Strona 9 z 11 PierwszyPierwszy ... 567891011 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 201 do 225 z 261

Temat: Solarium i samoopalacz co wybierać?jak stosować?rodzaje

  1. #201
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar kasiasssss
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    zlotow\limerick
    Postów
    3 585

    Domyślnie Odp: Solarium czy samoopalacz?

    ja takze nie uzywam zadnych kremow,przyspieszaczy pzred solarium,chodzie srednio raz na miesiac
    wszystkie marzenia sie spelniaja

  2. #202
    Wzorki Club Avatar kobietazpazurem
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    TORUŃ
    Postów
    4 711

    Domyślnie Odp: Solarium czy samoopalacz?

    Co do spania ja często chodziłam do solarium po pracy no i jak tylko się położyłam to światło gasło i się budziłam zawsze przespałam całe opalanie

  3. #203
    Szkoleniowiec Avatar edytakon
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Postów
    1 467

    Domyślnie Odp: Solarium czy samoopalacz?

    Ja tez jestem za solarium, ostatnie dwalata chodziłam w ciąży i tylko opalałam sie na słoneckzu a, że lubię mieć ciemną skórę to smarowałam sie specyfikami a póżniej śmierdziałam, mialam plamy i w ogóle. Teraz mąż zafundowal mi domowe solarium i...oczywiście opalam się raz na 2 tygodnie bo nie mogę znaleźć czasu.

  4. #204
    Totalna maniaczka Avatar Ewelina83
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    Niemcy
    Postów
    727

    Domyślnie Odp: Solarium czy samoopalacz?

    ja teraz chodze na solarium dwa razy w tygodniu ale co dwa tygodnie..Tutaj lampy sa strasznie slabe 20 minut to tak jak 10 minut na polskich lozkach

  5. #205
    No to..wpadłam Avatar anecka17171
    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Skąd
    okolice Limanowej
    Postów
    179

    Domyślnie Odp: Solarium czy samoopalacz?

    ja preferuję naturalną opaleniznę czyli leżaczek i słoneczko tylko ostatnio trochę o nie trudno a już bym się poopalała

  6. #206
    No to..wpadłam Avatar karna26
    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Skąd
    KR/BE
    Postów
    235

    Domyślnie Odp: Solarium czy samoopalacz?

    Ja swego czasu uwielbiałam chodzic na solarium ale odkąd zaczeły mi wychodzic piepsze i do tego co po niektore swędziec tak juz zrezygnowałam z solarium i albo słoneczko albo balsamy brazujace.

  7. #207
    Szkoleniowiec Avatar paznokietek1000
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Bogdaniec
    Postów
    2 529

    Domyślnie Odp: Solarium czy samoopalacz?

    ja na solarium to jestem kilka razy do roku tylko, samoopalaczami niestety nie umiem się posługiwać, a słońce kocham, mogłabym leżeć cały dzień plackiem bez jedzenia jedynie z butelka wody, ale z racji obecnej pracy w godz 10-18 mało czasu było i będzie na to leżakowanie a wielka szkoda





  8. #208
    Wzorki Club Avatar kobietazpazurem
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    TORUŃ
    Postów
    4 711

    Domyślnie Odp: Solarium czy samoopalacz?

    Słoneczko też ubóstwiam, no ale na to trzeba mieć niestety czas...

  9. #209
    Wczytuje się Avatar Beauty-Box
    Zarejestrowany
    Aug 2010
    Postów
    10

    Domyślnie Odp: Solarium i samoopalacz co wybierać?jak stosować?rodzaje

    O wiele bezpieczniejsze dla zdrowia są samoopalacze, czy balsamy brązujące niż solarium. Dlatego lepiej smarować się balsamami niż leżeć w solarium

  10. #210
    Wzorki Club Avatar kobietazpazurem
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    TORUŃ
    Postów
    4 711

    Domyślnie Odp: Solarium i samoopalacz co wybierać?jak stosować?rodzaje

    ale o tym pisałyśmy. Nie lubię zapachu samoopalacza- czasami aż wytrzymać nie mogę tego zapachu- po drugie nie lubię zacieków które mimo wszystko sięzdarzają a najbardziej nienawidze jak dany samoopalacz puszcza swoje efekty i zostawia brzydkie plamy. Wole isc raz kiedys i przy okazji tyłek wygrzać

  11. #211
    Molestantka klawiatury Avatar xsunnyolciax
    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Skąd
    Koszalin
    Postów
    2 368

    Domyślnie Odp: Solarium i samoopalacz co wybierać?jak stosować?rodzaje

    ja mam z dave i nie mam smug ani nic takiego, ale nie trzyma mi się a że jestem o baaaardzo jasnej karnacji, to już moja mama mówi, że chyba bd musiała się z raz na solarium wybrać, żeby nie straszyć
    "Każdego dnia jeden mały krok do przodu."
    bł.Jakub Alberione

  12. #212
    Molestantka klawiatury Avatar rudzielec
    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Skąd
    Kiedyś SZCZECINEK, teraz Boston;)
    Postów
    1 735

    Domyślnie Odp: Solarium i samoopalacz co wybierać?jak stosować?rodzaje

    ja powiem tak, jestem ruda a co za tym idzie, biała jak ściana... na słoncu zaraz mnie wysypie i swedzi, mam uczulenie, a na solarium zeby mnie w\zielo na brąz to musze chodzic dosc dlugo i systematycznie, po samoopalacze nie siegam, wole nie ryzykować, zawsze trafie na takie, od których sa plamy... chociaz uzywalam wczesniej garniera, i byl w miare ok i zapach cudny
    SKORO JESTEŚMY TYM, CO JEMY
    TO NIEZŁE ZE MNIE CIACHO

  13. #213
    No to..wpadłam Avatar monibeni
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Skąd
    Odrowąż k.Opola
    Postów
    100

    Domyślnie Odp: Solarium i samoopalacz co wybierać?jak stosować?rodzaje

    dziewczyny, ja kiedys chodzilam na solare, opalalam sie jak glupia na sloncu calymi dniami ale zmadrzalam na stare lata hehe po czesci tez dla wlasnego zdrowia, poniewaz mam jasna karnacje, z reguly jestem blondynka, teraz mniej jasna niz kiedys, przez farbowanie... ale to inny temat no i od slonca pojawiaja sie u mnie cholerne piegi, z ktorymi sie pogodzilam i juz moze nawet polubilam? chociaz to za duzo powiedziane. xP

    dlatego tez, zeby nie pojawialy sie u mnie zadne znamiona np i piegi, chociaz one na slonce reaguja szybko, ale ja zeby sie opalic na sloncu potrzebuje troche czasu...to uzywam tylko i wylacznie samoopalacz i balsamy brazujace

    mialam ostatnio jakis w spray-u (nie pamietam firmy) i pod koniec zepsula mi sie pompka do psikania i musialam go wyrzucic, wiec odpuscilam sobie spray-e, bo szkoda marnowac 'materialu'
    teraz mam w piance Dax Sun i jest super zadne smugi, nic sie nie psuje itd i uzywam samoopalacza ofc na wypilingowane cialo i nieowlosione (bo to sprzyja smugom) 2 razy w tygodniu, a balsam prawie codziennie

    Irytuje mnie, ze jak stopy tez balsamuje i saoopalaczem jade, to od noszenia szpilek wyciera sie ten 'material' i znika, a tam gdzie szpilki byly zakryte, jest bladsze ale walcze z tym, bo na solare moge isc tylko raz na rok
    no i jak sie niedokladnie szoruje szyje i dekold pod prysznicem, to potem sie tak jakby zluszcza, tymbardziej jak ktos jeszcze puder uzywa w tych miejscach

    to tylke moich rad dla tych, ktorzy sie boja samoopalaczy uzywac i marnuja tkanke skorna na UVA i UVB hehe

  14. #214
    No to..wpadłam Avatar carmenita
    Zarejestrowany
    Jul 2010
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    207

    Domyślnie Odp: Solarium i samoopalacz co wybierać?jak stosować?rodzaje

    Wypowiem się tak. Nie znoszę samoopalaczy, bo właśnie jak wyżej wymienione pozostają plamy a czasem ohydnie się to złuszcza... Natomiast na solarium chodzę i chodzić będę wbrew wszelkim zakazom (i czasem jak słyszę od ludzi) zgorszeniom. Bez ładnego koloru opalenizny wyglądam na zmęczoną, chorą i jak trup... To tyle, dziękuję.

  15. #215
    No to..wpadłam Avatar Aliz
    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Postów
    266

    Domyślnie Odp: Solarium i samoopalacz co wybierać?jak stosować?rodzaje

    ja rok temu kupiłam samoopalacz i do dziś stoi prawie pełny, zapach mi nie przeszkadza, ale to, że jak się nim smarowałam to zawsze miałam skórki wokół paznokci paskudnie pomarańczowe i nie szło tego zmyć..
    a co do solarki to byłam kilka razy z ciekawości, ale to znowu są koszty no i za jednym razem opalenizny sobie zrobić ładnej nie idzie
    'Whenever the end is.. Do U think U can see it?
    Well, until U get there..
    Go on, go ahead and scream it,
    Just say it."
    [1R- Say(All I Need)]

  16. #216
    Molestantka klawiatury Avatar sandrus
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    1 521

    Domyślnie Odp: Solarium i samoopalacz co wybierać?jak stosować?rodzaje

    Lubie być troszeczkę opalona bo wygląda się wtedy "zdrowiej".
    Z samoopalaczy moge polecić Lirene w musie.
    Raz czy dwa próbowałam tez z chusteczka Dax-było ok.
    A do solarium najlepszy na swiecie preparat do twarzy
    Karotenowy żel "LannsZe"

  17. #217
    Wolny strzelec <3 Avatar plushak
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    Bielsko-Biała
    Postów
    3 505

    Domyślnie Odp: Solarium i samoopalacz co wybierać?jak stosować?rodzaje

    Nie tyle zgorszenie co niestety psucie na własne życzenie wyglądu skóry za kilka lat będziesz wyglądać na 10 lat starszą i zniszczoną po co ci to ?: )
    ja do solarium nie chodzę, i na przykład jedną wielką neiwiadomą jest dla mnie salon kosmetyczny i solarium ;-) to się kłoci
    ale nie o tym
    używam w skrajnych przypadkach lirene kawowy balsam brązujący rewelka a jak pachnie )









  18. #218
    Molestantka klawiatury Avatar DiamondShine
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Rzeszów
    Postów
    1 837

    Domyślnie Odp: Solarium i samoopalacz co wybierać?jak stosować?rodzaje

    ja niestety mieszkam na wsi i nie opyla mi sie jezdzic do solarium do miasta... chociaz raz na miesiac jak jade do klientki pazurki jej robic to korzystam u niej z solarium w domu bo ma 12 minut. ale i tak kiepsko . potrzebuje jakiegos kremu , balsami cokolwiek na cialo i twarz jednoczesnie aby byl ladny kolorek podobny po solarium i sprawdzony przedewszystkim, aby plam nie zostawiial sama nie wiem tyle tego jest... poradzcie cos jednoglosnie

  19. #219
    Molestantka klawiatury Avatar sandrus
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    1 521

    Domyślnie Odp: Solarium i samoopalacz co wybierać?jak stosować?rodzaje

    DiamondShine
    Myslę,ze w Twoim przypadku jakiś delikatny balsam brązujacy do ciała by sie sprawdził a do twarzy chusteczki o których pisałam.
    Dają bardzo delikatny efekt i są bardzo łatwe w użyciu.Dodatkowym plusem jest cena
    Naprawdę polecam.


  20. #220
    Administrator Avatar samaron
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Zgierz
    Postów
    4 314

    Domyślnie Odp: Solarium i samoopalacz co wybierać?jak stosować?rodzaje

    Ja ostatnio zakochałam się w samooplaczu z avonu, nawet nie przeszkadzają mi złotawe drobinki, kolor naturalny, żadne tam zażółcenia i brązowe plamy, tajemnicą dobrego nałożenia preparatu jest dokładne wsmarowanie, wtarcie prawie do sucha, wtedy nie ma zacieków ani smug.
    Do twarzy mieszam na dłoni kapkę samoopalacza i codziennego kremu, co kilka dni wystarczy na podtrzymanie, dodam, że z natury jestem sino-blada dążąca do przezroczystości


  21. #221
    Molestantka klawiatury Avatar DiamondShine
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Rzeszów
    Postów
    1 837

    Domyślnie Odp: Solarium i samoopalacz co wybierać?jak stosować?rodzaje

    Samaron hmmm mowisz z avonu to moze sie skusze... i zamowie sobie jesli bedzie kiepskie to kupie co Sandra radzi

  22. #222
    Molestantka klawiatury Avatar Tosiaczek
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    Bielsko-Biała
    Postów
    1 513

    Domyślnie Odp: Solarium i samoopalacz co wybierać?jak stosować?rodzaje

    10 tyg. bez solarium .. Może i szkodliwe ale kto w taką pogodę by się nie wygrzał Trzeba by było się przejść.
    Za samoopalaczami nie przepadam.. Ich zapach mnie dobija A po zawsze gdzieś jakaś plamka wyjdzie..
    Wole kupić krem z bronzerem i na solarium. Preferuję Emerald Bay Z konopiom

    http://bellissima-joanna-werbska.blogspot.com/

    "Możesz wychylić do dna nawet litra, a jednak,
    Nie odnajdziesz uczuć w dużych cyckach bez serca..."

  23. #223
    Nałogowiec Avatar KarolciaK
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    Łódź
    Postów
    391

    Domyślnie Odp: Solarium i samoopalacz co wybierać?jak stosować?rodzaje

    zdecydowanie wole samoopalacze W saorium byłam może 5 razy w całym życiu ;p Ewentualnie kotś może brać beta karoten. najlepszy sposób to chyba soczki z marchwii;p

  24. #224
    Molestantka klawiatury Avatar Tosiaczek
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    Bielsko-Biała
    Postów
    1 513

    Domyślnie Odp: Solarium i samoopalacz co wybierać?jak stosować?rodzaje

    Na ja soki pije i marchewki zamiast chipsów Chociaż chipsy też lubię Ale wiesz o co chodzi. A na solarium po prostu lubię czasem iść, właśnie teraz idę z chłopem

    http://bellissima-joanna-werbska.blogspot.com/

    "Możesz wychylić do dna nawet litra, a jednak,
    Nie odnajdziesz uczuć w dużych cyckach bez serca..."

  25. #225
    No to..wpadłam Avatar Aguss
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Ruda Śląska
    Postów
    130

    Domyślnie Odp: Solarium i samoopalacz co wybierać?jak stosować?rodzaje

    Samaron czy chodzi Ci o ten balsam w takim jasnym opakowaniu z tej serii co jest też żel pod prysznic? Jak mówisz że dobry to może też zamówie

    Ja miałam idealny balsam brązujacy z dove tylko że dostałam go od babci mojego chłopaka która mieszka w Niemczech no i u nas jeszcze go nigdzie nie spotkałam dawał super kolor i zero jakiś zacieków na skórze

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •