Pokaż wyniki 1 do 25 z 116

Temat: Ile czasu trzymaja sie przez was zrobione paznokcie.

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1
    No to..wpadłam Avatar niunia84
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Skąd
    Szkocja
    Postów
    147

    Domyślnie Ile czasu trzymaja sie przez was zrobione paznokcie.

    Zakladam ten temat poniewaz najczesciej zadawane pytanie przez moje klijentki to jak dlugo beda sie trzymaly.
    Wtedy odpowiadam im w zaleznosci od tego jak o nie zadbasz .
    Mialam takie przypadki ze dziewczyny potrafily polamac je juz na drugi dzien
    moja rekordzistka ma pazurki od marca az do teraz - ale kobieta naprawde dba o dlonie i robila juz 3 razy uzupelnienie.
    zazwyczaj trzymaja sie ok 3-4 tyg bez uzupelnienia jak jest z waszymi. czy czesto wracaja na uzupelnienia. U mnie wiekszosc niestety nie dba o paznokcie i nefatyguje sie ich uzupelnic.

  2. #2
    Wzorki Club Avatar goslava
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    mazowieckie
    Postów
    2 011

    Domyślnie Odp: Ile czasu trzymaja sie przez was zrobione paznokcie.

    ja z klientkami umawiam sie na uzupelnienie w zaleznosci od tego jak im rosna paznokcie a ze mam kilka stalych klientek tak wiec wiem juz jak je umawiac i tak jedne przychodza co 3 tyg bo bardzo szybko rosna im paznokcie a inne co 4 czy nawet 5 tygodni, a pazurki sie kazdej trzymaja

  3. #3
    Naczelny Grafik Forumowy Avatar rudzia1985
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Skąd
    Niemcy
    Postów
    5 853

    Domyślnie Odp: Ile czasu trzymaja sie przez was zrobione paznokcie.

    ja bym mogla trzymac pazury tak dlugo az by mi odpadly ale ze czasami mam powietrze pod pazurem ( nie moge sie tego pozbyc, choc zostal mi tylko jeden pazur juz ) i nuda bo wzor mi sie zbrzydl to zmieniam co 2-3 tyg
    az ze robie sama sobie to mi tak wystarczy

  4. #4
    Rozkręcanko Avatar cocaine258
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    lublin- okoliceee
    Postów
    85

    Domyślnie Odp: Ile czasu trzymaja sie przez was zrobione paznokcie.

    moje to tak srednio 5 tyg +- bo zalezy oczywiscie co dana dziewczyna robi, czy je pielegnuje czy traktuje jako skrobak, otwieracz itd

  5. #5
    No to..wpadłam Avatar niunia84
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Skąd
    Szkocja
    Postów
    147

    Domyślnie Odp: Ile czasu trzymaja sie przez was zrobione paznokcie.

    5 tygodni to dosc dlugo bez uzupelnienia to fakt duzo zalezy od tego jak sie kto z nimi obchodzi hehe ja swoje zrobilam w zeszlym tygodniu i polowe juz wyskubalam - okropna jestem to byly moje pierwsze zele na moich pazurkach bo tak to zawsze naturalne. pewnie kwestia przyzwyczajenia no i to ze wiem ze zaswsze moge sobie zrobic nastepne

  6. #6
    Gość
    niezalogowany

    Domyślnie Odp: Ile czasu trzymaja sie przez was zrobione paznokcie.

    czy ten temat nie pasuje do http://forum.wzorki.info/przedluzani...paznokcia.html... bo tam niedość że pokazujemy zdjęcia to równiez piszemy ile jaki odros ma czasu...

  7. #7
    Rozkręcanko Avatar cocaine258
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    lublin- okoliceee
    Postów
    85

    Domyślnie Odp: Ile czasu trzymaja sie przez was zrobione paznokcie.

    Cytat Napisał niunia84 Zobacz post
    5 tygodni to dosc dlugo bez uzupelnienia to fakt duzo zalezy od tego jak sie kto z nimi obchodzi hehe ja swoje zrobilam w zeszlym tygodniu i polowe juz wyskubalam - okropna jestem to byly moje pierwsze zele na moich pazurkach bo tak to zawsze naturalne. pewnie kwestia przyzwyczajenia no i to ze wiem ze zaswsze moge sobie zrobic nastepne

    hmm no na poczatku to tak 2 tygodnie mi sie moje trzymaly (bo poswiecalam tylko swoje paznokcie dla nauki) ale po kursie, kiedy wiedzialam ze 2 cienkie warstwy zelu to nie wszystko trzymaja sie o wiele dluzej i oczywiscie praktyka zrobila swoje, dobre zmatowienie, primer, niezalewanie skorek, wtedy wiedzialam ze moge zaczac komus robic pazurki do tej pory nie sa idealne ale caly czas cwicze, probuje nowych technik zeby sobie ulatwic zycie i zeby dziewczyny ktore ode mnie wychodza mialy taaakiego banana na buzce

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Pielęgnacja dłoni i paznokci
    By seqoya in forum Paznokcie naturalne
    Odpowiedzi: 93
    Ostatni post / autor: 14-12-2022, 18:11
  2. Odpowiedzi: 405
    Ostatni post / autor: 01-10-2016, 00:05

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •