Strona 22 z 22 PierwszyPierwszy ... 121819202122
Pokaż wyniki 526 do 540 z 540

Temat: Parafiniarka - zabiegi parafinowe

  1. #526
    Totalna maniaczka Avatar sylla
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    w domku jednorodzinnym... ;-)
    Postów
    1 250

    Domyślnie Odp: Parafiniarka - zabiegi parafinowe

    Słoneczko ja mam te kosmetyki
    ZIAJA PRO PEELING PARAFINOWY DO RĄK MIKROGRANULKI (3092362234) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
    ZIAJA PRO MASKA DO RĄK I PAZNOKCI PROFESJONALNA (3092362222) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

    Dziewczyny mam brzoskwiniową parafinę. Muszę uzupełnić i chciałabym zmienić "smak" parafiny. Czy mogę domieszać inną...? Jeżeli tak to jaki najlepiej zapach żeby się nie "gryzło".
    Dajcie jakiegoś sprawdzonego sprzedawce parafiny bo nie chce się nadziać jak jedna z dziewczyn wyżej pisała...

  2. #527
    INM & RaNails Educator EF Avatar asia
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    ndm / warszawa
    Postów
    6 950

    Domyślnie Odp: Parafiniarka - zabiegi parafinowe

    kilka postow wczesniej pisalam, ja zawsze mieszam zapachy

    do brzoskwini moze cytrynka? albo jakis arbuzik

  3. #528
    No to..wpadłam Avatar kamillxx
    Zarejestrowany
    Nov 2012
    Skąd
    warszawa
    Postów
    286

    Domyślnie Odp: Parafiniarka - zabiegi parafinowe

    ja tez poprosze o sprawdzonego sprzedawce i kombinacje z parafinka brzoskwiniowa
    idzie do mnie paczka z parafinka ale byla po 15 zl wiec nie wiem jaka jest jakosciowo
    ma ktos pomysl jak ja sprawdzic czy jest dobra nie mieszajac i rozpuszczajac wszystkiej w parafiniarce?

  4. #529
    INM & RaNails Educator EF Avatar asia
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    ndm / warszawa
    Postów
    6 950

    Domyślnie Odp: Parafiniarka - zabiegi parafinowe

    zazwyczaj kosztują ok 15zl, to nie jest ani tanio ani drogo

    mozesz sobie odkroic i rozpuscic w kapieli wodnej w garnuszku na przyklad.

    natomiast efekt zabiegu parafinowego zalezy od uzytych dodatkow, a nie parafiny sanej w sobie

  5. #530
    No to..wpadłam Avatar Blejsia
    Zarejestrowany
    Oct 2011
    Skąd
    Sztum
    Postów
    222

    Domyślnie Odp: Parafiniarka - zabiegi parafinowe

    ja zamierzam kupić parafiniarke z Giovanni i smaczek parafinki czekoladowy apropos macie jakąs sprawdzoną marke gdzie kupujecie?

  6. #531
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Postów
    1

    Domyślnie Odp: Parafiniarka - zabiegi parafinowe

    Cześć dziewczyny
    Jakis miesiac temu kupiłam parafiniarke ta wieksza z fioletowa pokrywa 360 W. Myslalam ze parafina bedzie sie naprawde szybko rozpuszczala, tymczasem musze czekac ok. 1,30 godziny przynajmniej, nawet dłużej, żeby całkowicie sie rozpuściła (mam dane na max). Ile wam to zajmuje czasu?

    Na poczatek kupilam zestaw ziaja, pod maske daje ampulke kawiorowa i do parafiny. Na koniec niewchlonieta maske jeszcze wmasowuje, pozostaje jednak taki tlusty film ktory nie wszystkim pasuje, czy tak jest w maskach z kazdej serii? mam tez kremik miod i mleko na zakonczenie zabiegu, ale przy tak tlustych dloniach nie widze sensu aby go uzywac dodatkowo po masce. Wolalabym jakas firme kupic ktora ładnie sie wchlonie, ale dobrze nawilzy dlonie.

    Jak Wy to robicie z Ziaja, a jak z innymi firmami, i ile rozgrzewa sie Wam parafina? prosze o odp

  7. #532
    No to..wpadłam Avatar Aliz
    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Postów
    266

    Domyślnie Odp: Parafiniarka - zabiegi parafinowe

    mi rozgrzewa się ok. godziny, ale potem przełączam na niższą temperaturę i tak trzymam z pół h przynajmniej, bo klientki narzekają, że za gorąca jest, jeśli by miały bezpośrednio po rozgrzaniu włożyć w nią ręce.
    'Whenever the end is.. Do U think U can see it?
    Well, until U get there..
    Go on, go ahead and scream it,
    Just say it."
    [1R- Say(All I Need)]

  8. #533
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Jul 2013
    Skąd
    myszków/ dg
    Postów
    8

    Domyślnie Odp: Parafiniarka - zabiegi parafinowe

    hej
    wlasnie sie zastanawiam nad zakupem tez

    kupilam juz kosmetyki jak wyzej z ziaja pro powinny byc w piatek

    tylko parafiniarki brakuje :0
    - czy polecacie ta z allepaznokcie 150w
    - co sadzicie o tej giovanni 220w

    chyba ze same cos polecicie ..pelo tego na allegro ale nie wiem na co sie zdecydowac ...

    ile tej parafiny kupic trzeba - tzn jak ma napisane np 1,9l to ile ej parafiny trzeba miec zeby minimum zapelnic

    ---------- Dodano o godzinie 14:52 ---------- Poprzedni post był napisany Wczoraj o godzinie 21:44 ----------

    powiem wam ze kuplam dzis ta z allepaznokcie ....niby 180 w dlon mi sie miesci stopa tez ale meska moze miec problem....'wieczorem przetestuje

  9. #534
    No to..wpadłam
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Szamotuły
    Postów
    154

    Domyślnie Odp: Parafiniarka - zabiegi parafinowe


  10. #535
    Nałogowiec Avatar reniusia1002
    Zarejestrowany
    May 2013
    Skąd
    GORZÓW;UK
    Postów
    320

    Domyślnie Odp: Parafiniarka - zabiegi parafinowe

    ajda***pazurki
    wg mnie tenlink ktory wstawilas daj sobie spokoj dlatego ze na Allegro za 50 zl mozna wysledzic aukcje ja swoja firmy Active wraz z rekawicami foliowymi roznymi frotte i duza iloscia parafinki wylicytowalam za 50 zl wraz z przesylka i uwiez mi ze duzo takich aukcji jest trzeba poprostu dobrze poszukac.ja swoja mam jeszcze z gwarancja.

  11. #536
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Feb 2014
    Postów
    24

    Domyślnie Odp: Parafiniarka - zabiegi parafinowe

    dziewczyny jak łączycie zabieg manicure z parafiną najpierw robię manicure później peeling maska i parafina a na końcu maluje paznokcie

  12. #537
    No to..wpadłam Avatar zania37
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Skąd
    Szwecja
    Postów
    189

    Domyślnie Odp: Parafiniarka - zabiegi parafinowe

    Milart ja robię dokładnie w takiej kolejności
    jak napisałas, na koniec daje krem do rak

  13. #538
    No to..wpadłam
    Zarejestrowany
    Nov 2013
    Postów
    111

    Domyślnie Odp: Parafiniarka - zabiegi parafinowe

    A ja nie tak i z tego co tutaj dziewczyny na watku pisaly to chyba powinno sie tak robic - Manicure, malowanie, peeling, maska i parafina bo po zabiegu parafinowym paznokcie sa tak natluszczone, ze lakier moze sie slabo trzymac

  14. #539
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Feb 2014
    Postów
    24

    Domyślnie Odp: Parafiniarka - zabiegi parafinowe

    paznokcie odtłuściłam i narazie 2 dni i lakier sie trzyma

  15. #540
    No to..wpadłam Avatar hera16
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Skąd
    Brzeziny
    Postów
    165

    Domyślnie Odp: Parafiniarka - zabiegi parafinowe

    ja wykonuję takie zabiegi od zawsze, w szkole kosmetycznej byly na porządku dziennym, nie wyobrażam sobie bez nich swojego gabinetu. uwaga. brak użycia preparatu pod parafinę może narobić więcej szkód niż pomóc.

    polecam zabieg, zwłaszcza, że parafin są w przeróżnych zapachach obecnie. ja stosuję pomarańczową do zabiegu używam preparatów depileve. zanurzam po 3 razy, oczywiście wczesniej pokrywam dłonie/stopy mleczkiem kolagenowym z elastyną , potem folia i w skarpety lub rękawice zabiegowe na około 25 minut.. na koniec krem.

    ---------- Dodano o godzinie 21:38 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 21:34 ----------

    Cytat Napisał milart Zobacz post
    dziewczyny jak łączycie zabieg manicure z parafiną najpierw robię manicure później peeling maska i parafina a na końcu maluje paznokcie
    ja właśnie tak robię. po kremie po zabiegu parafinowym, odtłuszczam płytkę i maluję.

    ---------- Dodano o godzinie 21:42 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 21:38 ----------

    Cytat Napisał agulan82 Zobacz post
    A ja nie tak i z tego co tutaj dziewczyny na watku pisaly to chyba powinno sie tak robic - Manicure, malowanie, peeling, maska i parafina bo po zabiegu parafinowym paznokcie sa tak natluszczone, ze lakier moze sie slabo trzymac

    hm, jestem innego zdania. zrobiłam tak kiedyś w tej kolejności i lakier się odparzył.poza tym, peeling po malowaniu, na świeże pazurki-szkoda pracy bo czeka go zmycie i podwójna robota

    ---------- Dodano o godzinie 21:46 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 21:42 ----------

    Cytat Napisał westa Zobacz post
    zabiegi przy użyciu parafinki są bardzo przyjemne i efektywne, do tego można spokojnie zrobić sobie taki zabieg samej w domu, nie potrzeba koniecznie parafiniarki, możemy sobie same podgrzac parafinkę w garnku na wolnym ogniu i nie musi to być koniecznie parafinka kosmetyczna, wystarczy taka zwykła, trzeba tylko dolać do niej oleju parafinowego, bo inaczej bardzo się kruszy
    oczywiście podstawa przed to peeling i tłusty krem, aby uniknąć poparzeń
    parafinkę można stosować także w kosmetyce w celu rozpulchnienia skóry przed zabiegiem manualnego oczyszczania, ale to już chyba Was mniej interesuje...

    to bardzo ważne ta ostatnia sprawa. ja do cery tłustej, trądzikowej zawsze stosuję parafinę lub maskę ziołową rozgrzewającą przed oczyszczaniem. takiego rozpulchnienia nie daje żadna kremowa maska rozplchniająca

    ---------- Dodano o godzinie 21:57 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 21:46 ----------

    Cytat Napisał Aldonka Zobacz post
    Nie zgodze sie z tym ze parafina traci swoje wlasciwosci po podgrzaniu.Parafina spelnia role przekaznika wszystkich substancji pielegnacyjnych aplikowanych pod nia,poprzez swoje cieplo.
    dokładnie tak
    mialam kiedyś zalecone przez lekarza zabiegi parafinowe na kręgosłup. olbrzymi plaster parafiny po zabiegu lądował w naczyniu gdzie się podgrzewała parafina i formowalli z niego kolejne plastry dla innych pacjentów

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •