Strona 6 z 6 PierwszyPierwszy ... 23456
Pokaż wyniki 126 do 138 z 138

Temat: Usuwanie owłosienia na stałe / depilacja laserowa

  1. #126
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Sep 2017
    Postów
    34

    Domyślnie Odp: Usuwanie owłosienia na stałe / depilacja laserowa

    Depilacja laserowa jest rewelacyjnym rozwiazaniem pod warunkiem ze jest prawidlowo wykonana i przez doswiadczonego i wyszkolonego pracownika. Tacy znajduja sie w klinice Miracki w Warszawie, polecam poczytac sobie Epilacja/depilacja/usuwanie owłosienia - Vectus Warszawa Stosuja laser ktory chlodzi po zabiegu wiec pacjent nie odczuwa zadnego bolu ani dyskomfortu. Naprawde polecam. Bedziecie zachwycone

  2. #127
    Wczytuje się Avatar piteksa
    Zarejestrowany
    Oct 2017
    Skąd
    Police
    Postów
    12

    Domyślnie Odp: Usuwanie owłosienia na stałe / depilacja laserowa

    Hejka! Właśnie doczytałam o tej depilacji i jestem zapisana już na pierwszy zabieg. Nie boję się w sumie niczego, bo nic nie tracę hehe. Moja psiapsióła była na depilacji nóg i pach, więc w sumie mam już wyrobioną opinię o tym. A jeszcze natrafiłam tutaj na artykuł - https://clinicacosmetologica.pl/arty...ilacja-bikini/

  3. #128
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Oct 2017
    Skąd
    Łódź
    Postów
    12

    Domyślnie Odp: Usuwanie owłosienia na stałe / depilacja laserowa

    Ja depiluje nogi depilatorem już 10 lat i niestety, depilator też ma swoje wady - wrastające włoski. Moje włosy na nogach sa już rzadkie i cienkie i depilator ich wszystkich nie lapie dlatego często muszę poprawiać maszynką. Gdybym miala więcej kasy to chętnie bym skorzystala z depilacji laserowej, ale niestety nie jest to wcale taka tania impreza. Gdyby to jeszcze było jednorazowo, ale zabiegi trzeba kilka razy powtarzać co juz generuje dość znaczny koszt.

  4. #129
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Nov 2017
    Postów
    20

    Domyślnie Odp: Usuwanie owłosienia na stałe / depilacja laserowa

    Ja korzystam z zabiegów depilacji laserowej w gabinecie kosmetologii (http://gorlickakruk.pl/depilacja-laserowa/). Długo zmagałam się z niechcianym owłosieniem ale postanowiłam zaryzykować i poddać się zabiegowi. Z pewnością nie żałuję. Seria zabiegów przebiegła bez żadnych komplikacji, a teraz cieszę się gładką skórą bez problemu wrastających włosów, z jakim zmagałam się podczas tradycyjnych sposobów depilacji.

  5. #130
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Nov 2017
    Postów
    2

    Domyślnie Odp: Usuwanie owłosienia na stałe / depilacja laserowa

    Ja bardzo długo biłam się z myślami, czy zdecydować się na laserową depilację bikini. Ale przy ciągłym koleniu maszynką non stop miałam podrażnienia na skórze i kiepsko to wyglądało. Zdecydowałam się na depilację bikini w Częstochowie w Laser Delux. Mają tam świetny laser i przede wszystkim szybko zobaczyłam efekty. Pai kosmetolog cierpliwie odpowiedziała na wszystkie moje pytania.

    Najbardziej bałam się bólu, ale okazało się że nie było tak strasznie. Zobaczcie sobie może Wam pomoże przy wyborze

  6. #131
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Aug 2017
    Postów
    51

    Domyślnie Odp: Usuwanie owłosienia na stałe / depilacja laserowa

    Ja też tak jak koleżanka wyżej , chodzę do salonu Skinlogica tyle, że w Lesznie Świetne miejsce, a zabiegi depilacji laserowej przeprowadzane są w bardzo komfortowych warunkach. Pracują na dobrej klasy laserze diodowym. Ja mam za sobą już 3 zabiegi, podejrzewam, że zostało jeszcze 3-4 by zakończyć serię i raz na zawsze pozbyć się zbędnego owłosienia

  7. #132
    Nałogowiec
    Zarejestrowany
    Apr 2017
    Postów
    545

    Domyślnie Odp: Usuwanie owłosienia na stałe / depilacja laserowa

    Depilacja laserowa to pewien wydatek, ale jeśli podliczycie dziewczyny ile wydajecie na te wszystkie golarki, pianki do golenia to wychodzi,ze nie jest to wcale taki duży koszt. Poza tym oszczędzacie czas i nie spotka Was żenująca sytuacja kiedy na jakiejś imprezie orientujecie się, że nie dogoliłyście do końca swoich pach ( kiedyś tak miałam i nie życzę temu nawet najwiekszemu wrogowi ).

    Zastanówcie się nad depilacją IPL, seria zabiegów daje trwałe efekty .W Warszawie możecie się zapisać na zabieg do easywaxing na Grzybowskiej. https://easywaxing.pl/pl/zabiegi/zab...odepilacja-ipl
    Ostatnio edytowane przez cass ; 26-02-2018 o 09:16

  8. #133
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Nov 2017
    Postów
    2

    Domyślnie Odp: Usuwanie owłosienia na stałe / depilacja laserowa

    Korzystam z zabiegów depilacji laserowej bikini w Krakowie w Laser Delux. To sprawdzone miejsce również przez moje koleżanki i faktycznie wszystkie miałyśmy świetne rezultaty. Ja depilowałam bikini moja koleżanka depilowała sobie nogi.

  9. #134
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Apr 2017
    Postów
    19

    Domyślnie Odp: Usuwanie owłosienia na stałe / depilacja laserowa

    Polecam depilację laserową laserem Chromatica Platinum XL - bardzo skuteczny laser, po serii 6 zabiegów ani śladu po owłosieniu nogi są super gładkie! Zastosowałam to też na okolicę bikini i pachy <3. Byłam w salonie SC Beauty Clinic w Warszawie.

  10. #135
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Apr 2018
    Postów
    56

    Domyślnie Odp: Usuwanie owłosienia na stałe / depilacja laserowa

    To ogromna wygoda, bardzo polecam ! Sprawdź i zobacz ofertę różnych miejsc i wybierz odpowiednią dla siebie. Napewno lepiej udać się na dobry laser bo te słabe nie będą mieć tak dobrych rezultatów

  11. #136
    No to..wpadłam
    Zarejestrowany
    Dec 2017
    Postów
    123

    Domyślnie Odp: Usuwanie owłosienia na stałe / depilacja laserowa

    Ja jestem zachwycona po depilacji laserowej, robiłam tym urządzeniem zabiegi https://klinikamiracki.pl/depilacja-laserowa-thunder/ i nóżki gładkie jak marzenie. Chce też zrobić sobie bikini żeby mieć totalnie spokój od maszynki

  12. #137
    Nałogowiec
    Zarejestrowany
    Jul 2016
    Postów
    677

    Domyślnie Odp: Usuwanie owłosienia na stałe / depilacja laserowa

    CO myślicie o tego typu zabiegach?

  13. #138

    Domyślnie Odp: Usuwanie owłosienia na stałe / depilacja laserowa

    Ja tam regularnie chodzę do kosmetyczki i jestem zadowolona Teraz kiedy się przeprowadziłam próbowałam robić sobie taki zabieg samodzielnie, ale jednak nie ma to jak w profesjonalnym salonie kosmetycznym. Muszę znaleźć dla siebie jakiś salon z Kielc - może - https://lenmare.pl/depilacja/ ofertę mają bardzo fajną, zajrzyjcie i dajcie znać

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •