Strona 3 z 29 PierwszyPierwszy 123456713 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 51 do 75 z 710

Temat: Mój pierwszy raz

  1. #51

    Domyślnie

    Najgorszy jest pierwszy raz a jeszcze sobie od razu, hehe nie dziwne że nerwy zjadłaś

  2. #52
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Nętkowo
    Postów
    25

    Domyślnie

    hejka ja kilka dni temu kupiłam sobie cały sprzęt więc jestem dopiero początkująca pierwsze swoje pazurki robiłam sobie i zajeło mi to 5 godz;/ masakra ale juz dopadłam mame i bratową więc bedę teraz ostro ćwiczyła

  3. #53
    No to..wpadłam Avatar Ewelinaaa
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Postów
    154

    Domyślnie

    Witam ja jestem samoukiem, moja przygoda z pazurkami trwa juz dobre 10 lat , zaczeło sie od wzorków później chodziłam do kosmetyczki z której nie byłam zadowolona i stwierdziłam ze spróbuje sama i tak już od ponad roku robię sama pauzuki sobie i nie tylko

  4. #54
    Wzorki Club Avatar Chanti25
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Sulechów
    Postów
    1 849

    Smile

    a ja... już w podstawówce malowałam pazurki sobie i koleżanka z podwórka... cale kieszonkowe wydawałam na lakiery...
    potem były SZTUCZNE PAZNOKCIE takie z drogerii ...no a potem to jak większość kurs stylizacji pazurków i tak minęło już 5 lat jak robię pazurki
    SZCZĘŚLIWA

  5. #55

    Domyślnie

    Chanti 5 lat robi swoje twoje pazury są dla mnie biuutiful

  6. #56
    Wzorki Club Avatar Chanti25
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Sulechów
    Postów
    1 849

    Domyślnie

    Dziękuje
    SZCZĘŚLIWA

  7. #57
    Rozkręcanko Avatar agusiaani
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Postów
    79

    Domyślnie

    moje pierwsze tipsy zakładałam 5 godzin,zjęcie poniżej

  8. #58
    Wzorki Club Avatar Chanti25
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Sulechów
    Postów
    1 849

    Nai

    ja pierwszego dnia na kursie ,to pierwsze tipsy zakładałam 6 godzin, a pilniki były mega tępe
    SZCZĘŚLIWA

  9. #59
    Rozkręcanko Avatar agusiaani
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Postów
    79

    Domyślnie

    my też mieliśmy tępe ale to tylko dla bezpieczeństwa modelki żeby chyba pazurkow nie przepiłowac

  10. #60
    Wzorki Club Avatar Chanti25
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Sulechów
    Postów
    1 849

    Domyślnie

    chyba ale u mnie była w grupie laska , co i tym tępym pilnikiem przepiłowała nie raz płytkę modelce hi hi hi
    Oj biedne te modelki były-i jeszcze tyle godzin siedziały
    SZCZĘŚLIWA

  11. #61
    Rozkręcanko Avatar agusiaani
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Postów
    79

    Domyślnie

    oj tak i u nas tak jeszcze było że jedną ręke robiłam jej ja a drugą inna kursantka

  12. #62
    Wczytuje się Avatar Danuta Choma
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Gdynia
    Postów
    11

    Domyślnie

    wprawa czyni mistrza

  13. #63
    Rozkręcanko Avatar mysza31
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    RZESZÓW
    Postów
    83

    Domyślnie

    Hej U mnie podobnie zakładanie tipsów i żelu też trwało 4 godziny - i to tylko french a teraz jest różnie to zależy co klientka sobie życzy ale tak to 4 max i to wtedy duzo wtopień i malowań w żelu lakierami - wzorki i różne ozdoby. Ale czasem idzie lepiej jak mniej rozgaduje się z klientką cóż rozmowa też ważna

  14. #64
    Debiutantka Avatar bettina
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    nowa ruda
    Postów
    1

    Domyślnie

    ja tez ucze sie sama moj pierwszy raz twal 3 godziny i tak robie do tej pory.

  15. #65
    INM & RaNails Educator EF Avatar asia
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    ndm / warszawa
    Postów
    6 950

    Domyślnie

    witam!
    moje pierwsze pazurki trwały 4 godziny... ale robiłam je na kursie więc dziewczyna, której je wykonywałam była na to nastawiona sama sobie wcześniej robiłam tylko manicure ze wzorkami i pewnego dnia postanowiłam zobaczyć jak to jest mieć przedłużone paznokcie i wylądowałam u kursantki. po czym stwierdziłam, że sama pójdę na kurs i tak się zaczęło.. potem podnajmowałam miejsce w saloniku, a na dzień dzisiejszy szukam nowego miejsca i jak na razie nic co mnie interesuje się nie trafiło, więc chwilowo mam kontakt tylko z najbliższymi klientkami:/

  16. #66
    Wczytuje się Avatar kanisa
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    siedlce
    Postów
    11

    Domyślnie

    Ja od liceum zawsze lubiłam malować pazurki, pierwsze tipsy akryl robiłam jakieś 4 godziny teraz mi się schodzi ok. 2godz, a żel zaczeam niedawno i robię jakieś 1,5 godz a z wtapianiem 2. Uważam że żel się szybciej i łatwiej robi.

  17. #67

    Domyślnie

    Hej mam na imię Kasia.Jestem samoukiem, od niedawna robię pazurki. Zajmuje mi zrobienie ich ok 3h. jest to moje największe hobby. w tej chwili jesyem maturzystką a póżniej mam zamiar iść na studia kosmetyczne.

  18. #68
    Wzorki Club Avatar Chanti25
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Sulechów
    Postów
    1 849

    Domyślnie

    Witaj Kasiu
    Najważniejsze że robisz to co kochasz jak większość z Nas
    SZCZĘŚLIWA

  19. #69
    Totalna maniaczka Avatar daruniunia
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Włoszakowice (koło Leszna)
    Postów
    818

    Domyślnie

    Moja przygoda zaczeła się tak: bardzo lubiłam malować swoje paznokcie (ponieważ odkąd pmiętam miałam zawsze ładne i długie, wszysty mi zazdrościli). Z Czasem przychodziły też kolezanki aby im pomalować. Pewnego razu pomyślałam że może kupię sobie zestaw do robienia tipsów. Tak więc gdy go już miałam, moją pierwszą klientką była mama mojego chłopaka (wiedziała że 1 raz bede robić tipsy i zgodziła zostać się moim królikiem doświadczalnym). Wszystko robiłam według instrukcji która była załączona Teraz jednak mam swój styl i wiem jak po kolei postępować i jestem z siebie dumna (acha muszę dodać że nigdy nie byłam u żadnej stylistki i nigdy nie widziałam jak robią pazurki, po prostu jestem samoukiem. Filmy na necie, czasopisma, itp) Po szkole planuję iść na studium w tym kierunku

  20. #70
    Weteran Avatar madzialena
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Jastrzębie Zdrój
    Postów
    1 220

    Domyślnie

    ja też jestem samoukiem uwielbiam malować paznokcie! przed moją studniówką chciałam zażelować swoje naturalne pazurki u stylistki ale moja wspaniałomyślna mama stwierdziła że da mi pieniądze na zestaw (oczywiście wiedziała że wtedy jej też bede robić i pewnie stąd ta propozycja ) i tak sie rozpoczeła moja przygoda z żelem

  21. #71

    Domyślnie

    UU na pierwszy raz od razu na taką uroczystość i jak się studniówka udała ?

    a jak się paznokietki udały ?


  22. #72
    Weteran Avatar madzialena
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Jastrzębie Zdrój
    Postów
    1 220

    Domyślnie

    najpierw było duuużo prób ale całkiem, całkiem wyszły
    nawet kilka koleżanek mi zaufało
    a studniówka świetna!

  23. #73
    Molestantka klawiatury
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Postów
    2 665

    Domyślnie

    Witam was serdecznie.Zawsze podobaly mi sie dlugie pazurki na poczatku chodzilam do stylistki i tam podpatrywalam sobie jak ona to robi i ze nie jest to wcale takie skaplikowane,az pewnego dnia przed wyjazdem wymyslilam ze sobie kupie zestaw do akrylu.Zamowilam u kolezanki bo miala mozliwosc kupienia w hurtowni.Spakowalam zestaw i wyjechalam.Robilam sobie i szwagierce.Pozniej w ostatnie wakacje w polsce zaprosilam znajoma zeby zrobila mi zelki,a po powrocie duze zakupy do robienia zeli i tak sie bawie do dzisiaj.Narazie bez kursu,ale jestem w trakcie robienia online.Zadzwonilam do firmy ,ktora pomaga osoba pracujacym zawodowo i nie majacym czasu na wyjazdy kilkudniowe i kupilam sobie takie kursy razem z calym potrzebnym sprzetem,ksiazkami i plyta.No i powoli robie testy,pazury a jak skoncze to musze wyslac do instruktorki do oceny i zobaczymy czy bedzie egzamin zdany czy nie?Ale sie rozpisalam ,sorki

  24. #74
    Nałogowiec Avatar Tonija
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Postów
    354

    Domyślnie

    To tak można online ?
    i tak najważniejsza jest w sumie praktyka nawet na tym forum jest sporo osób które bez kursu robią lepsze pazurki niż nieraz dziewczyny po kursie

    Powodzonka Jade

  25. #75

    Domyślnie

    Cytat Napisał Jade Zobacz post
    Witam was serdecznie.Zawsze podobaly mi sie dlugie pazurki na poczatku chodzilam do stylistki i tam podpatrywalam sobie jak ona to robi i ze nie jest to wcale takie skaplikowane,az pewnego dnia przed wyjazdem wymyslilam ze sobie kupie zestaw do akrylu.Zamowilam u kolezanki bo miala mozliwosc kupienia w hurtowni.Spakowalam zestaw i wyjechalam.Robilam sobie i szwagierce.Pozniej w ostatnie wakacje w polsce zaprosilam znajoma zeby zrobila mi zelki,a po powrocie duze zakupy do robienia zeli i tak sie bawie do dzisiaj.Narazie bez kursu,ale jestem w trakcie robienia online.Zadzwonilam do firmy ,ktora pomaga osoba pracujacym zawodowo i nie majacym czasu na wyjazdy kilkudniowe i kupilam sobie takie kursy razem z calym potrzebnym sprzetem,ksiazkami i plyta.No i powoli robie testy,pazury a jak skoncze to musze wyslac do instruktorki do oceny i zobaczymy czy bedzie egzamin zdany czy nie?Ale sie rozpisalam ,sorki


    to patrz że nie wiedziałam że online można zrobic kurs
    z tego co widac ze zdjęc to ten kursik Ci dobrze idzie
    Iz

    Wymyśliła sobie, że kiedyś będzie tak cholernie szczęśliwa.... I będzie

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Witam wszystkich
    By Kamis in forum Przywitaj się
    Odpowiedzi: 5739
    Ostatni post / autor: 02-09-2018, 13:11

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •