Strona 26 z 29 PierwszyPierwszy ... 162223242526272829 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 626 do 650 z 710

Temat: Mój pierwszy raz

  1. #626
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Jan 2014
    Postów
    7

    Domyślnie Odp: Mój pierwszy raz

    Witam serdecznie. Jestem tu nowa więc chciałabym się przywitać. Nie mam dużego doświadczenia w malowaniu pazurków i mam nadzieję, że tu dowiem się więcej.

  2. #627

    Domyślnie Odp: Mój pierwszy raz

    Witam.
    Z zawodu kosmetyczka, z pasji również, niestety nie pracująca w zawodzie.
    Uwielbiam wszystko co związane z makijażem, oraz stylizacją paznokci.
    Małe pole do popisu, ale staram się na bieżąco douczać i być na cały czas w temacie, może kiedyś się przyda , a nawet jeśli nie to przynajmniej dla samej siebie
    Ostatnio edytowane przez aleksandra1986 ; 19-02-2014 o 10:23

  3. #628
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Mar 2014
    Postów
    1

    Domyślnie Odp: Mój pierwszy raz

    witam was serdecznie jestem Aleksandra
    Ostatnio edytowane przez plushak ; 13-03-2014 o 12:54

  4. #629
    Debiutantka Avatar AgnieszkaMA
    Zarejestrowany
    Apr 2014
    Skąd
    Siepraw
    Postów
    8

    Domyślnie Odp: Mój pierwszy raz

    Jestem samoukiem.
    Przygodę z paznokciami zaczęłam w wieku 15 lat. Zaczęło się klasycznie...od malowania potem malowaniem wzorków aż w wieku 17 lat dostałam lampę uv no i się zaczęło...musiałam skompletować wszystkie przybory i wziąć się do roboty pierwsze paznokcie robiłam prawie 5 godzin hehe z instrukcji, którą znalazłam w internecie dzisiaj już szybciej w zależności od dnia i klientki ale nie przekraczam 3 godzin

    Pozdrawiam
    Agnieszka

  5. #630
    Wczytuje się Avatar KorneliaOlszewska
    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Skąd
    Siemianowice
    Postów
    17

    Domyślnie Odp: Mój pierwszy raz

    hej dziewczyny moja przygoda zaczęła się tak że wiecznie wychodząc od pseudo stylistki zawsze mi się coś nie podobało więc mąż kupił mi zestaw startowy w 2008 roku na święta, żałuję tylko mojej mamy i przyjaciólki bo nieźle spiłowałam im pierwszym razem skórki hmmm cóż musiałam dojść do wprawy. W 2011 roku zrobiłam kurs i tak sobie cały czas ćwiczę daleko mi na pewno do perfekcji ale się staram, w 2012 roku odbyłam jeszcze kurs zdobienia żelami kolorowymi jak również malowanie farbkami metodą one stroke , ale moja instruktorka niczego mnie nie nauczyła mało tego nie dostałam do tej pory dyplomów odbycia takiego kursu
    Mam nadzieję że za niedługo będę mogła podzielić się z Wami moimi pracami i wyrazicie swoje zdanie na ich temat
    Pozdrawiam
    Mam konto założone w 2011 roku ale dopiero od niedawna Go używam napiszcie jak otworzyć swój album zdjęciowy

  6. #631
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Apr 2014
    Postów
    1

    Domyślnie Odp: Mój pierwszy raz

    Witajcie od około roku uczę się robić pazurki żelowe. Jednak efekty są dość krótkotrwałe. Paznokcie zaczynają odpadać po około 1 tygodniu. Pracuje na allepaznokcie.

  7. #632
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Jun 2014
    Postów
    1

    Domyślnie Odp: Mój pierwszy raz

    Robiłem mojej zonie na Sylwestra i całkiem piękne mi wyszły.
    Ostatnio edytowane przez samaron ; 30-06-2014 o 10:33

  8. #633
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Jul 2014
    Postów
    1

    Domyślnie Odp: Mój pierwszy raz

    Witajcie dziewczyny, mam na imię Magdalena, jestem kosmetologiem, jeśli chodzi o paznokcie to kiedyś kładłam tylko żele, teraz po przerwie wracam do nich, widzę że najpierw muszę przebrnąć przez wiele postów ale postaram się przeczytać nie jestem ekspertem od paznokietków ale z Waszą pomocą może jakoś ogarnę. Macie ogromną wiedzę, pozdrawiam Was wszystkie.

  9. #634

    Domyślnie Odp: Mój pierwszy raz

    Witam was wszystkie. Nigdy nie robiłam sobie tipsów i zastanawiam się czy mogła bym się sama nauczyć czy raczej chodzić z tym do profesjonalistów?

  10. #635
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Jul 2014
    Postów
    2

    Domyślnie Odp: Mój pierwszy raz

    Jestem początkująca. Myślę, że na tym forum przeczytam jakieś cenne wskazówki.

  11. #636
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Aug 2014
    Postów
    10

    Domyślnie Odp: Mój pierwszy raz

    Witam serdecznie! po 5 latach przerwy wracam do zawodu w tym czasie trochę nowości się pojawiło, a ja szczególnie zainteresowana jestem hybrydami i to w poszukiwaniu inf. na ich temat tu trafiłam pozdrawiam i do zobaczenia mdz postami

  12. #637
    Debiutantka Avatar Kacper_GN
    Zarejestrowany
    Aug 2014
    Skąd
    Czechowice-Dziedzice
    Postów
    1

    Domyślnie Odp: Mój pierwszy raz

    Witam

    Moja przygoda z paznokciami zaczęła się na dawno przed zaczęciem pracy w Gabrielle Nails, obecnie jestem Managerem Sprzedaży.

    jesteśmy Firmą zajmującą się zaopatrywaniem w produkty potrzebne do stylizacji paznokci, produktami marki Gabrielle Nails oraz Charbonne

    także zapraszam do zapoznania się z naszą ofertą

    http://www.sklep.gabriellenails.pl/

    Pozdrawiam!

  13. #638
    Debiutantka Avatar Nelves
    Zarejestrowany
    Jul 2014
    Skąd
    Bydgoszcz
    Postów
    3

    Domyślnie Odp: Mój pierwszy raz

    Witam

    Paznokciami zajmuję się tak naprawdę od dwóch miesięcy
    Moja pierwsza praca żel french na tipsie wyglądała dokładnie tak

  14. #639

    Domyślnie Odp: Mój pierwszy raz

    siemanko forumowiczki

  15. #640

    Domyślnie Odp: Mój pierwszy raz

    siemka wszystkim

  16. #641

    Domyślnie Odp: Mój pierwszy raz

    witam wszystkich

  17. #642
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Apr 2014
    Skąd
    Londyn
    Postów
    2

    Domyślnie Odp: Mój pierwszy raz

    Czesc wszystkim! Juz od jakiegoś czasu wertuje cale forum w poszukiwaniu wszelkich informacji dotyczących moich zainteresowan. Na ten moment ukonczylam szkole kosmetyczna i kilka kursow(przedłużanie rzęs 1:1, przedłużanie pazurkow metoda żelowa, akrylowa, fibreglass, silk). Pozdrawiam

  18. #643
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Oct 2014
    Postów
    1

    Domyślnie Odp: Mój pierwszy raz

    witam wszystkich

  19. #644
    Debiutantka Avatar dzemma
    Zarejestrowany
    Apr 2013
    Postów
    7

    Domyślnie Odp: Mój pierwszy raz

    Cytat Napisał beatkapr Zobacz post
    Witajcie od około roku uczę się robić pazurki żelowe. Jednak efekty są dość krótkotrwałe. Paznokcie zaczynają odpadać po około 1 tygodniu. Pracuje na allepaznokcie.
    Kiedyś pracowałam na Allepaznokcie i przerzuciłam się na Evershine. Żele z Allepaznokcie wylewały mi się strasznie mimo trzymania w lodówce. Beatkapr, polecam też kamuflaż przy robieniu frencha, żeby wydłużyć płytkę paznokcia i zadbać o ich ładny wygląd

  20. #645

    Domyślnie Odp: Mój pierwszy raz

    A ja myślałam, że to wątek o 'pierwszym razie' Witam

  21. #646
    Totalna maniaczka Avatar moniczka690
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    Preston UK
    Postów
    837

    Domyślnie Odp: Mój pierwszy raz

    Hej dziewczyny po dlugiej przerwie wrocilam do pazurkow zrobilam kurs manicure i shellac w domu maz pezygotowal pokoik narazie ciezko o klientow mam nadzieje ze z czasem bedzie lepiej i zrobie wiecej kursow a o to pierwsza hybryda na dloniach klientki

  22. #647
    Debiutantka Avatar trish_angel
    Zarejestrowany
    Oct 2014
    Skąd
    Dąbrowa Górnicza
    Postów
    1

    Domyślnie Odp: Mój pierwszy raz

    No to w sumie co mi tam też się przywitam
    Mam na imię Patrycja, jestem tydzień po kursie a to moje pierwsze osobiste wypociny

  23. #648
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Oct 2014
    Postów
    2

    Pet Odp: Mój pierwszy raz

    Czesc Dziewczęta
    Mam na imię Magda, od roku robie pazury ale dostałam właśnie nową ofertę pracy i nie wiem czy jest dobra. Pomóżcie.
    Nowo otwarty salon manicuru, proponują mi pół etatu na połowę najniższej krajowej i 30 % od klijentki. To chyba nieźle.

  24. #649
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Oct 2014
    Postów
    1

    Domyślnie Odp: Mój pierwszy raz

    Cześć Dziewczyny !
    Moja przygoda z pazurkami zaczęła się prawie 10 lat temu-Studium Kosmetyczne,teraz chce się zając tym bardziej profesjonalnie,bo jak narazie tylko amatorsko.Mam nadzieje ,że się uda,wyszkole się i zacznę dzialać Robie pazurki sobie i Rodzince.Nawet zapisałam się na kurs by pogłębic wiedze i technikę.A jakie były Wasze początki?

  25. #650
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Oct 2014
    Postów
    33

    Domyślnie Odp: Mój pierwszy raz

    Witam!
    Kiedyś bardzo dawno temu robiłam paznokcie żelowe ale to może z 4-5 razy i w sumie słowo "paznokcie żelowe" to stanowczo za dużo powiedziane... to była masakra. No ale ostatnio znów mi się zamarzyło mieć ładne , zadbane paznokcie więc zamówiłam nowy zestaw i niedawno zrobiłam koleżance moje pierwsze paznokcie. Ona strasznie obgryza więc musiałam przedłużyć na szablonie a oto efekt
    A te niebieskie robiłam sobie . Wiem że jeszcze mnóstwo pracy przede mną , mam nadzieję że kiedyś będę potrafiła robić chociaż w połowie tak piękne paznokcie żelowe jak wy
    Ostatnio edytowane przez klaudia22 ; 07-11-2014 o 22:57

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Witam wszystkich
    By Kamis in forum Przywitaj się
    Odpowiedzi: 5739
    Ostatni post / autor: 02-09-2018, 12:11

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •