Strona 27 z 29 PierwszyPierwszy ... 1723242526272829 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 651 do 675 z 710

Temat: Mój pierwszy raz

  1. #651

    Domyślnie Odp: Mój pierwszy raz

    hej dziewczęta. niedawno kupiłam sobie lampę do robienia tipsów i jestem tu żeby się czegoś od was nauczyć

  2. #652
    Administrator Avatar samaron
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Zgierz
    Postów
    4 314

    Domyślnie Odp: Mój pierwszy raz

    Tipsy są to plastikowe twory naklejane na paznokcie, a lampa to możesz mieć na myśli urządzenie UV do utwardzania żelu.
    Od tego zacznij, jeśli chcesz żeby ktoś rozumiał o co pytasz.


  3. #653
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Dec 2014
    Postów
    7

    Smile Odp: Mój pierwszy raz

    Hej!
    Od Świąt (dostałam zestaw startowy UV+hybryda pod choinkę ) próbuję sił w manicure hybrydowym. Pierwsze koty za płoty. Robię głównie dla siebie i koleżankom, raczej hobby niż zarobkowo, bo pracuję w zupełnie innej branży, ale kto wie...
    Oto moich kilka prac na początek:




  4. #654
    Nałogowiec Avatar marylin
    Zarejestrowany
    Feb 2013
    Skąd
    Wicie-Jarosławiec
    Postów
    328

    Domyślnie Odp: Mój pierwszy raz

    Ładnie,czyściutko


  5. #655
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Dec 2014
    Postów
    7

    Domyślnie Odp: Mój pierwszy raz

    marylin dziękuję Teraz będę próbować sił w zdobieniach, tylko sprzętu/gadżetów nie mam Ostatnio kropki robiłam starym wyschniętym cienkopisem (jak na zdjęciu 3)

  6. #656
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Jan 2015
    Postów
    1

    Domyślnie Odp: Mój pierwszy raz

    siemanko dziołszki

  7. #657
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Jan 2015
    Postów
    1

    Domyślnie Odp: Mój pierwszy raz

    Hej, moja przygoda z paznokciami zaczęła sie już kilka lat temu, jestem samoukiem i robiłam już akryl żel i hybrydkę
    Jednak nie umiałam sobie za dobrze poradzić z akrylem.
    Podejrzewam że gdzieś jest post na ten temat, ale nie umiem zrobić ładnego wykończenia przy wale paznokcia, może bardziej doświadczone koleżanki doradzą mi co zrobić żeby żele nie zapowietrzały się przy skórkach ?

  8. #658
    Szkoleniowiec
    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Postów
    39

    Domyślnie Odp: Mój pierwszy raz

    Saska po pierwsze i najważniejsze powinnas udać sie na dobry kurs, gdzie wykwalifikowane i doswiadczone kolezanki po fachu pokażą, i naucza wszystkiego. Sama zaczynałam jako samouk ponad 8 lat temu i szczerze moge Ci powiedzieć że bez porządnego nakierowania, pokazania co robisz zle a co dobrze moze Ci byc ciezko. Ja pomimo tylu lat wciąż uczeszczam na rozne warszaty, co chwile pojawiaja sie jakies nowości także Szkolenia , warsztaty i jeszcze raz ćwiczyć ćwiczyć ćwiczyć
    A odnośnie Twojego pytania , po pierwsze w akrylu musisz dobrac idealne proporcje , paznokiec musi byc poprawnie zbudowany, po drugie skorki nie mogą byc "zalane" i po trzecie zawsze musisz zostawić minimalny odstep od skorek to tak na początek mam nadzieje ze troszke Ci pomoglam

  9. #659
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Jan 2015
    Postów
    2

    Domyślnie Odp: Mój pierwszy raz

    Witam dziś raz jeszcze, po przedstawieniu w innym wątku.

    Skoro mowa o pierwszym razie to cóż, wstawiam i swoje pazury zanim stchórzę i nie zrobię tego nigdy
    Paznokcie robię tylko swoje. Córka za to robi wzorki, gdyż ja jestem typowym analitykiem a córka artystyczną duszą.

    Pierwszy french żel i hybryda.

  10. #660

    Domyślnie Odp: Mój pierwszy raz

    wita was ania z WAwy

  11. #661
    Rozkręcanko Avatar Bardorja
    Zarejestrowany
    Oct 2014
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    43

    Domyślnie Odp: Mój pierwszy raz

    Cześć dziewczyny
    Kursy robiłam daaaaaaaaawno temu, niestety nie mam żadnych zdjęć ze swoich początków, bo wtedy do głowy mi nie przyszło robić zdjęcia paznokciom. Pamiętam doskonale te pierwsze paznokcie robione na kursie, 9godzin metodą żelową na szablonie..... nie potrafiłam podłożyć szbalonu , metodą na tipsie poszło sprawnie w 4h. Ostatnio siostra zrobiła mi niespodziankę i pokazała zdjęcie swoich paznokci ze studniówki, które JA robiłam (jedne z pierwszych po kursie)
    Góry i doliny, łopatki, ale zdobienie było i długość była-najważniejsze a jaka dumna z nich byłam!

  12. #662
    Debiutantka Avatar aneccka
    Zarejestrowany
    Feb 2015
    Skąd
    Turek
    Postów
    2

    Domyślnie Odp: Mój pierwszy raz

    Czeeeść. Miesiąc temu kupiłam sobie zestaw do robienia hybrydów tj.: lampa UV, bazy, Cleanery, Removery, wszelkie pilniki, Primery i mnóstwo lakierów. Na razie ćwiczę na sobie i rzecz jasna na połowie rodziny i przyjaciołach Teraz mam zamiar kupić sobie zestaw do żeli, a w niedalekim czasie wybrać się na kursy. Będę ćwiczyć, ćwiczyć, ćwiczyć...w końcu założę swój salon - taki mam CEL!
    Przesyłam zdjęcia z pierwszych podejść do hybrydów:



    Gdybyście mogły obiektywnie wyrazić swoje opinie na temat moich efektów to byłabym bardzo wdzięczna.
    Pozdro!

  13. #663
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Feb 2015
    Postów
    3

    Domyślnie Odp: Mój pierwszy raz

    Witam .
    Jestem tu nowa
    Dopiero mam zamiar zacząć moją przygodę z przedłużaniem rzęs -
    dlatego pytanie do Was polećcie mi jakiegoś dobrego szkoleniowca z Łodzi i okolic, który posiada Wpis do RIS wydany przez WUP.
    Pozdrawiam

  14. #664
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Dec 2014
    Postów
    4

    Domyślnie Odp: Mój pierwszy raz

    Cześć dziewczyny

    Kończę studia licencjackie z kosmetologii. W zeszłe wakacje zrobiłam kilka kursów, a od października zajmuję się wizażem, manicurem hybrydowym/klasycznym/cążkowym, przedłużaniem i stylizacją paznokci oraz przedłużaniem rzęs.
    Mam nadzieję, że przyjmiecie mnie do swojego grona

  15. #665
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Apr 2015
    Postów
    1

    Domyślnie Odp: Mój pierwszy raz

    Witam pazurkami interesuje sie od roku narazie jestem samoukiem estetycznie wychodzą mi nawet fajne pazurki ale niestety nie trzymaja się za bardzo dlatego chce iśc na kurs w nablizszym czasie.Interesuje mnie równiez wizaż przedłużanie rzęs kępkami nawet niezle mi to wychodzi ale póki co skupiam się na pazurkach.

  16. #666
    Rozkręcanko Avatar katrina89
    Zarejestrowany
    Jun 2013
    Skąd
    Londyn / UK
    Postów
    65

    Domyślnie Odp: Mój pierwszy raz

    podejsc robilam wiele jako samouk, jesli chodzi o kurs wahalam sie juz dobre 8 lat bo jednak nie jest to tanie i chcialam byc pewna ze to jest to w koncu, jestem po kursie i mam nadzieje ze bedzie tylko lepiej

  17. #667
    Debiutantka Avatar Zajtuna
    Zarejestrowany
    May 2013
    Skąd
    Grecja
    Postów
    3

    Domyślnie Odp: Mój pierwszy raz

    Cześć dziewczyny! Od 2 lat bawie sie metoda hybrydową, mam coraz wieksze zainteresowanie klientek, wiec postanowilam zapisac sie na kurs by miec uprawnienia i znac wszystkie techniki, ale wciąż pojawia się coraz więcej pytań! Zawzięcie czytam post za postem, szukam odpowiedzi na nurtujace mnie pytania, ale chyba musze założyć nowy wątek. Jak to zrobić? Pozdrawiam

  18. #668

    Domyślnie Odp: Mój pierwszy raz

    cześć dziewczęta. dzisiaj zrobiłam moje pierwsze samodzielne tipsiki

  19. #669

    Domyślnie Odp: Mój pierwszy raz

    Witam serdecznie niedawno zaczelam przygode z paznokciami, wczesniej zdarzalo mi sie je tylko malowac bezbarwnym lakierem. Malowalam za to obrazy ale po urodzeniu dziecka niestety musialam pomniejszyc moja pasję i teraz chce malowac na paznokciach. Mam nadzieje, ze fakt iz jestem internetowym samoukiem mnie nie dyskwalifikuje na tym forum. Wklejam fotkę moich drugich paznokci robionych netoda żelową na tipsie, pierwszym z wrażenia nie zrobilam fotki. Oceńcie czy cos ze mnie bedziehttp://pliki.wzorki.info/images/TUrSW.jpg

  20. #670
    Rozkręcanko Avatar Bardorja
    Zarejestrowany
    Oct 2014
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    43

    Domyślnie Odp: Mój pierwszy raz

    Cytat Napisał Milefisenta Zobacz post
    Witam serdecznie niedawno zaczelam przygode z paznokciami, wczesniej zdarzalo mi sie je tylko malowac bezbarwnym lakierem. Malowalam za to obrazy ale po urodzeniu dziecka niestety musialam pomniejszyc moja pasję i teraz chce malowac na paznokciach. Mam nadzieje, ze fakt iz jestem internetowym samoukiem mnie nie dyskwalifikuje na tym forum. Wklejam fotkę moich drugich paznokci robionych netoda żelową na tipsie, pierwszym z wrażenia nie zrobilam fotki. Oceńcie czy cos ze mnie bedziehttp://pliki.wzorki.info/images/TUrSW.jpg
    pamiętaj o nadaniu kształtu, nie kształtu kwadratu czy migdałka, chodzi przede wsyztskim o krzywą C i linię włosa. Paznokieć musi być lekko wypukły ale gładki. Na zdjęciu widać górki i dolinki Jak na drugi raz to całkiem super

  21. #671
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Jul 2015
    Postów
    3

    Domyślnie Odp: Mój pierwszy raz

    tez nie dawno zaczęłam swoją przygode i odziwo na mnie wychodzi mi to najlepiej, mam problem jak o kogos robie paznokcie na formie często się łamią nie wiem dlaczego

  22. #672

    Domyślnie Odp: Mój pierwszy raz

    Witam wszystkich formowaczów;-) Na wstępie powiem że to forum bardzo mi się podoba, fajnie że coś takiego powstało, i można znaleźć odpowiedzi na nurtujące pytania. Naprawdę super, bardzo się cieszę! Że mogłam was odnaleźć.

  23. #673
    Rozkręcanko Avatar Bardorja
    Zarejestrowany
    Oct 2014
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    43

    Domyślnie Odp: Mój pierwszy raz

    Cytat Napisał Jaclyn Zobacz post
    tez nie dawno zaczęłam swoją przygode i odziwo na mnie wychodzi mi to najlepiej, mam problem jak o kogos robie paznokcie na formie często się łamią nie wiem dlaczego
    być może są za cienki/za mało żelu

  24. #674
    Kosmetyczka Avatar B-S
    Zarejestrowany
    Jun 2015
    Skąd
    Dublin
    Postów
    22

    Domyślnie Odp: Mój pierwszy raz

    Cytat Napisał Bardorja Zobacz post
    być może są za cienki/za mało żelu
    Lub niewłaściwie zbudowane.

  25. #675
    Debiutantka Avatar doroti
    Zarejestrowany
    Oct 2015
    Skąd
    przedmieścia
    Postów
    1

    Domyślnie Odp: Mój pierwszy raz

    Witam Was dziewczyny. Moje pierwsze paznokcie również robiłam bardzo długo, właśnie na kursie jedna ręka zajmowała ok 3 godzin, ale z czasem wszystkiego się uczymy i dopracowujemy techniki.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Witam wszystkich
    By Kamis in forum Przywitaj się
    Odpowiedzi: 5739
    Ostatni post / autor: 02-09-2018, 13:11

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •