Strona 25 z 29 PierwszyPierwszy ... 15212223242526272829 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 601 do 625 z 710

Temat: Mój pierwszy raz

  1. #601
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Aug 2012
    Postów
    35

    Domyślnie Odp: Mój pierwszy raz

    liposuctionn witamy i czekamy na foteczki pazurków

  2. #602
    Wizażystka Avatar AnastazjaB
    Zarejestrowany
    Dec 2012
    Skąd
    Katowice
    Postów
    206

    Thumbs up Odp: Mój pierwszy raz

    Witam
    Mam na imię Anastazja i zajmuje się głównie makijażem i przedłużaniem rzęs w okolicach Katowic Na forum trafiłam przez bloga Rio, kiedyś już przeglądałam forum, jednak wtedy nie zatrzymałam się na dłużej, teraz będzie inaczej
    Facebook: AnastazjaBalon
    - zapraszam do obserwowania i komentowania prac
    Dokładne informacje: www.anastazjabalon.com
    Mój blog: thebestmakeupartist.blogs pot.com

  3. #603
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Dec 2012
    Postów
    46

    Domyślnie Odp: Mój pierwszy raz

    Pierwszy raz? Chętnie powspominam Jako nastolatka miałam ogromny problem z paznokciami - obgryzałam je i później zrobiły się bardzo słabe, lubiły się łamać i rozdwajać, a płytka paznokcia miała okropny "tukowaty" kształt. Szukałam w sieci pomysłów na oduczenie się obgryzania i zapuszczenie ładnych pazurków i...trafiłam na blog ze zdobieniami na naturalnych paznokciach. Tak mi się spodobało, że momentalnie zerwałam z moim brzydkim nawykiem. Zaczęłam dbać o paznokcie i po 2 miesiącach ich stan poprawił się na tyle, że mogłam je pomalować Pierwszy wzorek był skromnym frenchem z delikatnym kwiatem malowanym lakierami, zrobiłam go według kursu na wspomnianym blogu. Po kilku dniach przeglądania zasobów Internetu byłam tak zachwycona, że wykupiłam w osiedlowej drogerii połowę zaopatrzenia w lakiery i tak zaczęłam działać, a że szło mi coraz lepiej, to i coraz chętniej się za to zabierałam

  4. #604
    Rozkręcanko Avatar k_ropka
    Zarejestrowany
    Nov 2012
    Postów
    43

    Domyślnie Odp: Mój pierwszy raz

    Dzień dobry. Pazurkami interesuję się od zawsze, ale do tej pory raczej bawiłam się lakierami w listopadzie zrobiłam kurs i tak sobie dłubię i ćwiczę w domu na sobie, mamie, koleżankach. I niedawno zaczęły mi wychodzić takie, jakie mi się podobają

    Na forum zaglądam od bardzo dawna, czytam Wasze rady, oglądam prace, czytam opinie o produktach. Świetnie, że istnieje takie miejsce. Pozdrawiam wszystkich

    Jak zakupię dobry aparat (kiedyś w końcu ) to postaram się powstawiać jakieś zdjęcia do oceny.

  5. #605
    Wczytuje się ban
    Zarejestrowany
    Nov 2012
    Postów
    11

    Domyślnie Odp: Mój pierwszy raz

    Ja zamówiłam z koleżankami zestaw startowy i same sobie dopełniałyśmy,wychodziło mi to :więc zaczęłam robić rodzinie,sobie ,znajomym itd..mieszkam zagranicą i mam już tu sporo klientek.Pracy przy nich nie mam duzo bo Niemki lubia tylko french

  6. #606
    No to..wpadłam Avatar Kasia991
    Zarejestrowany
    Jan 2013
    Skąd
    Kraków
    Postów
    161

    Domyślnie Odp: Mój pierwszy raz

    No to chyba czas na mnie
    Moj pierwszy raz...miałam 13 lat. 6 lat starsza kuzynka zakochała się w przedłużaniu paznokci (oczywiście bez kursu) byłam jej królikiem doświadczalnym i zapałałam miłością do zdobienia, malowania i przedłużania paznokci, z czasem uzbierałam pieniądze na lampe i najtańsze żele, robiłam sobie, rodzinie, koleżankom ze szkoły, szło wiadomo jak - kiepsko, aż przestałam, a po kilku latach wybrałam się na kurs ( w końcu) i znowu zaczynam tym razem już na poważnie

  7. #607
    Rozkręcanko Avatar Saneatsui
    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Skąd
    Śląsk
    Postów
    37

    Domyślnie Odp: Mój pierwszy raz

    To teraz ja
    Mam prawie 18 lat.. jeszcze tylko parę miesięcy hehe..
    Od dziecka zachwycałam się wzorkami na paznokciach mamy ale miałam problemy z obgryzaniem paznokci, przez co się rozdwajały i łamały.
    w tamtym roku przestałam obgryzać i po raz pierwszy w życiu w wakacje udało mi się zapuścić na prawdę długie paznokcie.. niestety jakiś czas po operacji się złamały ale pasja do tworzenia cudów została.. wtedy zajmowałam się wodnymi wzorkami bo były proste i efektowne. niestety każda bajka się kończy i przy odrastaniu połamanych paznokci wróciły problemy z rozdwajaniem i łamaniem się.
    Od Dnia Babci (hehe fajny dzień na rozpoczęcie kuracji) zaczęłam malować odżywką z Eveline 8in1. pomogło.. do tego szklany pilniczek.. i pazurki sobie rosną. Wątpię żebym kiedyś została profesjonalistką ale zdobienie i malowanie po prostu mnie fascynuje
    Pozdrowionka i witam forumowiczki

    Moje oczkowe pazurki:
    http://pliki.wzorki.info/images/4yxVY.jpg

  8. #608
    VIP Avatar nanami7
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Poznań
    Postów
    5 170

    Domyślnie Odp: Mój pierwszy raz

    Saneatsui witaj na pokładzie
    Nigdy nie mów nigdy jak zobaczysz jakie cuda dziewczyny tu tworzą to kto wie, czy nie zachce Ci sie robic zeli albo hybrydek. Pozdrawiam i zapraszam do innych tematów !
    Jest między nami gra,
    którą gra się w parach...



    www.paznokcie-poznan.blogspot.com

  9. #609
    Rozkręcanko Avatar Saneatsui
    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Skąd
    Śląsk
    Postów
    37

    Domyślnie Odp: Mój pierwszy raz

    Racja nigdy nie mów nigdy
    Informatyczka też musi mieć zadbane pazurki

  10. #610
    Debiutantka Avatar KAolInka
    Zarejestrowany
    Dec 2012
    Skąd
    okolice Międzyrzecza
    Postów
    8

    Domyślnie Odp: Mój pierwszy raz

    Witajcie. Moje pierwsze "dziełko", na moich pazurkach, najzwyklejszy french.

  11. #611
    No to..wpadłam Avatar Kasia991
    Zarejestrowany
    Jan 2013
    Skąd
    Kraków
    Postów
    161

    Domyślnie Odp: Mój pierwszy raz

    jej to jak na pierwsze to cudne, moje pierwsze to te różowe łopaty, teraz już chyba trochę lepiej idzie

  12. #612
    Debiutantka Avatar KAolInka
    Zarejestrowany
    Dec 2012
    Skąd
    okolice Międzyrzecza
    Postów
    8

    Domyślnie Odp: Mój pierwszy raz

    Bardzo się starałam, (no i zakupiłam primer oczywiście, bo poprzednie żele odklejały się po 2 dniach) zajęło mi to troszkę czasu, ale teraz za każdym razem będzie lepiej.
    Tu "pobawiłam" się kolorami u koleżanki, która mnie troszkę "torturuje"-uczy.
    Narazie to tyle moich "dziełek"
    Ostatnio edytowane przez KAolInka ; 23-03-2013 o 17:53

  13. #613
    Wizażystka Avatar agnieszka-nails
    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    390

    Domyślnie Odp: Mój pierwszy raz

    U mnie zaczęło się jak miałam mniej więcej 17 lat... zaczynałam od zdobienia lakierami oraz naklejania na nich przeróżnych naklejek. Na jakiś czas stanęłam na tym etapie. Poszłam do Studium kosmetycznego i tam zaczęłam odkrywać, że przede wszystkim chcę być stylistką paznokci. Na praktykach z koleżanką zamiast uczyć się zabiegów na twarz i ciało kombinowałyśmy z pazurkami robiąc je sobie nawzajem, metodami prób i błędów (spory kawałek czasu) doszłyśmy do tego co i jak, trochę przy pomocy internetu. Po zakończeniu szkoły umiałam już żel akryl i hybrydkę. Na kurs poszłam w celu upewnienia się czy dobrze to robię (niestety nie jestem usatysfakcjonowana z owego kursu) i w celu posiadania papieru bo chciałam zacząć pracować w salonie i robić pazurki. Niestety do tej pory dużo brakuje mi do perfekcji ale kro po kroczku dojdę do tego co sobie wymarzyłam oczywiście zaliczając różne doszkalania itp

  14. #614
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Jun 2013
    Postów
    6

    Domyślnie Odp: Mój pierwszy raz

    Witam wszystkich .
    Tak szczerze to nie jest mój pierwszy post na tym forum tylko drugi. Pierwszy poleciał w nicość . A taki piękny był. Długi, dokładny, opowiadający historię moich wzlotów i upadków .
    No nic. Po raz kolejny go pisała nie będę.
    Przywitam się tylko i podziękuję .
    Podziękuję twórcom tego forum . Za to że go stworzyli i to właśnie w takim wydaniu. Za to że zdjęcia można oglądać tylko zarejestrowanym osobom, bo to właśnie dzięki temu tu się zalogowałam. Trafiłam przez przypadek i mam nadzieję, że zabawię dłużej .Jestem zachwycona. Wszystkim. Wiedzą jaką mogę z tego forum uzyskać, atmosferom, pięknym widokom ( chodzi oczywiście o wasze dzieła na paznokciach). Po prostu poległam.
    Moje dziecie wczoraj czuło się przez to bardzo osamotnione . Nie mogłam oderwać oczu od monitora. Ciągle bym patrzyła co piszecie i co tworzycie.
    Ja jak na razie jestem na etapie testowania i nauki. I tak już pozostanie. Amator bez kursów i certyfikatów z bogatą przeszłością. Po prostu hobbista . I tak zostanie, bo raczej w wieku 36 lat nie będę się przebranżawiać. Pracę mam. Lubię ją i chcę zostać przy niej. A pazórki? No cóż, pasja silniejsza ode mnie choć na jakieś 5 lat była odłożona na dalszy plan . Dużo się w życiu mym działo i trzeba było odpuścić.

    Pozdrawiam wszystkich i liczę że przyjmiecie mnie do swego grona. A ja będę się zachwycała dalej Waszymi dziełami. Może przy okazji się czegoś nauczę .

  15. #615
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Jun 2013
    Postów
    1

    Domyślnie Odp: Mój pierwszy raz

    witam
    prawdę mówiąc szukam tu porad i jakichś inspiracji Malowanie paznokci zajmowało mnie od zawsze... jak pomyślę jak to ręcznie wieki temu malowałam wzorki... i jak teraz popatrzę na postęp w tej dziedzinie... to aż się wierzyć nie chce, ze można było ręcznie zrobić takie cudeńka
    Pozdrawiam

  16. #616
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Jun 2013
    Postów
    6

    Domyślnie Odp: Mój pierwszy raz

    PorannaKawa mam dokładnie takie same odczucia .
    Zostałam strasznie w tyle. No ale przecież możemy nadrobić .

  17. #617
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Jun 2013
    Postów
    2

    Domyślnie Odp: Mój pierwszy raz

    Hej
    Pazurki od zawsze mi się podobały, jednak nie miałam warsztatu, postanowiłam to zmienić i jestem narazie po 3 dniach kursu, jeszcze 2 przede mną. Wrażenia świetne, utwierdzam się tylko, że chcę to robić choć masa nauki jeszcze przede mną i ćwiczeń.

    To pierwsze pazurki z kursu - kwiatki malowała Pani instruktor.

    Pozdrawiam

  18. #618
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Aug 2013
    Postów
    1

    Domyślnie Odp: Mój pierwszy raz

    Witam
    Już od kilku miesięcy obserwuje forum regularnie i nareszcie dokonałam rejestracji
    Od 5 miesięcy zajmuję się przedłużaniem rzęsy metodą 1:1. Bardzo mnie to wciągnęło i ciągle szukam nowych inspiracji. Zdaję sobie sprawę z tego, że moje doświadczenie w tym temacie jest znikome dlatego mam nadzieję, że w razie wątpliwości będą mogła na Was liczyć

    Pozdrawiam

  19. #619
    Debiutantka Avatar gagata
    Zarejestrowany
    Aug 2013
    Skąd
    Lbn
    Postów
    2

    Domyślnie Odp: Mój pierwszy raz

    Hej!

    Trafiłam na to forum właściwie wczoraj Szukałam w internecie informacji na temat krzywej C no i znalazłam się tutaj. Jeśli chodzi o paznokcie, to jestem totalną amatorką. Pierwsze żele w życiu wykonałam na sobie, bez żadnych wcześniejszych kursów itd Jedynie wzorowałam się z pamięci, na paznokciach mojej koleżanki kosmetyczki, która kiedyś parę razy mi takie zrobiła I powiem wam że wyszły nawet całkiem, całkiem hehe biorąc pod uwagę, że zestaw startowy kupiłam na allegro za 300zł I trzymały się jakiś miesiąc! Potem zaczęły się łamać i kruszyć. Jak odszukam zdjęcie to dodam Ostatnio nie miałam czasu na bawienie się, ale moje zainteresowanie pazurkami wzrosło, po obejrzeniu niektórych Waszych galerii. Mam nadzieję że zostanę tu na dłużej

    Pozdrawiam

  20. #620
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Oct 2013
    Postów
    21

    Domyślnie Odp: Mój pierwszy raz

    Witam,
    Jestem Agnieszka!
    Przygodę z pazurkami dopiero rozpoczynam. Namówił mnie chłopak, który uważa że mam talent i spokojnie dam sobie rade z tym wszystkim - a to fajne zajęcie na dodatkowa prace i bardzo kobiece Więc po głębszym zastanowieniu, postanowiłam się skusić no i jestem
    Zaczęłam póki co od podstawowych pojęć i próbuje regularnie przeczesywać forum w poszukiwaniu niezbędnych informacji, a widzę że jest w czym szukać
    Za wszystkie rady i pomoc serdecznie już z góry dziękuje !


    Pozdrawiam,
    Agnieszka !

  21. #621
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Nov 2013
    Skąd
    Radom
    Postów
    4

    Domyślnie Odp: Mój pierwszy raz

    Witam! jestem amatorką jeśli chodzi o paznokcie, przygodę niedawno rozpoczęłam na którą namawiała mnie mama przez kilka lat i wkońcu po głębszej analizie +/- podjęłam się nauki u koleżanki stylistki paznokci . Pierwsze paznokcie zrobiłam na sobie a cały zestaw skompletowałam sama

  22. #622

    Domyślnie Cześć

    Witam, Jestem dość samodzielna, sama skonstruowałam sobie po kolei sprzęt. Sama się uczę, jestem początkująca. Pierwsze paznokcie zrobilam kolezance i nie wyszlo to wcale tak zle Pozdrawiam

  23. #623
    Debiutantka Avatar Joschianna
    Zarejestrowany
    Nov 2013
    Postów
    4

    Domyślnie Odp: Mój pierwszy raz

    Witam się serdecznie!
    Bardzo się cieszę, że odnalazłam to forum, które okazało się kopalnią wiedzy. Nadal przeczesuję gąszcz informacji i liczę na to, że większość odpowiedzi tu znajdę. Jednocześnie mam nadzieję na Waszą pomoc i dobre rady.

    Z tego miejsca pozdrawiam też moją instruktorkę Kurkę Mam nadzieję, że jej nie przyniosę wstydu
    Moim celem jest doskonalenie techniki przedłużania i zagęszczania rzęs. Póki co mam za sobą kurs 1:1

    Pozdrawiam

  24. #624
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Dec 2013
    Postów
    6

    Domyślnie Odp: Mój pierwszy raz

    Dobry wieczór, mam na imię Żaneta. Od ok 8lat zajmuje sie stylizacją paznokci, w październiku tego roku ukonczylam kurs przedlużania rzęs, szukajac informacji i złotych porad tak wlasnie trafilam na to forum )

  25. #625
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Oct 2011
    Postów
    12

    Domyślnie Odp: Mój pierwszy raz

    Witajcie dziewczyny!
    Na forum jestem już od bardzo dawna, a ujawniam się dopiero teraz, w wolnej chwili. Mój pierwszy raz z paznokciami... był straszny! Jako osoba praworęczna miałam ogromne trudności by pracować lewą ręką. Zrobienie linii uśmiechu, to był pikuś w porównaniu z tym, jaką katastrofą było podłożenie i przyklejenie formy lewą ręką. Po 6 godzinach byłam właścicielką pięknych pieczarek

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Witam wszystkich
    By Kamis in forum Przywitaj się
    Odpowiedzi: 5739
    Ostatni post / autor: 02-09-2018, 12:11

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •