Strona 7 z 29 PierwszyPierwszy ... 3456789101117 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 151 do 175 z 710

Temat: Mój pierwszy raz

  1. #151
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar szpila59
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Bolesławiec
    Postów
    3 140

    Domyślnie

    Cytat Napisał ania3729 Zobacz post
    Powiedzcie mi jak Wy same sobie robicie paznokcie,ja się przyznaję ,że próbuje uczyć się na sobie ale zabiera mi to mnóstwo czasu!
    Chociaż wczoraj zdobienie poszło dość szybko ale piłowanie prawej ręki to masakra((((
    Jak Wy piłujecie żel same sobie? a czy może kupić frezerkę?-doradźcie proszę)

    ---------- Dodano o godzinie 17:08 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 17:01 ----------

    Czy akrylowe kwiatki na paznokciach można zatopić żelem?, a czy piłowanie ich nie zepsuje?,wychodzą dość grube pazury(
    Ja sobie pazurki robię dosyć długo około 3-4 godz. 2 razy dłuzej niz klientkom. Trzeba nabrać wprawy. Frezarka zapewno skróci czas pracy, no ale tania to ona nie jest, więc ja się zadowalam pilniczkami a jeśli chodzi o kwiatuszki. Owszem można je zatapiać w żelu. PAzurki będą grubsze niż normalnie, no ale tak już jest, niestety. zawsze będą ciut grubsze. Ważne jest żeby nie robić takich grubiutkich kwiatków, wtedy trzeba dawać więcej żelu i pazurek może robić się coraz grubszy. Mam nadzieję, żee wszystko napisałam expertem nie jestem, no ale chciałam pomóc

  2. #152
    Gość
    niezalogowany

    Domyślnie

    Cytat Napisał ania3729 Zobacz post
    Powiedzcie mi jak Wy same sobie robicie paznokcie,ja się przyznaję ,że próbuje uczyć się na sobie ale zabiera mi to mnóstwo czasu!
    Chociaż wczoraj zdobienie poszło dość szybko ale piłowanie prawej ręki to masakra((((
    Jak Wy piłujecie żel same sobie? a czy może kupić frezerkę?-doradźcie proszę)(
    zapraszam tu:

    http://forum.wzorki.info/sprzet-do-p...-straszny.html
    http://forum.wzorki.info/ogolnie-o-p...zas-pracy.html
    http://forum.wzorki.info/sprzet-do-p...w-wyborze.html

  3. #153
    Nałogowiec Avatar ania38
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    Kielce
    Postów
    528

    Domyślnie

    Dziewczyny -cieszę się,że Was znalazłam-jesteście bardzo pomocne i najważniejsze nie wywyższacie się ,a nas uczących się nie wyśmiewacie a wręcz odwrotnie wspieracie i pomagacie

    Szacunek dla Was i podziękowania ze szczerego serca!

  4. #154
    Nałogowiec Avatar afterglow
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    Holandia
    Postów
    409

    Domyślnie

    łeee... a juz myślałam, że to tak na ostro pójdzie ;D a tu psikus
    ja powiem, że pierwszy raz mam przed sobą

  5. #155
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar szpila59
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Bolesławiec
    Postów
    3 140

    Domyślnie

    jak będzie już PO napisz jak wrażenia

  6. #156
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    Cardiff, UK
    Postów
    5

    Domyślnie

    Witam serdecznie

    Właśnie dołączyłam do grona, jakże cudownych osób Jestem świeżo upieczoną "stylistką paznokci metodą żelową" (choć według mnie to zbyt duże słowo, ale na papierku jest), z prawie zerową praktyką

    Moje pierwsze paznokcie robiłam swojej siostrze, na kursie i cały czas pytałam czy jej nie boli bardziej się bałam ja niż ona i trwało to około 5 h. Akryl robię jako samouk Na pewnonie mam przekonania i ręki do szablonu. Ani w żelu, ani w akrylu, gdyż totalnie nie mam pojecia od której strony to ugryzć więc na razie wprawiam się w tipsowych cudeńkach. Mam nadzieję, że nie zamęczę Was pytaniami i ewentualnie wybaczycie mi

    Pozdrawiam ciepło Sunny

  7. #157

    Domyślnie

    Sunny forum jest od tego żeby pytać


    Witamy

  8. #158
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    Cardiff, UK
    Postów
    5

    Domyślnie

    Jestem moderatorką jednej z gier internetowych i wiem, że najpierw to muszę poszukać Jako, że ambitnie podchodzę do pazurków, więc mam skromna nadzieję, że Was nie zamęczę

  9. #159
    Nałogowiec Avatar afterglow
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    Holandia
    Postów
    409

    Domyślnie

    nic sie nie martw ja tez przyszlam jako laik a juz w srode bede po kursie Tutaj panuje wspaniala atmosfera i nie masz sie czego obawiac ja tez pytam o glupoty

    moj pierwszy raz w moim albumie
    p.s.
    dotyczy to tylko zdobienia
    Seqoia bedzie robic mi fotki na szkoleniu ale bedzie smiesznie ;p
    Ostatnio edytowane przez seqoya ; 12-06-2009 o 00:28

  10. #160

    Domyślnie

    Cytat Napisał afterglow Zobacz post
    Seqoya bedzie robic mi forki na szkoleniu ale bedzie smiesznie ;p
    ciekawe komu będzie śmiesznie he he

  11. #161
    Nałogowiec Avatar afterglow
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    Holandia
    Postów
    409

    Domyślnie

    nie denerwuj ani ;p hehe

  12. #162
    Rozkręcanko Avatar megi222
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    góry
    Postów
    47

    Question witam

    Mam na imię Gosia i paznokciami zajmuję się od pól roku robie je tylko dorywczo wieczorami mam 2 małych dzieci kóre pochłaniają cały mój czas.Zrobienie paznokci bez większych zdobień zajmuje mi 2 godzinki mam jednak pytanie bo koleżanka powiedziała mi, że nie używa żelu nabłyszczającego w pędzelku bo podchodzi powietrze i pęka a ja mam taki żel (FIRMY PERFECT BEAUTY) co zrobić używać go czy kupić nowy w pojemniku doradźcie na jakich produktach wy pracujecie pozdrawiam

  13. #163
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar kasiasssss
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    zlotow\limerick
    Postów
    3 585

    Domyślnie

    czesc Gosiu,ja tez nie pracuje dlugo bo od lutego,mam troje starszych i jedno malenkie dzieciatki a pykam tzry-cztery klientki dzienie,tez zajmuje mi to tzry godziny na kazda,ale uwielbiam to i uwielbiam sie uczyc,zaczelam pracowac na zelach ra nails i nablyszczacz tez mam z tej firmy nie narzekam, aha witam cie na naszym wspanialym forum
    wszystkie marzenia sie spelniaja

  14. #164
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Postów
    1

    Domyślnie witam

    moj pierwswzy raz jak chyba kazdej z nas nie byl rewelacyjny! teraz jako tako mi wychodzi ale to jeszcze nie jest to! dlatego ćwicze ćwiecze bo trening czyni mistrza Prawda? pozdrowienia dla wszystkich

  15. #165
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar kasiasssss
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    zlotow\limerick
    Postów
    3 585

    Domyślnie

    tak to prawda,ja tez cwicze,ciagle jestem niezadowolona ze swojej pracy,pozdrawiam
    wszystkie marzenia sie spelniaja

  16. #166
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Postów
    2

    Domyślnie Odp: Mój pierwszy raz

    Cześć ja od niedawna robię pazurki /żel/ale odkąd pamiętam zawsze lubiłam malować sama różne wzorki na swoich bo miałam swoje długie,ozdabiałam również koleżankom.O zrobieniu kursu online nie miałam pojęcia JADE jeśli możesz podaj jakieś namiary /pracuje na same nocki w związku z tym nie mam czasu na zrobienie tradycyjnego kursu/.Będe bardzo wdzięczna za namiary.Pozdrawiam wszystkich.

  17. #167
    { pomijacz } Avatar Patii
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Olesno
    Postów
    509

    Domyślnie Odp: Mój pierwszy raz

    a moj pierwszy raz to.. oj chyba w podstawowce bylo
    Mialam krotkie paznokcie, poobgryzane az w koncu powiedzialam dosc i zaczelam zapuszczac

    Jak wystawaly poza palec troche, to dostawalam wariacji co 5 minut latalam do sklepu po nowy lakier hehe

    Siedzialam i godzinami potrafilam malowac paznokcie i wymyslac co raz to inne wzorki Tak bylo do czasu technikum

    Mam teraz 17 lat, ide do 2 kl

    Od Marca zaczelam robic paznokcie zelowe.

    A bylo to tak...
    Poszlam do kosmetyczki, bo mialam bal osiemnastolatkow mojego chlopaka No i zrobila, wszystko ladnie, pieknie..
    Po tygodniu w kciuku pękł żel, drugi odpadl. Postanowilam zamowic osprzet i zaczelam sama sie tym bawic
    Poczatki (paznokcie mamy, poobgryzane, plaska plytka) byly koszmarne. Ale z czasem... troszke sie chyba poprawilo...

    No to chyba wszystko...

    Pozdrawiam serdecznie

  18. #168
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Międzyrzecz
    Postów
    6

    Domyślnie Odp: Mój pierwszy raz

    Witam,mój pierwszy raz to pazurki zrobione tuż po kursie.wcześniej nie miałam odrobiny pojęcia o stylizacji,nawet nie wiedziałam jak wyglda żel :-) ,byłam jasno zieloniutka :-)

  19. #169
    Debiutantka Avatar judzia1238
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Maszewo Lęborskie
    Postów
    1

    Thumbs up Odp: Mój pierwszy raz

    Cześć ja w szkole kosmetycznej znalazłam się przez przypadek. A paznokcie zaczęłam robić gdyż miałam pół roczny staż w salonie kosmetycznym tyle że nikt mnie nie uczył stałam i patrzyłam i można powiedzieć że jestem samo ukiem od 2 lat

  20. #170
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Postów
    1

    Domyślnie Odp: Witam wszystkich

    Ja dopiero zaczynam swoją przygodę z akrylem i bardzo się boję że mi nie wyjdzie, ale ciągnie mnie do tego jak diabli. Nie mam żdnego kursu tylko podpatrywałam swoją kosmetyczkę i obejrzałam parę filmików jak się to robi. Mam nadzieję że to wystarczy Pożyjemy zobaczymy! Jakby któraś z was chciała podzielić się ze mną cenną radą to serdecznie dziękuje. Pozdrawiam)

  21. #171

    Domyślnie Odp: Witam wszystkich

    Cytat Napisał patusia Zobacz post
    Ja dopiero zaczynam swoją przygodę z akrylem i bardzo się boję że mi nie wyjdzie, ale ciągnie mnie do tego jak diabli. Nie mam żdnego kursu tylko podpatrywałam swoją kosmetyczkę i obejrzałam parę filmików jak się to robi. Mam nadzieję że to wystarczy Pożyjemy zobaczymy! Jakby któraś z was chciała podzielić się ze mną cenną radą to serdecznie dziękuje. Pozdrawiam)
    kochana na pewno znajdziesz tu duzo pomocnych tematow, najwazniejsze to nie poddawac sie, cwiczyc cwiczyc i jeszcze raz cwiczyc
    Iz

    Wymyśliła sobie, że kiedyś będzie tak cholernie szczęśliwa.... I będzie

  22. #172

    Domyślnie Odp: Witam wszystkich

    ja mam kurs tylkoz zelu a czasem jak mi odpiernicza to maltretuje swoje paznokcie akrylem az jestem zdziwiona ze niekiedy to mi ksztalt wychodzi lepszy niz zelem szkoda ze nie mam kasy na kursik bo chetnie bym zrobila akrylowy apropo pierwszego razu... szlam z kolega na wesele i paznokcie zrobila mi kolezanka ktora robila w domu, to byly moje pierwsze, z perspektywy czasu moge powiedziec ze byly tragiczne ale ja bylam zachwycona no i tylko 30 zl hehehe zakochalam sie i niedluzej jak miesiac pozniej kupilam swoj wlasny zestaw i zaczelam cwiczyc, niecaly rok pozniej poszlam na kurs no i tak sobie dzialm te moje pazury do teraz

  23. #173
    Wzorki Club Avatar goslava
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    mazowieckie
    Postów
    2 011

    Domyślnie Odp: Witam wszystkich

    witam, ja zaczelam 7 m-cy temu, po tym jak bylam na paznokciach u dziewczyny w domu, siedzac u niej i patrzac dokladnie jak ona to robi juz zalapalam bakcyla i wiedzialam ze i ja sie za to zabiore, 1-sza osoba ktora dorwalam byla moja mama (4 h zakladania akrylem na tipsie), potem dorwalam nianie mojej 3-letniej coreczki, no a potem sama sobie i jakos polecialo z gorki, nie potrafiac jeszcze dobrze dzialac jedna metoda (jestem samoukiem) zakupilam zestaw zelowy i tak to zaczelam dzialac dwiema metodami, a tak w ogole to chce pojsc na kurs (a marzy mi sie zrobienie instruktorskiego czy jak on tam sie zwie).....no ale podobno marzenia sa dla ludzi...pozdrawiam

  24. #174
    Weteran Avatar madzialena
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Jastrzębie Zdrój
    Postów
    1 220

    Domyślnie Odp: Witam wszystkich

    a dzisiaj jest moja pół rocznica pół roku temu zrobiłam samej sobie pierwsze paznokcie
    I forum
    miłośniczka akrylu

  25. #175

    Domyślnie Odp: Witam wszystkich

    Hehe ale rocznica

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Witam wszystkich
    By Kamis in forum Przywitaj się
    Odpowiedzi: 5739
    Ostatni post / autor: 02-09-2018, 13:11

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •