Strona 1 z 19 1234511 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 1 do 25 z 452

Temat: nieświadome klientki...

  1. #1
    Rozkręcanko Avatar Śnieżynka
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Kraków
    Postów
    44

    Domyślnie nieświadome klientki...

    Dziewczynkimusze sie z wami podzielic tym co wczoraj usłyszłam od nowej klientki. Jak skonczyłysmy paznokcie babeczka była zdziwiona ze sa gładkie, twierdzi ze robi tipsy w salonach od lat i jeszcze sie jej nie zdazyło zeby ozdoby nie wystawały" ona myslała , ze tak ma byc " no poprostu rece opadaja... I jak tu wyeliminowac tzw :tipsiary" skoro idzie taka do porzadnego salonu, płaci grube pieniadze, potem zachacza wszedzie ozdobami,gubi, brokat sie jej "wycierał" jak twierdzi, ale zadowolona jak talala No poprostu jestem w szoku do dzis...

  2. #2

    Domyślnie

    ja nie mogę, i niby w salonie robiła To mają tam wykwalifikowane pracownice
    Iz

    Wymyśliła sobie, że kiedyś będzie tak cholernie szczęśliwa.... I będzie

  3. #3
    Rozkręcanko Avatar Śnieżynka
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Kraków
    Postów
    44

    Domyślnie

    Dzidzia to nie był jeden salon i to jest własnie najlepsze...

  4. #4

    Domyślnie

    no to super ......
    Iz

    Wymyśliła sobie, że kiedyś będzie tak cholernie szczęśliwa.... I będzie

  5. #5

    Domyślnie

    oj temat rzeka
    Powiem wam dziewczyny, że czesto jest tak że do salonów są zatrudniane dziewczyny przez osoby które kompletnie się na tym nie znają. Taki własciciel myśli, że skoro dzieczyna mam papier i kwalifikacje, to jest bogiem. Moja znajoma ma solarium i zatrudniła sobie kiedyś dziewczyne "stylistę paznokci" wtedy to jeszcze pojęcia zielonego o tym nie miałam, więc doradzić jej nie mogłam, ale tylko raz zrobiła mi paznokcie dla mnie było logiczne, że pazurki musza być estetycznie wykonane, ale niestety, efekt końcowy był przerażający, jeszcze tego samego dnia pozbyłam się paznokci.

    I jak chodzę do sklepu itp, to już mam takie zboczenie, że zawsze patrzę na ręce i to co widzę BADZO CZĘSTO jest szokujące
    Wczoraj stąjąc w kolejce widziałam kobietę ok 50 lat zadbaną itd... ale jak zobaczyłaj jej paznokcie, to wręcz mnie odzuciło. witać było, że miała niedawno robione bo nawet odrostu nie było widać, ale wykonanie było hmmm Nawet kolor jej płytki trochę mnie zastanowił, czy aby czasem nie wdało się jakieś cholerstwo.
    Wszędzie mozna trafić na niefachową obsługę, czy u stylistki, czy u fryzjera, a nawet na solarium, w zeszłym roku miałam taka sytuację, że będąc blada jak "ściana" poszłam na solarium i zażyczyłam sobie 13 min na nowych lampach (jakies tam turbo...) i kobieta bez zastanowienia policzyla mnie itd. więc zapytałam czy to nie za dużo jak na pierwszy raz i dopiero wtedy zareagowała mówiąc, że powinnam isc nie więcej jak na 8 min. I gdzie tu profesjonalizm...

  6. #6
    Kosmetolog Avatar martakolo
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Skąd
    Gorzów Wielkopolski
    Postów
    156

    Domyślnie

    Zgodzę się z Tobą
    , wiesz sama jaka był profesjonalizm w mojej byłej pracy, po dzień dzisiejszy była szefowa nie może znaleźć kompetentnej osoby do pracy , przychodzi byle kto, nawet teraz słyszałam, że jest dziewczyna, która się dopiero uczy a juz nie wspomne o tym, że robi to bez papierka, i masz racje..gdzie tu profesjonalizm...sama wiem czego muszę się jeszcze douczyć ale zawsze staram się wykonywać wszystko jak najlepiej, a higiena to podstawa czy nawet wykonanie paurków, żeby ozoby nie wystawały- to są podstawowe rzeczy bo rozumiem, ze np techniczne wykonanie może sprawiać problem ale nie podstawy.</P>

  7. #7
    Molestantka klawiatury
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Postów
    2 665

    Domyślnie

    Ja nie mam papierka i takiego badziewia nikomu nie zrobilam nawet na poczatku jak zaczelam sie uczyc.W glowie mi sie nie miesci ze wlasciciel takiego salonu najpierw nie sprawdzi takiej delikwentki,podczas pracy.

  8. #8

    Domyślnie

    czasmi tak bywa, że pewne osoby nie mają pojecia w pewnych sprawach i stawiają jedynie na zysk, ale niestety czesto zamiast zysku są straty.

    Jade a to ze Ty nie masz papierka i nigdy takiej fuchy nie odwaliłas, to plus dla ciebie Niestety nie każdy może robić pazurki, same chęci to nie wszysko.
    Ostatnio edytowane przez seqoya ; 11-04-2009 o 18:49

  9. #9
    Molestantka klawiatury
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Postów
    2 665

    Domyślnie

    Dzieki i sie z tego bardzo ciesze.Moja szefowa z innej dziedziny zawsze mi mowila ,,nigdy nie odwalac przemyslowki,,Chodzilo o podawanie potraw na talerzach co niestety tez jest sztuka.Nie tylko musi smakowac ale takze wygladac No a paznokcie musza sie trzymac i cieszyc oko

  10. #10
    dawniej sylwiakolodziej1985 Avatar Euphoria
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    katowice
    Postów
    701

    Domyślnie

    to ja kiedyś zobaczyłam koleżankę(dawno temu)i miala zrobione pazurk i idotykam a tu takie pofaloane i pytam czemu a ona mówi, że ma takie(bo to ptrawda) i no i tak jej zrobiła i wmówila, że inaczej się nie da i miala też takie pafalowane od żelu :/

  11. #11

    Domyślnie

    Cytat Napisał sylwiakolodziej1985 Zobacz post
    to ja kiedyś zobaczyłam koleżankę(dawno temu)i miala zrobione pazurk i idotykam a tu takie pofaloane i pytam czemu a ona mówi, że ma takie(bo to ptrawda) i no i tak jej zrobiła i wmówila, że inaczej się nie da i miala też takie pafalowane od żelu :/

    to dziewczyna miała niezły bajer że klientka uwierzyła...
    Iz

    Wymyśliła sobie, że kiedyś będzie tak cholernie szczęśliwa.... I będzie

  12. #12
    Rozkręcanko Avatar Śnieżynka
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Kraków
    Postów
    44

    Domyślnie

    Pofalowany zel to i tak lepsze niz niezatopione ozdoby moze rozno nie jest ale ozdoby nie wyleca

  13. #13
    Kosmetyczka Avatar barbara_kawka
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Nakło Śląskie
    Postów
    2 160

    Domyślnie

    ja piernicze masakra..... ja wczoraj mialam klientke na slubnych paznokciach ... no i ona juz duzo razy sobie robila tipsowe zelki ... zaczelam jej wycinac skorki a ona sie pyta dlaczego ... nikt jej wczesniej nie wycinal przy zakladaniu tipsow ... i mowi ze czasowo godzina i 20 minut... ja jej zrobilam w 2 h ale powiedziala ze woli 2h i porzadnie niz takie dziadostwo jak miala .... mile

  14. #14
    SuperVIP Avatar ivonna70
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Łódź
    Postów
    2 749

    Domyślnie

    A ja kiedyś miała klientkę z polecenia, która przyszła do mnie za zmianę wzoru, choć paznokcie zakładała u kogoś innego. Jak zobaczyłam jaką ma warstwę żelu n paznokciach to się przeżegnałam. Miała zatopiony brokat na samym dole, a grubość żelu miała jakieś 3mm. Dodam, że paznokcie były krótkie, więc wyglądało to jakby miała kopyta. Myślałam, że już się nie dostanę do tego brokatu. A ta kobitka uważała, że tak ma być. Dopiero jak skończyłam pracę zobaczyła różnicę. Więcej do tamtej stylistki nie poszła.

  15. #15

    Domyślnie

    Cytat Napisał barbara_jakubik Zobacz post
    ale powiedziala ze woli 2h i porzadnie niz takie dziadostwo jak miala .... mile
    Cytat Napisał ivonna70 Zobacz post
    Więcej do tamtej stylistki nie poszła.
    Happy End

  16. #16
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Postów
    11

    Domyślnie

    Ja ostatnio mialam nowa klientke na sciaganie i zakladanie nowych, i jak spilowalam juz jednego tipsa to sie mnie zapytala czy ja wszystkie tak bede pilowac bo jej zawsze kosmetyczka podwzala i odrywala... wyobrazcie sobie jakie miala paznokcie - masakra... a potem babki gadaja ze przedluzanie nie wiadomo jak niszczy paznokcie

  17. #17
    Współzałożyciel forum Avatar mala
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Skąd
    niemcy
    Postów
    3 461

    Domyślnie

    ajjjjjjjjjjjc juz mnie boli

  18. #18

  19. #19
    SuperVIP Avatar ivonna70
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Łódź
    Postów
    2 749

    Domyślnie

    Ale tak niestety klientki robią. Nie chce im się wydać pieniędzy na zdjęcie, więc skubią i zrywają. Ja raz niestety odmówiłam kobitce zrobienia paznokci, bo prawie płytki nie miała. Jak spytałam w jaki sposób doprowadziła do takiego stanu paznokcie, to powiedziała, że zerwała akryl. I jeszcze oburzona była, że odmówiłam.

  20. #20
    Totalna maniaczka Avatar pisiowa21
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Paterek/Nakło nad Notecią
    Postów
    870

    Domyślnie

    ja wczoraj spotkałam kumpele która myślała ze jak ja robie za 35zł to robie okropne...
    No i poszła do salonu zrobiła za 90zł.Laski jak ja to zobaczyłam.... jedna nierówna warstwa żelu,przebijał tips przez żel a ozdoby...Brokat po skosie czarny z fioletem tak krzywo to nawet ja nie robie... No ale kumpela stwierdziła że za 90zł to jest super i napewno jej wkrecam żeby do mnie chodziłaNo totalnie mnie rozwaliło.
    Co do tipsów zrywania czy akrylu to zauważyłam ze dużo babek tak robi.
    I w salonach też zrywaja nieraz.Mi raz sie zerwał przez psa i prawie cały odleciał moj naturalny...Nie wiem jak można je odrywać.....wrrr

  21. #21
    No to..wpadłam Avatar paulina.m
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Postów
    148

    Domyślnie

    Co cóż ... zdarza się ...

  22. #22
    dawniej sylwiakolodziej1985 Avatar Euphoria
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    katowice
    Postów
    701

    Domyślnie

    aż ciarki mnie przxeszły.masakra. w życiu nie pozwolilabym na to...

  23. #23
    Współzałożyciel forum Avatar mala
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Skąd
    niemcy
    Postów
    3 461

    Domyślnie

    moja jedna klientka tez raz chciala zerwac a raczej zerwala
    razem ze swoim
    i wiecie co mi pow
    ze nie sadzila ze to sie tak mocno trzyma hihi

  24. #24

    Domyślnie

    ładnie nawet sobie tego nie chce wyobrażać ..

  25. #25
    Współzałożyciel forum Avatar mala
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Skąd
    niemcy
    Postów
    3 461

    Domyślnie

    hihi oooooooookropnie wygladal paznokiec

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Spóźniające się klientki.
    By ivonna70 in forum Ogólnie o paznokciach
    Odpowiedzi: 28
    Ostatni post / autor: 11-08-2020, 12:41
  2. Odpowiedzi: 25
    Ostatni post / autor: 17-08-2009, 23:12

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •