Strona 20 z 22 PierwszyPierwszy ... 1016171819202122 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 476 do 500 z 540

Temat: Parafiniarka - zabiegi parafinowe

  1. #476
    No to..wpadłam Avatar Nilvena
    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    148

    Domyślnie Odp: Parafiniarka - zabiegi parafinowe

    To teraz wiem przynajmniej, bo dziwilam sie dlaczego jak raz kupilam z allegro parafine to ona wlasnie zastygala jak zwykly wosk ,taka skorupa. A jak mam ostatnio kupiony od innego sprzedawcy to normalnie schodzi jak rekawiczka, bez kruszenia itp. Niewiedzialam ze mozna trafic na feler. teraz bede lepiej patrzec.

  2. #477
    Nałogowiec Avatar Aniuta27
    Zarejestrowany
    Nov 2012
    Skąd
    Piaseczno
    Postów
    305

    Domyślnie Odp: Parafiniarka - zabiegi parafinowe

    Cytat Napisał Zuuzaneczka Zobacz post
    Gdzie kupiłaś ten szajs? Myślę, że warto udostępnić dane sprzedawcy, żeby więcej osób się nie nabrało dla mnie mega porażka i oszustwo

    Masz rację w razie co napiszę, niech wszyscy wiedzą... gościu się nazywa lcwax na 1000 tranzakcji zero negatywów, sprzedaje samą parafinę/wosk.
    choć teraz jak patrzę 9zł dałam za kostkę, to chyba powinnam wiedzieć że będzie szajs.
    i jak ją otworzyłam i przejechałam palcami po niej, to już mnie zastanawiało to że nie jest tłusta, że nie zostawia śladu na palcach, a zawsze mi kolorowe brudziły jak się potarło chwilę.

    załączam obrazek jaki widniał na opakowaniu,

  3. #478
    Totalna maniaczka Avatar sylla
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    w domku jednorodzinnym... ;-)
    Postów
    1 250

    Domyślnie Odp: Parafiniarka - zabiegi parafinowe

    Ja też kupiłam parafinę na Allegro. Na szczęście dobrze trafiłam. Aniuta ależ miałaś pecha. Dobrze , ze ujawniłaś dostawce. Będzie przestroga dla innych...

  4. #479
    Nałogowiec Avatar Aniuta27
    Zarejestrowany
    Nov 2012
    Skąd
    Piaseczno
    Postów
    305

    Domyślnie Odp: Parafiniarka - zabiegi parafinowe

    Cytat Napisał sylla Zobacz post
    Ja też kupiłam parafinę na Allegro. Na szczęście dobrze trafiłam. Aniuta ależ miałaś pecha. Dobrze , ze ujawniłaś dostawce. Będzie przestroga dla innych...

    tylko dziwię się że na tysiąc osób nikt się nie kapnął że ma wosk zamiast parafiny :/
    a typ sam wosk/parafinę sprzedaje, nic innego nie ma w asortymencie :/


    kurde teraz co ja mam z tym zrobić? jeszcze raz rozpuszczę i sprawdzę, jak będzie to samo to zleję i do śmieci. albo będę robiła za darmo do manicure czy innych. w sumie jak będzie piling zrobiony i maska nałożona to może coś da...


    Zrobię dziś wam zdjęcie tego jak wygląda i wrzucę dla porównania będą dziewczyny miały.

  5. #480
    Totalna maniaczka Avatar sylla
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    w domku jednorodzinnym... ;-)
    Postów
    1 250

    Domyślnie Odp: Parafiniarka - zabiegi parafinowe

    A może partia jakaś dziwna mu się trafiła? No bo jak ma pozytywne komentarze?

  6. #481
    Nałogowiec Avatar Aniuta27
    Zarejestrowany
    Nov 2012
    Skąd
    Piaseczno
    Postów
    305

    Domyślnie Odp: Parafiniarka - zabiegi parafinowe

    albo wszyscy byli tak naiwni jak ja i wystawili komentarz po otrzymaniu towaru, a nie sprawdzili wcześniej

  7. #482
    Nałogowiec Avatar Aniuta27
    Zarejestrowany
    Nov 2012
    Skąd
    Piaseczno
    Postów
    305

    Domyślnie Odp: Parafiniarka - zabiegi parafinowe

    Wiecie co, przy kolejnych aplikacjach i rozgrzaniach tego niby wosku śmiem twierdzić że coś jakby lepiej, przy 2 warstwach/ zanurzeniach dłoni ten wosk/parafina stałaby się jakaś bardziej elastyczna. Ale nie zmienia to faktu że co chwila mnie zaskakuje. przykład z wczoraj... wosk mega gorący, a zastyga na wierzchu tworząc kożuch, przy sprawdzaniu poparzyłam paluchy :/ Dziś już było wszystko ok, nawet sporo czasu dawał ciepło, gdzie przy pierwszej aplikacji po niecałych 5minutach skorupa była zimna :/

  8. #483

    Domyślnie Odp: Parafiniarka - zabiegi parafinowe

    Witajcie dziewczynki
    Planuje kupić parafiniarkę i zastanawiam się nad tym którą wybrać Spodobała mi się ta, ma fajna regulację temperatury i wygląda solidnie... PARAFINIARKA 360W PROFESJONALNA HIT 2012 ROKU (2985555780) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
    gdyby link nie działał tutaj są jej fotki



    ta druga jest na tej aukcji C&C PARAFINIARKA 200 WATT 930Gram PARAFINA+Akc (2947445994) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
    a wygląda tak


    Parafinę chyba i tak będę kupowała osobno bo tym dołączonym nie ufam, teraz moje kolejne pytanie czy kupowałyście parafinkę na allegro Którą polecacie

    będę bardzo wdzięczna za odpowiedź

  9. #484
    Kosmetyczka Avatar Danutka
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Żagań
    Postów
    123

    Domyślnie Odp: Parafiniarka - zabiegi parafinowe

    Cytat Napisał eveli Zobacz post
    z tego co wiem to nie powinno sie zbyt czesto wykonywac tego zabiegu poniewaz mozna odwapnic organizm... wystarczy raz w tygodniu
    Dlaczego odwapnić

  10. #485
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Oct 2011
    Postów
    2

    Domyślnie Odp: Parafiniarka - zabiegi parafinowe

    dziewczyny, a robicie parafinę po hybrydach? od razu w ramach jednego zabiegu? niby na chłopski rozum nie powinno nic się dziać, ale czy nie zmniejsza to trwałości hybryd?

  11. #486
    No to..wpadłam Avatar kamillxx
    Zarejestrowany
    Nov 2012
    Skąd
    warszawa
    Postów
    286

    Domyślnie Odp: Parafiniarka - zabiegi parafinowe

    raz robilam po hybrydach i gorzej sie trzymala z tym ze paznokcie raczej cienkie z natury... teraz zapraszam kilka dni po hybrydach... ale moze powinnam sprobowac ponownie bezposrednio po pazurkach

  12. #487
    Nałogowiec Avatar Aniuta27
    Zarejestrowany
    Nov 2012
    Skąd
    Piaseczno
    Postów
    305

    Domyślnie Odp: Parafiniarka - zabiegi parafinowe

    zawsze robię parafinę po hybrydach, jako gratis i nie ma problemu z wytrzymałością

  13. #488
    Kosmetyczka Avatar Danutka
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Żagań
    Postów
    123

    Domyślnie Odp: Parafiniarka - zabiegi parafinowe

    Cytat Napisał eveli Zobacz post
    z tego co wiem to nie powinno sie zbyt czesto wykonywac tego zabiegu poniewaz mozna odwapnic organizm... wystarczy raz w tygodniu
    Dzięki za informacje.Nie dało mi to spokoju i poszukałam.Doczytałam się,że zespół sudecka jest przeciwwskazaniem a zamówiłam właśnie parafinkę z myślą o lepszym wchłanianiu maści przeciwbólowych .No cóż będzie dla mnie dla upiększania rączek.
    -,,Nadużywanie jest przyczyną odwapnienia kości, dlatego należy unikać stosowania parafinoterapii u dzieci i osób w podeszłym wieku lub ze stwierdzoną osteoporozą. Po 20-30 okładach stosowanych codziennie, należy dokonać co najmniej kilkutygodniowej przerwy. Po zawijaniu nie wolno wychładzać przegrzanych części ciała przez 2-3 godziny. Obowiązują ogólne wskazania i przeciwwskazania do leczenia ciepłem, przy czym przyjmuje się, że głównymi wskazaniami do stosowania parafinoterapii są: -przykurcze stawów; -blizny; -zrosty pooperacyjne; -urazy więzadeł i torebek stawowych (nie wcześniej niż 2 tygodnie po urazie); -niektóre porażenie nerwów obwodowych; -schorzenia stawów o różnej etiologii; -zmiany zwyrodnieniowe i zniekształcające w stawach (bez odwapnień); -RZS i ZZSK; -wysiękowe zapalenie opłucnej i dychawica oskrzelowa; -jako przygotowanie do ćwiczeń. Do przeciwwskazań dodatkowo należą: -odwapnienia - osteoporoza; -czynna gruźlica; -ubytki i owrzodzenia skóry, wypryski; -ostre stany chorobowe; -świeże blizny; -zespół Sudecka; -obrzęki i zaburzenia czucia -choroby serca -choroby naczyń krwionośnych -na części ciała, które bezpośrednio przed zabiegiem były wychłodzone oraz na wilgotną skórę, aby nie spowodować oparzenia. - hemofilia, - miażdżyca, - nadciśnienie tętnicze, - choroby nowotworowe, - żylaki, - zmiany troficzne skóry, - świeże wynaczynienia. Źródło: fizjoterapeutom.pl - Portal studentów fizjoterapii ,,

  14. #489
    Szkoleniowiec Avatar Nysza
    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Skąd
    Katowice/Kraków/Zabrze
    Postów
    1 037

    Domyślnie Odp: Parafiniarka - zabiegi parafinowe

    Cytat Napisał lilly78 Zobacz post
    dziewczyny, a robicie parafinę po hybrydach? od razu w ramach jednego zabiegu? niby na chłopski rozum nie powinno nic się dziać, ale czy nie zmniejsza to trwałości hybryd?
    oczywiście , że nie zmniejsza trwałości stylizacji bez względu czy to hybrydowa , akrylowa czy żelowa
    także śmiało zachęcać do zabiegu parafinowego, bo działa cuda

    www.nailscompany.pl

    Zapraszam na mój profil na FB https://www.facebook.com/evahll

  15. #490
    No to..wpadłam Avatar kamillxx
    Zarejestrowany
    Nov 2012
    Skąd
    warszawa
    Postów
    286

    Domyślnie Odp: Parafiniarka - zabiegi parafinowe

    nysza a jaki piling i maske uzywasz i polecasz do parafinki?

  16. #491
    Molestantka klawiatury Avatar Tosiaczek
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    Bielsko-Biała
    Postów
    1 513

    Domyślnie Odp: Parafiniarka - zabiegi parafinowe

    Nysza dzięki za odpowiedź na nurtujące mnie pytanie "czy można po stylizacji hybrydowej robić parafinę" - bo ciągle myślałam że z paznokciami może się coś stać.

    http://bellissima-joanna-werbska.blogspot.com/

    "Możesz wychylić do dna nawet litra, a jednak,
    Nie odnajdziesz uczuć w dużych cyckach bez serca..."

  17. #492
    Szkoleniowiec Avatar Nysza
    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Skąd
    Katowice/Kraków/Zabrze
    Postów
    1 037

    Domyślnie Odp: Parafiniarka - zabiegi parafinowe

    Cytat Napisał kamillxx Zobacz post
    nysza a jaki piling i maske uzywasz i polecasz do parafinki?
    długo używałam z Farmony zestaw "brzoskwiniowe dłonie"
    a ostatnio przerzuciłam się na BCL Cosmetics
    a dokładnie na ten peeling Nails Company | Tipsy | Zabrze - Manicure Exfoliant/Peeling 89g
    maskę Nails Company | Tipsy | Zabrze - Manicure Masque/Maska 89g
    oraz Balsam, który aplikuję po każdej stylizacji paznokci, nie pozostawia tłustego fluidu i szybko się wchłania Nails Company | Tipsy | Zabrze - Manicure Lotion/Balsam 355g

    Cytat Napisał Tosiaczek Zobacz post
    Nysza dzięki za odpowiedź na nurtujące mnie pytanie "czy można po stylizacji hybrydowej robić parafinę" - bo ciągle myślałam że z paznokciami może się coś stać.
    jak stylizacje wykonasz poprawnie - nic się nie stanie

    www.nailscompany.pl

    Zapraszam na mój profil na FB https://www.facebook.com/evahll

  18. #493

    Domyślnie Odp: Parafiniarka - zabiegi parafinowe

    Ja używam do parafiny kosmetyków z Ziaji pro ładnie pachną i ręce są fajnie nawilżone po nich

  19. #494
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Sep 2012
    Postów
    15

    Domyślnie Odp: Parafiniarka - zabiegi parafinowe

    Dziewczyny mam takie pytanko odnośnie zabiegów parafinowych. Czy można je stosować jak na dłoniach występują niewielkie pęknięcia skóry? Szukałam w necie i raz jest napisane w przeciwskazaniach, że nie można stosować na popękaną skórę a innym razem nie ma nic na ten temat.

  20. #495
    Szkoleniowiec Avatar Nysza
    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Skąd
    Katowice/Kraków/Zabrze
    Postów
    1 037

    Domyślnie Odp: Parafiniarka - zabiegi parafinowe

    świeże rany i blizny są przeciwwskazaniem do zabiegu parafinowego ....

    www.nailscompany.pl

    Zapraszam na mój profil na FB https://www.facebook.com/evahll

  21. #496
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Sep 2012
    Postów
    15

    Domyślnie Odp: Parafiniarka - zabiegi parafinowe

    Nysza dzięki za odpowiedź

  22. #497
    Totalna maniaczka Avatar Zen.
    Zarejestrowany
    May 2011
    Postów
    756

    Domyślnie Odp: Parafiniarka - zabiegi parafinowe

    ja mam peelingi z indigo a maskę z silcare.

    Jedne i drugie fantastyczne

  23. #498
    VIP Avatar kiwaczek2
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Nieporęt k/Wwy
    Postów
    1 495

    Domyślnie Odp: Parafiniarka - zabiegi parafinowe

    a w ogóle są chętni na parafinę?
    i czy używalyście kiedyś parafiny w sprayu?
    Ostatnio edytowane przez kiwaczek2 ; 12-03-2013 o 21:03

  24. #499
    No to..wpadłam ban
    Zarejestrowany
    Nov 2012
    Skąd
    Łomianki
    Postów
    127

    Domyślnie Odp: Parafiniarka - zabiegi parafinowe

    Ja uważm że jednak z Ziaji sa najlepsze

    http://allegro.pl/parafina-kosmet-po...079922163.html

    i robie zaraz po żelach i hybrydach jest wszystko w porządku

    ogólnie zabieg mam wliczony w usługę zakładania pazurów
    Ostatnio edytowane przez moja pasja paznokcie ; 13-03-2013 o 12:39

  25. #500
    INM & RaNails Educator EF Avatar asia
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    ndm / warszawa
    Postów
    6 951

    Domyślnie Odp: Parafiniarka - zabiegi parafinowe

    u mnei jest osobno zabieg spa, ale malo osob korzysta tylko z tej uslugi, zazwyczaj parafinkę robimy na zimę, albo jak ktos ma bardzo suche dłonie. często też jako gratis

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •