Strona 11 z 22 PierwszyPierwszy ... 78910111213141521 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 251 do 275 z 540

Temat: Parafiniarka - zabiegi parafinowe

  1. #251
    Totalna maniaczka Avatar luska102
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    niemcy
    Postów
    1 255

    Domyślnie Odp: Parafiniarka - zabiegi parafinowe

    no jak ju pisalam kazdy robi jak komu lepie.

    i z mojej strony naprawde nie ma zadnego oburzenia

  2. #252
    Nałogowiec Avatar unita
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Brunsbüttel/czasami Poznań
    Postów
    676

    Domyślnie Odp: Parafiniarka - zabiegi parafinowe

    spox, ale tu wlasnie dyskutujemy wszystkie za i przeciw, wiec chetnie poznam argumenty, ktore swiadcza o tym ze moj sposob jest w jakis sposob niehigieniczny, bo moze robie nieswiadomie nieprawidlowo

  3. #253
    No to..wpadłam Avatar Sieciunia
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    Gdańsk
    Postów
    249

    Domyślnie Odp: Parafiniarka - zabiegi parafinowe

    Unita dobry sposob
    Ja od siebie bym chciala tylko dodac, bo sie tego nie doczytam w calym watku, ze przeciwwskazaniami sa tez:
    -cukrzyca
    -choroby serca
    -uczulenie na parafine i jej pochodne

  4. #254
    No to..wpadłam Avatar justi9
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    leszno
    Postów
    147

    Domyślnie Odp: Parafiniarka - zabiegi parafinowe

    Cytat Napisał Sieciunia Zobacz post
    Unita dobry sposob
    Ja od siebie bym chciala tylko dodac, bo sie tego nie doczytam w calym watku, ze przeciwwskazaniami sa tez:
    -cukrzyca
    -choroby serca
    -uczulenie na parafine i jej pochodne


    cukrzyca a dlaczego jaki to ma wplyw ? wiadomo ze z rankami nie wolno ale cukrzyca ? albo ja zielona jestem

  5. #255
    No to..wpadłam Avatar Sieciunia
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    Gdańsk
    Postów
    249

    Domyślnie Odp: Parafiniarka - zabiegi parafinowe

    Dlaczego?- nie wiem, ale tak mnie uczyli na kursie Z tego co pamietam, ale ze teraz troche zwatpilam poszukalam troche i w przeciwwskazaniom do "leczenia cieplem" cukrzyca jest wypisana, a mozna parafine pod to podpiac a nawet jesli nie, to i w zwyklej depilacji woskiem cukrzyca jest przeciwwskazaniem(sprawdzalam), wiec jednak bym ta cukrzyce pod uwage wziela

  6. #256
    No to..wpadłam Avatar justi9
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    leszno
    Postów
    147

    Domyślnie Odp: Parafiniarka - zabiegi parafinowe

    hmm dziwne to wszystko moja kuzynka ma cukrzycechodzi na depilacje parafine trzaska w domu i nic jejj nie jest

  7. #257
    No to..wpadłam Avatar Sieciunia
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    Gdańsk
    Postów
    249

    Domyślnie Odp: Parafiniarka - zabiegi parafinowe

    Wiadomo, ze nei zawsze sie cos stanie, ale lepiej z klientkami uwazac nie

  8. #258
    Rozkręcanko Avatar kotek2121
    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Skąd
    Katowice
    Postów
    85

    Domyślnie Odp: Parafiniarka - zabiegi parafinowe

    Nie wiem co daje lepszy komfort zabiegu parafiniarka w formie wanienki czy pistoletu natryskowego ? ten natryskujący też jest z taka podgrzewaczką jak myślicie bo się waham?

  9. #259
    Nałogowiec Avatar unita
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Brunsbüttel/czasami Poznań
    Postów
    676

    Domyślnie Odp: Parafiniarka - zabiegi parafinowe

    wiadomo, że każda metoda ma swoje wady i zalety. Ta parafina w sprayu tez ma podgrzewacz , taki jak do wosku w rolkach i podobnie tez wygladaja wklady z parafina. Ja osobiscie wole ta wanienke parafinowa, chociaz jest mniej wygodna przy mobilnych zabiegach. Dokladniej przyczepia sie parafina i sam zabieg jest wg mnie przyjemniejszy, jak zanurza sie lapke w cieplutkiej parafince.
    Przy tej w sprayu trzeba sie troche nagimnastykowac zeby dokladnie wszystko "opsikac" i istnieje duze ryzyko opryskania otoczenia ciekla parafina, a to juz nie brzmi tak przyjemnie.
    Jak zawsze to bywa , deczja nalezy do ciebie

  10. #260
    Wzorki Club Avatar kobietazpazurem
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    TORUŃ
    Postów
    4 711

    Domyślnie Odp: Parafiniarka - zabiegi parafinowe

    dziewczyny mi zawsze po parafinie skora z rąk schodzi, wiecie moze dlaczego?

  11. #261
    INM & RaNails Educator EF Avatar asia
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    ndm / warszawa
    Postów
    6 951

    Domyślnie Odp: Parafiniarka - zabiegi parafinowe

    a peeling wczesniej robisz?

  12. #262
    Totalna maniaczka Avatar dudejla
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Postów
    1 030

    Domyślnie Odp: Parafiniarka - zabiegi parafinowe

    Jak wszystkie wiemy zabieg parafinowy jest bardzo, bardzo przyjemny. Można go wykonać także bez użycia parafiniarki, ta metoda dobra jest do zrobienia takiego zabiegu "samej sobie" ale także klientce jeżeli stylizacją zajmujemy się w domu a nie w salonie.

    do "rozpuszczenia" stałej parafiny (bo taka jest nam potrzebna) potrzebujemy rondelka lub garnka z gotującą się wodą, do którego wkładamy metalową miseczkę lub mniejszy garnek z parafiną. Oczywiście lepsza będzie metalowa miseczka, która najzwyczajniej w świecie będzie wyglądała estetyczniej, bo głupio wyskoczyć do klientki z garnkiem (ale sobie w garze można zrobić ), można kupić na prawdę całkiem dobrze wyglądającą miseczkę. Woda się gotuje, parafina rozpuszcza a my w tym czasie:
    1. dezynfekujemy dłonie klientki
    2. robimy peeling
    3. nakładamy solidną porcję kremu, masujemy - najlepszy jest pachnący kremik, ja lubię kokosowe albo owocowe...
    4.
    i teraz, jak parafina się rozpuści musimy poczekać chwilkę aż ostygnie, to znaczy do momentu aż zacznie się robić na niej taki "kożuch" i mamy dwie możliwości albo nakładamy ją na dłonie szpatułką albo zanurzamy łapki w misce, tak jak wcześniej pisały dziewczyny warto dać kilka warstw.
    Zanurzając całe dłonie w misce musimy pamiętać aby nie łączyć ze sobą palców!

    5.
    dłonie wsadzamy w foliowe rękawiczki lub foliowe torebki, potem w rękawice frotowe, całość owijamy ręcznikiem!

    6.
    kiedy przestaniemy czuć ciepło, zdejmujemy wszystko z rąk, wcieramy resztę kremu jeśli soc zostało, jeżeli nie to można (ale nie trzeba ) wmasować jeszcze troszkę kremu.

    Koniec, a dłonie gładziuuutkie . . .


  13. #263
    Rozkręcanko Avatar Ola
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    60

    Domyślnie Odp: Parafiniarka - zabiegi parafinowe

    dziewczyny a co powiecie na to ? bo juz nie wiem co myslec.

    Produkty destylacji ropy naftowej.
    Nie wchłaniają się z jelit i skóry. Zatykają pory, absorbują kurz i bakterie. Hamują wymianę gazową i metaboliczną w skórze. Uniemożliwiają swobodne wypływanie łoju na powierzchnię skóry. Stwarzają beztlenowe warunki w skórze sprzyjające rozwojowi bakterii beztlenowych wywołujących trądzik. Inicjują tworzenie zaskórników, utrudnia regenerację skóry. Przyśpieszają procesy starzenia. Powodują kumulację toksycznych metabolitów w skórze. Są powszechnie stosowane przy produkcji kosmetyków, bowiem są tanie i łatwo dostępne. Parafiny rozpuszczają większość składników kosmetycznych, stanowią też typowy wypełniacz zwiększający objętość kosmetyku w opakowaniu. Nawet najcudowniejsze składniki rozpuszczone w parafinach nie przenikają do skóry pozostając na jej powierzchni.

    a tu link Szkodliwe składnik kosmetyków - dr H. Różański

    Dziewczyny warto zerknąć.

  14. #264
    Szkoleniowiec Avatar Agnieszka Praska
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Częstochowa
    Postów
    2 834

    Domyślnie Odp: Parafiniarka - zabiegi parafinowe

    Cytat Napisał Ola Zobacz post
    Nawet najcudowniejsze składniki rozpuszczone w parafinach nie przenikają do skóry pozostając na jej powierzchni.

    dlatego serum nie rozpuszcza sie w parafinie telko daje pod po wczesniejszym wmasowaniu w naskorek naklada sie parafine ktora pod wplywem ciepla wprowadza je(wpycha) w glab

    Lash&Brow Instructor Agnieszka Praska
    Akademia Stylizacji Obsesja

    Centrum Szkoleniowe

  15. #265
    Rozkręcanko Avatar kotek2121
    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Skąd
    Katowice
    Postów
    85

    Domyślnie Odp: Parafiniarka - zabiegi parafinowe

    Hmm no a co z zarazkami? Jak klientka ma np. porozcinane skórki po zabiegu.. to te zarazki nie przedostają się do parafiny? Tej w wanience oczywiście ...

  16. #266
    No to..wpadłam Avatar Sieciunia
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    Gdańsk
    Postów
    249

    Domyślnie Odp: Parafiniarka - zabiegi parafinowe

    Mi sie wydaje, ze pozacinane skorki sie wliczaja do malych ranek, czyli przeciwwskazan

  17. #267
    No to..wpadłam Avatar hassi
    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Skąd
    Stargard Szczeciński
    Postów
    284

    Domyślnie Odp: Parafiniarka - zabiegi parafinowe

    Dlatego nie uzywam prawie cazek tylko odsuwam skorki i swoim dziewczynom tez tak kaze robic, nie ma wtedy problemow, skorki tak nie odrastają, same plusy
    "Piękna kobieta to niebo dla oczu, piekło dla duszy i czyściec dla kieszeni.."

  18. #268
    Nałogowiec Avatar unita
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Brunsbüttel/czasami Poznań
    Postów
    676

    Domyślnie Odp: Parafiniarka - zabiegi parafinowe

    Cytat Napisał kotek2121 Zobacz post
    Hmm no a co z zarazkami? Jak klientka ma np. porozcinane skórki po zabiegu.. to te zarazki nie przedostają się do parafiny? Tej w wanience oczywiście ...
    jezeli pozacinasz skorki, to juz parafiny nie powinnas robic

  19. #269
    Rozkręcanko Avatar kotek2121
    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Skąd
    Katowice
    Postów
    85

    Domyślnie Odp: Parafiniarka - zabiegi parafinowe

    no widzi Unita a ja się spotkałam z tym że robią parafinkę sama w tym salonie X robiłam sobie kiedyś paznokcie a najtańsze nie były (90zł za frencha) ... Też moja przyjaciółka która była ową ofiarą miała poszarpane z pilnika skórki a laska jej robiła parafinę zaraz po stylizacji Wtedy się na tym nie zastanawiałam ale jak teraz o tym pomyślę to trochę mi dreszcz po plecach leci kto był przed nią i czy nie był na coś chory :/

    Rzadko kto się przyzna w salonie, że ma jakąś żółtaczkę typu b d c czy coś tam ...

  20. #270
    Nałogowiec Avatar unita
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Brunsbüttel/czasami Poznań
    Postów
    676

    Domyślnie Odp: Parafiniarka - zabiegi parafinowe

    Cytat Napisał kotek2121 Zobacz post
    no widzi Unita a ja się spotkałam z tym że robią parafinkę sama w tym salonie X robiłam sobie kiedyś paznokcie a najtańsze nie były (90zł za frencha) ... Też moja przyjaciółka która była ową ofiarą miała poszarpane z pilnika skórki a laska jej robiła parafinę zaraz po stylizacji Wtedy się na tym nie zastanawiałam ale jak teraz o tym pomyślę to trochę mi dreszcz po plecach leci kto był przed nią i czy nie był na coś chory :/

    Rzadko kto się przyzna w salonie, że ma jakąś żółtaczkę typu b d c czy coś tam ...

    mozliwe ze gdzies tak robia, ale ty chyba pytasz o siebie? wiec u ciebie tak nie bedzie

  21. #271
    Rozkręcanko Avatar kotek2121
    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Skąd
    Katowice
    Postów
    85

    Domyślnie Odp: Parafiniarka - zabiegi parafinowe

    no rozumie się chyba jednak postawię na te pryskaczki bo są łatwiejsze w transporcie szkoda tylko że tak jak mówicie doznania nie są równie supcio

  22. #272
    Rozkręcanko Avatar krasnaludka
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Postów
    37

    Domyślnie Odp: Parafiniarka - zabiegi parafinowe

    a jak często można robić zabieg parafinowy?

  23. #273
    Totalna maniaczka Avatar Valia
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    741

    Domyślnie Odp: Parafiniarka - zabiegi parafinowe

    ja polecam seriami np. co 10 dni, ale generalnie nie masz wyznaczonej reguły,która by mówiła, że np. co dwa dni, w sumie to możesz nawet codziennie
    KAMIS AJ LOF JU

  24. #274
    Szkoleniowiec Avatar fashion.nails
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    95

    Domyślnie Odp: Parafiniarka - zabiegi parafinowe

    raczej nie polecam robić zabiegu parafinowego codziennie, poniewaz przed zabiegiem trzeba wykonać peeling dłoni aby złuszczyć naskórek, nałożyć maskę/krem i dopiero w parafinę. Zabiegi te powinno sie wykonywać max 2 razy w tygodniu, a najlepiej 1.
    Instruktor Golden Nails
    Stylistka Paznokci

  25. #275
    Szkoleniowiec Avatar edytakon
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Postów
    1 467

    Domyślnie Odp: Parafiniarka - zabiegi parafinowe

    Dziewczyny gdzieś wyczytałam ze nalezy dłonie przed zanurzeniem w parafinie opatulić gazą czy to możliwe/konieczne?
    zapraszam na swojego mini bloga
    http://www.edytakon.pinger.pl

    oraz na stronkę

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •