Strona 3 z 10 PierwszyPierwszy 1234567 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 51 do 75 z 238

Temat: Minx nails, folia transferowa, folia hologramowa

  1. #51
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar Evelyn.
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Nowa Sól/ Lubuskie
    Postów
    3 018

    Domyślnie Odp: Minx nails

    Kod:
    Treść została ukryta, zaloguj się lub zarejestruj jeśli jeszcze nie masz konta aby zobaczyć treść

    Minx na paznokciach u stop


    Kod:
    Treść została ukryta, zaloguj się lub zarejestruj jeśli jeszcze nie masz konta aby zobaczyć treść

    na dloniach :

    Kod:
    Treść została ukryta, zaloguj się lub zarejestruj jeśli jeszcze nie masz konta aby zobaczyć treść

    W mojej miejscowosci w salonch to kosztuje nawet £20 na naturalnych paznokciach, gdzie ja dla przykladu za komplet paznokci zelowych ze wzorkiem biore £30[/quote][/UKRYJ]



    ale te wężowe są superrr! tylko ja bym po tym żelem przeleciała
    Ostatnio edytowane przez Emilia B. ; 15-06-2010 o 12:13 Powód: ukrycie dużego cytatu
    proszę mi mówić Evelyn... lub Ewelina jak komu wygodnie
    kiedyś królowa... ale postanowiłam abdykować
    http://www.youtube.com/watch?v=wPzsN0NQSAw
    kocham tą babkę
    http://stylowe-pazurki.blogspot.com/

  2. #52
    No to..wpadłam Avatar niunia84
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Skąd
    Szkocja
    Postów
    147

    Domyślnie Odp: Minx nails

    to podobno ma sie trzymac nawet 6 tyg

  3. #53
    No to..wpadłam Avatar Ava
    Zarejestrowany
    Oct 2009
    Skąd
    Marki
    Postów
    109

    Domyślnie Odp: Minx nails

    no tak tylko kto by 6 tygodni czekal ;p

    tez slyszalam o tej metodzie jakies 2 miechy temu mnie sie spodobala wlasnie ze wzgledu na to ze np takich metalicznych kolorow nie uzyskamy niczym innym

  4. #54
    Nałogowiec Avatar Anika
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Europa
    Postów
    646

    Domyślnie Odp: Minx nails

    Niby ciekawa metoda, tylko jak to równo do paznokci poprzyklejać
    The world is mine

  5. #55
    Totalna maniaczka Avatar luska102
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    niemcy
    Postów
    1 255

    Domyślnie Odp: Minx nails

    No fajne tez mi sie podoba.

  6. #56
    Pismo Paznokcie TEAM Avatar carolin
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Postów
    420

    Domyślnie Odp: Minx nails

    W imieniu Redakcji pisma "Paznokcie" chciałabym zaprosić wszystkie osoby zainteresowane ozdobą MINX do lektury numeru 44 (5/2009) na s. 28-29, w którym znajdziecie artykuł na temat paznokci w stylu gwiazd.


  7. #57
    Totalna maniaczka Avatar _kasiunia_4
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Skąd
    Wołów/Wrocław
    Postów
    867

    Domyślnie Odp: Minx nails

    a czy gdzieś to w Polsce można dostać w jakimś sklepie ? bo szukałam już dzisiaj przez Google ale nie znalazłam .. może nie zauważyłam

  8. #58
    No to..wpadłam Avatar Ava
    Zarejestrowany
    Oct 2009
    Skąd
    Marki
    Postów
    109

    Domyślnie Odp: Minx nails

    prawdopodobnie jeszcze tego u nas nie wprowadzili ^^

  9. #59
    No to..wpadłam
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    Szczecin
    Postów
    208

    Domyślnie Odp: Minx nails

    Fajnie to wygląda...

  10. #60
    Totalna maniaczka Avatar _kasiunia_4
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Skąd
    Wołów/Wrocław
    Postów
    867

    Domyślnie Odp: Minx nails

    Cytat Napisał Ava Zobacz post
    prawdopodobnie jeszcze tego u nas nie wprowadzili ^^
    a szkoda bo chętnie bym kupiła

  11. #61
    Nałogowiec Avatar Zgredo
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Gdańsk
    Postów
    386

    Domyślnie Odp: Minx nails

    Cytat Napisał Anika Zobacz post
    Niby ciekawa metoda, tylko jak to równo do paznokci poprzyklejać

    Ciepłem. Ogrzana folia oblepi pazura, byleby uniknąć pęcherzyków.


    niunia
    Minx nails roznia sie od tych o ktorych piszecie,
    N aklej przykleja sie folie i ona jest w rolkach o roznych wzorach - rzeczywiscie ciezko ja dopasowac. Minx sa w ksztalcie paznokcia wiec nie ma problemu z dopasowaniem spilowywuje sie tylko tam gdzie jes za duze dla przykladu kilka zdjec zeby bardziej to zobrazowac
    Hm, wypiłowuje, mówisz...? Generalnie nie jestem przekonana do odpiłowywania nadmiaru naklejki, wydaje mi się, że to kłopotliwe. Równie kłopotliwe co wycinanie przed aplikacją, która wydaje się być nieunikniona aby pasowało na pazura, bo inny jest rozmiar kciuka a inny malucha, tymczasem folie widzę, są uniwersalne. Nie wiem, jak to wyglądało w Avonie, ale mam wrażenie że to też były takie gotowe kawałeczki pazurkopodobne. Mogę się mylić, zresztą to nie takie ważne, jak to, że odpiłowywanie (po skórkach? palcach?) nadmiaru nie jest przekonywujące.
    "Wysoko mnie ceni - mówisz? Wiem, zażądałby więcej niż 30 srebrników"

  12. #62
    Rozkręcanko Avatar smuteczek
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Postów
    54

    Domyślnie Odp: Minx nails

    nie wiem czy to jest podobne do tych z avonu, ale na te avonowskie dziewczyny strasznie narzekaly - ze nie mozna przykleic bez pecherzykow czy zalaman itd itd. ja tego nigdy nie stosowalam, ale jakos to do mnie nie przemawia. zreszta, z tego co pamietam avon dosc szybko to wycofal, wiec to pewnie byl jakis bubelek. nie jestem tez pewna, ale wydaje mi sie ze widzialam w jakiejs gazecie podobny "naklejany lakier do paznokci" w reklamie sephory chyba...

  13. #63
    VIP Avatar nanami7
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Poznań
    Postów
    5 170

    Domyślnie Odp: Minx nails

    e tam mi się to nie widzi jakoś wolę już zwykły lakier
    Jest między nami gra,
    którą gra się w parach...



    www.paznokcie-poznan.blogspot.com

  14. #64
    Nałogowiec Avatar minimouse
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    Łódź
    Postów
    570

    Domyślnie Odp: Minx nails

    ja też wole pomalować zwykłym dobrym lakierem odczekać te 10 minut i po sprawie a nie bawiś cię w docinanie i naklejanie .... ciekawe jak się to potem zdejmuje ...

  15. #65
    Nałogowiec Avatar Anika
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Europa
    Postów
    646

    Domyślnie Odp: Minx nails

    Cytat Napisał minimouse Zobacz post
    ja też wole pomalować zwykłym dobrym lakierem odczekać te 10 minut i po sprawie a nie bawiś cię w docinanie i naklejanie .... ciekawe jak się to potem zdejmuje ...
    Dobra uwaga, ciekawe jak to później zdjąć
    The world is mine

  16. #66
    No to..wpadłam Avatar Ava
    Zarejestrowany
    Oct 2009
    Skąd
    Marki
    Postów
    109

    Domyślnie Odp: Minx nails

    Cytat Napisał Zgredo Zobacz post
    (...) Mogę się mylić, zresztą to nie takie ważne, jak to, że odpiłowywanie (po skórkach? palcach?) nadmiaru nie jest przekonywujące.


    czytalam no i przegladalam filmy o tym minxie ze to sie nei piluej przy skorkach tylko wolnym brzegu zeby nadmiar naklejki zdjac

    aha i kciuk jest zwykle przy skorkach ee prosty i u jakiejs laski na pazurkach widzialam ze ona nei docianala tylko zostawiala jak jest ale to pewnie kwestia gustu ja bym docinala ;p

  17. #67

  18. #68
    No to..wpadłam Avatar anoosia
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Gdynia
    Postów
    262

    Domyślnie Odp: Minx nails

    70 zl za 18 naklejek?chyba jakies zartyto niby ile taka stylistka ktora je robi mialaby brac za uslugew dodatku to tylko naklejki nie trzymaja tyle co zele czy akryle niby mozna je zatopic ale na takim sliskim materiale nie sadze ze sie masa utrzyma no i poza tym trzeba by bylo doliczyc koszty zrobienia tych zeli/akryli plus minxy ktore sa tylko na raz bo na 2 stylizacje napewno nie starcza. mysle ze cena stanowczo zbyt wygorowanaprzynajmniej jak na nasze realia

  19. #69
    No to..wpadłam Avatar hassi
    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Skąd
    Stargard Szczeciński
    Postów
    284

    Domyślnie Odp: Minx nails

    Ktoś powiedział ze były kiedys podobne w Avonie. Tak, jakies 3-4 lata temu.
    Kupiłam, niewygodnie się naklejalo, bo nie układało się ładnie na paznokciu.
    Mi sie nie podobaly, innym tez nie barddzo..
    "Piękna kobieta to niebo dla oczu, piekło dla duszy i czyściec dla kieszeni.."

  20. #70
    Rozkręcanko Avatar smuteczek
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Postów
    54

    Domyślnie Odp: Minx nails

    cena - smiech na sali. wzornik raczej nie w moim typie. a juz zupelnie nie wiem po co kupowac bezbarwny - jakby nie mozna bylo maznac sie bezbarwnym lakierem fakt ze te "lustrzanki" wygladaja ciekawie. natomiast panterke czy inne zdobienia wolalabym wykonac sama. mnie to nie przekonuje.

  21. #71
    pss... Avatar Emist
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Postów
    492

    Domyślnie Odp: Minx nails

    spokojnie dziewczyny jako nowość musi mieć cenę lekko wygórowaną za jakiś czas powinno zjechać do normalnego pułapu.
    Jestem ciekawa jak się to trzyma i zachowuje ale również sądzę,że jako powierzchnia śliska nie za bardzo nadaje się do zatapiania jako całość,chyba że jak folia,pociąć,połamać ale wtedy rozwiązanie traci sens....Ma ktoś dobry patent?

  22. #72
    Totalna maniaczka Avatar RedSunset
    Zarejestrowany
    May 2010
    Skąd
    woj. śląskie, okolice Myszkowa gg11632818
    Postów
    1 296

    Domyślnie Odp: Minx nails

    Cena zbyt wygórowana, ale jeśli spadnie mogłabym to wypróbować i zobaczyć co to za cud
    Jednak nie przemawia to do mnie jakoś specjalnie...
    Co do utrzymania masy...to myślę sobie w ten sposób, skoro można nadmiar wypiłować pilnikiem to może i dałoby się to i zmatowić

  23. #73
    No to..wpadłam Avatar anoosia
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Gdynia
    Postów
    262

    Domyślnie Odp: Minx nails

    ee nie sadze bo to cienka folia wiec mysle ze wzor moglby sie zetrzeca jedyny patent jaki mi przychodzi to dobrze zalac wolny brzeg i boki moze wtedy ewentualnie
    a i z tego co wiem do tego jest jakas specjalna lampa potrzebna a nei taka zwykla wiec pewnie jeszcze dodatkowe kosztypoki co zupelnie nie oplacalne

  24. #74
    Nałogowiec Avatar ana_zaba
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    Gdynia
    Postów
    428

    Domyślnie Odp: Minx nails

    a ja znalazlam taki opisik

    Minx'y to cienkie, elastyczne powłoki (coś w rodzaju mini folii) pokryte od spodu substancją przylepną, która jest aktywowana ciepłem (ogrzewanie lampą). Dzięki temu możliwe jest idealne dopasowanie powłoki do kształtu płytki paznokciowej (jej zaokrągleń). Usunięcie "naklejki" jest możliwe także poprzez użycie ciepła.
    "Naklejki" Minx są alternatywą dla lakieru do paznokci. Nie zawierają żadnych szkodliwych substancji, które mogłyby zniszczyć płytkę paznokcia. Ich zaletą jest to, że w przeciwieństwie do lakieru, nie niosą ze sobą ryzyka powstawania smug czy odprysków.
    Z Minx'ami można swobodnie korzystać z kąpieli, ponieważ mają one powłokę zabezpieczającą przed wilgocią. Ciepła para, unoszącą się wokół podczas zażywania kąpieli nie powoduje ich odklejania.
    Trwałość manicure w stylu Minx jest różna. Na dłoniach tego typu manicure przetrwa od 2-10 dni, zaś na paznokciach stóp - nawet do 4 tygodni.

  25. #75
    Instruktor Mistero Milano Avatar Anna Kosińska
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Cuijk Holandia
    Postów
    1 729

    Domyślnie Odp: Minx nails

    Dla Mnie ta metoda jest beznadziejna dziewczyny,pojscie na łatwizne , dla tych stylistek ktorym cięzko cos samemu namalowac lub zalezy na czasie i kasie..

    w Ameryce sie przyjeło bo niestety nie maja za wielu zdolnych stylistow,wystarczy czasami spojrzec na kształt paznokci i samo mowi za siebie..wystarczy popatrzec w ich branzowe gazety na temat paznokci i oczoplasu mozna dostac to co mozna tam zobaczyc,sama sie spotkalam z salonami gdzie nie fajnie to wyglada byle szybko..


    poza tym utrzymuje sie nie za długo,wiec dla nas farbka kilka minut i piekny wzor gotowy i utzrymuje sie miesiac..

    na pewno w pl sie to nie przyjmie

    a lakiery i tak zawsze beda na topie one od zawsze były i nigdy nie znikna..

    ta metoda w ogole do Mnie nie przemawia i tak pewnie juz pozostanie wole wydac wiecej siana na farbki czy lakiery i miec wieksza satysfakcje wymyslenia cos swojego i bardziej estetycznego co do wzoru niz ten cały minx...

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Golden Nails NOWY PROGRAM SZKOLEŃ
    By fashion.nails in forum Oferty
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 25-01-2012, 22:11

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •