Strona 1 z 5 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 1 do 25 z 116

Temat: Ile czasu trzymaja sie przez was zrobione paznokcie.

  1. #1
    No to..wpadłam Avatar niunia84
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Skąd
    Szkocja
    Postów
    147

    Domyślnie Ile czasu trzymaja sie przez was zrobione paznokcie.

    Zakladam ten temat poniewaz najczesciej zadawane pytanie przez moje klijentki to jak dlugo beda sie trzymaly.
    Wtedy odpowiadam im w zaleznosci od tego jak o nie zadbasz .
    Mialam takie przypadki ze dziewczyny potrafily polamac je juz na drugi dzien
    moja rekordzistka ma pazurki od marca az do teraz - ale kobieta naprawde dba o dlonie i robila juz 3 razy uzupelnienie.
    zazwyczaj trzymaja sie ok 3-4 tyg bez uzupelnienia jak jest z waszymi. czy czesto wracaja na uzupelnienia. U mnie wiekszosc niestety nie dba o paznokcie i nefatyguje sie ich uzupelnic.

  2. #2
    Wzorki Club Avatar goslava
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    mazowieckie
    Postów
    2 011

    Domyślnie Odp: Ile czasu trzymaja sie przez was zrobione paznokcie.

    ja z klientkami umawiam sie na uzupelnienie w zaleznosci od tego jak im rosna paznokcie a ze mam kilka stalych klientek tak wiec wiem juz jak je umawiac i tak jedne przychodza co 3 tyg bo bardzo szybko rosna im paznokcie a inne co 4 czy nawet 5 tygodni, a pazurki sie kazdej trzymaja

  3. #3
    Naczelny Grafik Forumowy Avatar rudzia1985
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Skąd
    Niemcy
    Postów
    5 853

    Domyślnie Odp: Ile czasu trzymaja sie przez was zrobione paznokcie.

    ja bym mogla trzymac pazury tak dlugo az by mi odpadly ale ze czasami mam powietrze pod pazurem ( nie moge sie tego pozbyc, choc zostal mi tylko jeden pazur juz ) i nuda bo wzor mi sie zbrzydl to zmieniam co 2-3 tyg
    az ze robie sama sobie to mi tak wystarczy

  4. #4
    Rozkręcanko Avatar cocaine258
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    lublin- okoliceee
    Postów
    85

    Domyślnie Odp: Ile czasu trzymaja sie przez was zrobione paznokcie.

    moje to tak srednio 5 tyg +- bo zalezy oczywiscie co dana dziewczyna robi, czy je pielegnuje czy traktuje jako skrobak, otwieracz itd

  5. #5
    No to..wpadłam Avatar niunia84
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Skąd
    Szkocja
    Postów
    147

    Domyślnie Odp: Ile czasu trzymaja sie przez was zrobione paznokcie.

    5 tygodni to dosc dlugo bez uzupelnienia to fakt duzo zalezy od tego jak sie kto z nimi obchodzi hehe ja swoje zrobilam w zeszlym tygodniu i polowe juz wyskubalam - okropna jestem to byly moje pierwsze zele na moich pazurkach bo tak to zawsze naturalne. pewnie kwestia przyzwyczajenia no i to ze wiem ze zaswsze moge sobie zrobic nastepne

  6. #6
    Gość
    niezalogowany

    Domyślnie Odp: Ile czasu trzymaja sie przez was zrobione paznokcie.

    czy ten temat nie pasuje do http://forum.wzorki.info/przedluzani...paznokcia.html... bo tam niedość że pokazujemy zdjęcia to równiez piszemy ile jaki odros ma czasu...

  7. #7
    dawniej sylwiakolodziej1985 Avatar Euphoria
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    katowice
    Postów
    701

    Domyślnie Odp: Ile czasu trzymaja sie przez was zrobione paznokcie.

    ja się nie wypowiadam nawet:/ zajmuję się pazurkami amatorsko i tak mnie to dołuje, że aż nie mam ochoty tego robić....co zrobię pazurki to trymają mi się tydzień,a niketóre paznokcie nawet tylko 2,3 dni......zrobię rano a wieczorem już widzę powietrze, odpadają całym "płatem żelu" tzn jakbym odkleiła tipsy.....robiłam na tyle różnych"sposobów"(tzn z primerem, bez, z bonderem, bez itp) i ciągle to samo

  8. #8
    No to..wpadłam Avatar niunia84
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Skąd
    Szkocja
    Postów
    147

    Domyślnie Odp: Ile czasu trzymaja sie przez was zrobione paznokcie.

    Cytat Napisał woszczur Zobacz post
    czy ten temat nie pasuje do http://forum.wzorki.info/przedluzani...paznokcia.html... bo tam niedość że pokazujemy zdjęcia to równiez piszemy ile jaki odros ma czasu...
    troche odbirglysmy od tematy , przepraszam to bardziej jak dlugo sie trzymaja xx

    Euphoria to duzo za krotko moze zalewasz skorki lub dajesz za malo zelu, lub za malo zmatowiona plytka skoro tak odchodzi to jedyne powody ktore przychodza mi do glowy.

  9. #9
    Rozkręcanko Avatar cocaine258
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    lublin- okoliceee
    Postów
    85

    Domyślnie Odp: Ile czasu trzymaja sie przez was zrobione paznokcie.

    Cytat Napisał niunia84 Zobacz post
    5 tygodni to dosc dlugo bez uzupelnienia to fakt duzo zalezy od tego jak sie kto z nimi obchodzi hehe ja swoje zrobilam w zeszlym tygodniu i polowe juz wyskubalam - okropna jestem to byly moje pierwsze zele na moich pazurkach bo tak to zawsze naturalne. pewnie kwestia przyzwyczajenia no i to ze wiem ze zaswsze moge sobie zrobic nastepne

    hmm no na poczatku to tak 2 tygodnie mi sie moje trzymaly (bo poswiecalam tylko swoje paznokcie dla nauki) ale po kursie, kiedy wiedzialam ze 2 cienkie warstwy zelu to nie wszystko trzymaja sie o wiele dluzej i oczywiscie praktyka zrobila swoje, dobre zmatowienie, primer, niezalewanie skorek, wtedy wiedzialam ze moge zaczac komus robic pazurki do tej pory nie sa idealne ale caly czas cwicze, probuje nowych technik zeby sobie ulatwic zycie i zeby dziewczyny ktore ode mnie wychodza mialy taaakiego banana na buzce

  10. #10
    Szkoleniowiec Avatar soffii25
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Skąd
    Bydgoszcz
    Postów
    1 052

    Domyślnie Odp: Ile czasu trzymaja sie przez was zrobione paznokcie.

    ja swoje w sumie nie wiem jak długo mogę ponosić bo szybko zmieniam, albo zupełnie ściągam ale mam klientki, które noszą pazurki tak długo aż "spadną" (prawie 2 m) bo im się nie chce na uzupełnienie przyjechać, wolą mieć nowe
    Szkolenia i Dystrybucja marki Astonishing Nails

  11. #11
    Totalna maniaczka Avatar hersa
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Postów
    1 026

    Domyślnie Odp: Ile czasu trzymaja sie przez was zrobione paznokcie.

    jak zrobię pazury mamie to trzymają się okolo 4 tyg, ale moja mama w ogóle nie dba o pazury i jakby mogła to w ogródku by nimi kopała innym babkom jak robiłam to po 4 tygodniach to też się zdarzalo że jeden odpadł a reszta bez zapowietrzeń.

    dzisiaj robiłam pazury znajomej i byłam w ciężkim szoku. Wcześniej robiła jej dziewczyna na naturalki za 30zł i myślałam ze zastanę coś strasznego... a przeżyłam szok. Paznokcie robione uwaga... 10 tygodni temu. Nie bylo ani jednego zapowietrzenia! wzór, linia uśmiechu itp. bardzo ładne, że też dziewczynie chce się robić za takie pieniądze. Kolejną sprawą jest to że znajoma ma mega dlugie łozysko, bardzo uśmiechniętą naturalną linie uśmiechu- no naturalne pazury- marzenie. Wzięłam frezarkę żeby to zdjąć i zalożyć nowe i żel był tak twardy że nieźle się namęczyłam tą frezarką- nie mogłam tego zedrzeć. Nie wiem na jakich produktach pracuje ta dziewczyna ale ja bym oszalała przy piłowaniu tego przy każdej odnowie...

  12. #12
    No to..wpadłam Avatar niunia84
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Skąd
    Szkocja
    Postów
    147

    Domyślnie Odp: Ile czasu trzymaja sie przez was zrobione paznokcie.

    Cytat Napisał hersa Zobacz post
    Kod:
    Treść została ukryta, zaloguj się lub zarejestruj jeśli jeszcze nie masz konta aby zobaczyć treść

    tyle trzymaja sie i mojej klijentce zrobilam je w marcu teraz mamy polowe czerwca to 3.5 mieciaca - ta klijentka tez ma idealne paznokcie,dlugie lozysko itd (moze to ma jakis wplyw )
    Ostatnio edytowane przez samaron ; 15-06-2010 o 14:23 Powód: ukrycie cytatu

  13. #13

    Domyślnie Odp: Ile czasu trzymaja sie przez was zrobione paznokcie.

    A moim klientkom pazurki trzymają się nawet i do 3 mc hehe (ciekawe tylko jak wyglądały na koniec)...ostatnio w lutym robiłam kobitce ze Śląska pazurki i była teraz u mnie tydzień temu i powiedziała, że zdjęła poprzednie dopiero w maju...nigdzie ich wcześniej nie dolewała nawet masakra. Zadowolona była jak gwizdek No i dzwoniła dzisiaj kolejna umówić się na pazury oczywiście szczęśliwie oznajmiając, że trzymały jej się ostatnio 7 tyg rekordzistki

  14. #14
    Totalna maniaczka Avatar hersa
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Postów
    1 026

    Domyślnie Odp: Ile czasu trzymaja sie przez was zrobione paznokcie.

    Cytat Napisał niunia84 Zobacz post
    tyle trzymaja sie i mojej klijentce zrobilam je w marcu teraz mamy polowe czerwca to 3.5 mieciaca - ta klijentka tez ma idealne paznokcie,dlugie lozysko itd (moze to ma jakis wplyw )
    może wtedy paznokieć tak nie "pracuje" bo lożysko jakoś trzyma? nie wiem, mi się zawsze trafiają babki z ogryzkami, a moja mama ma bardzo krótkie łożysko i łamliwe paznokcie, więc nie mam porównania. Zobaczymy jak znajomej będzie się trzymało moje dzieło. Takie gory i doliny zostawiłam, że az mi głupio. Może nie rzuca sie to w oczy ale ja to widziałam i to wystarczy. Ale tak słabo mi się zrobiło w pewnym momencie i jakiś skurczów zołądka dostałam, że myślalam ze spadnę z krzesełka i odpuściłam piłowanie. Niech nie narzeka, usługę miała darmową, poprawię przy okazji

  15. #15
    No to..wpadłam Avatar hairkama
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Skąd
    Białystok
    Postów
    162

    Domyślnie Odp: Ile czasu trzymaja sie przez was zrobione paznokcie.

    Wlasnie to zalezy jak sie dba o paznokcie ja swoim klientkom mowie aby tydzien po zrobieniu nowych paznokci przyszly na zapilowanie a jesli nir to niech same to zrobia po 7-9 dniach od zalozenia.Bo oczywiscie nie mamy lupy zeby podomykac wszystkie szparki pomiedzy paznokciem a zelem czy akrylem dlatego tez lepiej zapilowac i cieszyc sie dlugo paznokciami ale mniej wiecej u mnie i u moich klientek tak 4-5 tyg. spokojnie
    Przedłużanie Paznokci Akrylem,Przedłużanie i zagęszczanie Wlosów-Białystok



  16. #16
    Szkoleniowiec Avatar paznokietek1000
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Bogdaniec
    Postów
    2 529

    Domyślnie Odp: Ile czasu trzymaja sie przez was zrobione paznokcie.

    zgadzam się z hairka, ze to zależny od tego jak ktoś dba, jaka ma płytkę, itp.
    Moje pazurki z reguły trzymają się 4-5 tyg, bo po 3-4 powinna być odnowa, zatem tyle wytrzymują, ale mam tez rekordzistki które przychodzą na "odnowę", podkreślam odnowę, po 8-10 tyg, i nie dadzą się przegadać, ze to źle





  17. #17
    Szkoleniowiec Avatar edusia777
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Biała Podlaska
    Postów
    492

    Domyślnie Odp: Ile czasu trzymaja sie przez was zrobione paznokcie.

    a u mnie to roznie bywa... czasami panienki lamia po kilku dniach, albo odrywaja na sile:/ ale te co chodza do mnie juz jakiś czas to mowia ze trzymaja sie im od 2 do 2,5 miecha bez uzupelniania oczywiscie niestety mam slaby zarobek przez nie bo co 2 (albo i dluzej) miesiace tylko;D

  18. #18
    Kosmetyczka Avatar Askar
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Skąd
    Bydgoszcz
    Postów
    1 435

    Domyślnie Odp: Ile czasu trzymaja sie przez was zrobione paznokcie.

    ja moje klientki widze srednio co 3-4 tyg.- czyli chyba w normie, ale tez mam 2 panie ktore nosza paznokcie ok. 2 -3 miesiace, obydwie pracuja zawodowo zajmuja sie dziecmi, pielegnuja ogrodki ale mimo wszystko ich pazurki wytrzymuja znacznie dluzej niz u innych, nie mam pojecia dlaczego.
    oczywiscie zdarzyly sie i takie ktore wydzwanialy nastepnego dnia placzac do sluchawki ze odpadl im paznokiec i nie wiedza dlaczego, kiedy przyszly do mnie na naprawe okazywalo sie ze paznokiec zlamany jest na wolnym brzegu lub podobne cuda- oczywiscie zapewnialy ze NIC NIE ZROBILY

  19. #19
    Szkoleniowiec Avatar soffii25
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Skąd
    Bydgoszcz
    Postów
    1 052

    Domyślnie Odp: Ile czasu trzymaja sie przez was zrobione paznokcie.

    najlepsze są teksty "samo się złamało, ja nic nie robiłam ... ". "samo się" to nic nie robi Ja mam jeszcze klientkę, która dla odmiany notorycznie łamie paznokcia/paznokcie; np. podczas mycia samochodu, ale najczęściej łamie sobie wskazującego pazurka i kciuka.
    Szkolenia i Dystrybucja marki Astonishing Nails

  20. #20
    Szkoleniowiec Avatar KaMiLaC.
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    Pajęczno/Częstochowa
    Postów
    1 576

    Domyślnie Odp: Ile czasu trzymaja sie przez was zrobione paznokcie.

    Soffi tez taka mam albo jak za klamke od samochodu lapie tez zawsze cos zrobi ale chociaz sie przyznaje
    moje tak 4-5 tyg wiecej nie pozwalam nosic bez uzupelnienia no chyba ze chca placic jak za nowe, bo odrostu jest juz mega wiec robota praktycznie od poczatku


  21. #21
    No to..wpadłam Avatar hairkama
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Skąd
    Białystok
    Postów
    162

    Domyślnie Odp: Ile czasu trzymaja sie przez was zrobione paznokcie.

    hehe zgadzam sie "samo sie" nic nie robi
    Przedłużanie Paznokci Akrylem,Przedłużanie i zagęszczanie Wlosów-Białystok



  22. #22
    Kosmetyczka Avatar Askar
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Skąd
    Bydgoszcz
    Postów
    1 435

    Domyślnie Odp: Ile czasu trzymaja sie przez was zrobione paznokcie.

    kiedys zrobilam pazurki siostrze...odeszly w ciagu tygodnia (zapowietrzyly sie, a ona juz sama im pomogla)
    zalozylam poraz drugi- to samo...
    dodam ze to byly moje poczatki wiec myslalam ze robie cos zle
    przy trzecim nakladaniu odtluscilam 10 razy, bo myslalam ze moze tlusta plytka- tez zaczely odchodzic....az pewnego dnia przegladajac zdjecia zrobione na grilu u znajomych gdzie obydwie bylysmy zauwazylam Karoline(siostre) z pazurem w buzi i skubiaca przy skorkach zebami!
    a przeciez NIC NIE ROBILA, SAME ODCHODZILY (przyznam sie ze sie ucieszylam, ze to nie moja wina byla )

  23. #23
    No to..wpadłam Avatar hairkama
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Skąd
    Białystok
    Postów
    162

    Domyślnie Odp: Ile czasu trzymaja sie przez was zrobione paznokcie.

    hehe zlapana zostala na goracym uczynku
    Przedłużanie Paznokci Akrylem,Przedłużanie i zagęszczanie Wlosów-Białystok



  24. #24
    Naczelny Grafik Forumowy Avatar rudzia1985
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Skąd
    Niemcy
    Postów
    5 853

    Domyślnie Odp: Ile czasu trzymaja sie przez was zrobione paznokcie.

    najlepiej powiedziec, ze nie "moja wina", a pozniej zlapac na dlubaniu i miec dowod swojej niewinnosci

  25. #25
    Szkoleniowiec Avatar zyza
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    Żagań
    Postów
    2 272

    Domyślnie Odp: Ile czasu trzymaja sie przez was zrobione paznokcie.

    do niedawna trzymaly mi sie tydzien, dwa tygodnie z porywami do 3 ...
    dzieki informacjom z forum trzymaja sie 5-6 to dla mnie ogromny sukces... te co mam na sobie teraz to juz niedlugo miesiac stuknie ale z enic nie leci to jakos mi sie nie chce z nimi nic robic

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Pielęgnacja dłoni i paznokci
    By seqoya in forum Paznokcie naturalne
    Odpowiedzi: 93
    Ostatni post / autor: 14-12-2022, 19:11
  2. Odpowiedzi: 405
    Ostatni post / autor: 01-10-2016, 01:05

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •