Strona 13 z 29 PierwszyPierwszy ... 39101112131415161723 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 301 do 325 z 710

Temat: Mój pierwszy raz

  1. #301
    Rozkręcanko Avatar sadira
    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Skąd
    Toruń
    Postów
    71

    Domyślnie Odp: Mój pierwszy raz

    Hej, hej
    tak sobie czytam i patrze na Wasze pierwsze prace i stwierdziłam, że też pokaże co zrobiłam. Jestem początkująca więc nie krzyczcie ale proszę o opinie.
    Jedne i dugie to akryle na formie, pierwsze robiłam 4 godziny a drugie 3
    Załącznik 17925 Załącznik 17926
    A to pierwsze z użyciem form dual system
    Załącznik 17927
    Ostatnio edytowane przez sadira ; 06-03-2010 o 23:31

  2. #302
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Skąd
    Rybnik
    Postów
    6

    Domyślnie Odp: Mój pierwszy raz

    Mi sie podobaja

  3. #303
    VIP Avatar nanami7
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Poznań
    Postów
    5 170

    Domyślnie Odp: Mój pierwszy raz

    Sadira troszkę przypiłować - poprawić kształt i będzie lepiej
    Jest między nami gra,
    którą gra się w parach...



    www.paznokcie-poznan.blogspot.com

  4. #304
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Postów
    2

    Domyślnie Odp: Mój pierwszy raz

    Pierwszy raz zrobilam pazurki na siostrze... ojjj długo to trwało... zwykły frenchyk ... no ale teraz po 4 miesiącach jest juz lepiej

  5. #305
    Totalna maniaczka Avatar madzialenkabuziaczek
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    Dzierzgoń.../pomorskie
    Postów
    1 065

    Domyślnie Odp: Mój pierwszy raz

    Witajcie Pierwsze pazurki akrylowe wykonałam w grudniu 2009 r do idealnych było im daleko
    Teraz jest już trochę lepiej

  6. #306
    Nałogowiec Avatar Zgredo
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Gdańsk
    Postów
    386

    Domyślnie Odp: Mój pierwszy raz

    Moje pierwsze paznokcie wykonałam na kursie - wcześniej nie miałam styczności ze stylizacją paznokci. Koleżanka zażyczyła sobie brokatowy french. Paznokcie wykonane żelem na tipsie, całe upaćkane brokatem + pierwsze akrylowy kwiatek z listkiem .
    "Wysoko mnie ceni - mówisz? Wiem, zażądałby więcej niż 30 srebrników"

  7. #307
    Nałogowiec Avatar BasiaPazderska
    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Skąd
    Myślenice/Sosnowiec
    Postów
    246

    Domyślnie Odp: Mój pierwszy raz

    Moja przygoda z pazurkami to chyba standardowo jak większość z was tzn. malowanie wzorków lakierami
    A co przedłużanych pazurków to zaczęło się od mojej koleżanki...
    Jakiś rok temu moja kumpela zdecydowała się,że zajmie się przedłużaniem paznokci i poprosiła mnie,żebym zamówiła jej zestaw na allegro.Jak mi to wszystko przyszło do domu to mi ślinka pociekła ,a zarazem przeleciała myśl,żeby sobie też sprawić takie cudeńka,ale wtedy nie wiedziałam co jak i do czego,po za tym nie miałam funduszy.Poszłam do kumpeli,żeby mi zrobiła pazurki i trochę byłam rozczarowana efektem jej pracy(niezbyt estetyczne,szybko odpadły i zniszczona płytka)stwierdziłam już nigdy więcej...
    Ale jednak po ponad pół roku zdecydowałam się,ponownie licząc,że po kursie pójdzie jej lepiej(kolejne rozczarowanie gdy zapłaciłam 50zł za zdobienie trawką i w dodatku po tygodniu zaczęły odchodzić ).
    I w ten sposób coraz bardziej zastawiałam się nad zakupem zestawu.Zaczęłam przegrzebywać internet,żeby dowiedzieć się jaka firma jest dobra,co mi jest tak naprawdę potrzebne i tak trafiłam na to forum gdy znalazłam post w którym Sami oferowała zestaw startowy(niestety już się nie załapałam).Brat wspierając mój rozwój i hobby zorganizował zbiórkę pieniędzy w domu.Zrobił skarbonkę i w ciągu 2tyg zebrałam kwotę wystarczającą na zakup zestawu.Miałam na tyle szczęścia,że akurat Sami znów stworzyła nowe zestawy startowe i od razu zdecydowałam na jego kupno,czego nie żałuje
    I w ten oto sposób moje pierwsze żelowe pazurki zrobiłam jakieś 3tyg temu,oczywiście bez rewelacji,ale trzeba ćwiczyć,ćwiczyć i się dokształcać oraz słuchać rad doświadczonych koleżanek z forum

    Ale się rozpisałam...

  8. #308
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar farbstift
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Katowice
    Postów
    4 143

    Domyślnie Odp: Mój pierwszy raz

    To super kochana, że w końcu się zmobilizowałaś To forum jest cudne- istna skarbnica wiedzy.
    Swoją drogą masz super rodzinkę
    https://www.facebook.com/kopalniatwojegostylu
    http://kopalniatwojegostylu.blogspot.com/



  9. #309
    Molestantka klawiatury Avatar kasiulka81
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    Katowice
    Postów
    2 023

    Domyślnie Odp: Mój pierwszy raz

    Witam
    Od 7 lat jestem "użytkownikiem" sztucznych paznokci, zaczynałam od akrylowych obecnie (od ładnych kilku lat) są to pazurki żelowe, zarówno jedne jak i drugie były wykonywane przez jedną i tę samą osobę, którą podziwiam za talent Zawsze chciałam sama spróbować swoich sił i teraz mam okazje bo kilka dni temu dostałam cały sprzęt do metody żelowej i właśnie zaczynam przygodę z żelem na "własną rękę" dosłownie hahaha. Będę Was informowała na bieżąco o swoich osiągnięciach i oczekuję szczerej oceny. Póki co pozdrawiam
    Kasia

  10. #310
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Postów
    3

    Domyślnie Odp: Mój pierwszy raz

    Witam Swoje pierwsze paznokcie robilam jakies 3 godziny, najbardziej ucierpialy skorki ale juz jest coraz lepiej kurs skonczylam w lutym czyli stosunkowo niedawno Mysle, ze z kazdym razem nabiera sie wiekszej wprawy i kazdy nawet najmniejszy postep bardzo cieszy, poza tym jest to moje ogromne hobby, jak zreszta wielu z Was

  11. #311
    Nałogowiec Avatar paznokietki000
    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Skąd
    Łódź
    Postów
    498

    Domyślnie Odp: Mój pierwszy raz

    Ja swoją przygodę z pazurkami żelowymi rozpoczęłam rok temu
    Byłam z kumpelką u takiej dziewczyny która robi pazurki i obserwując jej pracę i efekty, również zapragnęłam spróbować ! Na urodziny dostałam od chłopaka zestaw Pierwsze pazurki robiłam przyjaciółce. Zajęło nam to chyba z 6h , ale sprawiło mi to mega przyjemność i do tej pory sprawia

    Wcześniej zapuszczałam pazurki, piłowałam w migdał albo kwadracik i malowałam na przeróżne kolory !

  12. #312
    Nałogowiec Avatar jOotka
    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Skąd
    za Tobą.
    Postów
    474

    Domyślnie Odp: Mój pierwszy raz

    Hahah xD Też miałam 'dziwne myśli' xD

    No to wszytko przez szpile Robila tipsy mojej mamie i zaczeło mnie to krecic. Kupiłam zestaw i robie

  13. #313
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    May 2010
    Postów
    7

    Domyślnie Odp: Mój pierwszy raz

    Witam wszystkie pasjonatki tego wdzięcznego zawodu
    Moja przygoda z paznokciami zaczęła się w 2005 roku. Byłam wtedy w niemczech u mojej siostry i w jednym z sieciowych sklepów zobaczyłam zestaw do robienia paznokci. Oczywiście zakupiłam go i zaraz tego samego dnia wykorzystałam swoja siostrę jako modelkę i zrobiłam jej paznokcie. Ekhmmm ale to co jej zrobiłam wcale nie przypominało paznokci, siostra wręcz stwierdziła ze na drugi dzien do szkoły nie idzie bo jej wstyd .
    Po przyjezdzie do polski postanowiłam ze zakupie sobie zestaw akrylowy bo pewnie z nim mi pojdzie lepiej. I rzeczywiście tak sie stalo. Używalam wtedy tipsów french i proszków akrylowych , mało zdobiłam ,raczej bardzo proste paznokcie. Radziłam sobie nawet nawet- tak mi się wtedy wydawało . Powoli powoli zaczęlam robic sobie rozne kursy i tak dzis jestem dyplomowana pedikurzystka, manikurzystka-stylistka,makijazystka, kosmetyczka.
    Staram sie zawsze choć raz w roku zrobic jakis nowy kurs dlatego przybywa mi ich coraz wiecej
    Ale to nie certyfikaty czy dyplomy swiadcza o umiejetnosciach ... '
    Pracowałam w kilku gabinetach a dziś pracuje sama dla siebie i jestem przeszczesliwa ... wiecie dlaczego ? bo jak nie być szczesliwym czlowiekiem skoro wykonuje sie zawod który sie KOCHA



    powyzej jedna z moich prac

  14. #314
    Naczelny Grafik Forumowy Avatar rudzia1985
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Skąd
    Niemcy
    Postów
    5 853

    Domyślnie Odp: Mój pierwszy raz

    wow Hima podobaja mi sie tez pazury
    swietnie wygladaja

  15. #315
    No to..wpadłam Avatar anecka17171
    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Skąd
    okolice Limanowej
    Postów
    179

    Domyślnie Odp: Mój pierwszy raz

    hima piękne te pazurki

  16. #316
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    May 2010
    Postów
    7

    Domyślnie Odp: Mój pierwszy raz

    Dziekuję kobitki za miłe słowa ... narazie jestem zielona jezeli chodzi o forum wiec systematycznie bede dodawac nowe zdjecia a troche ich mam
    ale to powoli
    narazie jestem zupelnie zagubiona musze sobie poukladac to forum w mojej glowie

  17. #317
    Rozkręcanko Avatar smuteczek
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Postów
    54

    Domyślnie Odp: Mój pierwszy raz

    No to ja sie pochwale WPADLAM... w paznokcie siedze dzis w domu, bo jak zwykle leje, za tydzien ide na slub, wiec postanowilam wziac w koncu moj zestawik i cos wymodzic. nie szlo mi na poczatku najlepiej, ale zrobilam sobie cala lewa reke moze i sa paksudne (zdjecia jesli w ogole zrobie to chyba ocenzuruje, zeby nie wywolac mdlosci u niektorych ), tu za grube, tam nierowne itd., ale juz wiem ze to jest to moze za 100 lat osiagne poziom jaki bym chciala, ale poki co jestem zachwycona, ze sie da...

  18. #318
    No to..wpadłam Avatar szerek
    Zarejestrowany
    Oct 2009
    Skąd
    Katowice
    Postów
    201

    Domyślnie Odp: Mój pierwszy raz

    Hej
    U mnie zaczęło się od tak, po prostu nigdy nie miałam ładnych swoich paznokci a moja rodzinka ma ten sam problem, więc stwierdziłam dlaczego by nie?
    Jako prezent urodzinowy zażyczyłam sobie zestaw startowy- ogólnie zajmuję się żelami od listopada.
    Jakoś idzie, czasem brak czasu, czasem nie mam jak bo przy prawie trzy letniej córeczce po prostu się nie da.
    Tydzień temu zrobiłam moje pierwsze paznokcie za pieniądze, chociaż zastanawiałam się czy brać kasę a może i nie W końcu nie mam kursu.
    Ale dziewczyna była bardzo zadowolona i jeszcze ,, napiwek" dostałam
    Co o nich myslicie?

  19. #319
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    Lublin
    Postów
    15

    Domyślnie Odp: Mój pierwszy raz

    A oto moja pierwsza klientka i pierwsze akrylki. Co o nich sądzicie?

  20. #320
    Naczelny Grafik Forumowy Avatar rudzia1985
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Skąd
    Niemcy
    Postów
    5 853

    Domyślnie Odp: Mój pierwszy raz

    generalnie ja tak sie znam na pazurach jak...ale napisze ze 3 slowa
    Cytat Napisał szerek Zobacz post
    Co o nich myslicie?
    albo mi sie wydaje albo widac gorki i dolinki np. na serdecznym widze wiec musialabys jest ladnie wyrownac no i podpilowalabym boczki bo sa ciut lopatkowate ale zdobienie calkiem przyjemne

    Cytat Napisał ziutka0508 Zobacz post
    A oto moja pierwsza klientka i pierwsze akrylki. Co o nich sądzicie?
    patrzac na Twoja prace to nic zlego nie widze, moze gdzie niegdzie ciut szerokie ale to moje zludzenie np. wskazujace
    a tak to ladnie i czysto

  21. #321
    No to..wpadłam Avatar szerek
    Zarejestrowany
    Oct 2009
    Skąd
    Katowice
    Postów
    201

    Domyślnie Odp: Mój pierwszy raz

    [QUOTE=rudzia1985;160522]generalnie ja tak sie znam na pazurach jak...ale napisze ze 3 slowa

    albo mi sie wydaje albo widac gorki i dolinki np. na serdecznym widze wiec musialabys jest ladnie wyrownac no i podpilowalabym boczki bo sa ciut lopatkowate ale zdobienie calkiem przyjemne

    Często zdaża mi się że przy bokach jakby żel ,, znikał" i robią się dziurki, chyba muszę dawać go więcej.
    Jeśli chodzi o boczki to faktycznie moglam bardziej przypiłować, ale jakbyście widziały warunki w jakich robiłam te paznokcie to i tak wyszły jak na taką ciemnicę
    A po za tym różowy żel mam okropny:/ z naildesign bardzo słaby jakościowo

  22. #322
    Nałogowiec Avatar maartekkk
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    Okolice Częstochowy
    Postów
    449

    Domyślnie Odp: Mój pierwszy raz

    Jestem tutaj nowa, mój pierwszy raz zaliczyłam rok temu Były to moje paznokcie, od tej pory chyba troszkę poszłam do przodu
    A dlaczego zdecydowałam się zakupić zestaw?
    Za pierwszym razem dziewczyna tak mi obrobiła skórki, że miałam zalane krwią i aż wszystko bolało... drugie zaś były bezbolesne natomiast nie wytrzymały 2 tygodni, w dwa dni po ich wykonaniu podeszło mi powietrze, miałam pozalewane skórki... trzecie zaś miały góry i doliny i też się troszkę nacierpiałam... więc stwierdziłam, że za takie pieniądze to ja mam w nosie te panie Część zestawu w zasadzie dostałam, resztę dokupowałam i tak oto zaczęłam 'bawić się w paznokcie'... wiele osób znajomych, przychodzących do mnie dziwi się, czemu to nie boli, czemu po zdjęciu masy nie mają płytki jak kartki papieru...
    A oto moje pierwsze paznokcie

  23. #323
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar farbstift
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Katowice
    Postów
    4 143

    Domyślnie Odp: Mój pierwszy raz

    [quote=szerek;160528][QUOTE=rudzia1985;160522]generalnie ja tak sie znam na pazurach jak...ale napisze ze 3 slowa

    albo mi sie wydaje albo widac gorki i dolinki np. na serdecznym widze wiec musialabys jest ladnie wyrownac no i podpilowalabym boczki bo sa ciut lopatkowate ale zdobienie calkiem przyjemne
    Kod:
    Treść została ukryta, zaloguj się lub zarejestruj jeśli jeszcze nie masz konta aby zobaczyć treść
    Bardzo ładnie wyszły, ale musisz dawać więcej tego żelu i potem nie bać się piłować przyjdzie z czasem
    https://www.facebook.com/kopalniatwojegostylu
    http://kopalniatwojegostylu.blogspot.com/



  24. #324
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar kasiasssss
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    zlotow\limerick
    Postów
    3 585

    Domyślnie Odp: Mój pierwszy raz

    Hima,Ziutka bardzo ladne pazurki
    wszystkie marzenia sie spelniaja

  25. #325
    VIP Avatar nanami7
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Poznań
    Postów
    5 170

    Domyślnie Odp: Mój pierwszy raz

    Hima super najważniejsze to robić to, co się kocha
    Szerek, trochę pracy przed Tobą, bo są górki i doliny ...
    Ziutka super
    Martek bardzo ładne
    Jest między nami gra,
    którą gra się w parach...



    www.paznokcie-poznan.blogspot.com

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Witam wszystkich
    By Kamis in forum Przywitaj się
    Odpowiedzi: 5739
    Ostatni post / autor: 02-09-2018, 12:11

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •