Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy 12345
Pokaż wyniki 101 do 116 z 116

Temat: Ile czasu trzymaja sie przez was zrobione paznokcie.

  1. #101
    Debiutantka Avatar Urszula K.
    Zarejestrowany
    Nov 2012
    Skąd
    Kołobrzeg
    Postów
    2

    Domyślnie Odp: Ile czasu trzymaja sie przez was zrobione paznokcie.

    Witam,

    Im więcej pracuje tym dłużej robione przeze mnie pazurki się trzymają Wiele zależy od dokładności przy opracowywaniu paznokcia ale też od jakości użytych produktów. Zaczynałam od takich kupowanych na Allegro i efekty nie były szałowe... Dopiero z czasem zaczęłam szukać, szukać i szukać... produktów, które by mi odpowiadały. Teraz moje "dziełka" trzymają się 3-4 tygodnie Jednak zauważyłam pewną prawidłowość - najczęściej łamią się moim dziewczynom na palcach - wskazujący i kciuk. Myślę, że to z tego powodu, że są to palce "chwytne" i nimi wykonujemy większość czynności, a co za tmy idzie - są najbardziej narażone na uszkodzenia... Czy myślicie, że warto na tych właśnie 4 paznokciach robić jakieś wzmocnienia? Ja ostatnio dokładałam na nie jeszcze jedną warstwę żelu na koniec i chyba daje to efekt....

  2. #102
    No to..wpadłam Avatar lonia1990
    Zarejestrowany
    Sep 2012
    Skąd
    Bielsko-Biała
    Postów
    108

    Domyślnie Odp: Ile czasu trzymaja sie przez was zrobione paznokcie.

    Do mnie standartowo klientki przychodzą co 3-4 tygodnie i jest wszystko ok

    Są i takie panie co przychodzą po 7 tygodniach :


  3. #103
    VIP Avatar kiwaczek2
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Nieporęt k/Wwy
    Postów
    1 495

    Domyślnie Odp: Ile czasu trzymaja sie przez was zrobione paznokcie.

    jejku ja się dziwię jak można z takimi paznokciami funkcjonować, ja bym się wstydziła nawet rękę komuś podać, przecież to okropnie wygląda. albo tylko mi się tak wydaje.




  4. #104
    Szkoleniowiec Avatar nadiuszka
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    752

    Domyślnie Odp: Ile czasu trzymaja sie przez was zrobione paznokcie.

    mój rekord to pani która wracała do mnie po 3 miesiącach bez niczego, ale widziałam że właśnie sobie pościągała te paznokietki. rekord stąd że wolno jej odrastały. ale przez co najmniej 2 miesiące dawały radę świetnie w sensie wytrzymałości konstrukcji i materiału.

    generalnie duuużo zależy od jakości pracy, materiałów i stylizacji.
    pracując na Ibd przy opiłowaniu paznokci, wzorach na brokatach z nieprzykrytą lunulą i bardzo dokładnym wyszlifowaniu klientki "całe" ale poodrastane wracały od 4 do 6-7 tygodni.
    teraz z Ibd bez opiłowywania góry i szlifowania, z kolorkiem po całości wracają po 2-4 tygodniach i wygląda to średnio.


    Zapraszam do mojego rzęskowego świata
    http://lashstylist.blogspot.com
    ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Najgłośniej szczekają kundle, wyciszenie i powściągliwość - oznaki rasy

  5. #105
    No to..wpadłam
    Zarejestrowany
    Sep 2012
    Skąd
    Sosnowiec
    Postów
    258

    Domyślnie Odp: Ile czasu trzymaja sie przez was zrobione paznokcie.

    u mnie to różnie, chociaż zazwyczaj 3-4 tyg, różne się sytuacje zdarzają że panie np chodzą 3 mc w pazurach tak jak mówiłyście niekiedy. Oto przykład... pazury bez żadnych zapowietrzeń chociaż w stanie wizualnym strasznym


  6. #106
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Aug 2012
    Postów
    35

    Domyślnie Odp: Ile czasu trzymaja sie przez was zrobione paznokcie.

    odrost mega, ja jak mam lekki odrost to już muszę uzupełniać o mnie denerwuje

  7. #107
    Administrator Avatar samaron
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Zgierz
    Postów
    4 314

    Domyślnie Odp: Ile czasu trzymaja sie przez was zrobione paznokcie.



  8. #108
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Jul 2013
    Postów
    1

    Domyślnie Odp: Ile czasu trzymaja sie przez was zrobione paznokcie.

    Cytat Napisał Drapi Zobacz post
    jesli chodzi o mnie to 3-10 tygodni na rekach sie trzymaja, a jak stopy robie to do 5 miesiecy az paznokiec nie odrosnie caly ale zdazaja sie klientki ktote po 2 tyg przychodza bo polamaly tipsa z paznokciem swoim i wtedy "aaaa..... ratujmy gooo, ja nie chcialam..." i takie tam hihihihi
    Z jakiej firmy ma pani te żele ? bo moje trzymaja się dosć krótko tylko 3 do 4 tygodni a mam z firmy "sunny nails"

  9. #109
    VIP Avatar kiwaczek2
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Nieporęt k/Wwy
    Postów
    1 495

    Domyślnie Odp: Ile czasu trzymaja sie przez was zrobione paznokcie.

    Stopy to i ze zwyklym lakierem czesto sie trzymaja az wszystko odrosnie




  10. #110
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Nov 2012
    Postów
    5

    Domyślnie Odp: Ile czasu trzymaja sie przez was zrobione paznokcie.

    Dziewczyny jak Wy to robicie, że tyle czasu Wam się trzyma? ja jestem po różnych kursach, panie są zadowolone z kształtu paznokci, paznokietki wyglądaja naturalnie ale nie trzymają się tak jak powinny. Średnio panie przychodzą po 3 tygodniach już z jakimiś ubytkami rekord mialam 6 tyg ale praktycznie polowa byla do wymiany. Robię krzywą C, staram się nie spilowywac za duzo masy z bokow paznokcia, juz probowalam wszystkiego. Robilam i bardzo wyrazna krzywą i taką mniej, spilowywalam boki potem zostawialam tam wiecej zelu. Juz nie wiem co jest nie tak... Pracuję na żelu ibd. Ile na koniec suszycie paznokcie w lampie? Moze to ma jakis wplyw? Ja pracuje z rękoma naprzemiennie a jak juz wszystko ladnie zaleję to pakuje rączki na 3 minuty do lampy UV. Może to za malo? Dodam, ze nie mam problemow z zapowietrzeniami, wiec plytka jest przygotowana raczej dobrze. Lamią sie w polowie na linii stresu. Tak jakby mialy problem z budową... ale reke bym sobie dala uciac że mają zachowane wszelkie krzywizny... Nie wiem juz co robie źle....

  11. #111
    Totalna maniaczka Avatar sylla
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    w domku jednorodzinnym... ;-)
    Postów
    1 250

    Domyślnie Odp: Ile czasu trzymaja sie przez was zrobione paznokcie.

    Jeżeli pękają w połowie to musi być błąd w budowie. Nie ma rady . Musisz nad tym popracować .

  12. #112
    VIP Avatar nanami7
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Poznań
    Postów
    5 170

    Domyślnie Odp: Ile czasu trzymaja sie przez was zrobione paznokcie.

    Patinka wstaw zdjecia w temacie gdzie oceniamy stylizacje i cos doradzimy. Moze zarowki w lampie masz do wymiany i zel nie utwardza sie tak jak powinien ?
    Jest między nami gra,
    którą gra się w parach...



    www.paznokcie-poznan.blogspot.com

  13. #113
    Rozkręcanko Avatar Luthvian
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    Mysłowice
    Postów
    81

    Domyślnie Odp: Ile czasu trzymaja sie przez was zrobione paznokcie.

    Moim klientkom pazurki trzymają się miesiąc w porywach do dwóch miesięcy. Lecz standardowo na korektę przychodzą po 3-4 tygodni
    Nie pozwól, aby Twoje marzenia zarosły chwastami...

  14. #114
    Wczytuje się ban
    Zarejestrowany
    Jan 2017
    Postów
    14

    Domyślnie Odp: Ile czasu trzymaja sie przez was zrobione paznokcie.

    Ja robię tylko sobie i koleżankom więc im tak uzupełniam co 4-5 tygodni, no a sobie nie wytrzymuję i często zmieniam Ale robię też przerwy

  15. #115
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Mar 2018
    Postów
    16

    Domyślnie Odp: Ile czasu trzymaja sie przez was zrobione paznokcie.

    U mnie hybryda utrzymuje się średnio 3-4 tygodnie, co uważam, że jest to bardzo dobry wynik. Zwykle usuwam ze względu na odrost

  16. #116
    Nałogowiec
    Zarejestrowany
    Apr 2017
    Postów
    507

    Domyślnie Odp: Ile czasu trzymaja sie przez was zrobione paznokcie.

    Ja ide w piatek robic ,ale niestety musze zrobic jasny wzorek ,bo sukienke mam delikatna i w ogole No ale to tylko na ok. 4 tyg. xD
    Suuu ja jak sciagnełam żele ,tzn. jak sobie je po operacji oderwalam to strasznie obgryzałam paznokcie, bo mnie wkurzaly ,chociaz wczesniej tego nie robiłam

    Ogolnie pazurki trzymaja sie długo, czasami chodzę i po 4 tygodnie ale wolę robić co 3 bo jednak odrost nie jest niczym ładnym. A wiadomo, ze pazurki to jednak wizytówka każdej eleganckiej kobiety..... Tak wiec warto o nie dbać.

    https://e-urodowo.pl/jak-zrobic-mato...krok-po-kroku/

    Aktalnie bardzo w modzie są też matowe paznokcie.
    Ostatnio edytowane przez ell ; 08-03-2024 o 14:27

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)

Podobne wątki

  1. Pielęgnacja dłoni i paznokci
    By seqoya in forum Paznokcie naturalne
    Odpowiedzi: 93
    Ostatni post / autor: 14-12-2022, 19:11
  2. Odpowiedzi: 405
    Ostatni post / autor: 01-10-2016, 01:05

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •