Strona 81 z 82 PierwszyPierwszy ... 3171777879808182 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 2 001 do 2 025 z 2043

Temat: Nasze wymarzone fryzury :))

  1. #2001
    Wczytuje się Avatar annstyle
    Zarejestrowany
    Apr 2013
    Skąd
    Wałbrzych
    Postów
    25

    Domyślnie Odp: Nasze wymarzone fryzury :))

    a dzięki dziewczyny jestem samoukiem i niewiem czy miała bym sznse zgłosić sie gdzieś na konkursy, lub zawody. Tylko nie mam żadnych szkół ani dyplomów związanych z fryzjerstwem Ale jest to moja pasja. Może cos poradzicie gdzie bym mogła wziąć udział ?

    A żeby włosy szybciej rosły to można wykorzystać cystyne - znajduje sie w zółtku jaj, produktach zbożowych,soi, płatkach owsianych, otrębach przennych.
    Również jak jest nie dobór cystyny to powoduje brak połysku włosa. Więc dziewczyny sie stosujcie a napewno podziała

  2. #2002
    No to..wpadłam ban
    Zarejestrowany
    Nov 2012
    Skąd
    Łomianki
    Postów
    127

    Domyślnie Odp: Nasze wymarzone fryzury :))

    ta pierwsza fryzurka jest za******a

  3. #2003
    Nałogowiec Avatar marylin
    Zarejestrowany
    Feb 2013
    Skąd
    Wicie-Jarosławiec
    Postów
    328

    Domyślnie Odp: Nasze wymarzone fryzury :))

    Dziewczyny a próbowała któraś z was BUMPITS albo szydełka do układania włosów? pojawiły się na allegro a chciałabym zobaczyć kilka pomysłów zanim zakupię.I czy w ogóle warto?


  4. #2004
    Totalna maniaczka Avatar germana
    Zarejestrowany
    May 2010
    Skąd
    Marki / Warszawa
    Postów
    768

    Domyślnie Odp: Nasze wymarzone fryzury :))

    A ja po pół roku zrobiłam w końcu odrost ale na razie tylko rozjaśniłam więcej nie zdążyłam.... ale jest śmiesznie wiec pewnie kilka dni tak pochodzę...
    Kolor troche przekłamany... Na żywo od głowy dosyć białawo żółty potem czerwono pomarańczowe
    Załącznik 70511Załącznik 70512

  5. #2005
    Totalna maniaczka Avatar kath82
    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Skąd
    Górny Śląsk
    Postów
    1 046

    Domyślnie Odp: Nasze wymarzone fryzury :))

    Uwielbiam takie zestawienie kolorków, super.
    "Kiedy nie wiesz co zrobić - uśmiechnij się". H. Jackson Brown

  6. #2006
    No to..wpadłam Avatar zuzka19
    Zarejestrowany
    Jan 2012
    Skąd
    Gryfice
    Postów
    259

    Domyślnie Odp: Nasze wymarzone fryzury :))

    super fryzurka, ja też mam coś podobnego tylko brąz jaśniejszy i rudy taki jasny, intensywny

  7. #2007
    Nałogowiec Avatar iosa
    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Skąd
    Krzeszowice
    Postów
    337

    Domyślnie Odp: Nasze wymarzone fryzury :))

    ja strasznie chciałam mieć coś takiego


    ale nie udało nam się z fryzjerką tego koloru fioletowego uzyskać
    po 2 dniach mam czerwone refleksy

  8. #2008
    Szkoleniowiec Avatar Izi
    Zarejestrowany
    Jul 2012
    Skąd
    mazowieckie
    Postów
    594

    Domyślnie Odp: Nasze wymarzone fryzury :))

    iosa kiedyś moja kumpela miała identyczne. Zrobiła najpierw bląd pasemka a później na to płukankę. Czym dokładnie to już się nie dowiem bo to ponad 10 lat temu było ale pamiętam ta fryzurkę i kolor do dziś bo mi też się straaaaasznie spodobało.

  9. #2009
    VIP Avatar kiwaczek2
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Nieporęt k/Wwy
    Postów
    1 495

    Domyślnie Odp: Nasze wymarzone fryzury :))

    iosa - ale cięcie też takie czy tylko kolorystyka? bo wszystko razem super wygląda. no ale wiadomo jak t jest z fioletami i innymi takimi. może doczep pasma?




  10. #2010
    Nałogowiec Avatar iosa
    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Skąd
    Krzeszowice
    Postów
    337

    Domyślnie Odp: Nasze wymarzone fryzury :))

    ja byłam akurat ścięta asymetrycznie - coś w ten deseń - tyle że mi się znudziło i chciałam już symetrycznie grzywa taka jak na zdjęciu została więc myślałam że te pasemka będą do tego idealne. Na początku mi rozjaśniła a później nałożyła jakiś kolor, który po kilku minutach zmyła. Początkowo utrzymywał się taki wyprany fiolet ale teraz mam rudo czerwony i właśnie kombinuję jak tu to zafarbować żeby mieć taki fiolet.
    Płukanki są fioletowe ale czy one takie włosy zafarbują to nie wiem - na gołębiowych włosach śliczny dają fiolet - widać to po niektórych paniach w wieku 70+

  11. #2011
    Nałogowiec Avatar fryzzz
    Zarejestrowany
    May 2012
    Skąd
    Czeladź
    Postów
    565

    Domyślnie Odp: Nasze wymarzone fryzury :))

    Jeśli chcesz aby kolor był taki jak na zdjęciu znajdź fryzjera który pracuje na produktach Elumen z Goldwella, jest to dość droga przyjemnośc ale est to seria stworzona do uzyskiwania takich kolorów moim zdaniem fryzjerka za krótko trzymała farbę, w kilka minut nie da się zrobić takiego koloru który będzie w miarę trwały (utrzyma się dłużej niż do następnego mycia, choć widomo że takie kolory lubią się wypłukiwać, to 2 dni to zdecydowanie za mało) Ewentualnie wybierz fryzjera który nałoży ci ,,normalną" farbę - czyli nie Elumen ale w odpowiedni sposób, aby utrzymała się na włosach
    Do tego ważna jest odpowiednia pielęgnacja aby kolor się utrzymaywał jeszcze dłużej Można też użyć tonera ale nie bedzie to trwala koloryzacja

  12. #2012
    Nałogowiec Avatar iosa
    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Skąd
    Krzeszowice
    Postów
    337

    Domyślnie Odp: Nasze wymarzone fryzury :))

    Ojjjj zmartwiłaś mnie bardzo

    ale kombinować będę - jak mi się uda - napiszę

    gorzej będzie z tą odpowiednią pielęgnacją - nie mam cierpliwości do nakładania maseczek, balsamów i innych takich

  13. #2013
    Nałogowiec Avatar fryzzz
    Zarejestrowany
    May 2012
    Skąd
    Czeladź
    Postów
    565

    Domyślnie Odp: Nasze wymarzone fryzury :))

    Iosa jeśli nie zakwaszasz włosów po myciu nakładająć odżywkę, balsam czy maskę zostawiasz otwarte łuski włosów co prowadzi do ich ziszczenia ponieważ mogą się one odrywać np podczas czesania włosów i różnych innych czynności a są to zniszczenia nie do uratowania
    Dzieje się tak ponieważ szampon ma pH zasadowe (otwiera łuski) a odżywka kwaśne (zamyka je)
    A łuski są zewnetrzną powłoką włosa, jeśli są otwarte zaczepiają się o siebie, łatwo je zniszczyć i nie mają zwartej powierzchni przez co sa matowe bo nie odbijaja swiatla i łatwo się plątają.
    Ze zniszczonych włosów a także tych z otwartymi łuskami farba się szybciej wypłukuje a to powoduje częstsze farbowanie i włosy są w co raz gorszym stanie

  14. #2014
    Nałogowiec Avatar iosa
    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Skąd
    Krzeszowice
    Postów
    337

    Domyślnie Odp: Nasze wymarzone fryzury :))

    to już rozumiem dlaczego garściami zbieram włosy za sobą

    kurcze no, niby wiedziałam o tym ale jakoś się tym zbytnio nie przejmowałam.
    czas bardziej zadbać o kondycję włosów

  15. #2015
    No to..wpadłam Avatar Selenna
    Zarejestrowany
    Apr 2013
    Postów
    173

    Domyślnie Odp: Nasze wymarzone fryzury :))

    fryzzz-Czyli co na łożyć na włosy po umyciu i przed odżywką?

  16. #2016
    Nałogowiec Avatar fryzzz
    Zarejestrowany
    May 2012
    Skąd
    Czeladź
    Postów
    565

    Domyślnie Odp: Nasze wymarzone fryzury :))

    Najlepiej jest umyć włosy 2 razy szmponem, delikatnymi ruchami, masując skórę głowy, unikając takich ruchów jakbyście ,,prały" włosy bo będą się łamać, poten osuszyć włosy ręcznikem (ugniatać przez ręcznik, nie wolno trzeć) i nałożyć odżywkę lub maskę. To czy wybierzecie maskę czy odżywkę zależy od was i kondycji włosów, można stosować na zmianę maskę i odżywkę, można odżywkę nakładać codziennie a maskę raz w tygodniu, zależnie od tego jak często myjecie włosy. Maska jest ,,skoncentrowaną odżywką" i nie u każdego sprawdzi się nakładanie jej za każdym razem bo może obciążać włosy. Ja do każdego mycia stosuję maskę i jestem bardzo zadowolona, ale moje włosy są przesuszone i dobrze na nia reagują, dla mnie odżywka jest za słaba Do tego po zmyciu maski i odsączeniu włosów ręcznikiem stosuje jeszcze odżywkę w sprayu i olejek arganowy.
    Ważne jest żeby włosy po spłukaniu szamponu a przed nałożeniem maski lub odżywki osuszyć ręcznikiem lub ewentualnie dobrze odcisnąć z wody rękami bo inaczej ta woda której nie odsączymy dodatkowo rozrzedza maskę/odżywkę i produkt działa słabiej.

  17. #2017
    Nałogowiec Avatar iosa
    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Skąd
    Krzeszowice
    Postów
    337

    Domyślnie Odp: Nasze wymarzone fryzury :))

    olejek arganowy? a co on daje ?

  18. #2018
    Nałogowiec Avatar fryzzz
    Zarejestrowany
    May 2012
    Skąd
    Czeladź
    Postów
    565

    Domyślnie Odp: Nasze wymarzone fryzury :))

    Pewnie używałaś kiedyś jedwab do włosów? Powierzchniowe działanie jest podobne: włosy są miękkie, pełne blasku, łatwiej się rozczesują itp ale jedwab niestety bardzo często zawiera w składzie alkohol a to niszczy włosy przy dłuższym stosowaniu. Olej arganowy nie przetłuszcza włosów w w przeciwieństwie do jedwabiu, działa przeciwstarzeniowo, przeciwzapalnie, ma wiele cudownych właściwości. Wklejam trochę informacji na jego temat Działa nie tylko na włosy

    Właściwości oleju arganowego:
    Olejek arganowy pozyskiwany jest z nasion drzewa arganowego, które jest jednym z najstarszych na świecie drzew.
    -redukuje zmarszczki
    -odmładza skórę poprzez reaktywację funkcji życiowych komórek
    -zapobiega przedwczesnemu starzeniu się skóry, wywołanym czynnikami zewnętrznymi (promieniowanie UV, wiatr i deszcz, stres, tytoń, alkohol)
    - łagodzi podrażnienia i stany zapalne skóry
    -redukuje niedoskonałości i przebarwienia skóry
    -zmniejsza blizny pozostawione przez trądzik lub inne choroby dermatologiczne
    -nawilża skórę przez przywrócenie naturalnej bariery ochronnej
    -neutralizuje wolne rodniki
    -pomaga zapobiegać nadmiernemu rozciągnięciu skóry przez ciążę lub wahania masy ciała
    -pomaga utrzymać elastyczność skóry
    -głęboko nawilża suchą skórę i przywraca jej blask i zdrowie
    -wzmacnia łamliwe paznokcie
    -łagodzi bóle reumatyczne i artretyzm
    -przywraca włosom połysk, leczy skórę głowy, a tym samym przyspiesza wzrost włosów oraz zapobiega rozdwajaniu końcówek
    -zabezpiecza skórę przed wysuszeniem i zimnem
    -stosowany w leczeniu łuszczycy i innych zmian skórnych.
    Źródło: fryzjeris.pl

    Polecam też ta stronę: OLEJ ARGANOWY

  19. #2019
    No to..wpadłam Avatar Selenna
    Zarejestrowany
    Apr 2013
    Postów
    173

    Domyślnie Odp: Nasze wymarzone fryzury :))

    fryzzz-ok rozumiem,ja zawsze pod prysznicem,szybko,szybko ,od razu nakladam odżywke czy tam maske i spłukuję,mam strasznie suche włosy,ostatnio fryzjerka nakładała mi cos na włosy i prostownicą zgrzewała,miało byc lepiej,ale po 1 myciu myslałm zw włosów nie rozczeszę,nie wiem co to byłohmn....

  20. #2020
    Nałogowiec Avatar iosa
    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Skąd
    Krzeszowice
    Postów
    337

    Domyślnie Odp: Nasze wymarzone fryzury :))

    a to taki olejek jaki sprzedają np na allegro ?

    ps. nigdy nie używałam jedwabiu do włosów

  21. #2021
    nie draznić lwa ;) Avatar tusia
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    daleki wschód
    Postów
    3 822

    Domyślnie Odp: Nasze wymarzone fryzury :))


  22. #2022
    Nałogowiec Avatar fryzzz
    Zarejestrowany
    May 2012
    Skąd
    Czeladź
    Postów
    565

    Domyślnie Odp: Nasze wymarzone fryzury :))

    Ważne aby sprawdzić czy nie ma domieszki alkoholu bo wtedy wszystkie właściwości zginą Ja polecam Orofluido i Renee Blanche, ale nie polecam kupować ich na allegro bo można trafić na podróbkę

  23. #2023

    Domyślnie Odp: Nasze wymarzone fryzury :))

    Mam naturalie krecone wlosy. skret jest bardzo mocny, z reguly trzymam je spiety w kok, lub rozpuszczone, nie mam pomyslu na fryzury.Po czasie robi sie to monotonne. Jak macie podobny problem piszcie.Nie wiem co ma mzrobic z moja glowa, przydalaby mi sie rewolucja.

  24. #2024
    No to..wpadłam Avatar Selenna
    Zarejestrowany
    Apr 2013
    Postów
    173

    Domyślnie Odp: Nasze wymarzone fryzury :))

    Dziewczyny zakupiłam sobie pod wpływem reklamy Garnier Fructis serum goodbay damage,czyli ten opatrunek na rozdwojone końcówki,dla mnie to, to samo co jedwab,używa go któraś dłużej? co sądzicie na ten temat?jaka jest wasza opinia?To działa?

  25. #2025
    Wczytuje się Avatar Markiza
    Zarejestrowany
    Sep 2013
    Postów
    17

    Domyślnie Odp: Nasze wymarzone fryzury :))

    Dobre są te produkty z Garniera,mam pytanie do fryzjerek, na blond położyłam brąz,wyszedł jakby zielonkawy,jak mto zlikwidowac?

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Nasze gabinetowe nowosci,zabiegi ktore najczesciej wykonujemy...
    By mikusia08 in forum Własny gabinet kosmetyczny
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 02-10-2018, 17:14
  2. Nasze fotorelacje ze szkoleń
    By Anna Kosińska in forum Kursy i Szkolenia
    Odpowiedzi: 82
    Ostatni post / autor: 26-05-2010, 17:20

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •