Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy 1234
Pokaż wyniki 76 do 87 z 87

Temat: Mikrodermabrazja

  1. #76
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Postów
    99

    Domyślnie Odp: Mikrodermabrazja

    Ja bym nie powiedziała, że to taki wspaniały zabieg. Robiono mi go w Krakowie, wyszłam z salonu bardzo niezadowolona. Miałam bardzo podrażnioną skórę, zaczerwienienie utrzymywało się jeszcze przez tydzień. Nie tego oczekiwałam. Teraz postanowiłam stosować tylko peeling brzoskwiniowy hb, by oczyszczać skórę. Na zabieg do kosmetyczki już się nie wybiorę!

  2. #77
    No to..wpadłam Avatar Kasia991
    Zarejestrowany
    Jan 2013
    Skąd
    Kraków
    Postów
    161

    Domyślnie Odp: Mikrodermabrazja

    Albo Twoja skóra nie nadaje się do mikro, albo został zabieg za mocno zrobiony. Jeśli to pierwsze, kosmetyczka powinna Cię o tym poinformować. Też miałam raz taka klientkę, która zywcem nie nadawała się na mikro, a że byłam wtedy na praktykach, a szefowa mimo wszystko kazała to starałam się kobitkę tylko muskać delikatnie, ale i tak wyszła czerwona :/

  3. #78
    Nałogowiec Avatar ania38
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    Kielce
    Postów
    528

    Domyślnie Odp: Mikrodermabrazja

    Miłosna aż trudno uwierzyć,że zaczerwienienie utrzymało się tydzień,zazwyczaj mija po kilku godzinach...Ty jakaś specyficzna jesteś czy uczulona na coś,co oprócz micro dostałaś dodatkowo,jaki kosmetyk może on Cię uczulił

  4. #79
    No to..wpadłam Avatar 3524
    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Postów
    160

    Domyślnie Odp: Mikrodermabrazja

    Jak zwykle mam pecha wynajmując gabinet, ale to tekst na inny temat. W dużym skrócie-wynajmuję pomieszczenie łącznie już z kombajnem. Poprzednia użytkowniczka straszna zostawiła po sobie straszny syf i chyba też w takim klimacie pracowała, bo w głowice od mikrodermabrazji nie dość, że napchane waty, to jeszcze dysze w środku miały coś, czego wolałabym nie opisywać.
    W każdym razie - zamierzam wymienić wszystkie dysze i głowice z wiadomych powodów. Teraz następuje pytanie odnośnie węża - gdzie można taki wąż zakupić? czy któraś z Was, drogie koleżanki próbowała go wymienić?

  5. #80
    Nałogowiec Avatar ania38
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    Kielce
    Postów
    528

    Domyślnie Odp: Mikrodermabrazja

    możesz go kupić w Clarenie,czasem mają w sprzedaży

  6. #81
    No to..wpadłam Avatar 3524
    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Postów
    160

    Domyślnie Odp: Mikrodermabrazja

    Właśnie teraz akurat nie mają z tego co piszą na stronie, ale dziękuję.

  7. #82
    No to..wpadłam Avatar Chantelle
    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Postów
    112

    Domyślnie Odp: Mikrodermabrazja

    nigdzie nie wyczytałam, chyba że przeoczyłam... więc pytam: czy posiadanie znamion, pieprzyków na twarzy nie wyklucza zrobienia mikrodermabrazji?

  8. #83
    Nałogowiec Avatar ania38
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    Kielce
    Postów
    528

    Domyślnie Odp: Mikrodermabrazja

    omijasz je i tyle
    nie polecałabym robić micro przy cerze płytkounaczynionej czyli przy popękanych naczynkach

  9. #84

    Domyślnie Odp: Mikrodermabrazja

    Mikrodermabrazja to jeden z najczęściej wybieranych zabiegów z zakresu medycyny estetycznej, właśnie ze względu na rewelacyjne efekty. Więcej nt. zabiegu Mikrodermabrazja.

  10. #85
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Oct 2015
    Postów
    25

    Domyślnie Odp: Mikrodermabrazja

    Może i ja się na taki zabieg zdecyduję

  11. #86
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Nov 2016
    Postów
    1

    Mak Odp: Mikrodermabrazja

    Mikrodermabrazja jest bardzo ważna szczególnie w przypadku, gdy borykasz się ze sporymi problemami skórnymi. Ta diamentowa działa cuda, chociaż u mnie w pierwszym momencie twarz była mocno czerwona. Później jednak wszystko skończyło się dobrze i twarz była oczyszczona. Polecam także peelingi, które sprawią, że skóra będzie jak nowa Wszystko zależy od problemów skórnych jakie masz. Ja często zaglądam na Zalecenia - CMEIK ponieważ są tam dokładnie napisane zalecenia do jakich dolegliwości. Dzięki temu wiem, że wybiore dobrze

  12. #87
    Nałogowiec
    Zarejestrowany
    Apr 2017
    Postów
    549

    Domyślnie Odp: Mikrodermabrazja

    Chodziłam przez jakis czas na mikrodermabrazje. Jak był to najbardizej popularny zabieg. I powiem Wam, że byłam zadowolona ponieważ twarz ładniejsza, jakaś taka bardziej zdrowa, różowa.

    jednak ostatnio przekonałam sie bardziej do zabiegu oxybrazji. Można to nazwać jako następce mikrodermabrazji. Nie jest to nic innego jak tlenowo-wodny peeling, który w znaczący sposób poprawia wygląd oraz stan skóry już po pierwszym zabiegu. Powstała ona głównie z myślą o kobietach, które są posiadaczkami bardzo wrażliwej skóry i nie mogą one niestety skorzystać z zabiegu mikrodermabrazji (mechaniczne ścieranie naskórka przy pomocy specjalnej głowicy). Oxybrazja dosyć intensywnie, jednak całkowicie bezboleśnie pomaga złuszczyć martwy naskórek, dając niemal natychmiastowy efekt, jednak bez żadnych skutków ubocznych.
    https://www.babskiswiat.com.pl/co-to...oxybrazja.html

    Jak dla mnie to mega duży plusik
    Ostatnio edytowane przez cass ; 15-05-2018 o 14:51

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •