Strona 11 z 19 PierwszyPierwszy ... 789101112131415 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 251 do 275 z 452

Temat: nieświadome klientki...

  1. #251
    Molestantka klawiatury Avatar rudzielec
    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Skąd
    Kiedyś SZCZECINEK, teraz Boston;)
    Postów
    1 735

    Domyślnie Odp: nieświadome klientki...

    a do mnie raz przyszla dziewucha na paznokcie, a ze miała straaaasznie kciuka zjechanego to sie jej zapytalam czy obgryza, bo reszta paznokci byla w wiare normalna, a ona mi powiedziała, ze byla raz tutaj (uk) w salonie na zdjecie paznokci, bo musiala zaczac prace a nie wolno im nosic jakichkolwiek paznokci, to tak jej babka zdjela, ze pol plytki z kciuka jej zerwala, a ta juz na szpital chciala jechac, bo tak krwawilo...no i w salonie takie rzeczy;/ masakra.
    SKORO JESTEŚMY TYM, CO JEMY
    TO NIEZŁE ZE MNIE CIACHO

  2. #252
    Wzorki Club Avatar kobietazpazurem
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    TORUŃ
    Postów
    4 711

    Domyślnie Odp: nieświadome klientki...

    tylko swiadczy o tym jak niekompetentna byla stylistka zdejmujaca te paznokcie ...

  3. #253
    Wzorki Club Avatar goslava
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    mazowieckie
    Postów
    2 011

    Domyślnie Odp: nieświadome klientki...

    najgorsze jest to ze takie laski psuja renome innym stylistkom znajacym sie na rzeczy a potem gada sie glupoty na stylistki i podciaga wszystkie pod ta jedna echhhhhh szkoda gadac

  4. #254
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Skąd
    Gliwice
    Postów
    6

    Domyślnie Odp: nieświadome klientki...

    Przyłączam się do opinii, że jak się czegoś nie umie, to najlepiej powiedzieć że to złe albo się tego nie stosuje...masakra. A już w ogóle jak słyszę od kogoś, że tipsy taaak strasznie niszczą paznokcie, to
    pewnie, te nieumiejętnie ściągnięte, zerwane mogą zajechać płytkę...ale jak tu przeczytałam, jak niektóre panie "podważają i zrywają" pazurki, to aż mi zimno. Nie ma się co potem dziwić, że babka nie pójdzie już nigdy zrobić paznokci.
    Nie wyobrażam sobie, jak można ludziom takie kity wciskać typu "bo tak ma być" "inaczej się nie da" itp. racja, broń nas Boże przed takimi "stylistkami"


    goslava
    najgorsze jest to ze takie laski psuja renome innym stylistkom znajacym sie na rzeczy a potem gada sie glupoty na stylistki i podciaga wszystkie pod ta jedna echhhhhh szkoda gadac

    no właśnie i potem idzie taka fama o stylistkach i tipsach. Temat rzeka. Cóż zrobić...po prostu samo życie.
    Ostatnio edytowane przez ola.kw ; 18-05-2011 o 11:14

  5. #255
    Kosmetolog Avatar wisienkakwspz
    Zarejestrowany
    Aug 2010
    Skąd
    Małopolska ;)
    Postów
    842

    Domyślnie Odp: nieświadome klientki...

    Dziewczyny no padłam jak to przeczytałam (mam nadzieję, że nie łamię jakichś zasad forum...:
    "heh i tu jest problem w nakładaniu żelu na naturalną płytkę, ja ostatnio byłam robić sobie tipsy żelowe i zadzwoniła do salonu klientka z pretensjami, że jej żel odpada po dwóch dniach. Gadałam z maniuciurzystką na ten temat i mówiła ze uprzedzała klientke że tak może byc, bo żel jest przystosowany do tipsów a nie do naturalnej płytki, i wiele też od płytki zależy, na niektórej nie bedzie sie trzymał i juz. I stanowczo odradzała taki sposób 'poprawiania' wyglądu paznokci czy tez ich 'wzmacniania'. Z tego co wiem to wogóle potem zrezygnowała z wykonywania tego bo za dużo osób sie żaliło a wiadomo, że ona nie moze wziąśc odpowiedzialnosci za to czy sie bedzie żel trzymał czy nie. Ja bym nie polecała jednym słowem. szkoda kasy"
    No comments...

  6. #256
    No to..wpadłam
    Zarejestrowany
    Aug 2010
    Skąd
    Białystok
    Postów
    118

    Domyślnie Odp: nieświadome klientki...

    wisienkakwspz hahah dobre.

    No ja też miałam przypadki że kobiety dziwią się:
    a) i mówią:
    - "o matko jak sie błyszczą, zawsze miałam matowe"
    - " o i jakie równe, a mi kobieta w salonie mówiła że muszą mieć faldki"
    - "pani nie przykleja takiego długiego tipsa, bo w salonie mi odrywała jak za długi przykleiła"

    b) albo:
    - ja dopiero przykleiłam tips, opracowałam go i nałożyłam żel clear, mówię żeby dała mi ręce, a ona do torebki i pyta ile płaci ? hahaha no masakra. Jak jej powiedziałam ze to dopiero początek (a już była zachwycona), to wyobraźcie sobie jej radość jak zobaczyła PRAWIDŁOWY efekt końcowy.
    *powoli pragnę dojść do perfekcji*

  7. #257
    Molestantka klawiatury Avatar asiek
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Postów
    2 170

    Domyślnie Odp: nieświadome klientki...

    hahaha Wisienka uśmiałam się
    Ostatnio edytowane przez asiek ; 01-06-2011 o 17:49

  8. #258
    Totalna maniaczka Avatar kasandra262
    Zarejestrowany
    Jul 2010
    Skąd
    ostrołęka ,Warszawa
    Postów
    1 032

    Domyślnie Odp: nieświadome klientki...

    Oj tam zaraz głupie ja też kiedyś byłam taką nieświadomą klientką, tylko ja to się nie pytałam tak jak inne, tylko w duchu myślałam sobie to wszystko o czym wy tu teraz mówicie. A teraz już jest inaczej wiem co się z czym je

  9. #259
    Molestantka klawiatury Avatar rudzielec
    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Skąd
    Kiedyś SZCZECINEK, teraz Boston;)
    Postów
    1 735

    Domyślnie Odp: nieświadome klientki...

    a mnie to jedynie irytuje, ze takie dziewuchy wyrabiaja opinie na temat normalnych doswiadczonych i kompetentnych stylistek. dlaaaczzeeegoo
    SKORO JESTEŚMY TYM, CO JEMY
    TO NIEZŁE ZE MNIE CIACHO

  10. #260
    Administrator Avatar samaron
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Zgierz
    Postów
    4 314

    Domyślnie Odp: nieświadome klientki...

    A w jaki sposób mają sobie wyrobić skoro powiedzmy pierwszy czy drugi raz trafiły do pani niekompetentnej? i są przekonane, że tak właśnie wygląda prawidłowa stylizacja? Nie są głupie tylko zwyczajnie ubogie w tę wiedzę która posiadamy my ( i na pewno nie każda z nas).
    W ten sposób to Wy wykazujecie się brakiem szacunku dla każdej dziewczyny, mogącej stać się potencjalną klientką.
    Narzekaniem i naśmiewaniem się z innych próbujecie poprawić swoje samopoczucie? Same uogólniając na swoje klientki mówicie "głupie dziewuchy" echhh
    Irytuje mnie ten temat.


  11. #261
    Totalna maniaczka Avatar kasandra262
    Zarejestrowany
    Jul 2010
    Skąd
    ostrołęka ,Warszawa
    Postów
    1 032

    Domyślnie Odp: nieświadome klientki...

    Cytat Napisał samaron Zobacz post
    A w jaki sposób mają sobie wyrobić skoro powiedzmy pierwszy czy drugi raz trafiły do pani niekompetentnej? i są przekonane, że tak właśnie wygląda prawidłowa stylizacja? Nie są głupie tylko zwyczajnie ubogie w tę wiedzę która posiadamy my ( i na pewno nie każda z nas).
    W ten sposób to Wy wykazujecie się brakiem szacunku dla każdej dziewczyny, mogącej stać się potencjalną klientką.
    Narzekaniem i naśmiewaniem się z innych próbujecie poprawić swoje samopoczucie? Same uogólniając na swoje klientki mówicie "głupie dziewuchy" echhh
    Irytuje mnie ten temat.

    Sami to właśnie chciałam powiedzieć kilka postów wyżej. Jesteś wielka

  12. #262
    INM & RaNails Educator EF Avatar asia
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    ndm / warszawa
    Postów
    6 951

    Domyślnie Odp: nieświadome klientki...

    Cytat Napisał xjotkax Zobacz post
    wisienkakwspz hahah dobre.

    No ja też miałam przypadki że kobiety dziwią się:
    a) i mówią:
    - "o matko jak sie błyszczą, zawsze miałam matowe"
    - " o i jakie równe, a mi kobieta w salonie mówiła że muszą mieć faldki"
    - "pani nie przykleja takiego długiego tipsa, bo w salonie mi odrywała jak za długi przykleiła"

    b) albo:
    - ja dopiero przykleiłam tips, opracowałam go i nałożyłam żel clear, mówię żeby dała mi ręce, a ona do torebki i pyta ile płaci ? hahaha no masakra. Jak jej powiedziałam ze to dopiero początek (a już była zachwycona), to wyobraźcie sobie jej radość jak zobaczyła PRAWIDŁOWY efekt końcowy.
    to ja na Twoim miejscu cieszyłabym się, że potrafiłam zachęcić do siebie klientkę swoją kompetencją

    Cytat Napisał samaron Zobacz post
    A w jaki sposób mają sobie wyrobić skoro powiedzmy pierwszy czy drugi raz trafiły do pani niekompetentnej? i są przekonane, że tak właśnie wygląda prawidłowa stylizacja? Nie są głupie tylko zwyczajnie ubogie w tę wiedzę która posiadamy my ( i na pewno nie każda z nas).
    W ten sposób to Wy wykazujecie się brakiem szacunku dla każdej dziewczyny, mogącej stać się potencjalną klientką.
    Narzekaniem i naśmiewaniem się z innych próbujecie poprawić swoje samopoczucie? Same uogólniając na swoje klientki mówicie "głupie dziewuchy" echhh
    Irytuje mnie ten temat.
    Zgadzam się, przecież my też nie znamy się na wszystkim, a co by było jakby trafić do jakiejś np fryzjerki, która zrobiłaby nam kuku na głowie i mówiła że 'tak ma być'? przecież byśmy o tym nie wiedziały że robi się inaczej.

    dzięki klientkom my w ogóle możemy funkcjonować, pamiętajcie o tym

  13. #263
    Wzorki Club Avatar goslava
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    mazowieckie
    Postów
    2 011

    Domyślnie Odp: nieświadome klientki...

    to prawda asiu

  14. #264
    Kosmetolog Avatar wisienkakwspz
    Zarejestrowany
    Aug 2010
    Skąd
    Małopolska ;)
    Postów
    842

    Domyślnie Odp: nieświadome klientki...

    Dziewczęta, jeśli o mnie chodzi to nie miałam zamiaru naśmiewać się z nieświadomości klientki, tylko ręce mi opadły, jak wogóle można taki kit wciskać. Sama nie jestem omnibusem i wszystkiego nie wiem i nie potrafię, ale drażni mnie, jak ktoś opowiadając takie bzdury, bo nie umie czegoś dobrze zrobić, wyrabia opinię całemu środowisku... Tyle ode mnie w temacie

  15. #265

    Domyślnie Odp: nieświadome klientki...

    ten temat powinien się nazywać "nieświadome "stylistki"" a nie klientki bo klientki mają zazwyczaj tylko taką wiedzę którą przekazała jej stylistka, to tak jak z nauczycielem jak powie że "słoń" jest przymiotnikiem i będzie to wpajał to uczeń w 2 klasie podstawówki bezie w stanie się kłócić z całym światem że to niemożliwe że to rzeczownik "bo pani tak mówiła..."

  16. #266
    Molestantka klawiatury Avatar asiek
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Postów
    2 170

    Domyślnie Odp: nieświadome klientki...

    Nawet dla żartu nic napisać nie można, bo zaraz wielka oburzenie.

  17. #267
    Molestantka klawiatury Avatar rudzielec
    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Skąd
    Kiedyś SZCZECINEK, teraz Boston;)
    Postów
    1 735

    Domyślnie Odp: nieświadome klientki...

    w stu procentach zgadzam się z Aśkiem.
    SKORO JESTEŚMY TYM, CO JEMY
    TO NIEZŁE ZE MNIE CIACHO

  18. #268
    No to..wpadłam
    Zarejestrowany
    Aug 2010
    Skąd
    Białystok
    Postów
    118

    Domyślnie Odp: nieświadome klientki...

    asia własnie o to chodzi. Ciesze się że wychodzą zadowolone ode mnie

    ale ten temat jest chyba zalożony po to aby pokazać jakie klientki są nieświadome i z jakimi się spotykamy, a nie wszytskie kobiety od razu z oburzeniem, że wyśmiewamy się z ludzi. Przytaczamy przykłady z życia wzięte. Wolność słowa w końcu w Polsce
    *powoli pragnę dojść do perfekcji*

  19. #269
    No to..wpadłam Avatar gosia666
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Świebodzin
    Postów
    179

    Domyślnie Odp: nieświadome klientki...

    Ja dzisiaj slyszlam w salonie,ze nie ma zelu w kolorze wisniowym(lub zblizonym) ,ze w ogole takich nie produkuja! Klietnka wymyslila sobie wlasnie zdobienie z takim wisniowym frenchem ... Zenada! I jeszcze ,ze szablony sa gorsze od tipsow,bo tipsy jednak'wzmacniaja'paznokiec... Tak na marginesie dodam tylko,ze dziewczyna ,ktora zajmuje sie tam stylizacja paznokci nie umie przedluzac paznokci na formie, a z zeli kolorowych ma moze jakies 8 szt. glownie roze i czerwienie

  20. #270
    No to..wpadłam Avatar Wena
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Skąd
    Legnica
    Postów
    266

    Domyślnie Odp: nieświadome klientki...

    Te baby nie są głupie same w sobie (chociaz i dziwadła się znajdą) i nikt nie naśmiewa się bezpośrednio z nich, a z głupich bab, które im taką krzywdę robią... Kiedy ja nie robiłam paznokci, chciałam mniej więcej wiedzieć co i z czym i jak miałam do kogoś iść to też robiłam wywiad środowiskowy, robię tak ze wszystkim i zawsze. Natomiast jak ktoś do mnie przychodzi zawsze uświadamiam.

    Jotka, a wolność slowa to tylko na papierze powiedz coś na forum nie po mysli innych to zaraz burza, a krzyknij coś na rząd na mieście...

  21. #271
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    May 2010
    Skąd
    Poznań
    Postów
    50

    Domyślnie Odp: nieświadome klientki...

    W sumie droga Samaron masz racje jak zwykle. Nie naśmiewałabym się z głupoty klientek - bo nie mnie o tym decydować czy klientka głupia czy nie - a raczej z ich naiwności. Tak jak Wena rzekła - wywiad środowiskowy. W dobie internetu problemu nie ma by się dowiedzieć jak właściwy paznokieć wygląda. I jeśli wasze klientki pozwalały sobie robić taką krzywdę u pseudo-stylistek to strasznie mi przykro. Ale to tylko i wyłącznie świadczy o niewiedzy i naiwności.. tak samo jak wydaje im się, że można za 30 złotych wykonać prawidłowe przedłużenie paznokci;>

    W każdym razie jeśli już wytykać błędy - to najpierw stylistkom, które taką wiedzę przekazały tym naiwnym klientkom:}
    W sumie to od tych zainteresowań to aż głowa boli:}


  22. #272
    VIP Avatar Emilia B.
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    okolice Warszawy
    Postów
    6 083

    Domyślnie Odp: nieświadome klientki...

    Wena a ja powiem Ci tak - chciałabym żeby któraś z Twoich klientek to przeczytała...
    Dziewczyny co do ostrej krytyki to nie jest tak że nie można tu o niczym powiedzieć - MOŻNA a nawet TRZEBA ale w kulturalny sposób. Kiedyś to sie przeciw wam obróci i wtedy będziecie żałować - bo złe opinie o stylistce roznoszą sie szybciej niż te dobre.... i jeżeli któraś z klientek tu sie zaloguje i przeczyta to potem będziecie mogły mieć pretensje same do siebie.
    Po drugie to że konkurencja robi źle to dla Was duży plus bo wyróżniacie sie na ich tle większą wiedzą i obeznaniem tematu a to większość klientek docenia.
    Po trzecie te"głupie baby i dziwadła" dają Wam zarobić na chleb....
    No tyle ode mnie



  23. #273
    Totalna maniaczka Avatar sztynka
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Postów
    1 319

    Domyślnie Odp: nieświadome klientki...

    Emilko racja święta !
    Jestem SZTYNKA (zdrobnienie od imienia Justynka)
    nie SZATYNKA bo ja jestem blondynka
    Moje hobby i pasja http://stylizacjaiwizaz.blogspot.com/

  24. #274
    Molestantka klawiatury Avatar xsunnyolciax
    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Skąd
    Koszalin
    Postów
    2 368

    Domyślnie Odp: nieświadome klientki...

    Sami, Emilka... przywracacie wiarę w ludzi
    "Każdego dnia jeden mały krok do przodu."
    bł.Jakub Alberione

  25. #275
    Kosmetyczka Avatar barbara_kawka
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Nakło Śląskie
    Postów
    2 160

    Domyślnie Odp: nieświadome klientki...

    po pierwsze i najwazniejsze : nigdy nie obgadywac z klientka konkurencji i nie pytac a gdzie pani byla ... jak sama powie ok . powiedziec aha i zejsc z tematu ... bo zle slowo jak bumerang kochane moje

    ---------- Dodano o godzinie 14:22 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 14:21 ----------

    Cytat Napisał eirvinne Zobacz post
    tak samo jak wydaje im się, że można za 30 złotych wykonać prawidłowe przedłużenie paznokci;>
    uwiez mi ze mozna... wiele laseczek z forum bierze tyle i robia bardzo ladne i dobre pazurki .

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Spóźniające się klientki.
    By ivonna70 in forum Ogólnie o paznokciach
    Odpowiedzi: 28
    Ostatni post / autor: 11-08-2020, 11:41
  2. Odpowiedzi: 25
    Ostatni post / autor: 17-08-2009, 22:12

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •