Strona 5 z 6 PierwszyPierwszy 123456 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 101 do 125 z 138

Temat: Usuwanie owłosienia na stałe / depilacja laserowa

  1. #101
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Aug 2016
    Postów
    1

    Domyślnie Odp: Usuwanie owłosienia na stałe / depilacja laserowa

    Hej przyłączam sie do tematu ponieważ tez chciałabym pójść na depilacje laserową, mam już troszkę dość depilacji woskiem i chciałam was zapytać czy warto pojsc na depilacje laserem Vectus ? Znalazłam ofertę depilacji tym laserem tutaj DEPILACJA LASEROWA TORUŃ, usuwanie owłosienia | Beauty Medica i czytałam ze generalne specjaliści polecają ten laser jesli chodzi o skuteczność.

  2. #102
    Debiutantka Avatar haneczka
    Zarejestrowany
    Sep 2016
    Postów
    4

    Domyślnie Odp: Usuwanie owłosienia na stałe / depilacja laserowa

    Cytat Napisał rtcars Zobacz post
    niby drogo ale warto to zrobić i mieć spokój na dłużej
    Warto mieć spokój na zawsze Osobiście korzystam z zabiegów depilacji laserem Light Sheer Duet. Efekty widoczne gołym okiem. Po kilku tygodniach od pierwszego zabiegu zauważyłam, że są miejsca gdzie włoski już nie odrosły. Co do ceny to są już atrakcyjne cenowo pakiety depilacji np. Cennik Depilacji Laserowej - Pachy, Nogi, Bikini, Plecy.... Jeśli byłabyś zainteresowana mam kod rabatowy do wykorzystania w Warszawie lub we Wrocławiu. Nie wyobrażam sobie jak mogłam wcześniej żyć bez depilacji laserowej

  3. #103
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Oct 2016
    Postów
    3

    Domyślnie Odp: Usuwanie owłosienia na stałe / depilacja laserowa

    woooow, fajne coś takiego ja bym chętnie kupiła jakiś taki depilator laserowy, ale widziałam, że strasznie drogie są

  4. #104
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Nov 2016
    Postów
    1

    Domyślnie Odp: Usuwanie owłosienia na stałe / depilacja laserowa

    Ja długo się męczyłam z moimi niechcianymi i ciągle odrastającymi włoskami na nogach i pod pachami, aż w końcu zdecydowałam się na zabieg, jakim jest depilacja laserowa. Zabieg ten zrobiłam sobie w gabinecie w Gdyni: http://nowoczesnadepilacja.pl . No i wreszcie mam gładziutkie nogi i pachy. Mogę chodzić często na basen i nie muszę się martwić, że mi widać odrastające włoski. Dodam, że zabieg wykonywany jest tam z użyciem nowoczesnego lasera diodowego.

  5. #105
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Nov 2016
    Postów
    1

    Domyślnie Odp: Usuwanie owłosienia na stałe / depilacja laserowa

    Ja gorąco polecam depilację laserową w Skinderm (centrum Warszawy). Powiem szczerze, że już wcześniej korzystałam z podobnych usług, ale nigdy z tak pozytywnym efektem. Wcześniej stosowałam zabiegi IPL i niestety, ale efekt był średni i najgorsze, że po serii zabiegów włosy niemal natychmiast odrosły. W Skinderm mają sprawdzony laser Lightsheer i naprawdę potrafią skutecznie przeprowadzać zabiegi. Już przy pierwszej wizycie spodobało mi się podejście pani kosmetolog, która przeprowadziła dokładny wywiad i poinformowała mnie o wszelkich zaleceniach itp. tak by efekty były jak najlepsze, a zabieg jak najbezpieczniejszy dla mnie. Po pierwszym zabiegu ok. 40% włosów na bikini zniknęło. Teraz po 4 zabiegu odrastają pojedyncze, za to tak słabe, że zapomniałam już o tym czy jest golenie. Zero podrażnień, zero wrastających włosów. Na pewno zdecyduję się na kolejne partie I jeszcze jedno, pamiętajcie, że wysoka jakość usługi wiąże się też z wyższą ceną za zabieg. Żałuję, że wcześniej nie znalazłam tego miejsca i wyrzuciłam tyle kasy w błoto na nieskuteczną depilację innymi sprzętami.

  6. #106

    Domyślnie Odp: Usuwanie owłosienia na stałe / depilacja laserowa

    Depilacja laserowa to coś pięknego wreszcie nie muszę golić nóg! Zabiegi robiłam w Bellisanie w Warszawie. Bardzo dokładne i miłe panie. Z tego co wiem inne zabiegi również wykonują fachowo. Polecam.

  7. #107
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Dec 2016
    Postów
    4

    Domyślnie Odp: Usuwanie owłosienia na stałe / depilacja laserowa

    Hmmm... w moim przypadku depilacja laserowa kraków odbyła się w gabinecie DerMedik - Laser Diodowy Lightsheer Kraków ,Promocja
    Wszystko bezboleśnie, profesjonalnie i tanio.
    Owłosienie? Ani sladu

  8. #108
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Dec 2016
    Postów
    9

    Domyślnie Odp: Usuwanie owłosienia na stałe / depilacja laserowa

    Lasery są świetną rzeczą. Ja zrobiłam sobie pachy i jestem zachwycona. Nareszcie spokój. Skóra delikatna. Lato w końcu stało się piękne

  9. #109
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Jan 2017
    Postów
    1

    Domyślnie Odp: Usuwanie owłosienia na stałe / depilacja laserowa

    Ja dostałam w prezencie zabieg depilacji laserowej od siostry jestem mega zadowolona
    Zabiegi wykonano w Krakowie, w klinice Bona dea na ul. Wodociągowej. Mówię zabiegi, ale nie potrzeba było ich wielu bo tylko 3 w innych miejscach ilość moich zabiegów była większa niż 10 - tutaj miłe zaskoczenie - tylko i wyłącznie 3 wystarczyły. Być może dlatego, że mają najskuteczniejszy laser ogromne znaczenie miało dla mnie doświadczenie jakie posiadają osoby w tej klinice, perfekcjoniści to mało powiedziane.. w moich okolicach tak zdolnych osób nie ma a szkoda. Mogę polecić z czystym sumieniem tą klinikę
    PS. Siostra widząc efekty, także się zdecydowała

  10. #110
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Jan 2017
    Postów
    7

    Domyślnie Odp: Usuwanie owłosienia na stałe / depilacja laserowa

    Ja na takim zabiegu depilacji laserowej byłam w wakacje w gabinecie Qclinique w Warszawie: http://www.qclinique.pl/zabiegi/depilacja-laserowa i muszę powiedzieć, że naprawdę jestem zadowolona z efektów, ponieważ podczas pobytu nad morzem w ogóle nie musiałam się martwić o depilację nóg i odrastające włoski. Poza tym uważam, że czasami warto sobie zrobić jakiś zabieg, np. może być też oczyszczanie twarzy, ponieważ dzięki temu czujemy się piękniejsze.

  11. #111
    Wczytuje się ban
    Zarejestrowany
    Jan 2017
    Postów
    12

    Domyślnie Odp: Usuwanie owłosienia na stałe / depilacja laserowa

    A jeżeli chodzi o Kraków to jakie salony gdzie wykonują zabiegi takie jak depilacja laserowa polecacie? W Revision- Salon Kosmetyki Profesjonalnej - Revision Kraków ktoś z Was miał okazję być? Jak oceniacie ten salon?

  12. #112
    Wczytuje się Avatar bakusiek
    Zarejestrowany
    Mar 2017
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    21

    Domyślnie Odp: Usuwanie owłosienia na stałe / depilacja laserowa

    Baaardzo drogie :/ Ja też się za czymś takim rozglądałam, ale na widok ceny padłam
    I skorzystałam w końcu z jakiejś promocji w salonie Depilacja laserowa Warszawa | Kosmetologia ESTETI-MEDi zrobiłam sobie bikini i pachy. Komfort jest nieporównywalny ^^ Teraz przymierzam się do zrobienia nóg, ale to dopiero jesienią, bo przed depilacją nie powinno się opalać. Cenowo może za wszystko zapłacę ciut mniej niż za urządzenie, ale zabieg zrobi mi profesjonalista, wszystko wyjaśni i sprzęt będzie najwyższej klasy. Więc wolę takie rozwiązanie

  13. #113
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Mar 2017
    Postów
    15

    Domyślnie Odp: Usuwanie owłosienia na stałe / depilacja laserowa

    Niestety, ze względu na przebytą kiedyś chorobę, nie mogę mieć laserowej depilacji.

  14. #114
    Rozkręcanko ban
    Zarejestrowany
    Mar 2017
    Postów
    66

    Domyślnie Odp: Usuwanie owłosienia na stałe / depilacja laserowa

    zastanawiam się właśnie, na ile taki jeden zabieg wystarcza i czy to jest warte tych pieniędzy?

  15. #115
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    May 2017
    Skąd
    Kraków
    Postów
    16

    Domyślnie Odp: Usuwanie owłosienia na stałe / depilacja laserowa

    Ja polecam depilacje laserową QuickLight w klinice dermatologicznej Dr Legrand w Krakowie. U mnie wystarczyły trzy zabiegi.

  16. #116
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    May 2017
    Postów
    29

    Domyślnie Odp: Usuwanie owłosienia na stałe / depilacja laserowa

    Ja jestem po trzech zabiegach robionych laserem Light Sheer Duet w Vici Clinic w Krakowie i jestem bardzo zadowolona a też mam jasne włoski. Efekty są widoczne, myślę, że jeszcze z dwa zabiegi zrobię aby dokończyć Na każdy pierwszy zabieg dają 50% rabatu więc warto iść i sobie wypróbować.

  17. #117
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Jul 2017
    Postów
    3

    Domyślnie Odp: Usuwanie owłosienia na stałe / depilacja laserowa

    Ja zdecydowałma się na depilację laserową brzuch ponieważ miała nadmierne owłosienie i wyglądało to bardoz nieestetycznie. Zabieg był bardzo bolesny choć trwał krócej niż tradycyjna depilacja. Na zabiegu byłam w Klinice Body Care w Katowicach łącznie potrzebne były 4 sesje z czego jedna z zwiększoną mocą lasera. Za wszystko zapłąciłam 550 zł. Ogólnie bardzo jestem zadowolona z efektów.

  18. #118
    Nałogowiec
    Zarejestrowany
    Apr 2017
    Postów
    507

    Domyślnie Odp: Usuwanie owłosienia na stałe / depilacja laserowa

    Ja z kolei zdecydowałam sie na depilację laserowa bikini. Już nie mogłam sie patrzeć na te czarne kropki, które miałam nawet po 2 godzinach od golenia ( mam ciemne włosy tak wiec u takich osób jak ja jest to niestety bardzo widoczne).

    Wystarczyły mi 3 zabiegi plus jeden przypominający po pól roku. Włoski zniknęły wszystkie. No i czuję się sama o wiele wiele lepiej ponieważ owłosienie było moim wielkim kompleksem....
    http://lasercare.pl/pl/depilacja-las...la-kobiet.html
    Ostatnio edytowane przez ell ; 10-07-2017 o 13:39

  19. #119
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    May 2017
    Postów
    30

    Domyślnie Odp: Usuwanie owłosienia na stałe / depilacja laserowa

    U mnie w pierwszej kolejności poszły nogi... Jak sobie przypomne jak się męczyłam w mojej małej kabinie prysznicowej to już mnie skręca taka depilacja to super opcja, wstaje i nie musze sie martwic czy mam ogolone nogi czy nie Jeżeli macie taką opcje to zachęcam do skorzystania. Na Śląsku polecam salon Skinline - depilacja gliwice

  20. #120
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Jul 2017
    Postów
    1

    Domyślnie Odp: Usuwanie owłosienia na stałe / depilacja laserowa

    Trwałość jak i efektywność pojedynczych sesji depilacji zależy od naszych włosków, od wykonania zabiegu oraz oczywiście od sprzętu jakim jest wykonywany. Na terenie Krakowa jeśli któraś dziewczyna chciałaby spróbować to mogę powiedzieć co nieco o salonie przy ulicy Wielickiej - MyBodyClinic.pl Byłam rok temu, po dłuższych namysłach. Mam twarde, ciemne włoski więc teoretycznie powinny idealnie nadawać się do tego typu zabiegu. Zdecydowałam się na bikini i pachy. Po pierwszych 4 sesjach pachy były już praktycznie gładkie, na bikini musiałam iść jeszcze jedną dodatkową. Po 9 miesiącach dało się zauważyć znikomą ilość włosków w okolicach pach więc udałam się na odnowienie i do tej pory nic nowego się nie pojawia. Odnośnie gabinetu to jest czysto, dziewczyny są miłe i udzielają ciekawostek oraz informacji jak zachować się po zabiegu. Laser jakim mi wykonywały zabieg to LightSheer Duet, chyba jeden z lepszych. Jako całokształt polecam, ale trzeba pamiętać że każda zareaguje inaczej na tego typu zabiegi. Pozdrawiam

  21. #121
    Wczytuje się Avatar Cosabella
    Zarejestrowany
    Oct 2015
    Postów
    15

    Domyślnie Odp: Usuwanie owłosienia na stałe / depilacja laserowa

    Jeśli chodzi o Toruń to tylko EndoMed (Depilacja laserowa | EndoMed Toruń) - skuteczny laser diodowy. 3-4 serie i całkowicie usuwa owłosienie, do tego bezbolesny.

  22. #122
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Jul 2017
    Postów
    6

    Domyślnie Odp: Usuwanie owłosienia na stałe / depilacja laserowa

    Moim zdaniem depilacja laserowa to jeden z najskuteczniejszych zabiegów. Jestem po kilku sesjach laser w Vici Clinic w Krakowie i mam już totalny spokój z depilacją domowymi sposobami.

  23. #123
    Wczytuje się Avatar venus
    Zarejestrowany
    Aug 2013
    Postów
    25

    Domyślnie Odp: Usuwanie owłosienia na stałe / depilacja laserowa

    Cosabella dzięki za linka, czytałam sobie na tej ich stronie, o tym laserze i coraz bardziej jestem przekonana. Ten Endomed ma całkiem fajne ceny, przed przeprowadzką pod Toruń w stolicy podlądałam ceny i były dużo większe. Ale wiadomo co stolica, to stolica.

  24. #124
    No to..wpadłam
    Zarejestrowany
    Aug 2017
    Postów
    141

    Domyślnie Odp: Usuwanie owłosienia na stałe / depilacja laserowa

    Laserowe usuwanie włosów jest bardzo skuteczne, ale i niestety też dosyć drogie, zwłaszcza że jedna wizyta nie wystarczy.

  25. #125
    Wczytuje się Avatar piteksa
    Zarejestrowany
    Oct 2017
    Skąd
    Police
    Postów
    12

    Domyślnie Odp: Usuwanie owłosienia na stałe / depilacja laserowa

    Cytat Napisał Ajsi Zobacz post
    Laserowe usuwanie włosów jest bardzo skuteczne, ale i niestety też dosyć drogie, zwłaszcza że jedna wizyta nie wystarczy.
    Ile razy się depilowałaś? I jak długo utrzymują się efekty?

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •