Strona 4 z 6 PierwszyPierwszy 123456 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 76 do 100 z 138

Temat: Usuwanie owłosienia na stałe / depilacja laserowa

  1. #76
    No to..wpadłam Avatar evevlina
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    Leszno
    Postów
    190

    Domyślnie Odp: Usuwanie owłosienia na stałe / depilacja laserowa

    Marion a jakim typem lasera miałaś robione? bo często ludzie narzekają na IPL który tak naprawde laserem nie jest i stąd kiepskie i nietrwałe efekty.

  2. #77
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Jun 2015
    Skąd
    Kraków
    Postów
    1

    Domyślnie Odp: Usuwanie owłosienia na stałe / depilacja laserowa

    Depilacja laserowa nie u każdej osoby będzie działać w 100%. Skuteczność jest uzależniona od miejsca które zostaje poddane naświetlaniu laserem, jest istotna grubość włosa i typ skóry.

    __________________
    Depilacja laserowa Kraków- cennik i opinie

  3. #78
    VIP Avatar natalia268
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    7 165

    Domyślnie Odp: Usuwanie owłosienia na stałe / depilacja laserowa

    u mnie philips lumea sie świetnie sprawdził ALE... tylko na łydkach... na pachy nie zadziałało, znaczy moze i zadziałało ale minimalnie, a bikini by było ok gdybym robiła czesciej niz wszystko. Ale ogólnie tez jest dobrze, nie mam problemu z wrastającymi włoskami i podrażnieniami skóry podczas codziennego normalnego golenia lub innymi depilacjami

    ________________________________________


  4. #79
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Aug 2015
    Skąd
    mazur25
    Postów
    1

    Domyślnie Odp: Usuwanie owłosienia na stałe / depilacja laserowa

    Laserowe zabiegi są najlepsze i ma się z głowy problem z goleniem na lata.
    Ostatnio edytowane przez natalia268 ; 19-08-2015 o 16:23

  5. #80
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Oct 2015
    Postów
    1

    Domyślnie Odp: Usuwanie owłosienia na stałe / depilacja laserowa

    Witam,
    Ja ostatnio za namową żony skorzystałem z zabiegu depilacji laserowej lightsheer w Royal Beauty Clinic. Wcześniej stosowałem zwykłe golenie. Z pierwszych efektów po kilku zabiegach jestem zadowolony. Wiem, że to nie zawsze działa, ale, u mnie zadziałało, choć oczywiście nie w 100%.

  6. #81
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Nov 2015
    Postów
    2

    Domyślnie Odp: Usuwanie owłosienia na stałe / depilacja laserowa

    Korzystałam z depilacji laserowej w Warszawie w Royal Clinic http://royalbeautyclinic.pl/. Był to zabieg laserem diodowym LightSheer Duet. Rzeczywiście wystarczyło tylko 5 zabiegów. Dodam, że była to depilacja pach.
    Ostatnio edytowane przez Aneta83 ; 01-12-2015 o 12:54

  7. #82
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Mar 2015
    Postów
    45

    Domyślnie Odp: Usuwanie owłosienia na stałe / depilacja laserowa

    W stolicy polecam klinikę SkinClinic. Depilacja depilacji nierówna. Znałam przypadki, że ta laserowa była mniej trwała niż zwykła depilacja depilatorem. Dlatego właśnie stawiam na wspomnianą klinikę.

  8. #83

    Domyślnie Odp: Usuwanie owłosienia na stałe / depilacja laserowa

    Kwestia nie leży jedynie w wyborze kliniki, bo nie u każdej osoby laser idealnie tak samo oddziałuje. To, że ktoś osiągnął rewelacyjne rezultaty nie oznacza, że będzie on powtarzalny u każdego. Co nie zmienia faktu, że lepiej korzystać z zaufanej kliniki. Więcej nt. samego zabiegu możecie przeczytać tutaj, a w razie dalszych wątpliwości polecam wybranie opcji pytania do eksperta.

  9. #84

    Domyślnie Odp: Usuwanie owłosienia na stałe / depilacja laserowa

    niby drogo ale warto to zrobić i mieć spokój na dłużej

  10. #85

    Domyślnie Odp: Usuwanie owłosienia na stałe / depilacja laserowa

    Warto zainteresować się depilacją laserową z użyciem lasera LinScan. Otrzymał on nagrodę "Prix de Beaute" od czytelniczek czasopisma "Cosmopolitan" dla najlepszego zabiegu medycyny estetycznej 2015 roku.LinScan to jedyny na świecie laser diodowy oferujący niezwykle szybkie usuwanie włosów, nawet przy dużej powierzchni zabiegowej.
    Zintegrowane kontaktowe chłodzenie skóry oraz inteligentne oprogramowanie stanowią gwarancję bezpiecznego i skutecznego leczenia zarówno jaśniejszych, jak i ciemniejszych typów skóry. Dzięki zintegrowanemu skanerowi można przeprowadzić terapię całej części ciała lub tylko jej fragmentu. LinScan łączy duży obszar zabiegowy (50 mm x 15 mm) oraz wysokie parametry zabiegowe. Dzięki temu możliwa jest epilacja dużych powierzchni ciała, takich jak plecy czy nogi, w krótkim czasie i przy zachowaniu dużej skuteczności zabiegowej.
    Niezależnie od okolicy poddanej zabiegowi zaleca się wykonanie serii zabiegów.
    To ważne, aby korzystać z usług zaufanego i polecanego gabinetu!
    Pozdrawiamy z Krakowa.

  11. #86

    Domyślnie Odp: Usuwanie owłosienia na stałe / depilacja laserowa

    Spróbujcie SOPRANO Ice potrzebne są tylko 4 zabiegi. Widać efekty a jestem po trzech czekam na ostatni Jestem bardzo zadowolona z usług salonu na Niciarniana 9 w Łodzi. Ja tam poszłam, bo słyszałam od znajomej dobre opinie i nie zawiodłam się, nie bolało, każdy zabieg szybko mi mijał, kobitki też miłe. Ceny są odpowiednie. Naprawę gorąco polecam, jeśli chodzi o BEZBOLESNĄ depilację czy to nogi czy pachy czy bikini. Polecam Studio Urody La Bellezza, Niciarniana 9 w Łodzi.

  12. #87
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Feb 2016
    Skąd
    Poznań
    Postów
    2

    Domyślnie Odp: Usuwanie owłosienia na stałe / depilacja laserowa

    Ja byłam w http://vectusepilacja.pl i jestem bardzo zadowolona. Naczytałam się sporo o tych laserach i nawet nie wiedziałam, że jest tyle typów. Dużo ludzi polecało laser vectus i rzeczywiście efekt jest super.

  13. #88

    Domyślnie Odp: Usuwanie owłosienia na stałe / depilacja laserowa

    Mieszkam w Poznaniu i na depilację laserową wybrałam się za namową koleżanki do salonu www.shenti.pl. Byłam już na 2 zabiegach - po pierwszym już był całkiem dobry efekt, ale wytłumaczyli mi tam, że z uwagi na nierówny wzrost owłosienia ( i jakieś tam inne skomplikowane rzeczy ) zabieg trzeba powtórzyć 3-4 razy w odstępie kilkutygodniowym Ogólnie bardzo polecam gabinet, bardzo miła obsługa

  14. #89
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Apr 2016
    Skąd
    Kraków
    Postów
    2

    Domyślnie Odp: Usuwanie owłosienia na stałe / depilacja laserowa

    Ja również zdecydowałam się depilację laserową, tyle że w Krakowie (Depilacja laserowa - Kraków | NowoMed.pl).

    I polecam wszystkim laser light sheer

  15. #90
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Apr 2016
    Postów
    7

    Domyślnie Odp: Usuwanie owłosienia na stałe / depilacja laserowa

    Ja zapisałam się właśnie na zabieg Epilfree i jestem bardzo pozytywnie nastawiona. Jestem blondynką, więc myślałam, że nie znajdę metody dla siebie (wiadomo, że laser odpada), a tu się okazuje, że jest alternatywa dla lasera. Czytałam sporo opinii, więc wierzę, że to jest coś dla mnie

  16. #91

    Domyślnie Odp: Usuwanie owłosienia na stałe / depilacja laserowa

    Cytat Napisał jagodka-krk Zobacz post
    Ja również zdecydowałam się depilację laserową, tyle że w Krakowie

    I polecam wszystkim laser light sheer
    W Krakowie jest dobry salon kosmetyczny Beauty&Bio też z laserem light sheer, z promocjami na depilację laserową

  17. #92
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    May 2016
    Postów
    2

    Domyślnie Odp: Usuwanie owłosienia na stałe / depilacja laserowa

    To ja dla mieszkańców Trójmiasta mogę polecić Une Belle Peau (ubp.com.pl). W gabinecie jest laser MeDioStar NeXT (czyli epilacja, a nie depilacja), który jest jeszcze mało dostępny. No i babeczka jest super, uwielbiam do niej chodzić

  18. #93
    Nałogowiec Avatar reniusia1002
    Zarejestrowany
    May 2013
    Skąd
    GORZÓW;UK
    Postów
    320

    Domyślnie Odp: Usuwanie owłosienia na stałe / depilacja laserowa

    a powiedzcie mi moje drogie czy w lecie rowniez mozna pojsc na zabieg laserowy oraz jakie sa ceny jednego zabiegu?dzieki za odp.

  19. #94
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    May 2016
    Postów
    2

    Domyślnie Odp: Usuwanie owłosienia na stałe / depilacja laserowa

    Cytat Napisał Witoldos Zobacz post
    Witam,
    Ja ostatnio za namową żony skorzystałem z zabiegu depilacji laserowej lightsheer w Royal Beauty Clinic. Wcześniej stosowałem zwykłe golenie. Z pierwszych efektów po kilku zabiegach jestem zadowolony. Wiem, że to nie zawsze działa, ale, u mnie zadziałało, choć oczywiście nie w 100%.
    No właśnie ja też się spotkałam w swojej klinice Beauty Duty z tym, że mężczyźni usuwają owłosienie. Z jakiej części ciała usuwałeś? Ja na pierwszy ogień wybrałam pachy, część najbardziej uciążliwą moim zdaniem. Po pierwszym zabiegu najbardziej pozytywne wrażenie zrobiły na mnie krótki czas trwania i praktycznie brak jakiegokolwiek dyskomfortu. Zobaczymy, jak będzie dalej.

  20. #95
    Debiutantka Avatar jol48
    Zarejestrowany
    Jun 2016
    Postów
    2

    Domyślnie Odp: Usuwanie owłosienia na stałe / depilacja laserowa

    wiecie co dziewczyny, moje wlosy sa bardzo geste, szczegolnie na nogach i pod pachami. musialam sie codznnie golic, bo inaczej wygladalam na gorylica - doslownie i w przenosi, nie wspomne juz o tym, ze pocilam sie jak dzika swinka. wpadlem w depresje, krepowalam sie na randkach, a jak juz udalo mi sie zlapac jakiegos chlopaka na stale to po jakims czasie...przez...moje...lenistwo sie zapuscilam i moi ex widzieli, ze za duzo mam wlosow tu i owdzie... (((( jeden z moich bylych widzialm problem i doradzil mi, zebym poszla sobie na zabiegi soprano. na poczatku nie wiedzialam o co chodzi, dopiero po forach internetowych wyczytalam, ze to dobry sposob na pozbycie sie niechcianych wlosow.

    poszlam na spotkanie w klinice warszawskiej Beaty Dethloff, ceny sa okay, a jak juz tam poszlam to bylam zdecydowana na zabiegi. zaufalam pani Oli od laserowych zabiegow w ciemno. i teraz uwaga! po zabiegach wlosy przestaly mi rosnac, a byly, ktory mi poradzil co mam zrobic....jest moim mezem same zabiegi nic bola, a wrecz sa przyjemne. Czulam ze jestem w dobrych rekach. Dalej zrobie chyba sobie powiekszenie ust. W tej klinice tez podobno robia, wiec skorzystam D

  21. #96
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Jul 2016
    Postów
    40

    Domyślnie Odp: Usuwanie owłosienia na stałe / depilacja laserowa

    Jeżeli jesteście z Warszawy to polecam Wam salon urody Impress w Warszawie, na ul. Bałtyckiej. Ja u nich depilowałam pachy metodą laserową, wystarczyło 5 zabiegów i efekt jest super. Mam nadzieję, że utrzyma się dłuuuugo!

  22. #97
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Jul 2016
    Postów
    1

    Domyślnie Odp: Usuwanie owłosienia na stałe / depilacja laserowa

    Od jakiegoś czasu chodzę do Estelium na Broniewskiego. Miałam już tutaj robiony kwas i depilację. Co do depilacji to atutem jest to, że używają Lightsheera i jest to ich sprzęt, a nie wypożyczany. Jak ktoś się trochę interesuje tematem to będzie wiedział, że LightSheer to najlepszy laser jaki w obiegu funkcjonuje. Także moja rada, żeby szukać gabinetów które mają właśnie ten model. Jest dokładny i bezpieczny.

  23. #98
    Nałogowiec ban
    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Postów
    481

    Domyślnie Odp: Usuwanie owłosienia na stałe / depilacja laserowa

    Nigdy na tym nie byłam. Uważacie że warto? Na takich zasadach jak tutaj to opisują - Depilacja laserowa - Revision Kraków ? Na co zwracać uwagę?

  24. #99
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Feb 2016
    Skąd
    Poznań
    Postów
    2

    Domyślnie Odp: Usuwanie owłosienia na stałe / depilacja laserowa

    Ja uważam, że warto. To o wiele bardziej wygodne i skuteczne niż inne metody.

  25. #100

    Domyślnie Odp: Usuwanie owłosienia na stałe / depilacja laserowa

    Wydaje mi się, że to drogie i że jeden zabieg nie wystarczy. Ale czytałam o tym pochlebne opinie Może się kiedyś skuszę

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •