Pokaż wyniki 1 do 12 z 12

Temat: Jak sprawdzić wiarygodność ogłoszenia??

  1. #1
    Rozkręcanko Avatar Giordani
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    uk
    Postów
    76

    Domyślnie Jak sprawdzić wiarygodność ogłoszenia??

    Dziewczyny mam pytanie!znalazłam wczoraj na jednym z forum w Anglii ogłoszenie o zdobyciu zawodu stylisti paznokcinie chce podawac linka bo może dziewczyna jest uczciwa i wszystko jest oki. Podaje dziewczyna że może przeszkolić z tipsów żelowych. Kurs trea 2 dni i odbywa sie w domu klientka!kurs kosztuje 215 funtow z certyfikatem. (funt jest teraz po 5 zł).zapytalam ja jak to w domu?na jakiej firmie robi szkolenia i kto wystawia certyfikaty. Generalnie odpowiedziała ze w domu klienta bo ma remont w salonienie napisala w sumie na jakiej firmie robi.podala mi stronke na któej generalnie nic nie jest ale w zakładce partnerzy ma NSI ijakies 2 inne dla mnie nieznane firmy.Na moje oko coś tu jest chyba nie tak...ani adresu nie ma na strone ani telefonu....mowi ze jest miedzynarodowym instruktorem w EU(Europa) I UK (anglia).Ja i tak nie zamierzalam sie szkolic ale zainteresowalo mnie to troche...Jak i gdzie można sprawdzić czy taka dziewczyna ma uprawnienia i czy to nie jest jakas naciągaczka?a co wy o tym sądzicie?
    Ostatnio edytowane przez Emist ; 08-06-2010 o 19:03

    www.magiczne-pazurki-joanna.blog.onet.pl
    www.magicnails-asia.blogspot.com

  2. #2
    Molestantka klawiatury Avatar xsunnyolciax
    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Skąd
    Koszalin
    Postów
    2 368

    Domyślnie Odp: Jak sprawdzić wiarygodność ogłoszenia??

    hm... bardzo dziwne ;/ jak ma remont w salonie, to nie przeprowadza szkolenia, proste nie chcę wysnuwać pochopnie wniosków, ale coś mi tu nie gra, nie wygląda mi to na profesjonalną instruktorkę, za dużo niedociągnięć ;/ niech poda adres salonu może jest ok, ale ja bym w to nie wchodziła

  3. #3
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Postów
    42

    Domyślnie Odp: Jak sprawdzić wiarygodność ogłoszenia??

    ja bym sie w ogole tym nie interesowala. Niech sobie robi co chce, a Ty jak do niej nie chcesz tak czy siak isc to nie idz, olej i tyle
    CO sie bedziemy przejmowac jakimis innymi babami co wymyslaja szkolenia w domu klienta .

  4. #4
    No to..wpadłam Avatar Latika
    Zarejestrowany
    May 2010
    Skąd
    Mysłowice/Italia
    Postów
    196

    Domyślnie Odp: Jak sprawdzić wiarygodność ogłoszenia??

    No ja bym się bała też że zapłacę za jakiś wydrukowany w jej kompie certyfikat olaminowany i podpisany znaczący tyle co papier toaletowy...skoro CI tego nie podała to na pewno bym nie poszła na taki kurs...Skoro ma remont powinna wziąć taniej w końcu zużywasz swoj prąd,swoja wode na kawe itd..bez sens nie szłabym w to...
    "Dłonie są krajobrazem serca"

  5. #5
    Rozkręcanko Avatar Giordani
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    uk
    Postów
    76

    Domyślnie Odp: Jak sprawdzić wiarygodność ogłoszenia??

    Wybrać na pewno sie nie wybiore heheheh bo ten kurs tak czy siak juz mam
    zal mi tych dziewuch co złapią sie na coś takiego...i wkurza mnie to że trzeba sie bardzo napracować zeby zostac szkoleniowcem a i tak ceny kursu takiego w Polsce to okolo 700-900 zł u profesjonalistówa ona ponad 1000 zł sobie życzy
    aaa i zapomnialam dodac ze bierze jeszzce za dojazd do klienta

    www.magiczne-pazurki-joanna.blog.onet.pl
    www.magicnails-asia.blogspot.com

  6. #6
    No to..wpadłam Avatar Latika
    Zarejestrowany
    May 2010
    Skąd
    Mysłowice/Italia
    Postów
    196

    Domyślnie Odp: Jak sprawdzić wiarygodność ogłoszenia??

    ło mamo...no to ładnie...niech jeszcze na produktach klientki uczy
    "Dłonie są krajobrazem serca"

  7. #7
    Nałogowiec Avatar Sildre
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    Grudziądz
    Postów
    324

    Domyślnie Odp: Jak sprawdzić wiarygodność ogłoszenia??

    Cytat Napisał arhibaladka Zobacz post
    ja bym sie w ogole tym nie interesowala. Niech sobie robi co chce, a Ty jak do niej nie chcesz tak czy siak isc to nie idz, olej i tyle
    CO sie bedziemy przejmowac jakimis innymi babami co wymyslaja szkolenia w domu klienta .
    Cytat Napisał Giordani Zobacz post
    Wybrać na pewno sie nie wybiore heheheh bo ten kurs tak czy siak juz mam
    zal mi tych dziewuch co złapią sie na coś takiego...i wkurza mnie to że trzeba sie bardzo napracować zeby zostac szkoleniowcem a i tak ceny kursu takiego w Polsce to okolo 700-900 zł u profesjonalistówa ona ponad 1000 zł sobie życzy
    aaa i zapomnialam dodac ze bierze jeszzce za dojazd do klienta
    Zdecydowanie jest coś nie tak. Przede wszystkim myślę, że profesjonalna instruktorka szkoląc kursantkę nigdy w życiu nie zrobiłaby tego w jej domu No, bo przecież kurs to kurs - nabycie kwalifikacji zawodowych by móc w tym pracować i zarabiać profesjonalnie, dlatego wydaje mi się że porządny szkoleniowiec po prostu chciałby swojej kursantce zapewnić odpowiednie warunki. A w domu jak? A co jak kobitka ma wystrój w stylu Japan? Na poduchach kilkanaście godzin szkolenia i niskiej ławie?
    Jedyne co mi przychodzi do głowy to ekstremalnie uczenie w domu z powodu jakiś przeciwwskazań lekarskich co do wychodzenia... ale nawet nie wiem co mogłabym wymyślić, żeby kursantka nie mogła robić kursu w ośrodku tylko musiała w domu

    Ale myślę, że warto by było tą kobitkę i tak szczegółowo wypytać, poprosić o okazanie dokumentu uprawniającego do przeprowadzania szkoleń. A jeśli dalej będzie dziwne wersje wymyślać to jednak po chamsku zgłosić gdzieś do jakiegoś odpowiednika Inspekcji Pracy czy cuś...
    Jednak taka laska może Ciebie nie nabierze, ale co jak nabierze innych? Szkoda zabijać pasję młodych stylistek jeśli ta Pani nie ma odpowiednich kwalifikacji czy podejścia. Ja jestem za otwartym przeciwdziałaniem podejrzanym pseudostylistkom i pseudoinstruktorkom.
    Może się mylę, ale takie jest moje zdanie.
    " Podjęcie próby to pół sukcesu, a bycie dobrej myśli to 3/4 sukcesu..."





  8. #8
    Szkoleniowiec Avatar AtelierStylizacji Carolla
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    częstochowa
    Postów
    391

    Domyślnie Odp: Jak sprawdzić wiarygodność ogłoszenia??

    Cytat Napisał arhibaladka Zobacz post
    ja bym sie w ogole tym nie interesowala. Niech sobie robi co chce, a Ty jak do niej nie chcesz tak czy siak isc to nie idz, olej i tyle
    CO sie bedziemy przejmowac jakimis innymi babami co wymyslaja szkolenia w domu klienta .
    a ja uważam że warto sie przejmować bo jeli kobita działa nieprofesjonalnie to psuje opinie innym instruktorom i dziewczynom które sa stylistakami- bo pojdzie jedna z drugą, nic sie nie nauczą, robią krzywdę innym klientkom, baz mówią że szkolenia są do d... i nie warto ich robic


    warto takie cos naglasniac, skoro czepiamy sie lekarzy, nauaczycieli, dentystów z przypadku to mysle ze szkoleniowców stylizacji również warto jesli naciągają.... bo to oszustwo

  9. #9
    Rozkręcanko Avatar Giordani
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    uk
    Postów
    76

    Domyślnie Odp: Jak sprawdzić wiarygodność ogłoszenia??

    Cytat Napisał Latika Zobacz post
    ło mamo...no to ładnie...niech jeszcze na produktach klientki uczy
    Nie nie produkty daje ona tak podała

    www.magiczne-pazurki-joanna.blog.onet.pl
    www.magicnails-asia.blogspot.com

  10. #10
    Nałogowiec Avatar Anika
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Europa
    Postów
    646

    Domyślnie Odp: Jak sprawdzić wiarygodność ogłoszenia??

    Cytat Napisał AtelierStylizacji Carolla Zobacz post
    a ja uważam że warto sie przejmować bo jeli kobita działa nieprofesjonalnie to psuje opinie innym instruktorom i dziewczynom które sa stylistakami- bo pojdzie jedna z drugą, nic sie nie nauczą, robią krzywdę innym klientkom, baz mówią że szkolenia są do d... i nie warto ich robic
    Absolutnie się zgadzam. A poza tym nie zaryzykowałabym takich pieniędzy, w zasadzie to żadnej kwoty, żeby zrobić kurs u tej kobity...
    The world is mine

  11. #11
    Szkoleniowiec Avatar fashion.nails
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    95

    Domyślnie Odp: Jak sprawdzić wiarygodność ogłoszenia??

    moze podaj link?

  12. #12
    Szkoleniowiec Avatar Kasia K
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    79

    Domyślnie Odp: Jak sprawdzić wiarygodność ogłoszenia??

    1. w domu? u nas to jest niespotykane ale są kraje gdzie to jest normalne

    2. nagłaśnianie - bardzo dobrze robisz pisząc o tym w miejscu publicznym, Karolcia ma w 100% rację

    3. też jestem za tym abyś podała link, może ktoś tam był, ktoś ją zna i może się wypowiedzieć na ten temat

    Instruktor Nailz

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •