Strona 13 z 22 PierwszyPierwszy ... 391011121314151617 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 301 do 325 z 540

Temat: Parafiniarka - zabiegi parafinowe

  1. #301
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Oct 2011
    Postów
    85

    Domyślnie Odp: Parafiniarka - zabiegi parafinowe

    Ja mam podobną do tej z punktu 1 i jestem zadowolona , z tego co wiem grzeje się szybciej niż taka 150-160 W.
    I żeby napełnić poziom parafiny do minimum są porzebne 3 paczki parafiny po 450 gram.

  2. #302
    INM & RaNails Educator EF Avatar asia
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    ndm / warszawa
    Postów
    6 951

    Domyślnie Odp: Parafiniarka - zabiegi parafinowe

    ja mam ta 2 i dosc wolno sie rozgrzewa, ale wszystko dziala bardzo dobrze, tylko nazwa że dodają 'wosk' a nie parafine jest dosc dziwna..chyba ktos tak z angielskiego przetlumaczyl sobie.. natomiast rekawiczki lateksowe na nic sie nei przydadza z tego zestawu, tzn mozesz ich uzywac dla siebie, przy normalnej stylizacji, natomiast do robienia parafiny lepsze sa takie rekawiczki foliowe.

    w 3 opcji masz dodatkowo wosk w rolce, najlepszy do nog w zasadzie.

    tak czy inaczej trzeba bedzie dokupic foliowe rekawiczki

  3. #303

  4. #304
    Nałogowiec Avatar katerina15
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    Katowice
    Postów
    646

    Domyślnie Odp: Parafiniarka - zabiegi parafinowe

    A ja mam małe pytanka. Na kilka już znalazłam odpowiedź w tym temacie

    * Czy raz podgrzana parafina zastyga całkiem? Czy nadaje się później do ponownego użycia?
    *jak wygląda transport takiej parafiniarki ? Możliwy jest tylko gdy jest pusta?
    *Czy łatwa jest w czyszczeniu?
    *Jak wyglada kwestia mieszania kolorowych parafinek, w celu uzupełnienia poziomu?
    *Co jak mam w parafiniarce pomarańczową i chce zmienić na różaną?

    dziekuje za odpowiedzi




  5. #305
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Nowogród Bobrzański/k. Zielonej Góry
    Postów
    53

    Domyślnie Odp: Parafiniarka - zabiegi parafinowe

    dziewczyny poradzcie
    w sun flower jest teraz parafiniarka i tam jest lacznie 440g parafiny a w activ caly czas jest za 79,99 i tam jest 900g parafiny

    ktora sie bardziej oplaca

  6. #306
    No to..wpadłam Avatar KingaKulewicz
    Zarejestrowany
    Oct 2011
    Skąd
    Limanowa
    Postów
    125

    Domyślnie Odp: Parafiniarka - zabiegi parafinowe

    Cytat Napisał katerina15 Zobacz post

    * Czy raz podgrzana parafina zastyga całkiem? Czy nadaje się później do ponownego użycia?
    Istnieje możliwość ponownego uzycia ale jak dla mnie nie jest zbyt higieniczne, wyobraż sobie, że ściągasz parafinę z rąk, stóp bądź twarzy i wrzucasz z powrotem do parafiniarki, niezbyt miły wygląd. Parafina nie jest droga więc myślę, że lepiej wyrzucać. Klientki będą pewne, że wszystko jest "sterylne".

    Cytat Napisał katerina15 Zobacz post
    *jak wygląda transport takiej parafiniarki ? Możliwy jest tylko gdy jest pusta?
    Parafina zastyga jeśli nie jest podgrzewana więc można transportować z zastygłą parafiną.

    Cytat Napisał katerina15 Zobacz post
    *Czy łatwa jest w czyszczeniu?
    Są specjalne preparaty do czyszczenia z parafiny. Należy uważać na odzież gdyż podobnie jak ze świecy zostają plamy.


    Cytat Napisał katerina15 Zobacz post
    *Jak wyglada kwestia mieszania kolorowych parafinek, w celu uzupełnienia poziomu?
    *Co jak mam w parafiniarce pomarańczową i chce zmienić na różaną?
    Tutaj się zbyt nie orientuję. Podejrzewam, że można tylko, żeby kolor nie wyszedł zbyt brzydki aby nie zniechęcał.

    Mam nadzieję, że pomogłam.

  7. #307
    Nałogowiec Avatar katerina15
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    Katowice
    Postów
    646

    Domyślnie Odp: Parafiniarka - zabiegi parafinowe

    Cytat Napisał KingaKurek Zobacz post
    Istnieje możliwość ponownego uzycia ale jak dla mnie nie jest zbyt higieniczne, wyobraż sobie, że ściągasz parafinę z rąk, stóp bądź twarzy i wrzucasz z powrotem do parafiniarki, niezbyt miły wygląd. Parafina nie jest droga więc myślę, że lepiej wyrzucać. Klientki będą pewne, że wszystko jest "sterylne".

    Bardziej chodziło mi o to, czy parafinka która została w środku nadaje się do ponownego użycia, ale z postu poniżej (zastygnięta parafinę można transportować) rozumiem że tak

    Dziękuję bardzo Jeszcze jakby mi ktoś mógł odpowiedzieć jak z tym mieszaniem parafinki i wymianą




  8. #308
    No to..wpadłam Avatar KingaKulewicz
    Zarejestrowany
    Oct 2011
    Skąd
    Limanowa
    Postów
    125

    Domyślnie Odp: Parafiniarka - zabiegi parafinowe

    To w takim razie źle zrozumiałam. Tak nadaje się. Można wymieniać, albo uzupełniać kostkami parafiny. Jak podgrzejesz to się połączy.

  9. #309
    Totalna maniaczka Avatar luska102
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    niemcy
    Postów
    1 255

    Domyślnie Odp: Parafiniarka - zabiegi parafinowe

    Wydaje mi sie,ze oprocz tego ze parafina ma rozne kolory to roznia sie tez zapachem.
    Przynajmniej ja sie z takimi spotykam chociaz mialam tez neutralny kolor o neutralnym zapachu. Wiec Jak polaczysz rozana i pamoranczowa to nie wiem na Co to bedzie pachniec. Moze byc ciekawe.

  10. #310
    Nałogowiec Avatar agaciorka93
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    Kraków
    Postów
    558

    Domyślnie Odp: Parafiniarka - zabiegi parafinowe

    Warto jest zakupic parafiniarke, przydaje się ?

  11. #311
    INM & RaNails Educator EF Avatar asia
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    ndm / warszawa
    Postów
    6 951

    Domyślnie Odp: Parafiniarka - zabiegi parafinowe

    przydaje, ale nie mozna jej nazwac zrodlem dochodu moim zdaniem

  12. #312
    Nałogowiec Avatar agaciorka93
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    Kraków
    Postów
    558

    Domyślnie Odp: Parafiniarka - zabiegi parafinowe

    Bo kurcze nie wiem czy zakupic czy moze sie wstrzymac

  13. #313
    Molestantka klawiatury Avatar sandrus
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    1 521

    Domyślnie Odp: Parafiniarka - zabiegi parafinowe

    Jest dokładnie tak jak napisała asia.
    Fajna sprawa,ale na tym kokosów nie zarobisz
    Jeśli nie oczekujesz,że zabiegi wpłyną na Twój obrót to mozesz zakupić

  14. #314
    No to..wpadłam Avatar Brilliant
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Postów
    271

    Domyślnie Odp: Parafiniarka - zabiegi parafinowe

    dziewczyny a ja wam musze powiedziec ze ja na parafinie zarabiam w salonie i to sporo.. to chyba zalezy od miejsca i ludzi...proponuje ja po kazdym zrobieniu tipsow.manicure,czy to normalny czy hybrydowy..no po wszystkim jak sie da..i wazne jest by przekazac odpowiednie informacje do klienta..zeby rozumial na czym to polega... wywiesilam promocje...ludzie czytaja i przychodza

    "To, co zdobyliśmy z największym trudem, najbardziej kochamy."

  15. #315
    Nałogowiec Avatar Evelina.J
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Wojewodztwo kuj-pom
    Postów
    561

    Domyślnie Odp: Parafiniarka - zabiegi parafinowe

    Dziewczyny ktora kupic parafiniarke

    PARAFINIARKA WOSK AKCESORIA NOWY MODEL BOGATY GWAR (1965580035) - Aukcje internetowe Allegro

    czy PARAFINIARKA 2x parafina +2xskarpety FROTTE CENA (1950040479) - Aukcje internetowe Allegro

    Pomozcie wybrac

    ---------- Dodano o godzinie 20:56 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 17:04 ----------

    Dziewczyny pomóżcie mi dokonac wyboru.

  16. #316
    Administrator Avatar samaron
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Zgierz
    Postów
    4 314

    Domyślnie Odp: Parafiniarka - zabiegi parafinowe

    Ja brałabym tę o większej mocy, szybciej parafina się rozgrzeje.


  17. #317
    Molestantka klawiatury Avatar DiamondShine
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Rzeszów
    Postów
    1 837

    Domyślnie Odp: Parafiniarka - zabiegi parafinowe

    Evelina z checia sie dowiem ktora wybierzesz bo ja tez chce zamowic sobie na swieta

  18. #318
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Oct 2011
    Postów
    85

    Domyślnie Odp: Parafiniarka - zabiegi parafinowe

    Mi też wydaje się ,że lepsza ta o większej mocy

  19. #319
    Wczytuje się Avatar cadevra
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Postów
    17

    Domyślnie Odp: Parafiniarka - zabiegi parafinowe

    Dziewczyny, a ja właśnie mam problem... kupiłam parafiniarkę z Sun Flower, połasiłam się na promocję i....nie potrafię rozgrzać parafiny do odpowiedniej temperatury. Włączam na maxa, robi się płynna, zmniejszam na min....i zaczyna zastygać. Jak temperatura jest ustawiona na max to parzy, do tego stopnia, że nie da się włożyć nawet palca...
    Czy jest jakiś specjalny sposób rozgrzewania...uruchamiania? Instrukcja jest, ale chyba tłumaczono słowo w słowo z angielskiego, bo baaaaardzo niezrozumiała.

  20. #320
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar Elizabeth76
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Postów
    3 113

    Domyślnie Odp: Parafiniarka - zabiegi parafinowe

    hmmm cadevra ten problem to chyba bedzie ze wszystkimi parafiniarkami . gdy parafinka chwilke postoi bez podgrzewania robi sie na nich kozuszek parafina zastyga , musisz wyczuc moment kiedy naj mniej parzy i wtedy siup łapki do parafiny pierwsza warstwa biedzie bardziej grzała lapki z koleinymi juz jest ok .
    Ostatnio edytowane przez tusia ; 03-12-2011 o 16:09 Powód: czcionka

  21. #321
    Wczytuje się Avatar cadevra
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Postów
    17

    Smile Odp: Parafiniarka - zabiegi parafinowe

    No właśnie niby to takie proste... ale czekałam, aż włożenie rąk będzie w ogóle możliwe, żeby nie parzyło bardzo i...zawsze stygnie do tego stopnia, że robi się kożuch, a pod kożuchem i tak wrzątek. A z tego co kojarze ze szkoły, to jak robiliśmy parafinę na zajęciach to nie była aż tak gorąca. Dało się wytrzymać, a w tym przypadku się po prostu nie da... I nie wiem, czy nie mam jakiegoś wadliwego sprzętu, może coś z termostatem.

    Gdzieś na forum wyczytałam, że niby powinno się ustawić parafiniarkę na HI(GH), aż parafina się upłynni, a potem przestawić na LO(W) do czasu, aż zgaśnie lampka. I że wtedy ma odpowiednią temperaturę. Nie próbowałam, dziś przetestuję... ale czy jest to możliwe, że tak wygląda ten prawie "proces" podgrzewania/ roztapiania parafiny?

  22. #322
    Totalna maniaczka Avatar Zuuzaneczka
    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    1 055

    Domyślnie Odp: Parafiniarka - zabiegi parafinowe

    Cytat Napisał cadevra Zobacz post
    No właśnie niby to takie proste... ale czekałam, aż włożenie rąk będzie w ogóle możliwe, żeby nie parzyło bardzo i...zawsze stygnie do tego stopnia, że robi się kożuch, a pod kożuchem i tak wrzątek. A z tego co kojarze ze szkoły, to jak robiliśmy parafinę na zajęciach to nie była aż tak gorąca. Dało się wytrzymać, a w tym przypadku się po prostu nie da... I nie wiem, czy nie mam jakiegoś wadliwego sprzętu, może coś z termostatem.

    Gdzieś na forum wyczytałam, że niby powinno się ustawić parafiniarkę na HI(GH), aż parafina się upłynni, a potem przestawić na LO(W) do czasu, aż zgaśnie lampka. I że wtedy ma odpowiednią temperaturę. Nie próbowałam, dziś przetestuję... ale czy jest to możliwe, że tak wygląda ten prawie "proces" podgrzewania/ roztapiania parafiny?
    Ja powiem Ci, że miałam ten sam problem ze swoją, korzystanie z parafiniarki było niemożliwe (próba skorzystania trwała pewnego dnia 3h i była bezskuteczna, poparzyłam siostrze ręce!) i ja oddałam ją do reklamacji, gdyż może być to uszkodzony termostat... ja też mam w szkole parafiniarkę i takich cudów nie ma. Czekam odpowiedź z firmy.

  23. #323
    Wczytuje się Avatar cadevra
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Postów
    17

    Domyślnie Odp: Parafiniarka - zabiegi parafinowe

    No właśnie,w szkole babeczka ustawiała na maxa i nawet nie sprawdzała czy nie parzy. Parafina była płynna i ciepła, ale nie gorąca... Oj, chyba sprzęt pojedzie z powrotem. Dołożę jeszcze parafiny (bo może za mało - przed kreseczką min.) i spróbuje jeszcze raz... jak to nie podziała to odsyłam
    Ostatnio edytowane przez cadevra ; 01-12-2011 o 12:37

  24. #324
    Nałogowiec Avatar Nena90
    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Skąd
    prawie Katowice
    Postów
    486

    Domyślnie Odp: Parafiniarka - zabiegi parafinowe

    CADEVRA - o kurka mam nadzieję, że z moją parafiniarką wszystko ok bo jeszcze nie testowałam...
    PS: w Twoim zestawie też brakowało pędzla, rękawiczek foliowych i frotte?
    Kup swoją etorebkę taniej
    5% kod rabatowy

    Blog kosmetyczny

  25. #325
    Nałogowiec Avatar Evelina.J
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Wojewodztwo kuj-pom
    Postów
    561

    Domyślnie Odp: Parafiniarka - zabiegi parafinowe

    Kurcze aż boję się zamowic tej parafiniarki. Chyba kupię lepiej w hurtowni kosmetycznej. U nas 150zl kosztuje bez rekawic itd

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •