Strona 13 z 13 PierwszyPierwszy ... 3910111213
Pokaż wyniki 301 do 310 z 310

Temat: Szkoła czy kurs?

  1. #301
    Kosmetyczka Avatar Ewita
    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Postów
    38

    Domyślnie Odp: Szkoła czy kurs?

    Dziewczyny, mam do was pytanie...
    Chciałabym pójść na kurs charakteryzacji lub wizażu. Taki z prawdziwego zdarzenia
    Tak mi się marzy... czy któraś z Was była na takim kursie? Mogłaby polecić? Wiem, że tutaj raczej rozmawiamy o pazurkach ale wiem że są tutaj także Panie wizażystki i stylistki paznokci
    Chodzi mi o kurs ale który nie trwa tydzień ani dwa tylko np. pół roku. Nie pytam o szkołę bo wiem, że szkoły to raczej inna historia
    Napiszcie jak wy stawiałyście pierwsze kroki w wizażu czy charakteryzacji

  2. #302

    Domyślnie Odp: Szkoła czy kurs?

    dziewczyny szukam opini o szkole studium kosmetycznym Iwony Tomasss
    czy ktoras cos slyszala moze byla tam
    chce tam isc zaocznie i sie zastanawiam

  3. #303
    Nałogowiec ban
    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Postów
    481

    Domyślnie Odp: Szkoła czy kurs?

    Sama jestem dla siebie świadectwem tego, że pod pracę w salonie wystarczy kurs. Zresztą poza paznokciami i wizażem w ten sposób nauczyłam się choćby masażu. W tym temacie nie jestem jeszcze aż tak zaawansowana, ale widzę spore możliwości. Dużo ludzi się o to pyta.

  4. #304
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Postów
    99

    Domyślnie Odp: Szkoła czy kurs?

    Pewnie że można, ale to muszą być szkolenia zawodowe, a po samych dwóch tygodniach szkoleń nie będziesz jeszcze specjalistą.
    Na to musisz trochę popracować. "Trochę" tzn. przerobić przynajmniej kilkadziesiąt klientek.

  5. #305
    Nałogowiec ban
    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Postów
    481

    Domyślnie Odp: Szkoła czy kurs?

    No wiadomo. Każdy temat musi być wielokrotnie przećwiczony. Ja zaczynałam na siostrze, mamie i sztucznych dłoniach ;-) Ale udało się, we w miarę krótkim czasie zdobyłam kwalifikacje, a taki był cel.

  6. #306
    Rozkręcanko Avatar pat-Rysia
    Zarejestrowany
    Jan 2014
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    32

    Domyślnie Odp: Szkoła czy kurs?

    Dziewczyny odkopuje temat bo potrzebuje pomocy
    Przeczytałam wszystko i na pewno rozjaśniło mi to trochę sytuację, wiem, że będzie to studium natomiast mam problem z wyborem Jakoś nie przekonują mnie szkoły typu cosinus, nova itp. zastanawiam się nad Szkoła Beaty Mydłowskiej i Policealne Studium Kosmetyczne Ireny Jaroszewskiej. Ktoś coś?

  7. #307
    Nałogowiec ban
    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Postów
    481

    Domyślnie Odp: Szkoła czy kurs?

    Nic mi to nie mówi - ja w Beauty Lux robiłam wszystko, w Wawie. Szkolenia zawodowe, długie, dopasowane pode mnie czasowo, z fajnym programem, egzaminem. Zainteresuj się tym.

  8. #308

    Domyślnie Odp: Szkoła czy kurs?

    Czy jest dostępny sprawdzony trening dla trener medialny , który pomaga podnieść kompetencje i zdobyć umiejętności potrzebne w pracy z grupami szkoleniowymi?

  9. #309
    No to..wpadłam
    Zarejestrowany
    Jul 2017
    Skąd
    Đ*оссия
    Postów
    161

    Domyślnie -

    Byłem, wczoraj wróciłem.Myślałem, że ktoś z nowych uczestników otworzy wątek i podzieli się wrażeniami.Ja osobiście nie wiem czy będę robił cały kurs, byłem aby posłuchać dr Różańskiego.Merytorycznie dla mnie było nie do końca super bo było powtarzanych sporo informacji z wcześniejszych kursów.Ale trzeba zrozumieć, że jest nowy kurs, nowi ludzie i nowy program więc niektóre rzeczy muszą się powtarzać.Jednak było parę nowych receptur więc nie na narzekam.Pewnego znanego zielarza nie było więc nie można było zweryfikować jak to jest z tym wptarywaniem się w niektóre osoby.Może nowi napiszą o swoich wrażeniach.Z bardzo praktycznych rzeczy - dojdzie do skutku realizacja zamówienia na olejek czosnkowy.Znalazło się kilkanaście osób chętnych do zakupu i wspólnie na pewno temat przeskoczymy.

  10. #310
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Aug 2017
    Postów
    51

    Domyślnie Odp: -

    Myślę, ze studia chociaż pewnie wszystko zależy też od kierunku jaki wybierzecie jeśli chcecie iść na psychologię i zastanawiacie się nad wyborem uczelni to poczytajcie sobie o Warszawskiej Akademii Medycznej https://wam.edu.pl/studia-psychologia/. Wysoki poziom, ciekawe zajęcia, dużo ćwiczeń i praktyk. Ogromnym atutem jest na pewno przyjazna atmosfera

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. KURS MAKIJAŻU - cz5. CIENIE DO POWIEK
    By Tonija in forum Makijaż
    Odpowiedzi: 22
    Ostatni post / autor: 15-12-2023, 12:04
  2. Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 21-02-2018, 11:32
  3. KURS MAKIJAŻU - cz6. MODELOWANIE BRWI
    By Tonija in forum Makijaż
    Odpowiedzi: 14
    Ostatni post / autor: 22-01-2013, 12:14

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •