Strona 8 z 11 PierwszyPierwszy ... 4567891011 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 176 do 200 z 261

Temat: Solarium i samoopalacz co wybierać?jak stosować?rodzaje

  1. #176
    Totalna maniaczka Avatar madzialenkabuziaczek
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    Dzierzgoń.../pomorskie
    Postów
    1 065

    Domyślnie Odp: Solarium czy samoopalacz?

    na solarium byłam tylko kilka razy a teraz nie mogę ani solarium ani na słońcu się opalać macie jakiś sprawdzony samoopalacz? niechce być biała jak mleko zawsze tak ładnie się opaliłam na słoneczku a teraz wałek

  2. #177
    Nałogowiec Avatar unita
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Brunsbüttel/czasami Poznań
    Postów
    676

    Domyślnie Odp: Solarium czy samoopalacz?

    polecam ACADEMIE-Samoopalacz w płynie- NAJLEPSZY NA RYNK (1036949313) - Aukcje internetowe Allegro

    jest wart swojej ceny, lekki, nie pozostawia tlustego filmu, ladnie pachnie i co najwazniejsze ma brazowy kolor i widac gdzie sie go naklada, a dodatkowo efekt jest widoczny od razu. a poza tym jest bardzo wydajny

  3. #178
    Totalna maniaczka Avatar Ewelina83
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    Niemcy
    Postów
    727

    Domyślnie Odp: Solarium czy samoopalacz?

    Ja stawiam na solarium-jak w wiekszosci przypadkow poprawia mi to samopoczucie
    Co do samoopalaczy albo balasamow brazujacych to nie dla mnie kazdy mi smierdzi juz wyprobowalam pare poza tym plamy i wlasnie takie uczucie jakby sie wszystko do mnie kleilo...

  4. #179
    Wzorki Club Avatar kobietazpazurem
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    TORUŃ
    Postów
    4 711

    Domyślnie Odp: Solarium czy samoopalacz?

    ja samoopalaczy też nie lubie, szlag mnie trafia jak sciagam bluzkę bialą a tu cala umazana tym bronzerem.

  5. #180
    Totalna maniaczka Avatar hersa
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Postów
    1 026

    Domyślnie Odp: Solarium czy samoopalacz?

    ja czytałam dużo dobrego o tym samoopalaczu. Wiecie może gdzie można go kupić? Flos Lek, Golden Skin, Samoopalacz w żelu do twarzy i ciała

  6. #181
    Totalna maniaczka Avatar madzialenkabuziaczek
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    Dzierzgoń.../pomorskie
    Postów
    1 065

    Domyślnie Odp: Solarium czy samoopalacz?

    ja właśnie też nie nawidzę samoopalaczy bo tak jak pisze kobieta z pazurem fajnie biała bluzka wygląda po użyciu samoopalacza, ale cóż zrobić jakoś wyglądać muszę

  7. #182
    Rozkręcanko Avatar smuteczek
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Postów
    54

    Domyślnie Odp: Solarium czy samoopalacz?

    Ja stawiam na to: Dax Cosmetics, Perfecta Bronze, Balsam do ciała stopniowo brązujący. Uzywam balsamu do jasnej karnacji. Moze efekt nie jest intensywny, ale mi w zupelnosci wystarcza. Do tego ma sliczny zapach, a "samoopalaczowy smrodek" jest praktycznie niewyczuwalny.
    Do soalrium nigdy nie chodzilam, samo opalanie tez mi nie wychodzi, bo zazwyczaj koncze czerwona jak rak z poparzeniem slonecznym

  8. #183
    Administrator Avatar samaron
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Zgierz
    Postów
    4 314

    Domyślnie Odp: Solarium czy samoopalacz?

    Cytat Napisał hersa Zobacz post
    ja czytałam dużo dobrego o tym samoopalaczu. Wiecie może gdzie można go kupić? Flos Lek, Golden Skin, Samoopalacz w żelu do twarzy i ciała
    A np tutaj:
    FlosLek Gold.Skin krem samoopalający do ciała 100 ml - Apteka internetowa Kosmetyki - Fabryka Zdrowia
    myślę, że w stacjonarnej aptece też znajdziesz.


  9. #184
    Rozkręcanko Avatar malgorzata114
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Postów
    45

    Domyślnie Odp: Solarium czy samoopalacz?

    czy korzystając z solarium smarujecie się jakimiś kremami przeznaczonymi do opalania w solarium ?
    ja ostatnio czytałam że specyfiki typowo solaryjne zawierają bronzery czyli samoopalacze no i niby nawilżają skórę ale ja osobiście czy się posmaruje czy nie to i tak mnie skora swędzi

  10. #185
    Wzorki Club Avatar kobietazpazurem
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    TORUŃ
    Postów
    4 711

    Domyślnie Odp: Solarium czy samoopalacz?

    skóra moze cię swedziec od specyfików i detergentów do czyszczenia łóżka. Ja osobiście się niczym nie smaruję, bo tak jak napisalas przewaznie to wszystko zawiera bronzery, a po drugie wole w domku sie wlasną oliweczką posmarować.

  11. #186
    Rozkręcanko Avatar malgorzata114
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Postów
    45

    Domyślnie Odp: Solarium czy samoopalacz?

    o tym nie pomyślałam a przecież po naturalnym słoneczku mnie nie swędzi

  12. #187

    Domyślnie Odp: Solarium czy samoopalacz?

    Ogólnie bardzo dobra opinia cieszą się samoopalacze z FAKE BAKE
    SNOBKA – Opalanie bez słońca z Fake Bake

    ... jednak ceny robią wrażenie

  13. #188
    No to..wpadłam Avatar nutella
    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Postów
    238

    Domyślnie Odp: Solarium czy samoopalacz?

    Zdecydowanie jestem za solarium ale oczywiscie w granicach rozsadku
    W sumie samoopalacz stosowalam jak chodzilam do szkoly sredniej i bylam zadowolna no ale z tego co pamietam to smierdzial i zostawial brazowe plamy na ubraniach

  14. #189
    Rozkręcanko Avatar malgorzata114
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Postów
    45

    Domyślnie Odp: Solarium czy samoopalacz?

    Ogólnie bardzo dobra opinia cieszą się samoopalacze z FAKE BAKE
    SNOBKA – Opalanie bez słońca z Fake Bake

    ... jednak ceny robią wrażenie
    tak jestem pod wielkim wrażeniem cen nawet jak by były mega dobre to zawsze jest ryzyko że na mojej karnacji się nie sprawdzą więc nie zaryzykuję

    troszkę mnie zawsze dziwi że firmy wchodzące na rynek z drogimi kosmetykami nie mają w swojej ofercie płatnych próbek bo na próbkę na pewno bym się zdecydowała

  15. #190
    Totalna maniaczka Avatar hersa
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Postów
    1 026

    Domyślnie Odp: Solarium czy samoopalacz?

    Cytat Napisał samaron Zobacz post
    podziękowania mi się skończyły to masz buziaka hehe

    szukałam na paru stronkach i wszędzie było że produkt niedostępny

  16. #191
    Totalna maniaczka Avatar Ewelina83
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    Niemcy
    Postów
    727

    Domyślnie Odp: Solarium czy samoopalacz?

    Cytat Napisał malgorzata114 Zobacz post
    czy korzystając z solarium smarujecie się jakimiś kremami przeznaczonymi do opalania w solarium ?
    ja ostatnio czytałam że specyfiki typowo solaryjne zawierają bronzery czyli samoopalacze no i niby nawilżają skórę ale ja osobiście czy się posmaruje czy nie to i tak mnie skora swędzi
    Moze zle nawilzasz ja po opalaniu Ja zauwazylam ze jak nie smaruje sie dosc czesto balsamem to po okolo tygodniu gdy skora zaczyna troche sie luszczyc to zaczyna swedziec dlatego dobrze jest sobie zrobic peeling
    od czasu do czasu i dobrze nawilzyc skore odpowiednim balsamem!

  17. #192
    Totalna maniaczka Avatar _kasiunia_4
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Skąd
    Wołów/Wrocław
    Postów
    867

    Domyślnie Odp: Solarium czy samoopalacz?

    ja ostatnio zaczęłam używać husteczek samoopalających i używałam ich na nogi efekt trzyma mi się mega długo i nie ma smug.. wyglądają na lekko opalone i nie odróżniają się od reszty mojego ciała na której trzyma się jeszcze lekka opalenizna po feriach tyle że przed użyciem 2-3 dni mega nawilżam skórę ( rano i wieczorem używam balsamu nawilżającego ) robię depilację nóg i peeling oczywiście po użyciu samoopalacza też nawilżam skórę ale to już raz dziennie po wieczornej kąpieli i po około 2 tyg ponawiam czynności

  18. #193
    Rozkręcanko Avatar malgorzata114
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Postów
    45

    Domyślnie Odp: Solarium czy samoopalacz?

    Moze zle nawilzasz ja po opalaniu Ja zauwazylam ze jak nie smaruje sie dosc czesto balsamem to po okolo tygodniu gdy skora zaczyna troche sie luszczyc to zaczyna swedziec dlatego dobrze jest sobie zrobic peeling
    od czasu do czasu i dobrze nawilzyc skore odpowiednim balsamem
    jak chodzę na solarium to nawet 2 razy dziennie stosuje balsam lub raz balsam a raz oliwkę
    piling stosuje co drugi dzień i skóra mi się nie łuszczy jednak nigdy nie korzystam nadmiernie z solarium jeżeli chodzę to co dwa trzy dni i to na króciutko bo na 6 lub 8 minut może swędzi dlatego że i tak się spiekam
    oczywiście po użyciu samoopalacza też nawilżam skórę ale to już raz dziennie po wieczornej kąpieli
    tak po samoopalaczu też sie nawilżam najpierw piling, balsam i na to samoopalacz

  19. #194
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    61

    Domyślnie Odp: Solarium czy samoopalacz?

    kiedys dosc czesto chodzilam do solarium.od kilku lat raczej sporadycznie.glownie w celu poprawy samopoczucia.przerobilam mase samoopalaczy i wybralam co mi najbardziej odpowiada.czyli jak juz gdzies wczesniej pisalam YR do nog.stosuje na cale cialo,po godz piekna opalenizna i sliczny zapach.w sytuacjach gdy szybko chce uzyskac mocny kolor to spray lub pianka st.moriz.tutaj juz trzeba uwazac na smugui bo jest to mocno brazowy kolor ale technike juz opanowalam.jest tak silny ze aplikuje go w rekawiczkach.nie wolno robic depilacji lub nawet zwyklego golenia bo bedzie bolec.i co jeszcze wazne.czytalam w profesjonalnym czasopismie ze polaczenie dha(dihydroxyacetone) czyli najpopularniejszego czynnika samoopalacego w polaczeniu z promieniowaniem uv powoduje wiele szkod w skorze.takze raczej nie laczymy samoopalania z opalaniem.o zgrozo dha jest skladnikiem wielu kosmetykow solaryjnych.jest po prostu najtanszy.twarzy nie opalam od wielu lat w ogole i tylko samoopalacze.

  20. #195

    Domyślnie Odp: Solarium czy samoopalacz?

    Cytat Napisał malgorzata114 Zobacz post
    tak jestem pod wielkim wrażeniem cen nawet jak by były mega dobre to zawsze jest ryzyko że na mojej karnacji się nie sprawdzą więc nie zaryzykuję

    troszkę mnie zawsze dziwi że firmy wchodzące na rynek z drogimi kosmetykami nie mają w swojej ofercie płatnych próbek bo na próbkę na pewno bym się zdecydowała

    a jaką masz karnację?

    Akurat ta firma ma w ofercie opalanie natryskowe, wiec spokojnie można wybrać się do salonu w którym stosuje się te kosmetyki. Zawsze można sprawdzić opalić, sama twarz i dekolt

  21. #196
    Rozkręcanko Avatar malgorzata114
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Postów
    45

    Domyślnie Odp: Solarium czy samoopalacz?

    karnacje mam jasną ale troszkę boję sie opalania natryskowego nie powiem by mnie nie kusiło boję się że ktoś zrobi to nieprofesjonalnie i będę cała w cętki ?

  22. #197
    Nałogowiec Avatar Anika
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Europa
    Postów
    646

    Domyślnie Odp: Solarium czy samoopalacz?

    Cytat Napisał malgorzata114 Zobacz post
    ..... troszkę boję sie opalania natryskowego nie powiem by mnie nie kusiło boję się że ktoś zrobi to nieprofesjonalnie i będę cała w cętki....

    Absolutnie się zgadzam! Przed pójściem do takiego solarium lepiej zebrać porządne referencje żeby później nie żalować... Ogólnie nie jestem fanką opalania natryskowego, jak dla mnie lepsze jest pare minutek w tubie A tak serio to już dawno nie byłam na solarium, jestem blada jak g... owsiane Najwyższa pora coś z tym zrobić.
    The world is mine

  23. #198
    Rozkręcanko Avatar malgorzata114
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Postów
    45

    Domyślnie Odp: Solarium czy samoopalacz?

    jestem blada jak g... owsiane Najwyższa pora coś z tym zrobić.


    to zupełnie jak ja

  24. #199
    No to..wpadłam Avatar szeryl23
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    Łódzkie
    Postów
    97

    Domyślnie Odp: Solarium czy samoopalacz?

    ja osobiście kiedyś bardzo często chodziłam na solarium był to okres zimowy a ja byłam pomaranczowa jak mandaryna co najgorsze to niezle uzależnia wiem po sobie na początku chodzilam co 2 dni jednak potem zaczeły się wizyty codziennie od razu po 20min sesyjka byłam tak czarna ale bez przerwy wydawało mi się ze jestem blada dodatkowo stosowałam balsam brązujacy wygladalam jak murzynka moim zdaniem solara jest niebezpieczna ,ciało wysusza sie jak wiór ,dodatkowo zmarszczek i przebarwień przybywa już od dawna nie chodze na solarke i nie zamierzam chodzic przesadnie dbam o swoje ciało teraz wolę naturalną letnia opalenizne juz niebawem lato więc mozna polezeć plackiem ,wolalabym samoopalacz lub jakis delikatny bronzer.

  25. #200
    Nałogowiec Avatar Anika
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Europa
    Postów
    646

    Domyślnie Odp: Solarium czy samoopalacz?

    Właśnie przypomnało mi się, że mam taką znajomą, która chodzi na solarium co 3 albo 4 dni max. i leży plackiem po 25 minut No wygląda jak skwarka A ile razy było tak, że opowiadała jak dobrze się leży na solarium, w efekce czego kilka razy usnęła... Laska ma 27 lat a wygląda jakby miała 35. Masakra i totalne uzależnienie
    The world is mine

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •