Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki 26 do 30 z 30

Temat: ŚLĄSKIE Kurs Stylizacji Paznokci

  1. #26
    Nałogowiec ban
    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Postów
    481

    Domyślnie Odp: ŚLĄSKIE Kurs Stylizacji Paznokci

    Zapewniałam już w tym wiele osób, zapewniam i was - wystarczy zawodowe szkolenie w Beauty Lux. Nigdzie indziej nie robią tego moim zdaniem na tak fajnym poziomie.
    Zwracajcie przede wszystkim uwagę na kluczowe kwestie.
    Tam działacie na solidnych kosmetykach, nic nie dzieje się przypadkowo.
    Program jest wymagający, ale chodzi o przygotowanie do zawodu i zdobycie uprawnień.

  2. #27
    Nałogowiec
    Zarejestrowany
    Apr 2017
    Postów
    507

    Domyślnie Odp: ŚLĄSKIE Kurs Stylizacji Paznokci

    Polecam szkolenia w PB NAILS ��małe grupy, instruktorki które w 100%poświęcają czas swoim kursantom i ogrom przekazywanej wiedzy

  3. #28
    Nałogowiec Avatar jagnam
    Zarejestrowany
    Dec 2015
    Postów
    340

    Domyślnie Odp: ŚLĄSKIE Kurs Stylizacji Paznokci

    Polecam szkolenia u Natalii Lariny https://natalialarina.pl/

    ˝małe grupy, instruktorki które w 100%poświęcają czas swoim kursantom
    ogrom przekazywanej wiedzy

    Na szkoleniach nauczyłam sie naprawdę wielu rzeczy, wcześniej miałam wiele szkoleń online ale szczerze powiedziawszy wlasnie na takich szkoleniach mozna nauczyć się więcej skutecznych rzeczy....

    Szkolenia online dają Ci jedynie podstawy, wiele wiedzy jest podawane stacjonarnie.
    Ostatnio edytowane przez jagnam ; 29-12-2019 o 12:39

  4. #29
    No to..wpadłam
    Zarejestrowany
    Jul 2017
    Skąd
    Đ*оссия
    Postów
    161

    Domyślnie -

    Serdecznie zapraszam na stacjonarny kurs towaroznawstwa zielarskiego. Kurs odbywa się w grupach kilku osobowych. Zajęcia w weekendy. Świadectwo ukończenia kursu uprawniające do wykonywania zawodu. Serdecznie polecam i zapraszam. Informacje na temat kursu można znaleźć na mej stronie. .

  5. #30
    No to..wpadłam
    Zarejestrowany
    Jul 2017
    Skąd
    Đ*оссия
    Postów
    161

    Domyślnie -

    Wg info od o. Marcelina to zarówno fitoterapeuta, jak i towaroznawstwo dają uprawnienia w prowadzeniu zielarskiego. Kończę kurs fitoterapeuty. Uważam że jest to czas stracony. Większość wykładowców mogłoby szanować nasz a zarazem swój czas i wysłać slajdy na maila. Nic oprócz nich z własnej wiedzy nie udostępniają. Jestem zażenowana poziomem wykładów. Rozważałam zrobienie naturopaty ale ostatecznie mam sporo innych zainteresowań, na które mogę przeznaczyć wcale niemałe pieniądze. Jeśli ktoś szuka konkretnej wiedzy to kompletnie nie polecam. .

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •