Odp: Mój pierwszy raz

    Witam Wszystkich serdecznie
    postanowiłam i ja coś podziałać w pazurkach

  20. #20
    Nałogowiec Avatar Zgredo
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Gdańsk
    Postów
    386

    Domyślnie Odp: Mój pierwszy raz

    U mnie zaczęło się niedawno, miałam zawsze obgryzione pazurki, mój mężczyzna motywował mnie do zadbania o paznokietki i zerwania z tym zgubnym nałogiem ale tak, jak palenie byłam w stanie dla niego rzucić, tak nie potrafiłam sobie poradzić z obgryzaniem. Wszystko to odruchy nerwowe i dopiero po jakimś czasie przebywania z nim nieco się uspokoiłam i zaczęłam mieć nawet wolne brzegi paznokcia Co prawda wciąż na palcu, ale...
    ...ale okazało się, że są cieniutkie i bardzo giętkie. Jak mojej Mamy. Tymczasem miałam zostać świadkową!
    Mama umówiła mnie do gabinetu do którego sama szła zrobić sobie pazurki, ale mój mężczyzna przypomniał sobie o znajomej, która "chyba paznokcie robi"... trafiłam na jej bloga, potem do niej. Zrobiła z moich ogryzków śliczny frenchyk. Był ładniejszy niż salonowy mojej Mamy. Ba - był ładniejszy niż salonowy samej Młodej, której na tipsa ktoś nakleił cyrkonie tak grubą kroplą kleju/żelu, że miała widoczną górkę totalnie przy tym ignorując jej prośby o zmniejszenie długości.
    Posiadanie paznokci tak mi się spodobało (i mojemu mężczyźnie też ), że poszłam raz jeszcze... i raz jeszcze myśląc już, czy nie dało by się robić tego samej, aby zarobić cokolwiek na studia (jako, że o pracę obecnie ciężko, zwłaszcza dla dziewcząt w wieku zagrożenia ciążowego do tego studentek) i uniezależnić się od sztywnych godzin pracy i tego całego kieratu...
    Znalazłam kurs w rozsądnej cenie i trwający jakieś sensowny czas, zadłużyłam się u swojej rodzicielki i... oto zaczynam kompletowanie klientek.
    "Wysoko mnie ceni - mówisz? Wiem, zażądałby więcej niż 30 srebrników"

  21. #21
    No to..wpadłam Avatar justyna nail
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Skąd
    Jędrzejów
    Postów
    214

    Domyślnie Odp: Mój pierwszy raz

    Witam wszystkich mam na imię Justyna , pazurkami zajmuję się od marca 2009 roku, jest to moja ogromna pasja, która próbuje poszerzać, ukończyłam kurs stylizacji, mój pierwszy raz zawdzieczam mężowi ale to nie ten pierwszy raz o którym pomyślałyście he, he, to wszystko dzięki niemu, on namówił mnie na pazurki, sam kupił mi zestaw i kazał wziąść sie do roboty, bo uznal że jestem do tego stworzona, mi się spodobało, wręcz sie zakochałam i tak już zostało i mam nadzieję, że zostanie na baaaardzoooo długo

  22. #22
    Szkoleniowiec Avatar soffii25
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Skąd
    Bydgoszcz
    Postów
    1 052

    Domyślnie Odp: Mój pierwszy raz

    Witam
    Dopiero dzisiaj znalazłam to forum i w dodatku przez przypadek jak szukałam informacji na temat znaków wodnych
    Pazurkami zajmuję się od marca 2009 - dokładnie 28 lutego miałam egzamin Uwielbiam to co co robię, choć póki co ogranicza się to do wizyt domowych, ale mam nadzieję, że kiedyś się to zmieni.

    Pozdrawiam

  23. #23
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    May 2010
    Postów
    7

    Domyślnie Odp: Mój pierwszy raz

    Witam
    Postanowiłam stworzyć nowy rozdział w moim życiu.... Rozdział pt Pazurki który rozpoczęłam zaledwie tydzień temu małym prologiem - zakupując zestaw startowy.
    Mam nadzieję, że będę mogła liczyć na Waszą pomoc, jak i krytykę.

    Na tę chwilę bawię się tylko frenchem i tylko w żelkach, kusi mnie akryl, ale boję się że nie podołam...
    Zrobiłam pazurki 3 modelkom, którym bardzo dziękuję
    Wrzucę kilka fotek, prosząc jednocześnie o komentarze uwagi i porady
    Dziękuję
    Kod:
    Treść została ukryta, zaloguj się lub zarejestruj jeśli jeszcze nie masz konta aby zobaczyć treść
    Kod:
    Treść została ukryta, zaloguj się lub zarejestruj jeśli jeszcze nie masz konta aby zobaczyć treść
    Kod:
    Treść została ukryta, zaloguj się lub zarejestruj jeśli jeszcze nie masz konta aby zobaczyć treść
    Kod:
    Treść została ukryta, zaloguj się lub zarejestruj jeśli jeszcze nie masz konta aby zobaczyć treść
    Na zdjęciu powyżej zrobiłam nowym żelem Sun flowera - przezroczystym, i nie wiem dlaczego pełno bąbelków powietrza się narobiło
    Wyczytałam, że przyczyną może być zły pędzel, i możliwe że tak jest :/
    Ostatnio edytowane przez Emist ; 15-06-2010 o 08:27 Powód: ukrycie fot

  24. #24
    VIP Avatar nanami7
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Poznań
    Postów
    5 170

    Domyślnie Odp: Mój pierwszy raz

    bardzo ładne świetnie te frenche wyszły
    Jest między nami gra,
    którą gra się w parach...



    www.paznokcie-poznan.blogspot.com

  25. #25
    Wzorki Club Avatar julcia88
    Zarejestrowany
    Oct 2009
    Skąd
    Toruń
    Postów
    4 473

    Domyślnie Odp: Mój pierwszy raz

    ładne pazurki

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Witam wszystkich
    By Kamis in forum Przywitaj się
    Odpowiedzi: 5739
    Ostatni post / autor: 02-09-2018, 13:11

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •