Strona 7 z 19 PierwszyPierwszy ... 3456789101117 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 151 do 175 z 452

Temat: nieświadome klientki...

  1. #151
    Gość
    niezalogowany

    Domyślnie Odp: nieświadome klientki...

    szukałam tematu "co was najbardziej denerwuje w klientkach" czy co s w ten deseń ale nie mogę go znaleźć... gdzieś taki był ale przeszperałam całe forum w każdym razie:
    spójrzcie co znalazłam na jednych z for (widac dziweczyny tez maja dość mądrujących się klientek)- tylko uprzedzam że trzeba to odebrac z jajem... żeby nie było...

  2. #152
    Nałogowiec Avatar iwa1223
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Postów
    582

    Domyślnie Odp: nieświadome klientki...

    dobre woszczurku czasami tak by należało...
    z forum można się wiele nauczyć

  3. #153
    Szkoleniowiec Avatar Agnieszka Praska
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Częstochowa
    Postów
    2 834

    Domyślnie Odp: nieświadome klientki...

    ja bym jeszcze dodala

    gdy klientka caly czas sie wpatruje w kazdy ruch stylistki i wypytuje o kazdy szczegol
    policzyc jak za szkolenie

    Lash&Brow Instructor Agnieszka Praska
    Akademia Stylizacji Obsesja

    Centrum Szkoleniowe

  4. #154
    INM & RaNails Educator EF Avatar asia
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    ndm / warszawa
    Postów
    6 951

    Domyślnie Odp: nieświadome klientki...

    Cytat Napisał woszczur Zobacz post
    szukałam tematu "co was najbardziej denerwuje w klientkach" czy co s w ten deseń ale nie mogę go znaleźć... gdzieś taki był ale przeszperałam całe forum w każdym razie:
    spójrzcie co znalazłam na jednych z for (widac dziweczyny tez maja dość mądrujących się klientek)- tylko uprzedzam że trzeba to odebrac z jajem... żeby nie było...
    hehe, ja takie samo (tylko oczywiscie z innym zawodem) widziałam jak byliśmy u mechanika

    o ten temacik chodziło?
    http://forum.wzorki.info/stylistki-k...lientkami.html

  5. #155
    Wczytuje się Avatar Timka
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Nakło nad Notecią
    Postów
    18

    Domyślnie Odp: nieświadome klientki...

    Cytat Napisał Agasto Zobacz post
    Ja ostatnio mialam nowa klientke na sciaganie i zakladanie nowych, i jak spilowalam juz jednego tipsa to sie mnie zapytala czy ja wszystkie tak bede pilowac bo jej zawsze kosmetyczka podwzala i odrywala... wyobrazcie sobie jakie miala paznokcie - masakra... a potem babki gadaja ze przedluzanie nie wiadomo jak niszczy paznokcie

    Jeeejku! Szk poprostu, to naprawdę amatorka kompletna musiała być, albo czas pracy chciała sobie skrócić...
    Ja zawsze każdej klientce powtarzam, że NIE WOLNO odrywać tipsików od paznokci, bo się część płytki paznokciowej odrywa przy okazji. Od tego właśnie niszczą się potem paznokcie, a nie od samego przedłużania pazurków!

  6. #156
    Nałogowiec Avatar Etna
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Białystok
    Postów
    614

    Domyślnie Odp: nieświadome klientki...

    Cytat Napisał woszczur Zobacz post
    szukałam tematu "co was najbardziej denerwuje w klientkach" czy co s w ten deseń ale nie mogę go znaleźć... gdzieś taki był ale przeszperałam całe forum w każdym razie:
    spójrzcie co znalazłam na jednych z for (widac dziweczyny tez maja dość mądrujących się klientek)- tylko uprzedzam że trzeba to odebrac z jajem... żeby nie było...
    hahahahahahahah jesteś niesamowita, chyba sobie wydrukuje

  7. #157
    VIP Avatar natalia268
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    7 165

    Domyślnie Odp: nieświadome klientki...

    Cytat Napisał woszczur Zobacz post
    szukałam tematu "co was najbardziej denerwuje w klientkach" czy co s w ten deseń ale nie mogę go znaleźć... gdzieś taki był ale przeszperałam całe forum w każdym razie:
    spójrzcie co znalazłam na jednych z for (widac dziweczyny tez maja dość mądrujących się klientek)- tylko uprzedzam że trzeba to odebrac z jajem... żeby nie było...
    niesamowite

    ---------- Dodano o godzinie 13:45 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 13:42 ----------

    a co do podważania tipsów.. to ciocia mi opowiadał ze jak chodziła na tipsy to jej własnie podwazała i patrzyła czy ja boli czy nie.. i jak ciocia mowiła ze boli to brała sie za nastepnego a póxniej wracała do poprzedniego... i ciocia mówiła ze tak sie robi.. a mi szczeka opadła...

    ________________________________________


  8. #158
    Szkoleniowiec Avatar AtelierStylizacji Carolla
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    częstochowa
    Postów
    391

    Domyślnie Odp: nieświadome klientki...

    jakis czas temu przyszła do mnie nowa klientka, patrze na jej paznkcie a tu istna masakra- mówi mi zebym uważała bo zawsze po stylizacji bola ja paznokciei krwawia skórki-

    no wiec ja zabieram sie za ich sciagniecie- biore frezarke i pilnik a ona do mnie co ja bede robic
    wiec ja jej odpowiadam ze trzeba stare sciagnac a załozyc nowe
    a ona na mnie patrzy jak na dziwaczke i mówi ze w starym salonie dziewczyna przez 9 lat sciagała jej pazurki poprzez podwarzenie masy kopytkiem i jej zerwanie
    porazka normalnie
    wcale sie nie dziwi ze ja pozniej wszystkie bolały
    po 3 dniach od stylizacji lientka przyszła na pedicure strasznie zadowolona bo nic jej nie bolało

  9. #159
    Wizażystka Avatar Ladyss
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Częstochowa
    Postów
    1 022

    Domyślnie Odp: nieświadome klientki...

    Masakra jakaś i teraz nasuwa mi się jedna myśl... Ostatnio agulusia szukała pracy w Częstochowskim salonie i babka powiedziała jej że 2 godziny pracy to za dużo... Dlaczego pracodawcy zwracają uwagi na czas a nie umiejętności? Przecież trafiają się też te "świadome" klientki które nie wrócą do salonu gdzie robi się im krzywdę.

  10. #160
    Współzałożyciel forum Avatar mala
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Skąd
    niemcy
    Postów
    3 461

    Domyślnie Odp: nieświadome klientki...

    niestety bo pracodawcy ida na ilosc
    lepiej zrobic 10 klientek na dzien byle jak niz 5 dobze

  11. #161
    Szkoleniowiec Avatar AtelierStylizacji Carolla
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    częstochowa
    Postów
    391

    Domyślnie Odp: nieświadome klientki...

    dokładnie
    rozmawiałam z Aga o pracy w czewie i własnie to tak wyglada w niektórych salonach niestety nawet covera nie uzywaja bo za drogi

  12. #162
    Nałogowiec Avatar Zuzanna Rzeszewska
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    Dublin
    Postów
    568

    Domyślnie Odp: nieświadome klientki...

    Do tej tabelki z cennikiem
    Wydrukowałam sobie ją dla takiej jednej pani, ktora zawsze meczy mnie pytaniami : a tak trzeba? a to nie jest zrobione zle? i w dodatku mi np dotyka paluchami plytke po odtluszczeniu 'aaaa tam, tak troszke tylko' ma sa kra.
    A jak jej robię akryle, to tylko jej puszcze reke zeby nabrac kuleczke, a ona juz przy twarzy trzyma pazura, slepia wlepia i dotyka...
    Glupio bylo mi jej zwracac uwage, wiec bardzo wdzieczna jestem za ta tabelke.
    Niby zartem ale moze jej do rozumu przemowi....

  13. #163
    Gość
    niezalogowany

    Domyślnie Odp: nieświadome klientki...

    Cytat Napisał AtelierStylizacji Carolla Zobacz post
    dokładnie
    rozmawiałam z Aga o pracy w czewie i własnie to tak wyglada w niektórych salonach niestety nawet covera nie uzywaja bo za drogi
    to się nazywa szczty wszystkiego
    Cytat Napisał Zuzanna Rzeszewska Zobacz post
    Do tej tabelki z cennikiem
    Wydrukowałam sobie ją dla takiej jednej pani, (...) wiec bardzo wdzieczna jestem za ta tabelke.
    Niby zartem ale moze jej do rozumu przemowi....
    nowłaśnie czasem przydają sie takie rzeczy...

    a tak ogólnie co do nieswiadomych klientek to widze ze hautura szerzy się na skalę światową normmalnie co niektóre kobity t powinny sie leczyć na skąpstwo pospolite wtorne, a nie chodzić na pazury oczywiście że są wyjatki, ale jak dzwonią do mnie i zachwycaja się pazurami z bloga to jest mi miło, ale gdy pytają ile biorę za te (i tu podaja konnkretny "model") mówię od 70zł + kamienie +kwiatki= 80zł to mówią: "tak drogo, to ja lepieij pójdę do (pada nazwisko)ona mi za 40 zrobi"... dla wyjaśnienie sytuacji- dziewczyna ma 1 pilnik dla siebie i koleżanek, o dezynfekcji to chyba nie słyszała,a co do paznokci to ... no... ju znic nie mówię

    tylko tym paniom powodzenia życze no i cholernie zdrowej, mocnej najlepiej stalowej płytki

  14. #164
    Szkoleniowiec Avatar Agnieszka Praska
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Częstochowa
    Postów
    2 834

    Domyślnie Odp: nieświadome klientki...

    Iza wlasnie tak wyglada praca w salonach czestochowskich
    najlepiej robic w 30minut i to jeszcze tak zeby sie prawie 2 miesiace trzymaly bo zazwyczaj klientki tamtego salonu co tyle na odnowe przychodza(co 6tyg) a za stylizacje tez ladnie kasuja ale to "fabryka tipsow" jak ja to nazwalam (tzn. 6 stanowisk caly czas na chodzie)

    Lash&Brow Instructor Agnieszka Praska
    Akademia Stylizacji Obsesja

    Centrum Szkoleniowe

  15. #165
    Debiutantka Avatar marteczka
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    Mońki
    Postów
    3

    Domyślnie Odp: nieświadome klientki...

    Ja tez zwracam uwagae na paznikcie i jak czasem widzialam u kolezanek "zrobione" paznokcie to szczeze bylam zdziwiona ze zgodzily sie na cos takiego.Dlatego bylam troche uprzedzona do przedluzanych paznokcji, dopiero jak znalazlam to forum to przekonalam sie ze jak powinny wygladac takie paznokcie, a wszystko zalezy gdzie sie te paznokcie robi. Kusilo mnie zeby sobie zafundowac przedluzanie, niestety ceny sa nie dla mnie(mieszkam we wloszech, koszt przedluzenia to min.80€ plus wypelnianie 30)dlatego postanowilam sam sie tego nauczyc, jak cos nie wyjdzie to bede mogla winic tylko siebie. Powiedzmy ze na razie przerabiam teorie, praktykowac bede jak pojade do Polski i kupie wszystko co potrzeba. Moze poeksprerymentuje na siostrze;-)

  16. #166
    Rozkręcanko Avatar izabelats
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Skąd
    Gdańsk
    Postów
    41

    Domyślnie Odp: nieświadome klientki...

    Kiedy jeszcze nie zajmowałam sie paznokciami też byłam klientką salonów. I niestety muszę stwierdzić ze nigdy ale to nigdy nie wyszłam z salonu zadowolona...jakieś takie te babki nieprzyjemnie..wielkie stylistki...dopiero kiesy zaczeła chodzić do dziewczyny, która pazurki robiła w domu, byłam zadowolona. Przyjemna atmosfera no i pazurki bardzo ładne. Muszę przyznać że skutecznie zniechęciłam sie do salonowych tipsów

  17. #167
    VIP Avatar nanami7
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Poznań
    Postów
    5 170

    Domyślnie Odp: nieświadome klientki...

    Ja kiedyś byłam na pazurkach w "salonie" i bardzo szybko mi się zaczęły zapowietrzać i brzydkie się robiły a żel pękał. Później poszłam do kobiety, która chodzi do szkoły kosmetycznej i robiła mi pazurki w domu i byłam bardziej zadowolona. I teraz jak robię sama to chyba jestem najbardziej zadowolona bo jak coś skopię to pretensje moge mieć tylko do siebie
    Jest między nami gra,
    którą gra się w parach...



    www.paznokcie-poznan.blogspot.com

  18. #168
    Nałogowiec Avatar minimouse
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    Łódź
    Postów
    570

    Domyślnie Odp: nieświadome klientki...

    ja nigdy nie byłam w salonie bo szkoda mi było ok 100 zł na paznokcie które nie wiem czy wytrzymają tydzień ...i sama zaczęłam robić .... jedynie tylko paznokcie mi robiła Iwonka na szkoleniu ...

  19. #169
    No to..wpadłam Avatar hassi
    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Skąd
    Stargard Szczeciński
    Postów
    284

    Domyślnie Odp: nieświadome klientki...

    U mnie pół roku temu nowa klientka siedzi coś taka niespokojna podczs stylizacji, przemywam jej pazurki, a ona w koncu nie wytrzymala i pyta :
    -Pani to nie szkoda tych wacików? Ciagle Pani świeże wyciąga, po co aż tyle?
    No to zdziwiona pytam dlaczego miałoby mi być ich szkoda, skoro od tego są i skąd taka reakcja, a ona mi odpowiada ze w poprzednim salonie, to stylistka gora 3 waciki używała

  20. #170
    Szkoleniowiec Avatar zyza
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    Żagań
    Postów
    2 272

    Domyślnie Odp: nieświadome klientki...

    hassi ale tu nie ma sie z czego smiac ja na praktykach tez dostawlam opr od mojej pani prowadzacej ze za duzo wacikow zuzywam na henne i nie zarobie na waciki nigdy... henne robi sie jednym wacikiem henne brwi oczywiscie i jak sie depiluje łuk brwiowy to najlepiej uzyc tego samego wacika do ściagania wyrwanych wloskow

  21. #171
    No to..wpadłam Avatar hassi
    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Skąd
    Stargard Szczeciński
    Postów
    284

    Domyślnie Odp: nieświadome klientki...

    No ja rozumiem, chodzi tylko o to jak klientki wyliczają co się w jakich ilościach używa, i sama mnie pilnuje zebym za duzo materiału na nią nie straciła
    Ja poprostu nie wyliczam, potrzebuje, to uzywam..

  22. #172
    Nałogowiec Avatar minimouse
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    Łódź
    Postów
    570

    Domyślnie Odp: nieświadome klientki...

    dokładnie w salonach często oszczędzają na różnego typu rzeczach np. pilniczkach, wacikach, patyczkach drewnianych, żelach itp. ... a za paznokcie liczą sobie całkiem sporo ...
    mnie ostatnio się wysypały ozdoby na podłogę i ta kobitka która u mnie była pyta dlaczego tego nie zbiorę ... na to jej odpowiedział że kiedy skończę to pójdę po odkurzacz i posprzątam .... ona na mnie popatrzyła jak na wariatkę i po chwili dodała że jak była w salonie i robiła pazurki brokatowe to stylistka też zrzuciła brokat ale zaraz wstała podmiotła to na kupkę i zebra do pojemniczka ... na co popatrzyła na tą kobitę i powiedziała "szkoda żeby się zmarnował taki ładny brokat" ... no to ja jej powiedziałam że ja mam psa co się wiąże z ciągłym piaskiem i sierścią na podłodze choćbym nie wiem ile razy tu sprzątała i nie wyobrażam sobie nałożyć tych ozdób z podłogi na paznokcie klientki ...
    to dopiero był dla mnie szok przecież brokat chyba najwięcej kosztuje 5 zł a nie chciałabym mieć piasku na pazurkach ...
    ...naprawdę w salonach zdarzają się różne sytuacje...

  23. #173
    Nałogowiec Avatar czarnyaniol121
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Kępno, kiedyś Zduńska Wola
    Postów
    511

    Domyślnie Odp: nieświadome klientki...

    pracodawca ci wszystko wylicza bo wiadomo chca jak najmniej zuzyc materialow a klijentki boja sie ze jak wiecej przyslowiowych wacikow na nia zuzyjesz to ona bedzie musiala wiecej zapłacic
    wolność zaczyna się tam gdzie kończy się strach...

    http://pl.20dollars2surf.com/?ref=313218



  24. #174
    No to..wpadłam Avatar hassi
    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Skąd
    Stargard Szczeciński
    Postów
    284

    Domyślnie Odp: nieświadome klientki...

    Hehe.. W takim razie powinnyśmy jeszcze obok normalnego cennika wystawić cennik za zużywane materiały przy pracy.. heheh

  25. #175
    Nałogowiec Avatar minimouse
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    Łódź
    Postów
    570

    Domyślnie Odp: nieświadome klientki...

    chyba macie racje he he he

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Spóźniające się klientki.
    By ivonna70 in forum Ogólnie o paznokciach
    Odpowiedzi: 28
    Ostatni post / autor: 11-08-2020, 11:41
  2. Odpowiedzi: 25
    Ostatni post / autor: 17-08-2009, 22:12

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •