Strona 3 z 22 PierwszyPierwszy 123456713 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 51 do 75 z 540

Temat: Parafiniarka - zabiegi parafinowe

  1. #51
    Rozkręcanko Avatar anetf
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Kraków
    Postów
    39

    Domyślnie Odp: Parafiniarka - zabiegi parafinowe

    no własnie nad tym samym się zastanawiałam czy kilka klientek może włożyc do parafiniarki ręcę, co z higieną?... hmmm

  2. #52
    Rozkręcanko Avatar AniaSm
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Postów
    45

    Domyślnie Odp: Parafiniarka - zabiegi parafinowe

    Mnie uczono że parafina ma pewne właściwości grzybo i bakteriobójcze wiec względnie można znając klientkę zanurzać ręce, ale bezpieczniej i lepiej jest sosować pędzel do nakładania..i ja ku temu sie skłonie.

  3. #53
    Administrator Avatar samaron
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Zgierz
    Postów
    4 314

    Domyślnie Odp: Parafiniarka - zabiegi parafinowe

    Cytat Napisał damianania1 Zobacz post
    Mnie uczono że parafina ma pewne właściwości grzybo i bakteriobójcze wiec względnie można znając klientkę zanurzać ręce, ale bezpieczniej i lepiej jest sosować pędzel do nakładania..i ja ku temu sie skłonie.
    Eee, z tymi bójczymi to chyba przesada, ale na pewno nie jest czynnikiem sprzyjającym rozwój tychże.

  4. #54
    Rozkręcanko Avatar AniaSm
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Postów
    45

    Domyślnie Odp: Parafiniarka - zabiegi parafinowe

    noo może tak...tyle co nam mówili na kursie....wnikać nie będę hihihi

  5. #55
    Administrator Avatar samaron
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Zgierz
    Postów
    4 314

    Domyślnie Odp: Parafiniarka - zabiegi parafinowe

    Cytat Napisał damianania1 Zobacz post
    noo może tak...tyle co nam mówili na kursie....wnikać nie będę hihihi
    A pewnie co kurs to inne teorie... Ja się przyznaję, sama wszystko dedukuję, ale mogę nie mieć racji.

  6. #56
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Postów
    3

    Domyślnie Odp: Parafiniarka - zabiegi parafinowe

    Jak spróbowałam tego zabiegu to się uzależniłam sama przyjemność

  7. #57
    Rozkręcanko Avatar eveli
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    islandia
    Postów
    42

    Domyślnie Odp: Parafiniarka - zabiegi parafinowe

    Cytat Napisał despina Zobacz post
    Jak spróbowałam tego zabiegu to się uzależniłam sama przyjemność


    ojjjjj.......to prawda

  8. #58
    Nałogowiec Avatar aneczka19895
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    koniec świata... ;)
    Postów
    640

    Domyślnie Odp: Parafiniarka - zabiegi parafinowe

    Parafina to świetna sprawa! na pracowni kosmetyki robiłyśmy takie zabiegi i jak już raz spróbowałam to musiałam sobie zamówić parafinę by w domku mieć polecam jak najbardziej

  9. #59
    Wczytuje się Avatar mm831
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Skąd
    Łomianki
    Postów
    18

    Domyślnie Odp: Parafiniarka - zabiegi parafinowe

    Cytat Napisał damianania1 Zobacz post
    Mnie uczono że parafina ma pewne właściwości grzybo i bakteriobójcze wiec względnie można znając klientkę zanurzać ręce, ale bezpieczniej i lepiej jest sosować pędzel do nakładania..i ja ku temu sie skłonie.
    mnie uczono że jeśli podejrzewamy grzybice i są ranki "leci krew" strupek może być to nie możemy włożyć rąk klientki do parafinarki

  10. #60
    { pomijacz } Avatar Patii
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Olesno
    Postów
    509

    Domyślnie Odp: Parafiniarka - zabiegi parafinowe

    kochane przymierzam sie do zakupu parafiniarki Ale mam takie pytanie, nigdy nikt mi nie robil takiego zabiegu i nie wiem dokladnie ale nie o to chodzi.. Chodzi o to ile parafiny conajmniej musi znajdowac się w parainiarce?
    bo gdzies czytalam ze jak jest ponizej 2,5 kg to sie coś przegrzewa, psuje i reklamacji nie uwzglednia sie...
    czy to prawda? ile wy macie parafiny w parafiniarce, i jak dlugo juz robicie te zaniegi )?

    Proszę najbardziej o odpowiedź na pytanie o ilośc parafinki ;D
    Człowiek bez pasji nudzi swoją duszę

  11. #61
    Gość
    niezalogowany

    Domyślnie Odp: Parafiniarka - zabiegi parafinowe

    podłączam się do pomijacza, tez sie napaliłam na kupno, ale n igdy tego nie robiłam ani sobie ani komus

    mam jeszce takie pytanie odnośnie uzupełnien parafiny... widze tu Allegro.pl - aukcje internetowe, bezpieczne zakupy 400g i 500g woreczki arafinki- czy tai jeden wkładzik wystarczy czy trzeba dać ich kilka żby wystarczyło na 1 raz

  12. #62
    Nałogowiec Avatar bestilka007
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Skąd
    Leszno Górne/ Szprotawa
    Postów
    450

    Domyślnie Odp: Parafiniarka - zabiegi parafinowe

    ja tez sie podlaczam do pytanka i dodatkowo czy parafiniarka do rak i stop to to samo urzadzenie czy lepiej miec 2 osobne
    buziaki
    no to zaczynamy

  13. #63
    INM & RaNails Educator EF Avatar asia
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    ndm / warszawa
    Postów
    6 950

    Domyślnie Odp: Parafiniarka - zabiegi parafinowe

    o dobre pytanie, dostałam (dostane ) parafiniarkę na gwiazdkę (ta pomarańczową), obejrzałam ze wszystkich stron, jest tam min i max, ale wygląda to tak, że jest to min i max do wkładania rąk-wiecie, o jaki poziom sie podniesie, min to tyle parafiny żeby bezpiecznie włożyć rękę/nogę a max to żeby nie przelać z urządzenia, a nie że chodzi o grzałkę.

    nie ma na zawnątrz żadnej grzałki, tak jakby była wbudowana w dno, co oznacza że nie musi być tej parafiny nie wiem jak dużo.
    proszę o wypowiedź te co stosują

    takie coś znalazłam na necie:
    "Zazwyczaj w takich zestawach jest tyle kostek ile starcza na 1 napełnienie na max i jeszcze troszeczke więcej"

    w ogóle z tego co poczytałam, to niektóre robią do kreski, niektóre nie, a wychodzi im 2-4 kostek, najszczęsciej 2-3, czyli ok 1kg-1,5
    Ostatnio edytowane przez asia ; 19-12-2009 o 02:02

  14. #64
    { pomijacz } Avatar Patii
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Olesno
    Postów
    509

    Domyślnie Odp: Parafiniarka - zabiegi parafinowe

    Dziękuje Asiu Ja jednak proszę o jeszcze więcej wypowiedzi ;*
    Jeżeli kupić i stosować to lepiej się wywiedzieć u więcej osób )

    Asiu ja podejrzewam ze tez na gwiazdke dostane xD
    Człowiek bez pasji nudzi swoją duszę

  15. #65
    Gość
    niezalogowany

    Domyślnie Odp: Parafiniarka - zabiegi parafinowe

    tez mysłam że by DYSKRETNIE (co w moim przypadku oznacza jak najbardziej wprost, jak krowie na rowie) zasugerowac mojemu męzowi żeby mi kupił od choinkę, ale juz wczoraj wykryłam schowane ferrero rocher- prezent na gwiazdke i jestem pewna że na tym się zakonczy- biorąc pod uwagę że przez ostatnie 7 lat nic n ie dostałam na swięta to to jest mega wypaśny *prezęt*


    wracając do tematu to ja znalazłam na allegro wczoraj taka 3,4kg PARAFINA zestaw STUDIO parafinowy SUPER CENA (857427755) - Aukcje internetowe Allegro
    tu jest w sumie ponad 3 kilo parafiny, a z przesyła wychodzi 170zł... chyba nie jest źle

  16. #66
    INM & RaNails Educator EF Avatar asia
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    ndm / warszawa
    Postów
    6 950

    Domyślnie Odp: Parafiniarka - zabiegi parafinowe

    woszczur my sobie w tym roku kupiliśmy prezenty razem. ale jeszcze jej nie użyłam, stoi zapakowana własnie taka jak pokazujesz, tylko 1kg parafiny ale za to 2 pary rękawice i stopki frotte (a kosztują chyba ok 25zł oddzielnie). za 110zł z przesyłaką. ale to też jest fajna oferta może by tam zadzwonić i spytać się o to ile parafiny ma wejść?

    dziewczyny co mają, napiszcie coś

  17. #67
    Instruktor Mistero Milano Avatar Anna Kosińska
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Cuijk Holandia
    Postów
    1 729

    Domyślnie Odp: Parafiniarka - zabiegi parafinowe

    Ta parafinerka jest ok sama ja posiadam
    ,lepiej dziewczyny zakupic wiecej woreczkow bo te dwie co sa pakowane to za malo lepiej miec 4 i miec spokojna glowe na dluzszy czas
    ,ale pamietajmy jesli ja uzywamy do dloni nie uzywajmy jej do stop wiec niestety potrzebne sa dwie,zasady higieny,a co do ranek,ran ktore sa na dloniach, nie jest wskazane by przeprowadzac taki zabieg..

  18. #68
    Instruktor Mistero Milano Avatar Anna Kosińska
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Cuijk Holandia
    Postów
    1 729

    Domyślnie Odp: Parafiniarka - zabiegi parafinowe

    Cytat Napisał asia Zobacz post
    woszczur my sobie w tym roku kupiliśmy prezenty razem. ale jeszcze jej nie użyłam, stoi zapakowana własnie taka jak pokazujesz, tylko 1kg parafiny ale za to 2 pary rękawice i stopki frotte (a kosztują chyba ok 25zł oddzielnie). za 110zł z przesyłaką. ale to też jest fajna oferta może by tam zadzwonić i spytać się o to ile parafiny ma wejść?

    dziewczyny co mają, napiszcie coś

    A co do Nail Design jet to najgorsza marka na naszym polskim rynku jaka mogla sie pojawic,tyczy sie to zarowno produktow jak i kursow,jedynie narzedzia sa jeszcze wzglednie do przyjecia...

  19. #69
    Gość
    niezalogowany

    Domyślnie Odp: Parafiniarka - zabiegi parafinowe

    Cytat Napisał annamon79 Zobacz post
    A co do Nail Design jet to najgorsza marka na naszym polskim rynku jaka mogla sie pojawic,tyczy sie to zarowno produktow jak i kursow,jedynie narzedzia sa jeszcze wzglednie do przyjecia...
    czyli rozumiem Aniu, że odradzasz konkretnie ten produkt bo ja sie na tym nie znam, ale szperłam wczoraj w necie i jest wiele takich samych , pomaranczowych parafiniarek, wyglądaja identycznie, tylko skusiło mnie to ze u nich jest duży komplet (parafiniarka z dwoma woreczkami parafini-tak jak w większości ale oni dają dodatkowo jeszcze 5 woreczków-a ktore i tak trzeba zapłacic- no ale to jest w jednym )

    lepiej kupić z innej firmy i dokupić osobno parafinkę
    zamotałam się

    ---------- Dodano o godzinie 12:15 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 12:12 ----------

    no własnie

    tu jeszcze znalazłam takie coś PARAFINIARKA + 900ml parafiny + 400ml preparaty ! (827785106) - Aukcje internetowe Allegro z preparatami od razu i jest tu preparat do sciągania masy parafiowej... gdybym takowego płynu nie miała to jak sciągnąc parafinkę z dłoni/stóp

  20. #70
    Instruktor Mistero Milano Avatar Anna Kosińska
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Cuijk Holandia
    Postów
    1 729

    Domyślnie Odp: Parafiniarka - zabiegi parafinowe

    nie nie jesli chodzi o narzedzia to jest ok,wiele firm szprzedaje wlasnie ta tradycyjna parafinerke i jest dobra bo sama ja posiadam wiec jest godna polecenia i cena rowniez zachecajaca do kupna..

  21. #71
    Gość
    niezalogowany

    Domyślnie Odp: Parafiniarka - zabiegi parafinowe

    ja to lubie sobie pooglądac jak nie mam pewności czy dobre zroumiałam... poszukałam filmików i znalazłam:

    zabieg pokazany i opisany od 0:38 min

    Kod:
    Treść została ukryta, zaloguj się lub zarejestruj jeśli jeszcze nie masz konta aby zobaczyć treść

  22. #72
    Instruktor Mistero Milano Avatar Anna Kosińska
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Cuijk Holandia
    Postów
    1 729

    Domyślnie Odp: Parafiniarka - zabiegi parafinowe

    Tak do konca dobrze nie jest pokazane zanurzamy nawet od 3 do pieciu razy by zatrzymac wieksze dzialanie ciepla...
    do tego calego zabieu super sprawdza sie zamiast kremu nawilzajacego,ampulki z witaminami w zaleznosci od wieku czy to mloda czy dojrzala skora...ktore bez problemu kupisz w sklepach spa czy normalnie w aptece..
    i jeszcze taniej Cie to wynosi i tez masz pewnosc zabiegu,po taki zabiegu nie zapomnijmy zrobic masaz ktory jest bardzo waznym elementem po takiej parafinerce..

  23. #73
    INM & RaNails Educator EF Avatar asia
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    ndm / warszawa
    Postów
    6 950

    Domyślnie Odp: Parafiniarka - zabiegi parafinowe

    sama parafiniarka to chyba jest zawsze ta sama, moja parafina jest bez naklejki firmy, z jakimiś kwiatkami wtopionymi czy czymś, potem wam wrzuce fotke

    czytałam właśnei tak jak mówisz Aniu od 3 do 5 razy
    takie coś znalazłam w necie:

    "....Sama w sobie nie ma znaczących właściwości nawilżających, ani odżywczych (nie wnika w skórę), razczej warstwa którą ona tworzy podczas zabiegu ma pozytywny wpływ na skórę/tkankę w połączeniu z odpowiednimi preparatami. Ma dużą pojemność cieplną, przez co długo trzyma ciepło (pamiętamy, że im mniejsza różnica między parafiną a dłońmi, tym wolniej będzie się wychładzać). Dużym plusem parafiny jest to, że nie rozwijają się w niej bakterie, grzyby itd. dlatego nie trzeba jej wylewać po każdym zabiegu, ale wiadomo, że tej parafiny, którą nałożyliśmy już na dłonie, nie wrzucamy z powrotem.
    Jak powinien wyglądać zabieg?
    -Najpierw oczywiście dezynfekcja dłoni
    -wykonujemy peeling
    -(opcjonalnie) nakładamy na dłonie ampułkę (moja ulubiona z kawiorem )
    -wykonujemy masaż
    -nakładamy krem/mleczko pod parafinę
    -zanurzamy dłonie w podgrzewaczu z parafiną (spotkałam się z tym, że w salonach babki zanurzały dłonie jeden jedyny raz <śmiech na sali> uważam, że wystarczająca ilość to minimum 5 razy- im więcej warstw, tym dłużej ciepło)
    -zawijamy dłonie w folię/wkładamy do woreczków
    -zakładamy rękawice (ja dodatkowo zawijam jeszcze w ręcznik)
    -trzymamy około 15 min (chociaż w sumie to się trzyma dopóki czuć ciepło)
    -zdejmujemy wszystko i wmasowujemy resztę balsamu, który się nie wchłonął. Jeżeli się wchłonął cały, to nakładamy jeszcze kremik.
    "

  24. #74
    Gość
    niezalogowany

    Domyślnie Odp: Parafiniarka - zabiegi parafinowe

    Cytat Napisał asia Zobacz post
    (...)
    takie coś znalazłam w necie: (...)
    he he.. to samo jest tu http://forum.wzorki.info/manicure-pe....html#post6295

  25. #75
    INM & RaNails Educator EF Avatar asia
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    ndm / warszawa
    Postów
    6 950

    Domyślnie Odp: Parafiniarka - zabiegi parafinowe

    a to przepraszam/ musiałam przeczytać kiedyś wcześniej i już zapomniałam że czytałam..:/

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •