Strona 14 z 19 PierwszyPierwszy ... 4101112131415161718 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 326 do 350 z 452

Temat: nieświadome klientki...

  1. #326
    Nałogowiec Avatar Nena90
    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Skąd
    prawie Katowice
    Postów
    486

    Domyślnie Odp: nieświadome klientki...

    Kod:
    Treść została ukryta, zaloguj się lub zarejestruj jeśli jeszcze nie masz konta aby zobaczyć treść
    MA-SA-KRA! Czasem na Grouponie można trafić na fajną okazję ale w tym wypadku chyba sprawdzi się powiedzenie, że kto tanio kupuje ten płaci 2 razy

    uduszę,zamorduje i wogóle za nieukrywanie tak dużych cytatów / Emila
    Ostatnio edytowane przez Emilia B. ; 18-07-2011 o 17:29

  2. #327
    Totalna maniaczka Avatar Zuuzaneczka
    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    1 055

    Domyślnie Odp: nieświadome klientki...

    Zniszczyć płytkę przy hybrydach? Toż to trzeba być już kompletnym łosiem... A ta parafina nie kosztuje majątku by nie móc każdej klientce dać świeżej... Groupon grouponem, ale za to też się płaci!

  3. #328
    Szkoleniowiec Avatar dzikakura
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Gdynia
    Postów
    2 793

    Domyślnie Odp: nieświadome klientki...

    Kocham Cie agulusia

  4. #329
    Nałogowiec Avatar Nena90
    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Skąd
    prawie Katowice
    Postów
    486

    Domyślnie Odp: nieświadome klientki...

    Cytat Napisał Zuuzaneczka Zobacz post
    Zniszczyć płytkę przy hybrydach? Toż to trzeba być już kompletnym łosiem... A ta parafina nie kosztuje majątku by nie móc każdej klientce dać świeżej... Groupon grouponem, ale za to też się płaci!
    Nic nie zwalnia ich z dbania o higienę i porządne wykonanie roboty, nawet niska cena - jak Cię stać żeby pracować za mniej to w porządku ale nie odwalaj fuszerki

  5. #330
    Szkoleniowiec Avatar Agnieszka Praska
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Częstochowa
    Postów
    2 834

    Domyślnie Odp: nieświadome klientki...

    szczerze to ja bede na gruperze z rzeskami i mam zamiar udowodnic ze nie wszystkie salony na tych poralach to polepiarze
    salon jeden juz sie tam oglaszal z rzesami tylko u nich uzupelnienie wygladalo tak ze pancia brala pesete i to co mialo odrost to wyrywala tak zywcem wyrywala
    a klientki sie orientowaly ze cos nie titi jak mialy coraz mniej rzes za usluge placily tyle samo co tydzien 90zeta, a trwala coraz krocej, jedna w rekordowym tepie 15 minut nawet, ale co sie dziwic jak dziewczyna przyszla do mnie z 15 napisze slownie pietnastoma rzesami swoimi swierzo po uzupelnieniu i pyta czy da sie z tym cos zrobic
    moja mina wiele by powiedziala cale szczescie ze nie widziala


    kurko ja ciebie tez

    Lash&Brow Instructor Agnieszka Praska
    Akademia Stylizacji Obsesja

    Centrum Szkoleniowe

  6. #331
    Totalna maniaczka
    Zarejestrowany
    Apr 2011
    Postów
    985

    Domyślnie Odp: nieświadome klientki...

    Aga aż mi ciarki przeszły jak czytam o tym wszystkim

  7. #332
    Współzałożyciel forum Avatar mala
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Skąd
    niemcy
    Postów
    3 461

    Domyślnie Odp: nieświadome klientki...

    ale ludzie sa zacofani.....niedlugo zaczna pylek zbierac i przerabiac moze akurat sie na zel da przetopic

  8. #333
    Nałogowiec Avatar Nena90
    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Skąd
    prawie Katowice
    Postów
    486

    Domyślnie Odp: nieświadome klientki...

    Albo chociaż wykorzystać jako pyłek do zdobnictwa

    zwracam po raz kolejny uwagę żebyś nie cytowała poprzedniego postu - ostatni raz pisze i poprawiam / Emila
    Ostatnio edytowane przez Emilia B. ; 19-07-2011 o 07:55

  9. #334
    Współzałożyciel forum Avatar mala
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Skąd
    niemcy
    Postów
    3 461

    Domyślnie Odp: nieświadome klientki...

    dzis byla u mnie moja klientka na uzupelnieniu i spytala czy jej tesciowa moze do mnie przyjsc bo ostatnio byla w salonie.Za paznokcie zaplacila -UWAGA 90 euro -tips plus przezroczysty akryl (zero frencha czy ozdob) i po trzech dniach jej tipsy w srodku popekaly wszystkie.I ze ma pzrezroczyste to wszystko widac...hallelujaaaaaaaaaa
    cenia sie az taka prace

  10. #335
    Totalna maniaczka
    Zarejestrowany
    Apr 2011
    Postów
    985

    Domyślnie Odp: nieświadome klientki...

    Matko Boska co za cena i to za takie badziewie

  11. #336
    Totalna maniaczka Avatar białaaaa
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    okolice Stalowej Woli
    Postów
    1 056

    Domyślnie Odp: nieświadome klientki...

    wow cena masakryczna
    Zapraszam
    Facebook https://www.facebook.com/pages/Mmnails/1402254793409375
    Blog http://mmnails.blogspot.com
    Zarejestruj się a będziesz mogła odebrać i Ty darmowego boxa za gwiazdki http://shinybox.pl/order/index/mode/...n/?ref=2a40b69
    Paatal sklep kosmetyczny
    http://www.paatal.pl/tell_a_friend/customer/41731.ht

  12. #337
    Totalna maniaczka Avatar sylla
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    w domku jednorodzinnym... ;-)
    Postów
    1 250

    Domyślnie Odp: nieświadome klientki...

    Cena faktycznie mnie powaliła. Żeby to chociaż jakościowo dobra usługa była...

  13. #338
    Nałogowiec Avatar czaplutka
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    OK/DJG
    Postów
    413

    Domyślnie Odp: nieświadome klientki...

    Kurcze, powiedzcie mi, co to się dzieje Żeby taką fuszerkę odwalać na nieświadomych kobietkach i przez to psuć renomę innym Bo jak inaczej to nazwać Przyjdzie babeczka do takiej jednej, czy drugiej, co Jej tak zmaltretuje pazurki, to potem nigdzie indziej nie będzie już chciała chodzić i tylko wokoło opowiadać będzie, że to niszczy pazurki, że odradza robienie czegokolwiek itd. MASAKRA!

  14. #339
    Nałogowiec Avatar lenanails
    Zarejestrowany
    Jun 2011
    Skąd
    Kąty wrocławskie
    Postów
    448

    Domyślnie Odp: nieświadome klientki...

    pełno takich niby stylistek....przyjdzie kobietka ktora nie zna sie i mysli ze tak ma byc ta ją utwierdzi w tym przekonaniu i zła opinia gotowa....

    mi ostatnio powiedziałą znajoma ze jedna ze stylistek powiedziała ze nie robi na formę bo to bardzo niszczy płytkę.... szok.... albo nie umiała albo jej sie nie chciało....w dodatku okazuje się że jestem jedyną dziewczyną u siebie w KW ktora coś tam zdobi lakierami...farbami(poczatkuje) bo żadna inna nie robi tego...byle by brokat trzepnąć i naklejke dac i po sprawie... ale dzięki temu zyskałąm na razie jedną nową stałą klientke

  15. #340
    Nałogowiec Avatar KarolciaK
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    Łódź
    Postów
    391

    Domyślnie Odp: nieświadome klientki...

    najważniejsze to uświadamiac klientki, jak nie powinny wyglądać paznokcie.

  16. #341
    Nałogowiec Avatar lenanails
    Zarejestrowany
    Jun 2011
    Skąd
    Kąty wrocławskie
    Postów
    448

    Domyślnie Odp: nieświadome klientki...

    to prawda

  17. #342
    No to..wpadłam Avatar Aliz
    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Postów
    266

    Domyślnie Odp: nieświadome klientki...

    Cytat Napisał KarolciaK Zobacz post
    najważniejsze to uświadamiac klientki, jak nie powinny wyglądać paznokcie.
    też tak mówię
    'Whenever the end is.. Do U think U can see it?
    Well, until U get there..
    Go on, go ahead and scream it,
    Just say it."
    [1R- Say(All I Need)]

  18. #343
    Kosmetyczka Avatar Askar
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Skąd
    Bydgoszcz
    Postów
    1 435

    Domyślnie Odp: nieświadome klientki...

    Popieram! Ja jak ostatnio robiłam babeczce pazurki, to ona była zaskoczona, że nie "spiłowuję pierwszej warstwy paznokcia", bo jej ostatnia "stylistka" powiedziała, że trzeba to zrobić, bo inaczej paznokcie się trzymać nie będą.
    Kalorie to małe stworki, które mieszkają w szafie i w nocy zwężają ci sukienki.

  19. #344
    Szkoleniowiec Avatar dzikakura
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Gdynia
    Postów
    2 793

    Domyślnie Odp: nieświadome klientki...

    co to jest spiłowywanie.. pierwszej warstwy paznokcia, hyyyyy o ile wiem to pazur ma 150 warstw maatko ja umre kiedys....

    mnie jest bardzo przykro, bo nie przyszla do mnie babeczka, ktora sobie wymyslila, ze jak pojedzie do meza to bedzie miala ladne pazurki, zadzwonila do mnie czy moge jej zrobic ale na "juz" czyli za dwie godziny za dwie godziny nie moglam, powiedzialam, ze jak jej bardzo zalezy to nawet na 21, a nazajutrz zadzwonila zaplakana, ze wydala 120 zlotych na paznokcie, ktore jej sie nie podobaja, bo sie zapowietrzyly w ciagu trzech godzin i odrost pani jej zrobila 4 mm od skorek, jak stylistka jej zalala oliwka, to klientka nie zauwazyla a poza tym widac naturalny usmiech(jak rozumiem zero kamuflazu, a smile line nizej niz naturalna linia) no i powiedzialam jej ze chetnie ja przyjme, zobaczymy co tam slychac, ale ze to 60 zlotych kosztuje, a zdjecie materialu nie mojego 10 zlotych, babeczka sie nie zdecydowala, bo w sumie ta cala impreza kosztowalaby ja 195 zlotych z moja robotą
    pytalam tylko czy ona nie widziala zdjęć prac tej stylistki, a pani mowi, ze zdjecia byly sliczne, pewnie kradzione, a wyszlo jakies szerokie badziewie z zapowietrzeniami...echhhh.....

  20. #345
    Nałogowiec Avatar Nena90
    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Skąd
    prawie Katowice
    Postów
    486

    Domyślnie Odp: nieświadome klientki...

    Masakra!
    Taka 'stylistke' to tylko

  21. #346
    Totalna maniaczka Avatar RedSunset
    Zarejestrowany
    May 2010
    Skąd
    woj. śląskie, okolice Myszkowa gg11632818
    Postów
    1 296

    Domyślnie Odp: nieświadome klientki...

    no to faktycznie miała pecha ta pani jak nie wiem ale tak to zazwyczaj bywa gdy chce się coś na już, szuka się na upartego i idzie gdzie popadnie

  22. #347
    No to..wpadłam Avatar Aliz
    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Postów
    266

    Domyślnie Odp: nieświadome klientki...

    ja to się dziwię tym pseudostylistkom, że im nie wstyd odwalać takiej fuszerki albo tej nieodpowiedzialności za branie się wgl za czyjeś paznokcie

    ja nie robię jakiś super za******ych paznokci, ale się staram i zawsze jak mam klientkę to się nawet denerwuję, żeby wszystko było tak jak powinno. nie robię paznokci długo, ciągle się dokształcam ale zawsze pokazuję swoje zdj, bo jakbym kiedyś chciała pokazać czyjeś mówiąc że to moje i ta klientka by takie właśnie chciała i ja bym nie umiała ich zrobić to co wtedy? bo jak dla mnie to wstyd straszny..
    'Whenever the end is.. Do U think U can see it?
    Well, until U get there..
    Go on, go ahead and scream it,
    Just say it."
    [1R- Say(All I Need)]

  23. #348
    Kosmetyczka Avatar Askar
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Skąd
    Bydgoszcz
    Postów
    1 435

    Domyślnie Odp: nieświadome klientki...

    Kurko biedna ta twoja klientka, szkoda mi takich ludzi
    jeśli chodzi o moją i o "spiłowanie pierwszej warstwy" to była zaskoczona, że to nic nie boli, bo po ostatniej Pani miała "takie czerwone pod żelem i bardzo bolało przez kilka dni". Tamte pazurki robiła jakieś 2 lata temu, ale to nie zmienia faktu, że naturalnego paznokcia się nie "spiłowuje"..
    A co do pokazywania nie swoich zdjęć... Ja zawsze nowym klientkom pokazuję jakie paznokcie JA robię, żeby były świadome na co się piszą. Jeśli już klientka jest zdecydowana np. na kolor to zdarzyło mi się pokazać wykonanie innych stylistek, przy czym zawsze mówię, że owa praca nie jest moja i że ja postaram się zrobić podobną. Cholernie głupio by mi było, gdybym skłamała, że wykonanie na zdjęciu jest moje a po skończeniu okazało się, że paznokciom daleko od tych z fotki
    Kalorie to małe stworki, które mieszkają w szafie i w nocy zwężają ci sukienki.

  24. #349
    Molestantka klawiatury Avatar asiek
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Postów
    2 170

    Domyślnie Odp: nieświadome klientki...

    120 zł w salonie i takie gów**o ? o matko, masakra jakaś w tych niektórych salonach, ale wiecie, klientki i tak chętniej tam pójdą niż do kogoś kto robi super, ale w domku, bo to salon i już, tam jest profesjonalizm i Pani kosmetyczka, która piłuje paznokcie do żywca, wie dobrze co robi... -.- szkoda słów.

  25. #350
    Totalna maniaczka Avatar sztynka
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Postów
    1 319

    Domyślnie Odp: nieświadome klientki...

    Ehh wczoraj dzwoniła do mnie kobieta. Pytała, czy się można umówić na jutro (czyli dziś) na pazurki. Ja , ze oczywiście, no i mówi, że ma fryzjera na 13. To ja do niej zapraszam na 11 do mnie. I ona mówi: " No ja nie chce żadnego akrylu,tylko takie tipsy żeby płytka dłuższa była, bo ja takie cienkie mam jak papier." To ja na to, że ja alrylu nie robię tylko żel, a wydłużyć można nie tylko tipsem. Ona się Zgodziła, ale pyta o cenę, to ja mówię, że 80 zł (w salonie) , a ona czy nie mam nic tańszego. Ja mówię, ze mam, manicure, ale top jej płytki nie wydłuży. I wiecie co zapytała, czy ja jej TIPSÓW nie przykleję. No wiecie takich plastikowych co się w kiosku kupuje. OMG Umówiła się na tę 11, na rozmowę na dziś i oczywiście nie przyszła ehh. Beznadzieja.
    Jestem SZTYNKA (zdrobnienie od imienia Justynka)
    nie SZATYNKA bo ja jestem blondynka
    Moje hobby i pasja http://stylizacjaiwizaz.blogspot.com/

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Spóźniające się klientki.
    By ivonna70 in forum Ogólnie o paznokciach
    Odpowiedzi: 28
    Ostatni post / autor: 11-08-2020, 11:41
  2. Odpowiedzi: 25
    Ostatni post / autor: 17-08-2009, 22:12

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •