Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 51 do 75 z 87

Temat: Mikrodermabrazja

  1. #51
    Totalna maniaczka Avatar Zuuzaneczka
    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    1 055

    Domyślnie Odp: Mikrodermabrazja

    U mnie w salonie podstawowa mikro z maską będzie za 100zł, wersja rozszerzona z ampułką, algami itp 150zł. Mikro+kwas 250zł. Ceny jak zwykle u mnie bardzo przystępne jak na Warszawę (konkurencja obok ma 250zł za samą mikro ). A przy okazji, co myślicie o tym kombajnie, bo muszę już zamówić:
    Mikrodermabrazja Peeling Kaw Ultradźwięki 4w1 (2805228770) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

  2. #52

  3. #53
    Debiutantka Avatar krasnal88
    Zarejestrowany
    Nov 2012
    Postów
    5

    Domyślnie Odp: Mikrodermabrazja

    dziewczyny czy można komuś popsuć cerę mikrodermą? ja mam problem z trądzikiem, byłam na zabiegu i jakby się...pogorszyło:/

  4. #54
    Kosmetyczka
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    mazowieckie/Kozienice
    Postów
    2 578

    Domyślnie Odp: Mikrodermabrazja

    ale jak sie pogorszyłoczasem sie tak dzieje ze po zabiegu zauwaza sie wiecej wykwitow ale to przejsciowe potem powinno byc juz coraz lepiej

  5. #55
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Nov 2012
    Postów
    6

    Domyślnie Odp: Mikrodermabrazja

    to jest możliwe. jeśli masz trądzik to nie powinnaś iść na mikrodermaabrazje ani kwasy. to jest zabronione przy stanach zapalnych skóry.

  6. #56
    Kosmetyczka Avatar Danutka
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Żagań
    Postów
    123

    Domyślnie Odp: Mikrodermabrazja

    Cytat Napisał anchel Zobacz post
    Ja też od czasu do czasu chodzę na mikrodermabrazję diamentową i jestem bardzo zadowolona z efektu.Nawet dostałam pod choinkę karnet do kosmetyczki
    Świetny jest ten Twój cytat Anchel ,,-.Zabawne jak mało ważna jest twoja praca, gdy prosisz o podwyżkę, a jak niesamowicie niezbędna dla ludzkości gdy prosisz o urlop.,, Przypomina mi moją poprzednią robotę he,he.

  7. #57
    Molestantka klawiatury Avatar sandrus
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    1 521

    Domyślnie Odp: Mikrodermabrazja

    Doświadczone koleżanki pomocy
    Robiłam mikro 11 dni temu i w sumie tylko na drugi dzień było ok.później masakra.
    Mam masakrycznie sucha twarz!takie suche placki.Miałam powiedzmy podobny problem już przed,ale teraz to mi się nawet na siebie patrzeć nie chce

  8. #58
    Totalna maniaczka Avatar Zen.
    Zarejestrowany
    May 2011
    Postów
    756

    Domyślnie Odp: Mikrodermabrazja

    przed zabiegiem osoba wykonująca powinna Ci przekazać, że przez następne dni powinnaś bardzo sumiennie nawilżać skórę i pić przynajmniej 2l wody dziennie. Pij dużo, dobry krem i będzie lepiej, no i unikaj kosmetyków wysuszających, na bazie alkoholu, poza tym możesz się łuszczyć po tym zabiegu i zapewne tak się dzieje ale to akurat dobry objaw choć niezbyt estetyczny

  9. #59
    Szkoleniowiec Avatar Agnieszka Praska
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Częstochowa
    Postów
    2 834

    Domyślnie Odp: Mikrodermabrazja

    dokladnie tak luszczenie jak najbardziej wskazane
    pozadnie nawilzaj z zwe i od wew i pamietaj o filtrze na twarz nawet jak slonca nie ma nakladaj

    Lash&Brow Instructor Agnieszka Praska
    Akademia Stylizacji Obsesja

    Centrum Szkoleniowe

  10. #60
    Wczytuje się Avatar MeryMacom
    Zarejestrowany
    Nov 2012
    Postów
    23

    Domyślnie Odp: Mikrodermabrazja

    Znajoma poddała się temu zabiegowi i była bardzo zadowolona. Pierwszy efekt był widoczny już po pierwszym zabiegu. Zdecydowała się na mikrodermabrazję diamentową i twarz miała jaśniejszą już po pierwszej wizycie. Cera po 5 zabiegach była już bardzo gładka, pory zaczęły się zmniejszać. Nie spodziewała się kompletnie takiego efektu.

  11. #61
    No to..wpadłam Avatar kamillxx
    Zarejestrowany
    Nov 2012
    Skąd
    warszawa
    Postów
    286

    Domyślnie Odp: Mikrodermabrazja

    koachane jaki aparat do mikro polecacie lub kombajn do mikro i pilingu kawitacyjnego? na jakich pracujecie?

  12. #62
    Totalna maniaczka Avatar Zuuzaneczka
    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    1 055

    Domyślnie Odp: Mikrodermabrazja

    Ostatnio edytowane przez plushak ; 19-03-2013 o 14:15

  13. #63

  14. #64
    No to..wpadłam Avatar Kasia991
    Zarejestrowany
    Jan 2013
    Skąd
    Kraków
    Postów
    161

    Domyślnie Odp: Mikrodermabrazja

    Z tego co tu czytam, to urządzenia praktycznie niczym się nie różnią. To pierwsze ma większą moc i większe zasysanie przy mikro, a drugie jest droższe chyba tylko dlatego, że dodają tam walizeczke na akcesoria...na pewno żaden wybór nie będzie zły

  15. #65
    No to..wpadłam Avatar dianka11
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Postów
    117

    Domyślnie Odp: Mikrodermabrazja

    kobitki przepraszam jesli nie w tym temacie prowadze studio sloarium paznokcie, jesli chciałabym zatrudnic dziewczyne do mikroderma to czy taka dziewczyna musi miec papier mistrza czy wystarczy papier certyfikat szkoleniowy?

  16. #66
    No to..wpadłam Avatar Selenna
    Zarejestrowany
    Apr 2013
    Postów
    173

    Domyślnie Odp: Mikrodermabrazja

    Witam mam pytanie do was dziewczyny, zrobiły mi się na czole takie ciemne plamki wyglądają jak plamy starcze czy mikro mi je zlikwiduje? po pierwszym zabiegu? i jak dalej z opalaniem?Nie wiem co robić ,bo jadę nad morze i chcę ze słońca korzystać,a z drugiej strony nie chcę latem zakrywać tego pudrem,proszę o jakąś poradę ,może są inne sposoby na zlikwidowanie tego?Dziękuję.

  17. #67
    Szkoleniowiec Avatar Agnieszka Praska
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Częstochowa
    Postów
    2 834

    Domyślnie Odp: Mikrodermabrazja

    jeden zabieg nic nie da
    poza tym za pozno na pozadne zluszczanie proponuje poczekac do jesieni

    Lash&Brow Instructor Agnieszka Praska
    Akademia Stylizacji Obsesja

    Centrum Szkoleniowe

  18. #68
    No to..wpadłam Avatar Selenna
    Zarejestrowany
    Apr 2013
    Postów
    173

    Domyślnie Odp: Mikrodermabrazja

    agulusiaA co byś proponowała?peelingi nie pomagają ,może nad morzem opalić to na maxa?

  19. #69
    No to..wpadłam Avatar carmenita
    Zarejestrowany
    Jul 2010
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    207

    Domyślnie Odp: Mikrodermabrazja

    Dziewczyny co myślicie o tym urządzeniu? URZĄDZENIE 2W1 AM902 - ACTIV

    Jest niedrogie i całkiem funkcjonalne jak mi się wydaje. Dodatkowo gabaryty też są okey ,bo niestety nie mam warunków dla czegoś większego.
    A i powiedzcie mi jeszcze coś na temat filtrów sprzedawanych do mikro. Co ile mniej więcej trzeba dokonać takiej wymiany i czy jest ona skomplikowana?

    Co do sonoforezy to nadają się tylko ampułki i żele konkretnie przeznaczone do wprowadzania ultradźwiękami? Czy może to być każdy kosmetyk o równie skoncentorwanym składzie, ale innej konsystencji np.bardziej kremowej?
    Ostatnio edytowane przez carmenita ; 13-06-2013 o 14:38

  20. #70
    Szkoleniowiec Avatar Mysiaczeq
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Skąd
    Białystok
    Postów
    727

    Domyślnie Odp: Mikrodermabrazja

    po mojemu urzadzenie jest ok.
    wymiana filtru jest prosta, wymienia się co klientkę filtry. do sonoforezy sa przeznaczone specjalne kosmetyki dedykowane do tego zabiegu.

  21. #71
    Szkoleniowiec Avatar Agnieszka Praska
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Częstochowa
    Postów
    2 834

    Domyślnie Odp: Mikrodermabrazja

    Cytat Napisał Selenna Zobacz post
    agulusiaA co byś proponowała?peelingi nie pomagają ,może nad morzem opalić to na maxa?
    plam opalac nie wolno bo moga to byc plamy posloneczne , beda jeszcze bardziej widoczne i wiecej ich sie moze zrobic niestety jak skora ma tendencje do pojawiania sie plam to po usunieciu ich polecam stosowac mocne filtry zeby znowu sie nie pojawily
    a usuniecie ich wcale do latwych nie nalezy

    Lash&Brow Instructor Agnieszka Praska
    Akademia Stylizacji Obsesja

    Centrum Szkoleniowe

  22. #72
    No to..wpadłam Avatar kamillxx
    Zarejestrowany
    Nov 2012
    Skąd
    warszawa
    Postów
    286

    Domyślnie Odp: Mikrodermabrazja

    zblizam sie do zakupu urzadzenia do mikro i pilingu kaw. prosze o pomoc w doborze urzadzenia najlepiej gdybyscie podaly na jaich urzadzeniach pracujecie i czy je polecacie

    bede wdzieczna

  23. #73
    No to..wpadłam Avatar Selenna
    Zarejestrowany
    Apr 2013
    Postów
    173

    Domyślnie Odp: Mikrodermabrazja

    Cytat Napisał agulusia Zobacz post
    plam opalac nie wolno bo moga to byc plamy posloneczne , beda jeszcze bardziej widoczne i wiecej ich sie moze zrobic niestety jak skora ma tendencje do pojawiania sie plam to po usunieciu ich polecam stosowac mocne filtry zeby znowu sie nie pojawily
    a usuniecie ich wcale do latwych nie nalezy


    dziekuję,właśnie smaruje 50-ką

  24. #74
    No to..wpadłam Avatar kamillxx
    Zarejestrowany
    Nov 2012
    Skąd
    warszawa
    Postów
    286

    Domyślnie Odp: Mikrodermabrazja

    na czym pracujecie kochane doradzcie cos? plisssss

  25. #75
    No to..wpadłam Avatar Kasia991
    Zarejestrowany
    Jan 2013
    Skąd
    Kraków
    Postów
    161

    Domyślnie Odp: Mikrodermabrazja

    URZĄDZENIE KOMBAJN 14w1 GIO WHITE, Kombajny*kosmetyczne, Urządzenia kosmetyczne, Kosmetyka i Wyposażenie - ACTIV ja myslalam o takim urzadzeniu, ale w sumie sama nie wiem czy to oplacalna...miala moze ktoras z tym do czynienia?

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •