Strona 36 z 82 PierwszyPierwszy ... 2632333435363738394046 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 876 do 900 z 2043

Temat: Nasze wymarzone fryzury :))

  1. #876
    No to..wpadłam Avatar olusia87
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    Nasiedle/Racibórz
    Postów
    280

    Domyślnie Odp: Nasze fryzury :))

    Próbowałam i niestety efekty nie były "zadowalające",że tak się wyrażę. Nawet po wyprostowaniu i się szybko wywijają i wyglądają jakby były układane na szczotce na zewnątrzAle w sumie to nie narzekam,bo nie muszę się czesać co chwilę Po myciu rozczeszę i mam szczotkę z głowy do kolejnego mycia.Tylko codziennie palcami przejadę lub szerokim grzebieniem roztrzepie...w sam raz dla leniucha

  2. #877
    No to..wpadłam Avatar szerek
    Zarejestrowany
    Oct 2009
    Skąd
    Katowice
    Postów
    201

    Domyślnie Odp: Nasze fryzury :))

    No Olusia to fakt- moja przyjaciółka ma owieczke i jest bardzo praktyczna w użyciu mało czesać trzeba.
    Mnie moja ,,fryzjerka" namawiała żeby jeden bok sobie ściąć tak na krótko z jakims wzorkiem co o tym myślicie?
    Ogólnie teraz mam taką fryzurkę jak w avatarze tylko ten krótszy bok już mam o wiele dłuższy mogę go za ucho wsadzić i nie wiem czy decydować się na wycięcie czy nie? w sumie włosy odrosną ale to znowu parę miesięcy

  3. #878
    Totalna maniaczka Avatar klanat
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    Belfast
    Postów
    955

    Domyślnie Odp: Nasze fryzury :))

    Szerek teraz modne takie wycięcie mi sie podoba,ostatnio widziałam takie w telewizji u Natalii Kukulskiej.
    Wypysia

  4. #879
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar farbstift
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Katowice
    Postów
    4 143

    Domyślnie Odp: Nasze fryzury :))

    moja koleżanka z pracy też się tak ścięła mi się takie fryzury nie podobają, ale to chyba dlatego, że sama mam teraz manię zapuszczania włosów i nawet końcówek boję się podciąć, żeby mi fryzjerka za dużo nie obcięła
    ale jeśli szybko Ci rosną włosy, to czemu nie szerekdo odważnych świat należy
    https://www.facebook.com/kopalniatwojegostylu
    http://kopalniatwojegostylu.blogspot.com/



  5. #880
    No to..wpadłam Avatar szerek
    Zarejestrowany
    Oct 2009
    Skąd
    Katowice
    Postów
    201

    Domyślnie Odp: Nasze fryzury :))

    Krótkie włosy rosną szybko w miesiąc ok 2 cm więc przez lato by mi się to wyrównało.
    Uwierz Farb że tez żałuję trochę że ścięłam włosy- ale Ty masz gęściochy a moje to musiałam na szczotce dyfuzorem żeby miały objętość, no i wygodniej jest mi w takich w taką pogodę.

  6. #881
    No to..wpadłam Avatar nutella
    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Postów
    238

    Domyślnie Odp: Nasze fryzury :))

    Cytat Napisał szerek Zobacz post
    No Olusia to fakt- moja przyjaciółka ma owieczke i jest bardzo praktyczna w użyciu mało czesać trzeba.
    Mnie moja ,,fryzjerka" namawiała żeby jeden bok sobie ściąć tak na krótko z jakims wzorkiem co o tym myślicie?
    Ogólnie teraz mam taką fryzurkę jak w avatarze tylko ten krótszy bok już mam o wiele dłuższy mogę go za ucho wsadzić i nie wiem czy decydować się na wycięcie czy nie? w sumie włosy odrosną ale to znowu parę miesięcy

    Szerek obecnie jest to bardzo modna fryzurka tak jak bob , ale osobiście jak dla mnie zbyt odważna .
    No ale masz racje włoski szybko odrosną ,wiec możesz spróbować bo w sumie masz króciutkie włoski z jednej strony , ale szczerze bardzo ładnie wyglądasz w tej fryzurce co masz

    Olusia loki to skarb na głowie ,wiec szkoda włosów do prostowania.

  7. #882
    No to..wpadłam Avatar szerek
    Zarejestrowany
    Oct 2009
    Skąd
    Katowice
    Postów
    201

    Domyślnie Odp: Nasze fryzury :))

    nutella teraz mam troszkę dłuższe niz na tym zdjęciu ponieważ chce sobie zapuścić na takiego boba żeby mieć coś ala magda mołek takie dłuzsze a nie króciutki i sama nie wiem, do tego narzeczony się pluje, chyba jednak zrezygnuję.
    A co do loków to Olusia nie kombinuj mnie się bardzo loki podobaja bo nawet mając mało włosów na głowie jest wrażenie gęstej czupryny Kuzynki od mojego P. maja takie włosy zazdroszczę im ze szok

  8. #883
    VIP Avatar natalia268
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    7 165

    Domyślnie Odp: Nasze fryzury :))

    mi się takie fryzury podobają, ale mam za cienkie włosy do takiego strzyzenia.. no i mam ich mało jakbym z jednej strony obcieła, to z drugiej by mi nic nie zostało i bym była łysa

    ________________________________________


  9. #884
    No to..wpadłam Avatar olusia87
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    Nasiedle/Racibórz
    Postów
    280

    Domyślnie Odp: Nasze fryzury :))

    Już nie prostuję moich loczkówCzasem mnie coś natchnie,ale to rzadko. ostatnio nawet prosiłam moją fryzjerkę żeby mi tak podcięła żeby się bardziej kręciły-od początku włosów,nie od połowy i jestem bardzo zadowolona.Może na prostych idzie zrobić więcej modnych fryzur,ale z takimi jest zaś więcej roboty;p

  10. #885
    No to..wpadłam Avatar Yasumi
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Skąd
    woj.mazowieckie
    Postów
    203

    Domyślnie

    Cytat Napisał nutella Zobacz post
    Yasumi - ladny soczysty kolorek , masz racje blond wyszusza wloski. Kochana masz moze jakas fote z okresu jak bylas blondi ? Z mila checia bym ja obejrzala

    dudejla - i jak poszukiwania, znalazlas wymarzona fryzurke ? no albo moze juz bylas u fryzjera co ? jak tak to czekamy na foty
    ja mam dla Ciebie taka propozycje
    [ATTACH]Załącznik 27052[/ATTACH]
    [ATTACH]Załącznik 27053[/ATTACH]

    Nnisia - ladna platynka pasuje Ci ten kolorek!

    Ewelina83 bardzo ladne fryzurki i od 2 lat na topie tzw. bob , fryzurka Wiktorii Beckham, swietnie komponuja sie z platynka. Jak masz cos podobnego no to idz na podciecie - nic nie tracisz . A zreszta pokaz nam ta twoja fryzure z mila checia ja ocenimy
    dziekuje ,cos wyszperalam w kompie

    troche prehisterii
    4 lata temu



    Ostatnio edytowane przez plushak ; 22-07-2010 o 21:04

  11. #886
    Naczelny Grafik Forumowy Avatar rudzia1985
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Skąd
    Niemcy
    Postów
    5 853

    Domyślnie Odp: Nasze fryzury :))

    Yasumi zupelnie inaczej wygladasz na avatarze, a inaczej na tych fotkach, mimo ze 4 lata temu robione...
    na innych zdjeciach w tych czerwonych wloskach tez inaczej
    zmienna jestes
    na tym zdjeciu wyzej slicznie wygladasz fryzurka elegancka jak na taka okazje bo pewnie to wesele bylo

  12. #887
    No to..wpadłam Avatar nutella
    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Postów
    238

    Domyślnie Odp: Nasze fryzury :))

    Yasumi kochana dziękuje za fotki całkowicie inaczej wyglądasz w blond włoskach , a raczej w pasemkach blond-brąz.
    I szczerze w obydwóch kolorach wyglądasz świetnie

    ---------- Dodano o godzinie 21:11 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 21:01 ----------

    Cytat Napisał szerek Zobacz post
    nutella teraz mam troszkę dłuższe niz na tym zdjęciu ponieważ chce sobie zapuścić na takiego boba żeby mieć coś ala magda mołek takie dłuzsze a nie króciutki i sama nie wiem, do tego narzeczony się pluje, chyba jednak zrezygnuję.
    A co do loków to Olusia nie kombinuj mnie się bardzo loki podobaja bo nawet mając mało włosów na głowie jest wrażenie gęstej czupryny Kuzynki od mojego P. maja takie włosy zazdroszczę im ze szok

    Szereczku jeżeli masz cierpliwość w zapuszczaniu włosków to obetnij się tak jak chciałaś no albo zapuszczaj włoski na boba , również fajna fryzurka

  13. #888
    No to..wpadłam Avatar olusia87
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    Nasiedle/Racibórz
    Postów
    280

    Domyślnie Odp: Nasze fryzury :))

    Moja "owieczka"...kolor niestety nie mój naturalny tylko pasemka-w końcu moja "prywatna"fryzjerka znalazła dla mnie czas

  14. #889
    No to..wpadłam Avatar nutella
    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Postów
    238

    Domyślnie Odp: Nasze fryzury :))

    Olusia masz śliczne włoski - zazdroszczę i pasemka tez cudne!

  15. #890
    No to..wpadłam Avatar szerek
    Zarejestrowany
    Oct 2009
    Skąd
    Katowice
    Postów
    201

    Domyślnie Odp: Nasze fryzury :))

    Dziewczyny, wczoraj byłam w parku i laseczka miała podobna fryzurkę do moje z tym wyciem i tak- to co na jezyka to na czarno a reszte taki ogniso-czerwony rudy- wiecie jak to slicznie wyglądało ale wiecie jak to jest na kimś może to inaczej wygladać, a do tego u mnie się nie da takiego rudego uzyskać bo już kiedyś próbowałam.

  16. #891
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar Elizabeth76
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Postów
    3 113

    Domyślnie Odp: Nasze fryzury :))

    ja dzisiaj byłam u fryzjera ale zmiana nie za wielka fryzjerka scieła mi grzywkę bo wcześniej nie miałam i z przodu mi pocieniowała pazurki ale najlepsze jest to ze mi tyłu nawet nie podcieła co za matoł a nawet nie pomyslałam a że mi sie spieszyło do stomatologa to ie zwróciłam uwagi

  17. #892
    nie draznić lwa ;) Avatar tusia
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    daleki wschód
    Postów
    3 822

    Domyślnie Odp: Nasze fryzury :))

    ela pokazuj fotke

  18. #893
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar Elizabeth76
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Postów
    3 113

    Domyślnie Odp: Nasze fryzury :))

    tusia to fryzura opisowa bez fot

  19. #894
    No to..wpadłam Avatar nutella
    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Postów
    238

    Domyślnie Odp: Nasze fryzury :))

    Elaxxx aaa tam bez fot wstawiaj nam tu szybciutko

    Szerek oj kreci Cie ta fryzurka kreci haha nic prostszego zrobić sobie taka sama ,a kolorek bez problemu uzyskasz na twoich włoskach tylko wybierz się do dobrego fryzjera

  20. #895
    No to..wpadłam Avatar Yasumi
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Skąd
    woj.mazowieckie
    Postów
    203

    Domyślnie Odp: Nasze fryzury :))

    hahaha,teraz jestem nieco szczuplejsza,tam bylam nafaszerowana sterydami i innymi hormonami(wciaz staram sie zajsc w ciaze),teraz waze 18 kg mniej,nie lubie swoich fotek, nie jestem fotogeniczna, niestety,te wklejone sa z jednego wesela i poprawin u kolegi

    olusia sliczne wloski zawsze o takich marzylam,ale ja kiepsko wygladam w takim jasnym kolorku

  21. #896
    No to..wpadłam Avatar szerek
    Zarejestrowany
    Oct 2009
    Skąd
    Katowice
    Postów
    201

    Domyślnie Odp: Nasze fryzury :))

    nutella próbowałam ale końce nie chcą złapać i musiałabyt najpierw ściągnąć kolor a to strasznie niszczy włosy no i na rudych szybko moje ciemne odrosty widać a to nie ładnie będzie wyglądać

  22. #897
    No to..wpadłam Avatar nutella
    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Postów
    238

    Domyślnie Odp: Nasze fryzury :))

    acha Szereczku rozumie , masz racje sciaganie koloru bardzo niszczy wloski.

    Yasumi ,a ja sadze ,ze jestes fotogeniczna i slicznie wyszlas na fotkach! Kochana zycze Ci/wam z calego serca upragnionego dzidziusia

  23. #898
    No to..wpadłam Avatar Yasumi
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Skąd
    woj.mazowieckie
    Postów
    203

    Domyślnie Odp: Nasze fryzury :))

    nutella -

  24. #899
    Nałogowiec Avatar total
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Postów
    542

    Domyślnie Odp: Nasze fryzury :))

    nutella takie śliczne fryzurki pokazałaś ,że chyba nie wytrzymam i obetnę włosy ( a miałam zapuścić )

  25. #900

    Domyślnie Odp: Nasze fryzury :))

    Szerek, ta fryzurka którą wstawiłaś, ta z wygolonym bokiem, jest świetna, moja koleżanka jest podobnie obcięta, tylko ma nie jeden a dwa boki wygolone, wygląda to szałowo, sama też chętnie bym się tak ostrzygła ale niestety mi by to nie pasowało bo mam zbyt pociągłą twarz

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Nasze gabinetowe nowosci,zabiegi ktore najczesciej wykonujemy...
    By mikusia08 in forum Własny gabinet kosmetyczny
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 02-10-2018, 17:14
  2. Nasze fotorelacje ze szkoleń
    By Anna Kosińska in forum Kursy i Szkolenia
    Odpowiedzi: 82
    Ostatni post / autor: 26-05-2010, 17:20

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •