Strona 5 z 19 PierwszyPierwszy 12345678915 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 101 do 125 z 452

Temat: nieświadome klientki...

  1. #101
    Wizażystka Avatar Ladyss
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Częstochowa
    Postów
    1 022

    Domyślnie Odp: nieświadome klientki...

    Nie wyobrażam sobie że można klientkę wypuścić tylko z odsuniętymi skórkami szczególnie, że czasami zdarzają się osoby które skórek nigdy nie wycinają i po ich odsunięciu robią się takie okropne "zwisy".
    Skórki możesz wyciąć po przedłużeniu paznokci i wtedy żaden żel czy akryl im nie zaszkodzi. A wycięcie dzień czy dwa po stylizacji na pewno nic tu nie zmieni.

  2. #102
    Gość
    niezalogowany

    Domyślnie Odp: nieświadome klientki...

    a ja teraz robie tak, że zaraz po dezynfekcji odsuwam skórki, matowie, robie pazurki na gotowo i przed ostatnim piłowaniem a właściwie wyrównaniem porzed nabłyszczaczem, jeszce raz je odsuwam, wygłaszam pazur daję nabłyszczacz i dopiero wtedy wycinam skórki, ale to robie tylko u jedenj klientki która ma właśnie taki zwis

  3. #103
    Wzorki Club Avatar goslava
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    mazowieckie
    Postów
    2 011

    Domyślnie Odp: nieświadome klientki...

    Cytat Napisał mala Zobacz post
    zeby nam sie tu tylko niezrobiltemat koszmarne pazury

    ale musze to powidziec
    i kurna mac dziwic sie potem ze chinczycy i japoncy u nas taka maniane odwalaja

    o bozeeeeeeee co to jest wprost obrzydliwe

  4. #104
    Wizażystka Avatar Ladyss
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Częstochowa
    Postów
    1 022

    Domyślnie Odp: nieświadome klientki...

    woszczurku ja właśnie robię podobnie wycinam je dopiero przed nabłyszczaniem a tym samym ułatwiam sobie pracę - bo nie piłuję już nic i co za tym idzie nie podrażniam przypadkowo pilnikiem dopiero co wyciętej skórki.

  5. #105
    Wizażystka
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Postów
    520

    Domyślnie Odp: nieświadome klientki...

    a ja mam jeszcze taka sytuacje..
    Dzisiaj była u mnie koleżanka i robiłyśmy paznokcie na konkurs... Robiła już jej kiedyś paznokcie żelowe moja koleżanka...
    I miałam cleaner w buteleczce i widziała jak przecierałam całość przed nadaniem ostatecznego kształtu...
    a ona do mnie takie coś ... Ty to przecierasz ? jak tamta mi robiła paznokcie nie miała takiego czegoś i gdy przyszłam do domu to myślałam dlaczego te paznokcie tak się kleją ....

    niewiem czy ona nie usuwała tej warstwy dyspersyjnej czy co... masaa

  6. #106
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar farbstift
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Katowice
    Postów
    4 143

    Domyślnie Odp: nieświadome klientki...

    hahaha no to niezła ta koleżanka. Ja przed chwilą robiłam dziewczynie pazurki i byłam w szoku. Pierwsza klientka, która mnie nie wnerwiała bo na ogół laski albo się nie znają i wszystkiego się boją np. matowienia albo często robią i pytają czemu nie robię tak a tak :/
    https://www.facebook.com/kopalniatwojegostylu
    http://kopalniatwojegostylu.blogspot.com/



  7. #107
    Nałogowiec Avatar elinka
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Wadowice
    Postów
    660

    Domyślnie Odp: nieświadome klientki...

    klient nasz pan ja z reguły zawsze mam ciekawskie klientki ale mam dużą cierpliwość o tłumacze wszystko po kolei co robię ale ciekawe zazwyczaj są te co robią sobie pierwszy raz tipsiki

  8. #108
    Wzorki Club Avatar goslava
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    mazowieckie
    Postów
    2 011

    Domyślnie Odp: nieświadome klientki...

    mam kolezanke ktorej kiedys zakladalam paznokcie, buzia jej sie nie zamykala od pytan po co to a po co tamto i czy w ogole jest to czy owo konieczne...powiedzialam zeby siedziala cicho bo jak mnie wnerwi to jej zrobie az po lokcie

  9. #109
    Gość
    niezalogowany

    Domyślnie Odp: nieświadome klientki...

    a ja tam lubie rozgadane laski, byle by nie waliły ściemy jak ta jedna o której juz sie tu wypisywałam niczym praca maturalne

    nie lubie siedziec i wiuchać tym pilnikiem w ciszy... lubie pofaduchy i kłapanie paszczą... no ale komu ja to mówie przeciez wy to wiecie

  10. #110
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar farbstift
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Katowice
    Postów
    4 143

    Domyślnie Odp: nieświadome klientki...

    ja też lubię pogadać tylko nie lubię wymądrzania się. Przecież jak się tak zna to niech sobie sama zrobi
    https://www.facebook.com/kopalniatwojegostylu
    http://kopalniatwojegostylu.blogspot.com/



  11. #111
    Totalna maniaczka Avatar Ewelina83
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    Niemcy
    Postów
    727

    Domyślnie Odp: nieświadome klientki...

    Cytat Napisał farbstift Zobacz post
    ja też lubię pogadać tylko nie lubię wymądrzania się. Przecież jak się tak zna to niech sobie sama zrobi
    dokladnie ja ostatnoi tez mialam taka jedna kolezanke, robilam jej juz 2 raz pazurki- i wiedziala juz co i jak. przyklejam tipsa a ona do mnie dlaczego tylko od polowy bo ktos jej tam powiedzial przed 2 wizyta zebym jej lepiej przykleila na calego to bedzie sie lepiej trzymal
    W ogole juz tak mnie draznila ze w koncu jej powiedzialam ze na nastepne to najlepiej niech jej ta madra osoba zrobi

  12. #112

    Domyślnie Odp: nieświadome klientki...

    to już chyba lepsze te nieświadome klientki niż te "świadome"

  13. #113
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar farbstift
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Katowice
    Postów
    4 143

    Domyślnie Odp: nieświadome klientki...

    hehe no na to wychodzi one przynajmniej tylko pytają, gorzej jak się boją, że im krzywdę robię...
    https://www.facebook.com/kopalniatwojegostylu
    http://kopalniatwojegostylu.blogspot.com/



  14. #114
    Wzorki Club Avatar goslava
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    mazowieckie
    Postów
    2 011

    Domyślnie Odp: nieświadome klientki...

    jak wachlarz, mi sie nie podoba

  15. #115
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar szpila59
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Bolesławiec
    Postów
    3 140

    Domyślnie Odp: nieświadome klientki...

    Cytat Napisał woszczur Zobacz post
    ja dziś na YT takie cos zna;lazłam... laska chyba spała jak jej ktoś te pazury robił... albo pijana była... chyba że sama takie chciała
    woszczur masz linka do tego filmiku


  16. #116
    Gość
    niezalogowany

    Domyślnie Odp: nieświadome klientki...

    Cytat Napisał szpila59 Zobacz post
    woszczur masz linka do tego filmiku
    tu cały film (poświęcony roche innym pazurom) a jak go nazwała goslava WACHLARZ jest od 0:50min

    Kod:
    Treść została ukryta, zaloguj się lub zarejestruj jeśli jeszcze nie masz konta aby zobaczyć treść

  17. #117
    No to..wpadłam Avatar Ewelinaaa
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Postów
    154

    Domyślnie Odp: nieświadome klientki...

    reszta w większości jest bardzo ładnie zrobiona tylko niektóre kolorystycznie niedobrane kolory i takie napaćkane sie wydają

  18. #118
    Wizażystka Avatar Ladyss
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Częstochowa
    Postów
    1 022

    Domyślnie Odp: nieświadome klientki...

    A uwierzycie w to że widziałam jeszcze gorsze? Różowy wachlarz po bardzo ciężkich przejściach pokryty jedną warstwą żelu (a może lakieru?). Że też ja tego zdjęcia nie skopiowałam

  19. #119

    Domyślnie Odp: nieświadome klientki...

    Wg mnie najgorzej jak klientka za pierwszym razem trafi na niekompetetntną osobę i potem ma na temat tipsów takie zdanie, że niszczą one paznokcie, podczas gdy w innym salonie usługa byłaby wykonana perfekcyjnie, bez uszczerbku na samej płytce. Wcześniej czytałam te opisywane przez Was historie, a teraz u mnie na forum jedna z dziewczyn założyła wątek, że tipsy są wg niej szkodliwe - a trafiła po prostu na nieodpowiednią "stylistkę", która źle wykonaną usługą zniszczyła jej paznokcie.
    www.mojsalon.pl - blog o biznesie kosmetycznym
    www.eversun.com.pl - nasza strona firmowa

  20. #120
    Nałogowiec Avatar elinka
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Wadowice
    Postów
    660

    Domyślnie Odp: nieświadome klientki...

    po tipsach logiczne że paznokcie są troche zniszczone i wymagają regeneracji ale znowu nie tak jak niektóre dziewczyny opowiadają że mają tak spiłowane pazurki że jak czegoś dotkną to odczuwają ból

  21. #121
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar farbstift
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Katowice
    Postów
    4 143

    Domyślnie Odp: nieświadome klientki...

    no właśnie. To, że tipsy są zupełnie nieszkodliwe to moim zdaniem bzdura, no bo zawsze jakoś ingerujemy w naturę. Ale czasem, aż strach patrzeć jak kobitki mają zjechane pazurki po wizycie o "profesjonalistki"
    https://www.facebook.com/kopalniatwojegostylu
    http://kopalniatwojegostylu.blogspot.com/



  22. #122
    Molestantka klawiatury ban
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Bielsko-Biała
    Postów
    1 886

    Domyślnie Odp: nieświadome klientki...

    Cytat Napisał woszczur Zobacz post
    ja dziś na YT takie cos zna;lazłam... laska chyba spała jak jej ktoś te pazury robił... albo pijana była... chyba że sama takie chciała
    hi hi hi. woszczurku super.

  23. #123
    Szkoleniowiec Avatar Chocolata
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    2 788

    Domyślnie Odp: nieświadome klientki...

    Cytat Napisał woszczur Zobacz post
    tu cały film (poświęcony roche innym pazurom) a jak go nazwała goslava WACHLARZ jest od 0:50min

    Kod:
    Treść została ukryta, zaloguj się lub zarejestruj jeśli jeszcze nie masz konta aby zobaczyć treść
    Te łopaty to chyba dla ogrodniczek:-x
    http://forum.wzorki.info/signaturepics/sigpic2303_6.gif
    tel.606506552(po 15.00) GG2382073
    http://chocolata.tipsy.wroclaw.ccs.pl/

  24. #124
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Gorzów Wielkopolski
    Postów
    40

    Domyślnie Odp: nieświadome klientki...

    Ale maskra te zdjecia...

    A co do klientek to ja juz trafiłam na kilka dziwnych sytuacji.

    Jedna dziewczyna z mega obgryziona płytką prawie sie u mnie popłakała. Najpierw była dyskusja na ten temat że ona chce tipsy a nie te papierki które jej nałozyłam. Jak w końcu wytłumaczyłam ze tips jej się nie będzie trzymał i siedziała cicho to po chwili ze ściśniętym gardłem zapytała "A ty mi to (czyt. formy) ściągniesz czy będe musiała z tym chodzić?"
    A potem stwierdziła że chce do 5 długość, jak wytłumaczyłam dlaczego nie moge tak przedłuzyc dziewczyna miała łzy w oczach.

    Ale potem przyszła raz, drugi i teraz jest stała klientką. Zawsze powtarza że nigdy pazurki jej sie tak nie trzymały. No i własnie ma utwardzone naturalne paznokcie bez przedłuzenia, opuszek się cofnął i ostatnio zauwazyłam że nawet naturalny smile troszkę się przesynął i łozysko jest dłuższe. W jej przypadku przedłuzanie paznokci zrobiło mwięcej dobrego niz złego i dumna z siebie jestem

    Drugi raz Pani była wzburzona że jej matowię płytkę. Zrobiła mi awanturę i zanim zdażyłam cokolwiek powiedzieć, wytłumaczyć- wyszła...

    Trzeci raz tez dostałam burę o piłowanie tym razem przed nabłyszczeniem bo cyt. "Pani która wcześniej mi robiła nie piłowała już".

    Nastepna (na kursie) połamała tipsa obgryzając zanim w ogóle zdazyłam cokolwiek z nimi zrobić. Potem akryl poodkryzała... To sie nazywa nałóg!

  25. #125
    No to..wpadłam Avatar Ewelinaaa
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Postów
    154

    Domyślnie Odp: nieświadome klientki...

    Cytat Napisał fiotelowa Zobacz post

    Drugi raz Pani była wzburzona że jej matowię płytkę. Zrobiła mi awanturę i zanim zdażyłam cokolwiek powiedzieć, wytłumaczyć- wyszła...

    Trzeci raz tez dostałam burę o piłowanie tym razem przed nabłyszczeniem bo cyt. "Pani która wcześniej mi robiła nie piłowała już".

    Nastepna (na kursie) połamała tipsa obgryzając zanim w ogóle zdazyłam cokolwiek z nimi zrobić. Potem akryl poodkryzała... To sie nazywa nałóg!
    Chyba bym nerwowo nie wytrzymała......Musisz mieć anielską cierpliowść, mi jedna jak zaczełam piłować przed nabłyszcaniem przerażona mówi " nie rób tak czemu niszczysz ".

    Mam jedną koleżankę co nałogowo wkłada pazury do ust, o matko jak mnie to denerwuje jeszcze bardziej że w trakcie jak jej robie jedna reke drugą juz ma w paszczy. A ja nie mam zamiaru dotykać później jej obślinionych paluchów, znalazłam na nią sposób po prostu lampa chodzi non stop ona tylko zmienia raczki i nie ma ani chwilki żeby wziąć je do ust. Fakt żarówki dłużej chodzą i prądu więcej ciągnie, ale moje poczucie estetyki i komfort psychiczny liczy się bardziej.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Spóźniające się klientki.
    By ivonna70 in forum Ogólnie o paznokciach
    Odpowiedzi: 28
    Ostatni post / autor: 11-08-2020, 11:41
  2. Odpowiedzi: 25
    Ostatni post / autor: 17-08-2009, 22:12

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •