Strona 4 z 19 PierwszyPierwszy 1234567814 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 76 do 100 z 452

Temat: nieświadome klientki...

  1. #76
    Totalna maniaczka Avatar daruniunia
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Włoszakowice (koło Leszna)
    Postów
    818

    Domyślnie

    O lol... Widać że to dziecko. A te nożyczki to już całkiem mnie rozwaliły
    "Milczenie jest krzykiem uradowanych motyli"

  2. #77
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar szpila59
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Bolesławiec
    Postów
    3 140

    Domyślnie

    Cytat Napisał woszczur Zobacz post
    jedyne co było znośne w tym filmie to podkład muzyczny a tak to tylko tyle mam do powiedzenia:

    ................ i tak aż dotąd dopóki się nie nauczy porządnie robić pazurków
    hehe zgadzam się z Tobą

    ---------- Dodano o godzinie 19:52 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 19:52 ----------

    ta babka na swoim profilu ma zdjęcia... na moje oko ma mniej więcej 20 lat...

  3. #78
    Gość
    niezalogowany

    Domyślnie

    Cytat Napisał daruniunia Zobacz post
    O lol... Widać że to dziecko. A te nożyczki to już całkiem mnie rozwaliły
    dziecko ja się przewiozłam na ten jej blog który podała na początku filmu... to stara sztuczna natapirowana rozwora za pazury się wzięła głupia baba nie mająca pojęcia o niczym... śmiać mi się chce

  4. #79
    Nałogowiec Avatar Pati88
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Puławy
    Postów
    695

    Domyślnie

    niedobrze mi jak patrze na te pozolkniete pazury!

  5. #80
    Totalna maniaczka Avatar daruniunia
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Włoszakowice (koło Leszna)
    Postów
    818

    Domyślnie

    Cytat Napisał woszczur Zobacz post
    dziecko ja się przewiozłam na ten jej blog który podała na początku filmu... to stara sztuczna natapirowana rozwora za pazury się wzięła głupia baba nie mająca pojęcia o niczym... śmiać mi się chce
    Aha to nieźle. Ale sobie zajęcie znalazła!
    "Milczenie jest krzykiem uradowanych motyli"

  6. #81
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Nottingham
    Postów
    31

    Domyślnie

    ja juz w jakims innym temacie komentowalam ten sam filmik

  7. #82

    Domyślnie

    zyleta to ja chyba z Tobą komentowałam gdzieś ten filmik heh , po prostu masakra....
    Iz

    Wymyśliła sobie, że kiedyś będzie tak cholernie szczęśliwa.... I będzie

  8. #83
    Wzorki Club Avatar Chanti25
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Sulechów
    Postów
    1 849

    Domyślnie

    ale ma żółta płytkę paznokciowa bleeeeeee feeeeeeeeeeeeee
    SZCZĘŚLIWA

  9. #84
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Nottingham
    Postów
    31

    Domyślnie

    tak dzidzia ze mna
    wszytkim sie ten filmik podobal --> takiej zoltej plytki sie nie zapomina

  10. #85

    Domyślnie

    heh ta płytka to się po nocach może śnic...
    Iz

    Wymyśliła sobie, że kiedyś będzie tak cholernie szczęśliwa.... I będzie

  11. #86
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Nottingham
    Postów
    31

    Domyślnie

    mnie sie snily te nozyczki i metalowy pilnik----serio snilo mi sie ze nie moglam sobie moich paznokci wypilowac i jechalam je metalowych pilnikiem pewna jestem ze mialam w nocy gesia skorke jak snilam:/

  12. #87

    Domyślnie

    buahaa ,mam nadzieję że ja takich snów nie będę miec... aż strach się bac
    Iz

    Wymyśliła sobie, że kiedyś będzie tak cholernie szczęśliwa.... I będzie

  13. #88

    Domyślnie

    Cytat Napisał miminka Zobacz post
    o matko masakra

    już "przerobiłam" na filmik
    a tak na przyszłość to tu jest jak wgrywać filmiki youtube: http://forum.wzorki.info/uwagi-o-for...w-postach.html
    wbrew pozorom to nie jest takie trudne
    dzięki

    dziewczyny teraz krzyczcie miminko pomóż

  14. #89
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar szpila59
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Bolesławiec
    Postów
    3 140

    Domyślnie

    Kod:
    Treść została ukryta, zaloguj się lub zarejestruj jeśli jeszcze nie masz konta aby zobaczyć treść


    ---------- Dodano o godzinie 14:58 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 14:56 ----------

    oooo pierwszy raz udało mi się filmik wrzucić

  15. #90
    Nie spamuj bo strzelam :) Avatar aga
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    okolice Lublina
    Postów
    4 177

    Domyślnie

    te na 4 zdjęciu to takie mają być

  16. #91
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Nottingham
    Postów
    31

    Domyślnie

    jak dla mnie to wszystkie te paznokcie zrobione na lopate-> ochydne!

  17. #92
    Współzałożyciel forum Avatar mala
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Skąd
    niemcy
    Postów
    3 461

    Domyślnie

    Cytat Napisał woszczur Zobacz post
    ta klientka to dopiero była nieświadoma

    nie wiem jak Wy ale ja jak to zobaczyłam to uśmiałam się do łez... mój mąż nawet się smiał i nie musiałam mu tłumaczyc o co kaman... mało co się nie zlaliśmy... ale potem w sumie to tylko mi żal było tej nieświadomej klientki, ale jeszcze bardziej żal mi tej STYLISTKI która z reszta chyba tez nie jest świadoma tego co robi... i jak to robi...

    naj;epszy efekt jest widoczny od 7:23 do końca filmu

    Kod:
    Treść została ukryta, zaloguj się lub zarejestruj jeśli jeszcze nie masz konta aby zobaczyć treść
    zeby nam sie tu tylko niezrobiltemat koszmarne pazury

    ale musze to powidziec
    i kurna mac dziwic sie potem ze chinczycy i japoncy u nas taka maniane odwalaja

  18. #93
    Nałogowiec
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    francja
    Postów
    350

    Domyślnie

    o kurcze no faktycznie cos strasznego, z poczatku myslalam ze to po prostu pokazanie "wzorku, zdobien" ale jak zobaczylam ze ta biedaczka miala wszystkie palce zapaskudzone to az nie chce mi sie wierzyc ze ktos w ogole moze cos podobnego wyczyniac fujaaa.... okropne !

  19. #94
    Nałogowiec Avatar afterglow
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    Holandia
    Postów
    409

    Domyślnie

    a wiecie jakie ja mam wrazenie? ze oni mysleli ze nikt sie nie polapie... pamietacie ujecie w ktorym lezy 10 sztuk tych pazurkow, jako wzór? oni to po prostu przykleili na odpier*** sie, zeby pokazac jak slodko i niewinnie to wyglada na dloni... zadna biedaczka z niej, zadna stylistka tym bardziej, ale reklame i pokaz mozna bylo zrobic lepszy!

  20. #95
    No to..wpadłam Avatar sweetpazurki
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Leszno
    Postów
    190

    Domyślnie Odp: nieświadome klientki...

    tak jest w wielu salonach, duzo robi na odwal jak wyczuje ze klientka nie ma pojecia o tej usludze

  21. #96
    Totalna maniaczka Avatar dudejla
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Postów
    1 030

    Domyślnie Odp: nieświadome klientki...

    Ja miałam jedną niefajną przygodę z pazurkami. Moja mama pracuje z kobietą, której córka u siebie w domu zajmowała się właśnie przedłużaniem pazurków i ja zawsze robiłam u niej. Ale na studniówkę chciałam mieć coś ekstra i mama zapisała mnie do jednego z salonów. Wybór nie był przypadkowy, bo wiece jak rozchodzą się różne opinie drogą pantoflową...Także ten salon miał super opinie i wyyysokie ceny. Ale wszyscy walili tam drzwiami i oknami bo ponoc włascicielka tego salonu potrafiła wyczarowac cuda na pazurkach i było to warte tych wygórowanych cen. Więc zapisałam się właśnie do tego salonu z zastrzezeniem, że chce żeby pazurki zrobiła mi włascicielka. Nie moge powiedziec bo pazurki zrobiła mi piękne akrylowe ze ślicznymi zdobieniami, trzymały sie super ponad miesiac także od tej strony nie moge narzekac.
    Ale..ta kobieta to taka jędza, że to była moja pierwsza i ostatnia wizyta tam! C0 15 minut robiła sobie przerwe na papierosa a ja tak siedziałam i czekałam aż wypali, jak zobaczyła, że nie na ręke mi są takie przerwy to powiedziała do mnie, że to moja wina bo jak bym paliła to bym chodziła razem z nią a jak nie pale to musze tak tkwic bezczynnie. Robiła mi pazurki i zaglądała do swoich pracownic które robiły pazury innym klientką i na głos pouczała je co robią źle...(według niej wszystko) dziewczyny były bliskie płaczu! W między czasie odebrała telefon od koleżanki i wdała się w 20 minutowe plotki... i wszystkie musiałyśmy sluchac tej dyskusji! Ja byłam zapisana do niej na 11 a ona następnej kobiecie, która zapisała się do niej kazała przyjsc o juz o 12, bo powiedziała ze ona nie ma w zwyczaju czekac na klientki i to one jeżeli chca zostac obsłuzone maja czekac na nia..wiec zanim skonczyła mi robic czekały juz dwie babki. Skończyła mi robic po 4 godzinach( z tego tak naprawde pazurki robila mi 2 reszta to te wszystkie przerwy). A jak juz sie zbieralam to się pytała następnej osoby jaki wybrała wzorek wiec kobieta jej pokazała w albumie który chce ale powiedziała, że chciałaby bez kwiatków a ta jędza powiedziała jej że albo z kwiatkami albo inny bo takie pazury bez tych kwiatków chciałoby nosci tylko totalne bezguscie

  22. #97

    Domyślnie Odp: nieświadome klientki...

    faktycznie jędza

  23. #98
    Gość
    niezalogowany

    Domyślnie Odp: nieświadome klientki...

    Cytat Napisał dudejla Zobacz post
    Ja miałam jedną niefajną przygodę z pazurkami. Moja mama pracuje z kobietą, której córka u siebie w domu zajmowała się właśnie przedłużaniem pazurków i ja zawsze robiłam u niej. Ale na studniówkę chciałam mieć coś ekstra i mama zapisała mnie do jednego z salonów. Wybór nie był przypadkowy, bo wiece jak rozchodzą się różne opinie drogą pantoflową...Także ten salon miał super opinie i wyyysokie ceny. Ale wszyscy walili tam drzwiami i oknami bo ponoc włascicielka tego salonu potrafiła wyczarowac cuda na pazurkach i było to warte tych wygórowanych cen. Więc zapisałam się właśnie do tego salonu z zastrzezeniem, że chce żeby pazurki zrobiła mi włascicielka. Nie moge powiedziec bo pazurki zrobiła mi piękne akrylowe ze ślicznymi zdobieniami, trzymały sie super ponad miesiac także od tej strony nie moge narzekac.
    Ale..ta kobieta to taka jędza, że to była moja pierwsza i ostatnia wizyta tam! C0 15 minut robiła sobie przerwe na papierosa a ja tak siedziałam i czekałam aż wypali, jak zobaczyła, że nie na ręke mi są takie przerwy to powiedziała do mnie, że to moja wina bo jak bym paliła to bym chodziła razem z nią a jak nie pale to musze tak tkwic bezczynnie. Robiła mi pazurki i zaglądała do swoich pracownic które robiły pazury innym klientką i na głos pouczała je co robią źle...(według niej wszystko) dziewczyny były bliskie płaczu! W między czasie odebrała telefon od koleżanki i wdała się w 20 minutowe plotki... i wszystkie musiałyśmy sluchac tej dyskusji! Ja byłam zapisana do niej na 11 a ona następnej kobiecie, która zapisała się do niej kazała przyjsc o juz o 12, bo powiedziała ze ona nie ma w zwyczaju czekac na klientki i to one jeżeli chca zostac obsłuzone maja czekac na nia..wiec zanim skonczyła mi robic czekały juz dwie babki. Skończyła mi robic po 4 godzinach( z tego tak naprawde pazurki robila mi 2 reszta to te wszystkie przerwy). A jak juz sie zbieralam to się pytała następnej osoby jaki wybrała wzorek wiec kobieta jej pokazała w albumie który chce ale powiedziała, że chciałaby bez kwiatków a ta jędza powiedziała jej że albo z kwiatkami albo inny bo takie pazury bez tych kwiatków chciałoby nosci tylko totalne bezguscie

    a ja na twoim miejscu albo bym sie w trakcie tych ceregieli wyniosła z nieskończonymi pazurkami, albo zapłacila jej tylko połowe (rżnąc głupa) że jej postawa jako wykonująca usługę była karygodna (może nawet bym wspomniała ze Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumenta chętnie zwróciłby uwagę na takie traktowanie klienta i wystawił odpowiednią opinię) albo nawet chetnie wpisałabym kilka słow do ksiązki uwag, pochwał i zarzaleń (czy jakie ona tam nosi miano), bo przeciez każda firma powinna mieć taką na stanie... a poza tym to bym jej taka reklamę na mieście zrobiła poczta pantoflową że może by pochamowała troszeczkę z tymi tekścikami i zachowaniem

  24. #99

    Domyślnie Odp: nieświadome klientki...

    haha ja bym tak samo jak Izunia zrobiła
    Iz

    Wymyśliła sobie, że kiedyś będzie tak cholernie szczęśliwa.... I będzie

  25. #100
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Postów
    57

    Domyślnie Odp: nieświadome klientki...

    Cytat Napisał barbara_kawka Zobacz post
    ja piernicze masakra..... ja wczoraj mialam klientke na slubnych paznokciach ... no i ona juz duzo razy sobie robila tipsowe zelki ... zaczelam jej wycinac skorki a ona sie pyta dlaczego ... nikt jej wczesniej nie wycinal przy zakladaniu tipsow ... i mowi ze czasowo godzina i 20 minut... ja jej zrobilam w 2 h ale powiedziala ze woli 2h i porzadnie niz takie dziadostwo jak miala .... mile
    Hmm... z tego, co mi wiadomo to nie wycina się skórek podczas zabiegu przedłużania paznokci. Jakby nie było jest to przerwnie tkanki a żel (lub akryl) to bomba chemiczna. Może dojść do powstania zmian zapalnych. Uważam, że w zupełności wystarczy odsunięcie skórek. Jesli klientk upiera się to zapraszam ją dzień przed lub dzień po usłudze przedużania.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Spóźniające się klientki.
    By ivonna70 in forum Ogólnie o paznokciach
    Odpowiedzi: 28
    Ostatni post / autor: 11-08-2020, 11:41
  2. Odpowiedzi: 25
    Ostatni post / autor: 17-08-2009, 22:12

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •