Strona 4 z 11 PierwszyPierwszy 12345678 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 76 do 100 z 261

Temat: Solarium i samoopalacz co wybierać?jak stosować?rodzaje

  1. #76
    Nałogowiec Avatar unita
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Brunsbüttel/czasami Poznań
    Postów
    676

    Domyślnie Odp: Solarium czy samoopalacz?

    Cytat Napisał kmmp Zobacz post
    Ja używałam samoopalacza i balsamu i niestety ale smugi miałam nie pomogło mi to...Dlatego uwazam że solarium jest o wiele lepsze, bo po pierwsze to opalisz całe ciało , a po drugie nie martwisz sie smugami...
    Ale i tak opalanie na słoneczku jest najlepsze...
    ja nie mam zadnych smug i tez mam cale cialo opalone

  2. #77
    INM & RaNails Educator EF Avatar asia
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    ndm / warszawa
    Postów
    6 951

    Domyślnie Odp: Solarium czy samoopalacz?

    Cytat Napisał kmmp Zobacz post
    Ja używałam samoopalacza i balsamu i niestety ale smugi miałam nie pomogło mi to...Dlatego uwazam że solarium jest o wiele lepsze, bo po pierwsze to opalisz całe ciało , a po drugie nie martwisz sie smugami...
    Ale i tak opalanie na słoneczku jest najlepsze...
    na najpierw mieszam obydwa preparaty w osobnym naczyniu. nie mam smug w ogóle, jestem bardzo zadowolona a plecki druga połówka mi smaruje

  3. #78
    Administrator Avatar samaron
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Zgierz
    Postów
    4 314

    Domyślnie Odp: Solarium czy samoopalacz?

    Cytat Napisał kmmp Zobacz post
    Ja używałam samoopalacza i balsamu i niestety ale smugi miałam nie pomogło mi to...Dlatego uwazam że solarium jest o wiele lepsze, bo po pierwsze to opalisz całe ciało , a po drugie nie martwisz sie smugami...
    Ale i tak opalanie na słoneczku jest najlepsze...
    No mnie bardziej martwią nowotwór i zmarszczki niż smugi...

    Ja najpierw się pilinguję, potem dobrze nawilżam skórę albo mieszam samoopalacz z masłem do ciała, można też wypróbować takie które są już zabarwione, wtedy widać gdzie się ile nałożyło.

  4. #79
    Molestantka klawiatury
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Postów
    2 665

    Domyślnie Odp: Solarium czy samoopalacz?

    Ja teraz zamowilam sobie balsam opalizujacy niby z tego co czytalam jest lepszy niz samoopalacze wiec zobaczymy.Czy ktos uzywal tego ?

  5. #80
    INM & RaNails Educator EF Avatar asia
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    ndm / warszawa
    Postów
    6 951

    Domyślnie Odp: Solarium czy samoopalacz?

    Cytat Napisał Jade Zobacz post
    Ja teraz zamowilam sobie balsam opalizujacy niby z tego co czytalam jest lepszy niz samoopalacze wiec zobaczymy.Czy ktos uzywal tego ?
    mam opalizujący ale bez efektu samoopalającego i jest spoko, tak jakby z masa perłowa złota. a balsam samoopalający dla mnie jest za delikatny, ale to chyba zależy od firmy.

  6. #81
    Molestantka klawiatury
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Postów
    2 665

    Domyślnie Odp: Solarium czy samoopalacz?

    Czyli co przy mojej beznadziejnej bladej karnacji po kilku razach nie bedzie efektu?Bo pytalam sie dziewczyny ktora uzywala i mowila ze troche bedzie zlotawy odcien,nie taki jak przy samoopalaczu ale bedzie widac i plus taki ze sie nie robia smugi.Pewnie ze wole solarium ale niestety nie mam na to czasuWiec musze sprubowac tak.

  7. #82
    INM & RaNails Educator EF Avatar asia
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    ndm / warszawa
    Postów
    6 951

    Domyślnie Odp: Solarium czy samoopalacz?

    mój opalizujący jest spoko, ale właśnie z samoopalaczem go mieszam. musisz wypróbować ten co ty kupiłaś

  8. #83
    Molestantka klawiatury
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Postów
    2 665

    Domyślnie Odp: Solarium czy samoopalacz?

    Zobaczymy za dwa tygodnie mam nadzieje ze bededzieki Asiup.s bardzo ladne imie

  9. #84
    Kosmetyczka Avatar xxxlobixxx
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Skąd
    Kalisz
    Postów
    11

    Domyślnie Odp: Solarium czy samoopalacz?

    zdecydowanie solarium lecz z umiarem.. Samoopalacze są dobre do ciemnych karnacji dla skóry nawilżonej bo na skórze suchej samoopalacz widać...

  10. #85
    Nałogowiec Avatar elinka
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Wadowice
    Postów
    660

    Domyślnie Odp: Solarium czy samoopalacz?

    ja wole słoneczko a jak miała bym już wybierac to solarium po balsamie często zostaja plamy

  11. #86

    Domyślnie Solarium z platformą wibracyjną

    Była któras z Was na takim solarium
    ja właśnie zaczęłam korzystac i powiem Wam że jestem baaardzo zadowolona
    Wczoraj poszłam sobie na 8 minutek na pierwszy stopień i jak się wibracja włączyła to się tak zaczęłam chichrać że chyba w całym zakładzie mnie było słychać...
    dziś poszłam na 10 i na drugi stopień i normalnie mam zakwasy , tak mnie wytrzęsło że masakra hehe , ale się super po tym czuję normalnie taka zrelaksowana
    zobaczymy czy to coś da , bo niby antycelulitowe jest ...
    Iz

    Wymyśliła sobie, że kiedyś będzie tak cholernie szczęśliwa.... I będzie

  12. #87
    Totalna maniaczka Avatar mariolak83
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Skąd
    gdzieś w Polsce
    Postów
    730

    Domyślnie Odp: Solarium z platformą wibracyjną

    łoł a co to jest?pierwsze słysze

  13. #88
    Nie spamuj bo strzelam :) Avatar aga
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    okolice Lublina
    Postów
    4 177

    Domyślnie Odp: Solarium z platformą wibracyjną

    pierwsze słysze a jaka cena ?

  14. #89

    Domyślnie Odp: Solarium z platformą wibracyjną

    to chyba zależy w jakim mieście u mnie akurat jest promocja tzn. opalanie w zwykłej cenie i wibracja gratis , od października ma być doliczane 5 zł do opalania jeśli chce się z wibracjami
    ale mówię Wam dziewczyny super sprawa
    to wygląda jak normalne solarium stojące i tylko jest na podłodze taka platforma , staję się w lekkim rozkroku i zaczynaja sie wibracje hehe tzn platforma się przechyla z lewej na prawą strone i normalnie praktycznie wszystkie mięśnie pracują ja to się po tym czuję jak nowo narodzona
    a z tego co kiedyś na targach słyszłam to w innych miastach to miało kosztować złotówkę za minutę plus cena za opalanie więc jak np 10 zł solara to plus 10 wibracje więc troszku drogo to wychodzi , ale warto a się naprodukowałam hihi
    Iz

    Wymyśliła sobie, że kiedyś będzie tak cholernie szczęśliwa.... I będzie

  15. #90
    Totalna maniaczka Avatar mariolak83
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Skąd
    gdzieś w Polsce
    Postów
    730

    Domyślnie Odp: Solarium z platformą wibracyjną

    no wygląda na to że fana sprawaczego to się człowiek z forum nie dowie

  16. #91
    Nałogowiec Avatar Etna
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Białystok
    Postów
    614

    Domyślnie Odp: Solarium z platformą wibracyjną

    ja ogólnie nie nawidze stojącego solarium,ale się na te skusiłam bo chciałam zobaczyć jak jest. powiem tylko: REWELACJA ;D polecam wszystkim

  17. #92

    Domyślnie Odp: Solarium z platformą wibracyjną

    no widzę sama nie jestem
    Iz

    Wymyśliła sobie, że kiedyś będzie tak cholernie szczęśliwa.... I będzie

  18. #93
    VIP Avatar natalia268
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    7 165

    Domyślnie Odp: Solarium z platformą wibracyjną

    cos widziałam jakies reklamy z takim solarium u mnie niedaleko.. ale nie byłam.. i nie wiem ile kosztuje.. ale ciekawe

    tez bym sie zapewnie śmiała

    ________________________________________


  19. #94
    Nałogowiec Avatar Etna
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Białystok
    Postów
    614

    Domyślnie Odp: Solarium z platformą wibracyjną

    przynajmniej u mnie w Białymstoku są ceny takie same jak w zwykłym solarium.

  20. #95
    Molestantka klawiatury
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Postów
    2 665

    Domyślnie Odp: Solarium z platformą wibracyjną

    E ja myslalam ze to inne wibracje daja

  21. #96
    Nałogowiec Avatar Cukierek
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    508

    Talking Odp: Solarium z platformą wibracyjną

    ja też chce takie wibracje(( Ktoś wie może gdzie we Wrocławiu znajdę coś takiego?

  22. #97
    Rozkręcanko Avatar dorotkaa2007
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    woj.opolskie
    Postów
    80

    Domyślnie Odp: Solarium z platformą wibracyjną

    ale super takie solarium u mnie niestety nie ma takiego i wątpię żeby było coś takiego za małe miasteczko - może kiedyś kto wie
    Aaa chichrotanki byłyby nie złe od razu poprawa nastroju już jak to czytam to papla mi się cieszy
    TO FORUM JEST JEDYNE W SWOIM RODZAJU- SUPER

    NIE MA DRUGIEGO TAKIEGO!


  23. #98
    Nałogowiec Avatar Etna
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Białystok
    Postów
    614

    Domyślnie Odp: Solarium z platformą wibracyjną

    Cytat Napisał CukierkowaKsiezniczka Zobacz post
    ja też chce takie wibracje(( Ktoś wie może gdzie we Wrocławiu znajdę coś takiego?
    Tutaj masz kilka solarium we Wrocławiu gdzie może być platforma wibrująca, ale nie koniecznie. Musisz zadzwonić się zapytać.
    solarium-ergoline - lista firm
    i jeszcze na ul.Modrej 34 jest solarium musisz sprawdzić.
    Nie jestem z Wrocławia ale na internecie można wszystko znaleźć.

  24. #99

    Domyślnie Alternatywa dla solarium, czyli Słoneczna Łączka

    Być może część z Was słyszała już o tzw. słonecznej łączce i jej zastosowaniu w salonach kosmetycznych i SPA. Jest to program zdrowego opalania i rewitalizacji, inspirowany słońcem. Tym jednak różni się od solarium, że prócz promieni UVA i UVB emituje również promienie IR oraz całe spektrum naturalnego światła słonecznego. Lampy nie emitują promieni UVC. Urzędzenie, jakim jest Słoneczna Łączka, można spotkać najczęściej w salonach kosmetycznych, SPA, hotelach (np. w apartamentach), na basenie (robi szczególne wrażenie, bo w środku zimy można poczuć się jak na plaży), ale również w domach, gdyż projekt jest dostosowywany do indywidualnych potrzeb obiektu.

    Słoneczna Łączka Vital Sun pozwala uzyskać ładną opaleniznę, ale nie należy traktować urządzenia jako substytutu solarium, a raczej jako sposób na połączenie przyjemnego i kontrolowanego opalania z pozytywnym wpływem na samopoczucie. Słoneczna Łączka pozwala się zrelaksować, wzmacnia naszą witalność, a zastosowane w niej promienie podczerwone (IR) podnoszą temperaturą ciała, poprawiając cyrkulację krwi i dotlenienie. Promienie IR są pomocne też przy wyszczuplaniu. Urządzenie w pracy kosmetyczek odgrywa o tyle ważną rolę, że emitowane przez lampy promienie IR poprawiają wchłanianie kosmetyków.

    Moje pytanie do Was: czy uważacie, że należy szukać alternatywy dla opalania w solarium? Wielu osobom nie odpowiada używanie tego samego łóżka, w którym leżało już tysiące różnych ludzi - wówczas właśnie brak obudowy do całego systemu rozwiązuje sprawę. Ponadto nadużywanie opalania może mieć bardzo negatywne skutki. Czy zatem można stwierdzić, że klientkom potrzebna jest edukacja i zwracanie ich uwagi na biopozytywne skutki opalania, tak by opalały się ostrożniej i bezpieczniej?

    Załączam zdjęcia Słonecznej Łączki w akcji i - dla osób zainteresowanych większą ilością informacji odsyłam do artykułu: Abacosun - Vital Sun Słoneczna Łączka | wySPAzdrowia.pl - hotele spa i pakiety spa w Polsce i Europie

    www.mojsalon.pl - blog o biznesie kosmetycznym
    www.eversun.com.pl - nasza strona firmowa

  25. #100
    Totalna maniaczka Avatar pa_pi1
    Zarejestrowany
    May 2009
    Postów
    715

    Domyślnie Odp: Alternatywa dla solarium, czyli Słoneczna Łączka

    Nawet nie wiedziałam że coś takiego jest
    Takie to dziwne trochę, a pewnie fajnie w taki zimny dzień położyć sie na takiej łączce
    Ciekawe czy gdzieś w moim pobliżu jest taka imprezka
    Nigdy się nie tłumacz, przyjaciele tego nie potrzebują a wrogowie i tak nie uwierzą !

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •