Strona 5 z 11 PierwszyPierwszy 123456789 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 101 do 125 z 261

Temat: Solarium i samoopalacz co wybierać?jak stosować?rodzaje

  1. #101
    VIP Avatar natalia268
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    7 165

    Domyślnie Odp: Alternatywa dla solarium, czyli Słoneczna Łączka

    ale bajer.. nie słyszałam o tym.. ciekawa sprawa...

    ________________________________________


  2. #102

    Domyślnie Odp: Alternatywa dla solarium, czyli Słoneczna Łączka

    To jest fajne zwłaszcza jesienią i zimą, gdy wiele osób podatnych jest na sezonowe depresje, spowodowane niewystarczającą ilością światła słonecznego. Na taki stan najbardziej podatne są kobiety, mężczyźni mniej. W środku zimy można skorzystać z takiej "plaży" w centrum miasta. Moim zdaniem może to być bardzo ciekawy krok jeśli chodzi o rozwój techniki w opalaniu.

    W tej chwili w Polsce jeszcze niewiele się o tym mówi, ale myślę, że salonów i innych obiektów świadczących takie usługi szybko zacznie przybywać.
    www.mojsalon.pl - blog o biznesie kosmetycznym
    www.eversun.com.pl - nasza strona firmowa

  3. #103
    Naczelny Grafik Forumowy Avatar rudzia1985
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Skąd
    Niemcy
    Postów
    5 853

    Domyślnie Odp: Alternatywa dla solarium, czyli Słoneczna Łączka

    ciekawa sprawa z tym...ja na solarium chodze czasami kilka razy zima i preferuje kabiny stojace ale jak tylko slonko przygrzeje to wskakuje na jakas polanke i sie opalam naturalnie
    ogolnie nie slyszalam o tym jeszcze ale fajnie moze byc na tym zdjeciu wyglada jak za czasow Starozynego Rzymu tylko ze tu bardziej nowoczesnie brakuja im biale szaty i wianki na glowach

  4. #104
    VIP Avatar natalia268
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    7 165

    Domyślnie Odp: Alternatywa dla solarium, czyli Słoneczna Łączka

    i ile czasu sie trzeba lezec by były jakies efekty?

    ________________________________________


  5. #105
    Totalna maniaczka Avatar pa_pi1
    Zarejestrowany
    May 2009
    Postów
    715

    Domyślnie Odp: Alternatywa dla solarium, czyli Słoneczna Łączka

    Cytat Napisał natalia268 Zobacz post
    i ile czasu sie trzeba lezec by były jakies efekty?
    też jestem ciekawa?
    i jeszcze jedno masz jakieś namiary na obiekty w Polsce?
    Nigdy się nie tłumacz, przyjaciele tego nie potrzebują a wrogowie i tak nie uwierzą !

  6. #106

    Domyślnie Odp: Alternatywa dla solarium, czyli Słoneczna Łączka

    Spróbuję się tego wszystkiego dowiedzieć od producenta, bo sama jeszcze nie korzystałam, ale też mnie to ciekawi, szczególnie w taki pochmurny dzień jak dzisiaj...
    Podoba mi się zwłaszcza opcja na basenie, ale w fajnie urządzonym salonie SPA, z palmami, relaksująca muzyką i miską świeżych owoców też byłoby super
    www.mojsalon.pl - blog o biznesie kosmetycznym
    www.eversun.com.pl - nasza strona firmowa

  7. #107
    Totalna maniaczka Avatar pa_pi1
    Zarejestrowany
    May 2009
    Postów
    715

    Domyślnie Odp: Alternatywa dla solarium, czyli Słoneczna Łączka

    ale narobiłaś mi ochoty
    Nigdy się nie tłumacz, przyjaciele tego nie potrzebują a wrogowie i tak nie uwierzą !

  8. #108

    Domyślnie Odp: Alternatywa dla solarium, czyli Słoneczna Łączka

    Lampy na pewno nie opalają tak mocno jak solaryjne, ich moc jest mniejsza, a poza tym w solarium są blisko ciała, a tutaj zamontowane najczęściej na suficie, w większej odległości od opalających się osób. Myślę, że moc jest podobna do tej dawanej przez naturalne słońce, skoro urządzenie jest stworzone na wzór słońca. A co do ceny, o ile za 5 minut solarium płacimy ok. 7-8zł to za taką kwotę można jakieś 4x dłużej poleżeć na łączce. Ale postaram się o dokładne info co i jak z lampami, długością opalania i cenami, powinnam to mieć w przyszłym tygodniu. Tego rodzaju relaks może być czasami darmowy np. dla gości aquaparku czy hotelu, tak więc korzystając z takich atrakcji warto się dowiedzieć, czy prócz sauny i basenu nie mają tam również słonecznej łączki.

    Wiadomo, że w przypadku tego urządzenia nie tyle chodzi samą głebię opalenizny, ale raczej o rewitalizację, dlatego właśnie taki system ma szansę zastąpić solarium w obiektach nastawionych na relaks i pielęgnację, gdzie często nie można skorzystać z normalnego solarium.
    www.mojsalon.pl - blog o biznesie kosmetycznym
    www.eversun.com.pl - nasza strona firmowa

  9. #109
    No to..wpadłam Avatar delyszys
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Skąd
    Poznań / Kettering UK
    Postów
    198

    Domyślnie Odp: Solarium z platformą wibracyjną

    Ja pracuje jako stylistka paznokci w POZNANIU w solarium Pocałunek Słońca i tam mamy również solarium stojące z platformą wibrującą. Solarium 1,3/ min a wibra 10zł za 10 min i we wtorki i czwartki mamy promocje za 6zł wibra. Mozna sie opalac i wibrowac lub tylko opalac lub tylko wibrowac POLECAM
    Solarium
    ul. Piątkowska 87a/2
    Po za tym mamy równiez Hurtownie Kosmetyczna takie akcesoria pazurkowe gółwnie z firmy Classic Manicure

  10. #110
    nie draznić lwa ;) Avatar tusia
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    daleki wschód
    Postów
    3 822

    Domyślnie Odp: Solarium z platformą wibracyjną

    o kurcze pierwsze słysze o takim solarium z opisu dzidzi wydaje sie zaje**** u mnie ro raczej na pewno takiego nie ma mam ze za jakiś czas.......
    I <3 forum

  11. #111
    Rozkręcanko Avatar dor@
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Postów
    71

    Domyślnie Odp: Solarium z platformą wibracyjną

    solarium to normalna sprawa i o platformie tez slyszalam- sama z niej juz niedlugo bede kozystala bo moja mamusia saobie taka kupila tylko ze ma ja we wloszech, ale ze juz wraca za 3 tyg to bede miala taka w domku- fajnie trzesie ale o solarium razem z platforma to pierwszy raz slysze . Moje miasto to takie zapyziale i za murzynami ze nigdy nic tu nie ma interesujacego. Osobiscie wole polezec na solarium i sie relaksowac, a najlepiej w zimie kiedy snieg i mroz wtedy lubie sie wygrzac

  12. #112
    Molestantka klawiatury Avatar dzoana
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Postów
    1 554

    Domyślnie Odp: 5 niezbyt oczywistych faktów dotyczących opalania...o których każdy powinien wie

    ja to też mam jasną karnację, chocaż jak byłam młodsza miałam ciemniejszą. Lubię się opalać na słońcu, a co do solarki- to w ostateczności, ale raczej staram się nie korzystać..

  13. #113
    Nałogowiec Avatar naatajla
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Rybnik
    Postów
    601

    Domyślnie Odp: Solarium czy samoopalacz?

    ja osobiscie wole solarium poniewaz na slonku nie moge zabardzo przebywac a tu macie filmik jak nakladac samoopalacz zeby nie bylo plam
    Kod:
    Treść została ukryta, zaloguj się lub zarejestruj jeśli jeszcze nie masz konta aby zobaczyć treść




    blog makijażowy http://naatajla.pl/

  14. #114
    Nałogowiec Avatar wercia
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Skąd
    Krakow
    Postów
    657

    Domyślnie Odp: Solarium czy samoopalacz?

    Ja rowniez popieram sloneczko ale solarium nie pogardze zwlaszcza zima
    "Pozwól każdemu dniu stac się tym najpiękniejszym..."

  15. #115
    VIP Avatar nanami7
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Poznań
    Postów
    5 170

    Domyślnie Odp: Solarium czy samoopalacz?

    ja lubię i jedno i drugie ale zamiast samooplacza wolę balsam brązujący
    Jest między nami gra,
    którą gra się w parach...



    www.paznokcie-poznan.blogspot.com

  16. #116
    Nałogowiec Avatar naatajla
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Rybnik
    Postów
    601

    Domyślnie Odp: Solarium czy samoopalacz?

    tez lubie slonko ale nie moge na nim dlugo przebywac wiec musze zadowolic sie solarka




    blog makijażowy http://naatajla.pl/

  17. #117
    INM & RaNails Educator EF Avatar asia
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    ndm / warszawa
    Postów
    6 951

    Domyślnie Odp: Solarium czy samoopalacz?

    a solarium nei szkodzi podobnie jak słońce? ja nei moge tego i tego zbytnio:/

  18. #118
    Nałogowiec Avatar naatajla
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Rybnik
    Postów
    601

    Domyślnie Odp: Solarium czy samoopalacz?

    tez szkodzi ale jak chodzi sie rzadko np ja chodze tylko ok wakacji i to raz na jakis czas to nic zabardzo sie nie powinno dziac a na slonko jak wyjde to zaraz mam katar oczy mi placza itd i lekarz tez zabronil mi dlugo przebywac na sloncu :/




    blog makijażowy http://naatajla.pl/

  19. #119
    Administrator Avatar samaron
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Zgierz
    Postów
    4 314

    Domyślnie Odp: Solarium czy samoopalacz?

    Solarium szkodzi bardziej niż słońce i nawet jak się chodzi raz na jakiś czas, to może się stać wieelkieee kuku.
    To tak jakbyś raz na jakiś czas miała "niegroźny" wypadek samochodowy, kilka stłuczek i wrak na starość.


  20. #120
    Totalna maniaczka Avatar hersa
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Postów
    1 026

    Domyślnie Odp: Solarium czy samoopalacz?

    ja jeszcze w liceum mogłam leżeć całymi dniami na słońcu, jeszcze z koleżanką poszyśmy to gadałyśmy i sie nam nie nudziło. Ale teraz... normalnie 10min na słońcu i ja juz nie mogę, głowa mnie boli, słabo mi, duszno. Chyba wampirem byłam w poprzednim wcieleniu solarium kiedyś lubiłam tak raz na 2 tyg. na 10min. ale tylko z tego względu, ze mam zrogowacenie naskórka (taką gęsią skórkę jakby) i mi po solarium czy słońcu schodziło nie chodziło mi o opaleniznę. Nie podoba mi się mocna opalenizna, ale jestem taka blada ze aż sama siebie się boję czasem
    Na wakacje postanowiłam nie wydawać pieniedzy (u nas w sumie nie ma jakiegos dobrego salonu z solarium, sama w jednym pracowałam, dziewczyny mówiły ze najlepsze łóżko u nas było, ale bladego pojecia o tym nie mam) noi wyszłam na 20min, na słońce ledwo wytrzymałam tyle, tak mnie spaliło że skóra płatami schodziła. Od tamtej pory nie wychodze na słońce, nie chodzę do solarium i chyba czas poszukać dobrego samoopalacza, bo naczynka mam popękane i myślę ze jak się troszkę przybrązowię to nie bedzie tak widać.
    Takze czekam na dalsze opinie na temat samoopalaczy. Chętnie skorzystam z tego tematu

  21. #121
    Wolny strzelec <3 Avatar plushak
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    Bielsko-Biała
    Postów
    3 505

    Domyślnie Odp: Solarium czy samoopalacz?

    Solarium mega szkodliwe... na kosmetologi wytłumaczono mi to obrazowo jakby nożem przecinać sznurek tak promienie solarium przecinają nasze tkaneczki co powoduje że skóra starzeje się szybciej etc etc ...
    Na targach widziałam opalanie natryskowe fajny bajer na chwilę ale nie za takie pieniądze... :/
    Chyba zostanę przy kremikach co by moja skóra blada jak kość słoniowa nie była









  22. #122
    Nałogowiec Avatar unita
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Brunsbüttel/czasami Poznań
    Postów
    676

    Domyślnie Odp: Solarium czy samoopalacz?

    juz gdzies pisalam o opalaniu natryskowym, warto zainwestowac w sprzet i to wcale nie najdrozszy (na ebayu ostatnio widzialam nadajacy sie do opalania pistolet z niby kompresorem za 50 euro, do tego plyn za ok 100zl i starczy na dluuuuugo), poprosic ukochanego albo mame , przyjaciolke itd o spryskanie i ma sie piekna opalenizna w 10minut

  23. #123
    Wolny strzelec <3 Avatar plushak
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    Bielsko-Biała
    Postów
    3 505

    Domyślnie Odp: Solarium czy samoopalacz?

    Unita a ile mniej więcej się taka opalenizna trzyma ?









  24. #124
    Nałogowiec Avatar unita
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Brunsbüttel/czasami Poznań
    Postów
    676

    Domyślnie Odp: Solarium czy samoopalacz?

    z praktyki wiem , ze tydzien chociaz wszedzie mowia ze niby do 2 tygodni, mnie sie jeszcze 2 tygodnie nie trzymalo ale moze za czesto sie myje

  25. #125
    Wolny strzelec <3 Avatar plushak
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    Bielsko-Biała
    Postów
    3 505

    Domyślnie Odp: Solarium czy samoopalacz?

    slicznie dziękuje za odpowiedź, na jakieś weselisko trzeba się będzie spryskać









Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •