Strona 13 z 13 PierwszyPierwszy ... 3910111213
Pokaż wyniki 301 do 310 z 310

Temat: Szkoła czy kurs?

  1. #301
    Kosmetyczka Avatar Ewita
    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Postów
    38

    Domyślnie Odp: Szkoła czy kurs?

    Dziewczyny, mam do was pytanie...
    Chciałabym pójść na kurs charakteryzacji lub wizażu. Taki z prawdziwego zdarzenia
    Tak mi się marzy... czy któraś z Was była na takim kursie? Mogłaby polecić? Wiem, że tutaj raczej rozmawiamy o pazurkach ale wiem że są tutaj także Panie wizażystki i stylistki paznokci
    Chodzi mi o kurs ale który nie trwa tydzień ani dwa tylko np. pół roku. Nie pytam o szkołę bo wiem, że szkoły to raczej inna historia
    Napiszcie jak wy stawiałyście pierwsze kroki w wizażu czy charakteryzacji

  2. #302

    Domyślnie Odp: Szkoła czy kurs?

    dziewczyny szukam opini o szkole studium kosmetycznym Iwony Tomasss
    czy ktoras cos slyszala moze byla tam
    chce tam isc zaocznie i sie zastanawiam

  3. #303
    Nałogowiec ban
    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Postów
    481

    Domyślnie Odp: Szkoła czy kurs?

    Sama jestem dla siebie świadectwem tego, że pod pracę w salonie wystarczy kurs. Zresztą poza paznokciami i wizażem w ten sposób nauczyłam się choćby masażu. W tym temacie nie jestem jeszcze aż tak zaawansowana, ale widzę spore możliwości. Dużo ludzi się o to pyta.

  4. #304
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Postów
    99

    Domyślnie Odp: Szkoła czy kurs?

    Pewnie że można, ale to muszą być szkolenia zawodowe, a po samych dwóch tygodniach szkoleń nie będziesz jeszcze specjalistą.
    Na to musisz trochę popracować. "Trochę" tzn. przerobić przynajmniej kilkadziesiąt klientek.

  5. #305
    Nałogowiec ban
    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Postów
    481

    Domyślnie Odp: Szkoła czy kurs?

    No wiadomo. Każdy temat musi być wielokrotnie przećwiczony. Ja zaczynałam na siostrze, mamie i sztucznych dłoniach ;-) Ale udało się, we w miarę krótkim czasie zdobyłam kwalifikacje, a taki był cel.

  6. #306
    Rozkręcanko Avatar pat-Rysia
    Zarejestrowany
    Jan 2014
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    32

    Domyślnie Odp: Szkoła czy kurs?

    Dziewczyny odkopuje temat bo potrzebuje pomocy
    Przeczytałam wszystko i na pewno rozjaśniło mi to trochę sytuację, wiem, że będzie to studium natomiast mam problem z wyborem Jakoś nie przekonują mnie szkoły typu cosinus, nova itp. zastanawiam się nad Szkoła Beaty Mydłowskiej i Policealne Studium Kosmetyczne Ireny Jaroszewskiej. Ktoś coś?

  7. #307
    Nałogowiec ban
    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Postów
    481

    Domyślnie Odp: Szkoła czy kurs?

    Nic mi to nie mówi - ja w Beauty Lux robiłam wszystko, w Wawie. Szkolenia zawodowe, długie, dopasowane pode mnie czasowo, z fajnym programem, egzaminem. Zainteresuj się tym.

  8. #308

    Domyślnie Odp: Szkoła czy kurs?

    Czy jest dostępny sprawdzony trening dla trener medialny , który pomaga podnieść kompetencje i zdobyć umiejętności potrzebne w pracy z grupami szkoleniowymi?

  9. #309
    No to..wpadłam
    Zarejestrowany
    Jul 2017
    Skąd
    Đ*оссия
    Postów
    161

    Domyślnie -

    Byłem, wczoraj wróciłem.Myślałem, że ktoś z nowych uczestników otworzy wątek i podzieli się wrażeniami.Ja osobiście nie wiem czy będę robił cały kurs, byłem aby posłuchać dr Różańskiego.Merytorycznie dla mnie było nie do końca super bo było powtarzanych sporo informacji z wcześniejszych kursów.Ale trzeba zrozumieć, że jest nowy kurs, nowi ludzie i nowy program więc niektóre rzeczy muszą się powtarzać.Jednak było parę nowych receptur więc nie na narzekam.Pewnego znanego zielarza nie było więc nie można było zweryfikować jak to jest z tym wptarywaniem się w niektóre osoby.Może nowi napiszą o swoich wrażeniach.Z bardzo praktycznych rzeczy - dojdzie do skutku realizacja zamówienia na olejek czosnkowy.Znalazło się kilkanaście osób chętnych do zakupu i wspólnie na pewno temat przeskoczymy.

  10. #310
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Aug 2017
    Postów
    51

    Domyślnie Odp: -

    Myślę, ze studia chociaż pewnie wszystko zależy też od kierunku jaki wybierzecie jeśli chcecie iść na psychologię i zastanawiacie się nad wyborem uczelni to poczytajcie sobie o Warszawskiej Akademii Medycznej https://wam.edu.pl/studia-psychologia/. Wysoki poziom, ciekawe zajęcia, dużo ćwiczeń i praktyk. Ogromnym atutem jest na pewno przyjazna atmosfera

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 13 users browsing this thread. (0 members and 13 guests)

Podobne wątki

  1. KURS MAKIJAŻU - cz5. CIENIE DO POWIEK
    By Tonija in forum Makijaż
    Odpowiedzi: 22
    Ostatni post / autor: 15-12-2023, 11:04
  2. Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 21-02-2018, 10:32
  3. KURS MAKIJAŻU - cz6. MODELOWANIE BRWI
    By Tonija in forum Makijaż
    Odpowiedzi: 14
    Ostatni post / autor: 22-01-2013, 11:14

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •