Strona 2 z 6 PierwszyPierwszy 123456 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 26 do 50 z 138

Temat: Usuwanie owłosienia na stałe / depilacja laserowa

  1. #26
    Szkoleniowiec Avatar zyza
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    Żagań
    Postów
    2 272

    Domyślnie Odp: Usuwanie owłosienia na stałe / depilacja laserowa

    ja spotkałam sie z opinia ze IPL nie zawsze jest skuteczny na bazie naszych klientek... jedna w okresie menopauzy nic nie usuneło druga z problemami hormonalnymi pachy znów zarosły...

  2. #27
    Szkoleniowiec Avatar Agnieszka Praska
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Częstochowa
    Postów
    2 834

    Domyślnie Odp: Usuwanie owłosienia na stałe / depilacja laserowa

    ja mam kilka klientek po IPL ktore po kilku zabiegach wrocily do mnie na woskowanie
    bo wlosow zaczelo im duzo wiecej rosnac

    Lash&Brow Instructor Agnieszka Praska
    Akademia Stylizacji Obsesja

    Centrum Szkoleniowe

  3. #28
    Szkoleniowiec Avatar zyza
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    Żagań
    Postów
    2 272

    Domyślnie Odp: Usuwanie owłosienia na stałe / depilacja laserowa

    sporo wykonujacych zabieg popełnia podstawowe błedy ale sporo zalezy od hormonków... i tak duzo kobiet wcina cos na wzmocnienie paznokci i włosów a to wzmacnia włosy takze na nogach... i innych czsciach ciała | nie tylko głowa

  4. #29
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Jul 2012
    Postów
    1

    Domyślnie Odp: Usuwanie owłosienia na stałe / depilacja laserowa

    Ja znalazłam info o tym, że IPLa nie jest zbyt skuteczna. A co do innych laserów znalazłam w sieci taki poradnik: Włosy, salon, nowa era, jaki rodzaj jest lasera? | www.depilacja.edu.pl Ogólnie mówiąc jest kilka rodzajów lasera i każda z nas mogła trafić na inny ^^ Ja też poszłam na IPLe i nic nie dało, a następnym razem miałam zabieg normalnym laserem i było nieźle;d

  5. #30
    Szkoleniowiec Avatar zyza
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    Żagań
    Postów
    2 272

    Domyślnie Odp: Usuwanie owłosienia na stałe / depilacja laserowa

    IPLa to malo skuteczna metoda szczegolnie ze jest to program na komputerze do oglądania filmow i seriali polsatowskich

    IPL gwoli scislosci
    ja pracowalam na ipl+rf i to wlasnie tez zalezy od osoby...
    jednej trzymaja sie pazury innej nie...

  6. #31
    Nałogowiec Avatar iwa1223
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Postów
    582

    Domyślnie Odp: Usuwanie owłosienia na stałe / depilacja laserowa

    ja miałam usuwane owłosienie z twarzy tzn wąsik i broda laserem VPL™ TECHNOLOGY – Variable Pulsed Light™ ponoć jednym z lepszych po pierwszym zabiegu na podbródku włosy nie rosły ale wąsik i broda odrastały jestem już po trzech zabiegach, teraz mam letnią przerwę bo latem lepiej nie robić a włosy odrosły wszystkie nie wiem czy jest sens dalej robić... na razie nie wyrywam włosków tylko przycinam tak jak mi zalecono ale już mam dość bo muszę codziennie walczyć z nożyczkami i nieraz mi się skóra przycina
    z forum można się wiele nauczyć

  7. #32
    Szkoleniowiec Avatar nadiuszka
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    752

    Domyślnie Odp: Usuwanie owłosienia na stałe / depilacja laserowa

    walczę z włoskami, chodzę na IPL jakiśtam... jestem po 3 razach na pachy + bikini i narazie jest nieźle. zobaczę jak będzie po siedmiu.
    fajnie by było całkowicie się pozbyć owłosienia, ale organizm jest taki że zawsze się zregeneruje....

  8. #33
    Nałogowiec Avatar śmieszna
    Zarejestrowany
    Jul 2012
    Skąd
    mazowsze
    Postów
    347

    Domyślnie Odp: Usuwanie owłosienia na stałe / depilacja laserowa

    ja chodziłam na pachy, bikini i łydki. Po zaprzestaniu epilacji efekty: bikini wróciło do stanu sprzed, pachy włoski słabsze ciensze i może troche ich mniej rośnie jednak nie rozwiazuje to problemu-nadal musze golić. Łydki- mam na nich dosłownie gołe placki, na których nic nie rośnie, a tak gdzie rośnie to wlosy są znacznie słabsze. Ilośc zabiegów bikinie rzeczywiście mało ze 4 razy, pachy ok 10, łydki tez z 7-10 zabiegow. Teraz przerzuciłam się na wosk
    Potwierdzam, że na początku 1-3 razy dają najbardziej widoczne rezultaty, jednak w ognólnym rozliczeniu nie o to mi chodziło gdy zaczynałam przygode z depilacja światłem. Wiem jednak, że maja tu znaczenie indywidualne uwarunkowania i znam osoby, na które podziałalo to skuteczniej

  9. #34
    Nałogowiec Avatar karchola
    Zarejestrowany
    Jan 2012
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    406

    Domyślnie Odp: Usuwanie owłosienia na stałe / depilacja laserowa

    IPL to nie laser. Generalnie fajnie działa przy zamykaniu naczynek, fotoodmładzaniu ale do depilacji średnio się nadaje. IPL zamyka naczynka odżywiające włosa co powoduje jego obumarcie. Nie usuwa jednak samej cebulki a naczynia kiedyś znowu zaczną odżywiać cebulkę a włosy odrosną. Light Sheer wypala cebulkę po prostu powoduje ścięcie się białka budującego całego włosa ( z racji pracy z wysoką temperaturą). Nieco lepsze efekty właśnie dlatego daje IPL+ RF. LS należy wykonać ok 4-6 zabiegów choć oczywiście są Panie, które potrzebują więcej/mniej. Warto raz do roku wykonać zabieg przypominający - nie usuwa się tych pojedynczych włosków a leci całą okolicę. Włosy nie wypadają natychmiast - muszą "zrosnąć" a wtedy wypadają jak się je delikatnie chwyci/ w otarciu o ubranie. Największa skuteczność lasera możną zauważyć po 1 zabiegu z racji - jeżeli mam 100 włosów i usunę 30 to zobaczę różnice, jeżeli mi zostało 10 i usunę 3 to efekt będzie mniej "spektakularny". Oczywiście są również Panie, które się nie kwalifikują a raczej ich owłosienie do depilacji. Bardzo mało jest Pań, które mają czarne, mocne bródki czy wąsiki. Przy jasnych włoskach taka depilacja nie zadziała - laser nie zlokalizuje barwnika we włosie bo jest go za mało. Niestety wszędzie jest pełno osób szukających tylko zarobku - liczących za "laser" IPL tyle co za Light Sheer i wykonujących zabiegi na osobach, które mają owłosienie nie nadające się. Klientki nie widzą efektu i niestety pozostaje niesmak po depilacji, która jednak jest nieskuteczna

  10. #35
    Rozkręcanko Avatar karnityna
    Zarejestrowany
    Jan 2013
    Postów
    31

    Domyślnie Odp: Usuwanie owłosienia na stałe / depilacja laserowa

    Ja miałam włoski usuwane laserem Light Sheer. Około roku temu odbyłam sześć zabiegów w 3-tygodniowych odstępach czasu i do dziś cieszę się gładką skórą, więc jak najbardziej polecam. Wykupiłam sobie je na Grouponie, więc na szczęście nie wydałam na nie fortuny, ale ciężko tam znaleźć depilację prawdziwym laserem, bo zwykle raczej pojawiają się oferty z IPL, a to już jednak zupełnie inna jakość usługi.

  11. #36
    Nałogowiec Avatar mania818
    Zarejestrowany
    Jan 2012
    Skąd
    ok Piły
    Postów
    343

    Domyślnie Odp: Usuwanie owłosienia na stałe / depilacja laserowa

    Byłam na pierwszym zabiegu IPL na pachy i bikini , pachy nie bolały wcale , bikini jak diabli i po pierwszym razie nie widzę efektów może coś nie tak ze mną czy to normalne ?

  12. #37
    Szkoleniowiec Avatar nadiuszka
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    752

    Domyślnie Odp: Usuwanie owłosienia na stałe / depilacja laserowa

    karchola, a gdzie we Wrocku zrobię IPL+Light Sheer


    Zapraszam do mojego rzęskowego świata
    http://lashstylist.blogspot.com
    ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Najgłośniej szczekają kundle, wyciszenie i powściągliwość - oznaki rasy

  13. #38
    Nałogowiec Avatar karchola
    Zarejestrowany
    Jan 2012
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    406

    Domyślnie Odp: Usuwanie owłosienia na stałe / depilacja laserowa

    Po co Ci IPL? LS sam wystarczy. Covet Beauty Studio na Kościuszki na pewno ma podpisaną umowę z laskami od LS tylko nie mam ich numeru. Ale jak zadzwonisz i zapytasz to Ci wsio powiedzą może nawet gdzieś bywają w salonie, do którego masz bliżej.


    Mania, ja nie miałam okazji ale znajoma mówi, że jak przykładanie żelazka
    Ostatnio edytowane przez karchola ; 15-02-2013 o 17:31 Powód: odp dla Mani

  14. #39
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Sep 2012
    Postów
    15

    Domyślnie Odp: Usuwanie owłosienia na stałe / depilacja laserowa

    Mania818 ja po pierwszym zabiegu też nie widziałam żadnych efektów. Dopiero po drugim zaczyna jakieś tam już widać.

  15. #40
    Nałogowiec Avatar mania818
    Zarejestrowany
    Jan 2012
    Skąd
    ok Piły
    Postów
    343

    Domyślnie Odp: Usuwanie owłosienia na stałe / depilacja laserowa

    A więc minął już prawie miesiąc od pierwszego zabiegu i ok 20-30 % włosków mi jakby wyleciała , zrobiły się puste placki , za tydz mam kolejną wizytę i jestem dobrej myśli

  16. #41
    No to..wpadłam
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Szamotuły
    Postów
    154

    Domyślnie Odp: Usuwanie owłosienia na stałe / depilacja laserowa

    a poleci któraś jakiś gabinet w poznaniu

  17. #42
    Debiutantka Avatar Renat
    Zarejestrowany
    Feb 2013
    Postów
    4

    Domyślnie Odp: Usuwanie owłosienia na stałe / depilacja laserowa

    Generalnie depilacja laserowa jest ok. Byłam na kilku zabiegach w Yasumi epil i wszystko w porządku. Generalnie efekty są dokładnie takie, jakich się spodziewałam. Zabiegi nie były aż takie bolesne, jakby się mogło wydawać. Jest to bardzo wygodny i dobry sposób na pozbycie się zbędnego owłosienia.

  18. #43
    Rozkręcanko Avatar karnityna
    Zarejestrowany
    Jan 2013
    Postów
    31

    Domyślnie Odp: Usuwanie owłosienia na stałe / depilacja laserowa

    Cytat Napisał mania818 Zobacz post
    A więc minął już prawie miesiąc od pierwszego zabiegu i ok 20-30 % włosków mi jakby wyleciała , zrobiły się puste placki , za tydz mam kolejną wizytę i jestem dobrej myśli
    Czyli wszystko dzieje się prawidłowo . Żeby usunąć całość potrzeba co najmniej czterech zabiegów. Ja miałam 6 na bikini. Męka niemiłosierna, ale minął rok i do teraz mam spokój i gładką skórę

  19. #44
    Kosmetyczka Avatar Ewita
    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Postów
    38

    Domyślnie Odp: Usuwanie owłosienia na stałe / depilacja laserowa

    Jakiś salon w Opolu? Z depilacją laserową polecicie dziewczyny?
    Robiłam już kilka razy IPL, są efekty. Jest mniej włosów na pewno niż było i są słabsze.

  20. #45
    Nałogowiec Avatar mania818
    Zarejestrowany
    Jan 2012
    Skąd
    ok Piły
    Postów
    343

    Domyślnie Odp: Usuwanie owłosienia na stałe / depilacja laserowa

    ja już zrezygnowałam z IPL , nie takich rezultatów się spodziewałam , robiłam bikini , pachy i nogi , wydałam kilka tyś , po 2-3 razach faktycznie włoski wypadały i wtedy były najlepsze rezultaty , po 7-8 razach nie ma efektu , wszystko odrasta , czasem mam wrażenie że jeszcze szybciej niż przed . Szkoda pieniędzy , lepiej odłożyć na laser diodowy .

  21. #46
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Postów
    99

    Domyślnie Odp: Usuwanie owłosienia na stałe / depilacja laserowa

    W moim przypadku zabieg depilacji robiony w Opolu był nieskuteczny. Włoski nadal odrastają. Postanowiłam już nie odwiedzać salonów kosmetycznych. Teraz kupuję sobie wosk do depilacji HB i w taki sposób usuwam włoski. Metoda tańsza i skuteczniejsza.

  22. #47
    Nałogowiec Avatar śmieszna
    Zarejestrowany
    Jul 2012
    Skąd
    mazowsze
    Postów
    347

    Domyślnie Odp: Usuwanie owłosienia na stałe / depilacja laserowa

    zaczęłam teraz też zabiegi Light Sheer-em. Laser cieszy się bardzo dobrą opinią, ja też żywię co do niego nadzieje Dobrze wykonany zabieg laserem diodowym wcale nie musi być bolesny, ale wszystko zalezy od tego , jaki jest próg bólu, a to sprawa indywidualna. Mnie osobiście bolało mniej niż IPL+RF. Jestem 2 tyg po pierwszym zabiegu pachy+bikini i już widzę , gdzie zadziałało a gdzie trzeba powtórzyć.

  23. #48
    VIP Avatar natalia268
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    7 165

    Domyślnie Odp: Usuwanie owłosienia na stałe / depilacja laserowa

    Mam pytanie, bo kompletnie się na tym nie znam. Przeczytałam cały internet i wszędzie inaczej piszą...
    Byłam dziś na depilacji łydek, babeczka używała Rio IPL 8000.

    Z tym, że nic nie odczuwałam, w sensie żadnego bólu ani nic, po prostu przykładała, naciskała, światło pstrykało...Czy dobrze wykonywała ten zabieg skoro nic nie czułam ? Bo jak sie zapytałam ile razy muszę przyjść i jak często to w sumie się niczego nie dowiedziałam, bo jakoś wymijająco odpowiadała, jakby nie wiedziała (?)

    Dlatego drugie pytanie... Ile razy i jak często ?

    By się nie okazało, że wyrzucam kasę w błoto...

    ________________________________________


  24. #49
    Nałogowiec Avatar śmieszna
    Zarejestrowany
    Jul 2012
    Skąd
    mazowsze
    Postów
    347

    Domyślnie Odp: Usuwanie owłosienia na stałe / depilacja laserowa

    prawdopodobnie były niskie ustawienia, choć próg bólu to indywidualna sprawa. Ja osobiście nie polecam IPLa ,jest za słaby aby dobrze usunąć owłosienie (może osłabic włoski, to owszem). Jeśli chodzi o nogi to Laserem Light Sheer robi się co ok 10 tyg (tyle czasu potrzeba aby nowe włosku doszły do anagenu -aktywnej fazu wzrostu). Z tego co wiem na IPLa zapraszają co 4-6 tyg.

  25. #50
    VIP Avatar natalia268
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    7 165

    Domyślnie Odp: Usuwanie owłosienia na stałe / depilacja laserowa

    Babka powiedziała, ze moge przyjść za tydzien, albo dwa ....

    Myślisz, że zrezygnować ?

    ________________________________________


Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •