Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki 26 do 46 z 46

Temat: gdzie do SPA?

  1. #26
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Jul 2013
    Postów
    91

    Domyślnie Odp: gdzie do SPA?

    Wcale nie jest tak drogo jeżeli wybierzesz dobry ośrodek Spa korzystając np z rabatów na gruponie lub wykupując pakiet weekendowy,to naprawdę ciekawa opcja o czym sama się przekonałam

  2. #27
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Jul 2014
    Postów
    1

    Domyślnie Odp: gdzie do SPA?

    Gdyby ktoś chciał ciekawie spędzić 3 dni na mazurach to polecam Księżycowy Dworek nad jeziorem Siercze. ( Księżycowy Dworek - Hotel na mazurach ) Miejsce jest naprawdę piękne, w okolicy znajduje się wiele atrakcji np. Wilczy Szaniec. Można skorzystać z wypożyczalni kajaków, łódek (z osprzętem wędkarskim), do dyspozycji plaża. Wiele atrakcji dla dzieci np. Kręgle, kino,bilard, strzelnica, place zabaw, dla dorosłych również wiele ciekawych propozycji m.in. strefa relaksu SPA, strefa fitness i inne. Hotel akceptuje zwierzęta domowe.
    Organizowane są również imprezy dla singli w wieku 25-45 lat lub dla tych 45+ cały pobyt jest profesjonalnie zaplanowany. Na stronie internetowej Łączymy w pary - Księżycowy Dworek - Strona główna można znaleźć szczegóły oferty.

  3. #28
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Dec 2012
    Postów
    46

    Domyślnie Odp: gdzie do SPA?

    W Zakopanym są całkiem fajne SPA - byłam tam dwa lata temu, niestety nie pamiętam dokładnej nazwy. Ale z tego co kojarzę to dość sporo tego było.

  4. #29
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Jul 2013
    Postów
    91

    Domyślnie Odp: gdzie do SPA?

    Bo w górach podobnie jak nad morzem,jest tego dosyć dużo. jeżeli przypomnisz sobie nazwę to daj znać na forum,nawet tak z czystej ciekawości bo każdy sprawdzony adres może się przydać

  5. #30
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Oct 2014
    Postów
    1

    Domyślnie Odp: gdzie do SPA?

    Najlepsze nadmorskie Spa w jakim było w hotelu „Lidia”, okolica fajna (Darłowo) , pełen relaks, a Spa przestrzenne, zabiegów w ofercie sporo a ja korzystałam przede wszystkim z regeneracji skóry twarzy i dekoltu

  6. #31
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Jul 2013
    Postów
    91

    Domyślnie Odp: gdzie do SPA?

    Ciekawe gdzie ostatecznie zdecydowała się wybrać autorka,jeżeli watek jest w dalszym ciągu aktualny to koniecznie daj znać,opisz jakie są Twoje wrażenia,to przyda się również innym Użytkowniczkom na forum

  7. #32
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Aug 2014
    Postów
    35

    Domyślnie Odp: gdzie do SPA?

    Ja polecam Sanatorium&SPA BRISTOL w Busko-Zdroju. Piękna wnętrza i fachowa kadra sprawią, że poczujesz się jak nowo narodzona.

  8. #33
    Nałogowiec ban
    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Postów
    481

    Domyślnie Odp: gdzie do SPA?

    Hildegard Braukmann Beauty Center w Józefowie, to pod Wawą. To co ja zauważyłam to np. różnice w jakości kosmetyków. Odwiedziłam jako klientka kilka salonów w stolicy i tak na prawdę część tych zabiegów nie dała kompletnie nic. W przypadku Józefowa ja później kontynuowałam zabiegi w domu, ale już kupionymi kosmetykami HB.

  9. #34
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Feb 2015
    Postów
    5

    Domyślnie Odp: gdzie do SPA?

    W Rzeszowie, gdzie czasme odwiedzam siostrę, jest wysokiej klasy hotel i Spa Centrum Kongresowe, Restauracje, Catering, Spa | Hotel Prezydencki Rzeszów - raz zaszalałyśmy i zdecydowałyśmy się na popołudnie spędzone na zabiegach relaksujących i odmładzających. Czasme taki jedne dzien daje wiecej odpoczynku niż dwutygodniowe wakacje z rodziną xD

  10. #35
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Aug 2014
    Postów
    3

    Domyślnie Odp: gdzie do SPA?

    Ja byłam równo rok temu w Hotelu Lidia w Darłówku. Mają tam Bursztynowe Spa, które jest jak dla mnie najlepszą atrakcją tego miejsca. Słyszałam, że je odnowili w tym roku Polecam bardzo!

  11. #36
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Jan 2015
    Postów
    4

    Domyślnie Odp: gdzie do SPA?

    A co sądzą Panie na temat wypoczynku, ale takiego sportowego? Odpoczynek to nie tylko leżenie, bo człowiek zapuściłby korzenie. Ja lubię takie miejsca, gdzie jest cisza, obcowanie z naturą Wyjechałbym gdzieś tak z dala od miasta. Zastanawiam się nad ranczem pod gajem, wyszukałem w sieci -> - > Agroturystyka - pokoje jak w hotelu. Białobrzegi k. Radomia. Tanio . Co myślicie?

  12. #37
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Jul 2015
    Postów
    2

    Domyślnie Odp: gdzie do SPA?

    Hotel Adam&Spa (http://www.adamspa.pl/) jest cudownym miejscem na takie lenistwo Znajduje się on w Kudowie Zdrój, łatwo do niego dojechać. Będąc w przyszłym tygodniu w górach , w hotelu relaksowałam się na masażach i kąpielach wodnych. Pracują tam profesjonaliści to nie ma co się dziwić , że przyjezdzasz do domu wypoczęta i zadowolona. Hotel już przy wejściu przypadł mi do gustu, nowoczesne wnętrze oraz komfort pokoi bardzo mi odpowiadała. Wieczorami chodziłam wraz z mężem na smaczne kolacje, w dzień zaś spacerowałam po szlakach górskich i zwiedziłam dużo ciekawych miejsc.
    Ostatnio edytowane przez kachorratoja ; 03-08-2015 o 17:33

  13. #38
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Aug 2015
    Postów
    3

    Domyślnie Odp: gdzie do SPA?

    Będąc w górach nie powinnyśmy mieć problemów znaleźć dobrego SPA z cenami może być już gorzej.

  14. #39
    Nałogowiec ban
    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Postów
    481

    Domyślnie Odp: gdzie do SPA?

    Możliwe że już pisałam, ale Beauty Center w Józefowie. Nie masaż na odwal się, tylko faktyczne zabiegi, które pomagają, wpływają na cerę. To od nich dobrałam kilka kosmetyków HB pod moją cerę i faktycznie mocno ją odmieniłam.

  15. #40
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Mar 2015
    Postów
    45

    Domyślnie Odp: gdzie do SPA?

    Ja byłam bardzo zadowolona z zabiegów w Anlaya Day Spa. Był to wspaniały czas relaksu, za którym szczerze tęsknię. Wrócę tam na pewno po nowym roku.

  16. #41
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Feb 2016
    Postów
    1

    Domyślnie Odp: gdzie do SPA?

    Ja mogę polecić spa w Warszawie. Uczęszczałam tylko na masaże (jeszcze nie skusiłam się na inne ich oferty) ale po takim doświadczeniu już mogę dać im pozytywną opinię. Bardzo miła pani wymasowała mi plecki, a moje samopoczucie polepszyło się o 100%
    Podsyłam link oraz nazwę dla zainteresowanych osób isla-spa

  17. #42
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Mar 2016
    Postów
    1

    Domyślnie Odp: gdzie do SPA?

    Ostatnio z przyjaciółkami byłam w Ustce w Grand Lubicz. Naprawdę cudowne miejsce, wróciłyśmy na maksa zrelaksowane i wypoczęte. Zabiegów spa jest bardzo dużo a strefa wellness jest bardzo przestronna i przytulna. Hotel ma naprawdę bardzo dużo atrakcji i bardzo dobre położenie

  18. #43
    Nałogowiec ban
    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Postów
    481

    Domyślnie Odp: gdzie do SPA?

    Kosmetyki Hildegard Braukmann polecam - spróbujcie, testujcie, róbcie porównania - wiem ile to daje korzyści, jak duże przynosi zmiany, ale spa to Beauty Center w Józefowie. Łącząc jedno z drugiej uzyskałam naprawdę świetną, trwałą zmianę. Wszystko zaczęło u mnie wyglądać totalnie inaczej. Da się.

  19. #44
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Feb 2016
    Postów
    63

    Domyślnie Odp: gdzie do SPA?

    Fajne spa są w Kołobrzegu np. Leda Spa, Aquarius czy Arka. Jednak trzeba mieć dosyć zasobną kieszeń

  20. #45
    Nałogowiec Avatar reniusia1002
    Zarejestrowany
    May 2013
    Skąd
    GORZÓW;UK
    Postów
    320

    Domyślnie Odp: gdzie do SPA?

    ja polecam Spa Dr Irena Eris w krynicy Zdrój oraz Sandra Spa w Karpaczu ceny wysokie ale wiesz za co płacisz atrakcje na bardzo wysokim poziomie luxus wygoda i czystość polecam w 100%.choc czasem można podarować sobie taki zastrzyk luxusu i naprawdę człowiek jest jak nowo narodzony warto.

  21. #46
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Oct 2016
    Postów
    6

    Domyślnie Odp: gdzie do SPA?

    znam takie miejsce, dla ,mnie czarodziejskie. W Tychach czyli na śląsk jest hotel Piramida Hotel Piramida Tychy Restauracja Spa l hotelpiramida.pl. Piękny budynek na wzór piramidy. Cudo. atrakcji wiele , spa, komnaty energetyczne, zabiegi na ciało, twarz, masaże. Nawet bioenergoterapeuta jest, warto skorzystac

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Czy tanie zele sa oplacalne, gdzie kupujecie?
    By czarnulkaaa87 in forum Metoda żelowa
    Odpowiedzi: 62
    Ostatni post / autor: 28-09-2016, 23:52
  2. Gdzie mozna kupic ten lakier
    By Agnieszka Praska in forum Pomoc Pytania Problemy
    Odpowiedzi: 27
    Ostatni post / autor: 31-01-2014, 02:05
  3. Odpowiedzi: 18
    Ostatni post / autor: 29-04-2010, 20:50
  4. pomocy, ratunku gdzie kupic alu sloiczek
    By Agnieszka Praska in forum Pomoc Pytania Problemy
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 03-09-2009, 10:17

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •