Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 51 do 75 z 116

Temat: Ile czasu trzymaja sie przez was zrobione paznokcie.

  1. #51
    Wczytuje się ban
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Postów
    20

    Domyślnie Odp: Ile czasu trzymaja sie przez was zrobione paznokcie.

    do mnie przychodzą Panie regularnie co 3-4 tygodnie. ale zdarzyło mi się kilkakrotnie że była Pani z 7tygodniowym odrostem już na samym koniuszku

  2. #52
    Totalna maniaczka Avatar luska102
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    niemcy
    Postów
    1 255

    Domyślnie Odp: Ile czasu trzymaja sie przez was zrobione paznokcie.

    Do mnie regularnie przychodza dziewczyny co 4 tygodnie,ale jedna pani nie czesciej niz co 7 tygodni.Wszystkie maja pazurki na miejscu(czysami zdarza sie jakis uszkodzony).
    Z nozkami to tak ok 6-8 tygodni.

  3. #53
    Nałogowiec Avatar Drapi
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Skąd
    Zielona Góra
    Postów
    635

    Domyślnie Odp: Ile czasu trzymaja sie przez was zrobione paznokcie.

    jesli chodzi o mnie to 3-10 tygodni na rekach sie trzymaja, a jak stopy robie to do 5 miesiecy az paznokiec nie odrosnie caly ale zdazaja sie klientki ktote po 2 tyg przychodza bo polamaly tipsa z paznokciem swoim i wtedy "aaaa..... ratujmy gooo, ja nie chcialam..." i takie tam hihihihi

  4. #54
    Nałogowiec Avatar meg19791
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Koszalin tel. 662 033 197
    Postów
    693

    Domyślnie Odp: Ile czasu trzymaja sie przez was zrobione paznokcie.

    moje klientki odwiedzają mnie co 4 tyg. i nic się nie zapowietrza, paznokcie raczej się nie łamią. Rekord -trzy miesiące babeczka nosiła aż same jej odrosły

  5. #55

    Domyślnie Odp: Ile czasu trzymaja sie przez was zrobione paznokcie.

    Ile się trzymają? No moje cały czas się trzymają. Wiec pytania za bardzo nie rozumiem. Nigdy nie mialam przypadku ze paznokiec odpadł. A jesli chodzi o najdłuzsze noszenie bez uzupełniania to mam kilka klientek ktore noszą pazurki po 2-rekord 4 miesiace. Przychodzą do mnie zrobić pazurki przeważnie przed wyjazdem za granice do pracy i uzupełniają jak wrócą do Polski Niektórym za ten czas odrasta juz swój pazurek i zel obcinają a niektore chodza z takim odrostem ale wszystko sie trzyma jak ta lala

  6. #56
    Molestantka klawiatury Avatar rudzielec
    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Skąd
    Kiedyś SZCZECINEK, teraz Boston;)
    Postów
    1 735

    Domyślnie Odp: Ile czasu trzymaja sie przez was zrobione paznokcie.

    moje sie trzymaja zanim ich nie zdejme, ale takie urazy to moze sie pojawiaja okolo 6-7tyg.
    SKORO JESTEŚMY TYM, CO JEMY
    TO NIEZŁE ZE MNIE CIACHO

  7. #57
    Molestantka klawiatury Avatar zołzella
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Postów
    1 674

    Domyślnie Odp: Ile czasu trzymaja sie przez was zrobione paznokcie.

    ja mam mało klientek które trzymają pazurki "do bólu" może tez dlatego że ja mam takie podejście że ni o to tu chodzi bo jeśli sie robi to po to by miec ładne...ale skoro o rekordach mowa to naturalki prawie 4-miesięczne (wygladały obrzydliwie) ale były wszystkie i na miejscu, taki dłuższe przenoszenie bez uszczerbku to max 7 tygodni, generalnie chodza regularnie co ok 4 tygodnie

  8. #58
    Rozkręcanko Avatar Luthvian
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    Mysłowice
    Postów
    81

    Domyślnie Odp: Ile czasu trzymaja sie przez was zrobione paznokcie.

    Ja mam obecnie żel na naturalnej płytce i powiem że trzymają się bardzo dobrze i długo ostatnio miałam miesiąc i nawet nie podeszło powietrze ale odrost nie wyglądał zbyt ładnie wiec musiałam się nim zająć

    A jak robię klientką to również jest to ok miesiąca a później uzupełnienie tylko i ewentualna zmiana wzorków.

    Ale muszę przyznać że moja mama to jest rekordzistka do łamania tipsów i potrafiła to w pracy zrobić mimo bardzo krótkich ledwie wychodzących za opuszki.A jak ja zaczęłam się zajmować pazurkami i zrobiłam jej żele tak trzymają się jej miesiąc i dłużej(z korektą odrostu) ale właśnie mówiła że mimo jakichś poważnych uderzeń, nadmiernego moczenia rąk itd dalej się jej trzymają aż jestem w szoku
    Nie pozwól, aby Twoje marzenia zarosły chwastami...

  9. #59
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar Evelyn.
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Nowa Sól/ Lubuskie
    Postów
    3 018

    Domyślnie Odp: Ile czasu trzymaja sie przez was zrobione paznokcie.

    ja wręcz zalecam wizytę co miesiąc... trochę mnie wkurzają takie klientki z ośmio tyg. odrostem, pazury wyglądaja już brzydko, naskrobać się je trzeba i namęczyć(za odnowę biorę dużo mniej-a pracy więcej niż przy nowych), bo zwykle robią odnowe, a nie ściąganie i nowe... mam też jedną która na większości pazurów ma na środku fioletowe sińce, bo robi długie, przenosi, a trzymają jej się wzorowo, więc to też dla zdrowia naturalków niekorzystne
    proszę mi mówić Evelyn... lub Ewelina jak komu wygodnie
    kiedyś królowa... ale postanowiłam abdykować
    http://www.youtube.com/watch?v=wPzsN0NQSAw
    kocham tą babkę
    http://stylowe-pazurki.blogspot.com/

  10. #60
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Postów
    23

    Domyślnie Odp: Ile czasu trzymaja sie przez was zrobione paznokcie.

    A u mnie jest naprawdę różnie,jeżeli zrobię sobie sama i nie narażam ich zbytnio,to trzymają się jakieś 4 tygodnie. Jeżeli intensywnie pracuje to oczywiście krócej bo około 3 tygodni.

  11. #61
    Wczytuje się Avatar anetk
    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Skąd
    Lublin
    Postów
    27

    Domyślnie Odp: Ile czasu trzymaja sie przez was zrobione paznokcie.

    a moje osobiste zmieniam co 2 tygodnie bo szybko mi się wzorki nudzą i kombinuję coś nowego - wytrzymać nie mogę hehehe, ale u Klientek trzymają się długo a to najważniejsze - średnio co 4 tygodnie uzupełniam i nie ma z nimi problemu

  12. #62
    Szkoleniowiec Avatar Candynails
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    Gliwice
    Postów
    310

    Domyślnie Odp: Ile czasu trzymaja sie przez was zrobione paznokcie.

    mi się trzymają cały czas, ale czasami zamiast zrobić uzupełnienie to je ściągam bo już mam ich dość;p;p klientkom też trzymają się cały czas, przychodzą na uzupełnienie albo ściągnąć. W sporadycznych przypadkach zdarzy się, że coś odpadnie, ale to raczej urazy mechaniczne. Kiedyś wiadomo, odpadały i miałam reklamacje;p ale to były moje początki i produkty też nie za bardzo;p
    Teraz siedzą aż za mocno;p ostatnio bardzo mocno się uderzyłam w pazury;p robiłam bukiet ze 100 róż;p chciałam go mocno związać, pociągnełam z całej siły i rafia do wiązania pękła, a moja ręka z rozmachem wylądowała na ścianie myślałam, że umre z bólu. Paznokcie "niestety" nie odpadły, tylko płytka bolała mnie przez cały dzień a w nocy nie mogłam spać Pod kamuflażem nie bardzo było widać co się dzieje, wreszcie je sciągnęłam sama i były pod spodem całe sine....a jeżeli chodzi o sedno tej opowiastki, no to pazurki są nie do zdarcia;p;p

  13. #63
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Postów
    46

    Domyślnie Odp: Ile czasu trzymaja sie przez was zrobione paznokcie.

    Candynails to co Ty masz za żele?

  14. #64
    Szkoleniowiec Avatar Candynails
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    Gliwice
    Postów
    310

    Domyślnie Odp: Ile czasu trzymaja sie przez was zrobione paznokcie.

    te akurat były zrobione kamuflażem z NSI i budującym z basica, ale myślę, że to też kwestia świetnego odtłuszczacza Prep Step inm, od kiedy go uzywam tak świetnie się trzymają

  15. #65
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Postów
    46

    Domyślnie Odp: Ile czasu trzymaja sie przez was zrobione paznokcie.

    ooo widxisz cenna wskazówka warto zaopatrzyć się

  16. #66
    Totalna maniaczka Avatar sztynka
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Postów
    1 319

    Domyślnie Odp: Ile czasu trzymaja sie przez was zrobione paznokcie.

    Cytat Napisał Luthvian Zobacz post
    Ja mam obecnie żel na naturalnej płytce i powiem że trzymają się bardzo dobrze i długo ostatnio miałam miesiąc i nawet nie podeszło powietrze ale odrost nie wyglądał zbyt ładnie wiec musiałam się nim zająć

    A jak robię klientką to również jest to ok miesiąca a później uzupełnienie tylko i ewentualna zmiana wzorków.

    Ale muszę przyznać że moja mama to jest rekordzistka do łamania tipsów i potrafiła to w pracy zrobić mimo bardzo krótkich ledwie wychodzących za opuszki.A jak ja zaczęłam się zajmować pazurkami i zrobiłam jej żele tak trzymają się jej miesiąc i dłużej(z korektą odrostu) ale właśnie mówiła że mimo jakichś poważnych uderzeń, nadmiernego moczenia rąk itd dalej się jej trzymają aż jestem w szoku
    Dziewczyno jak Ty wytrzymujesz miesiąc bez zmieniania wzoru? he he podziwiam ja bym co tydzień zmieniała, ale staram się najkrócej 2-3 tygodnie wytrzymać. Moja mam ostatnioz awaliła w drąg z drzewa to jej odlazł naturalek od palca , ale żel się trzyma do dziś.
    Ja wolę kiedy klientki mają większy odrost. Wiem jestem odmieńcem, ale i tak zawsze zmieniają wzorek , więc tak to mam godzinę piłowania. Kiedy jest 2 cm odrostu to wolny brzeg skracam gilotynką i mam 5 minut roboty i zaczynam od nowa. I tak zyskuję bo nie muszę przedłużenia robić szablon/tips więc jest świetnie. Ostatnio robiłam 7 marca naturalki i dopiero klientka dzwoniła na 19 kwietnia na uzupełnienie. Pytałam się czy coś tam jeszcze ma na tych pazurach, a ona , że tak tylko odrost duży ha ha
    Jestem SZTYNKA (zdrobnienie od imienia Justynka)
    nie SZATYNKA bo ja jestem blondynka
    Moje hobby i pasja http://stylizacjaiwizaz.blogspot.com/

  17. #67
    Kosmetyczka
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    mazowieckie/Kozienice
    Postów
    2 578

    Domyślnie Odp: Ile czasu trzymaja sie przez was zrobione paznokcie.

    moje niestety trzymają się jeszcze króciutko...uczę się sama robić pazurki wiec pewnie dlatego...zrobiłam moje sister to miała ponad tydzień ale strasznie grzebała przy nich jak widziała zapowietrzenia, a ja jeszcze wtedy nie wiedziałam ze można "zakleić" taki efekt...poza tym niezwyczajna była nosić tipsy i o...no ale i tak muszę jeszcze ćwiczyć dokładność przy skórkach, no i uklepywanie

  18. #68
    Nałogowiec Avatar stefcia92
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Łódź
    Postów
    654

    Domyślnie Odp: Ile czasu trzymaja sie przez was zrobione paznokcie.

    masz racje też zależy dużo od tego" jak kto dba tak ma"

    3-4 tyg. i raczej przychodzą na uzupełnienie. dzisiaj miałam klientkę rekordzistkę z 7tyg. odrostem. Ja moim klientkom zawsze tłumacze że powinny przyjść mniej więcej co 3-4 tyg. na uzupełnienie a jeśli nie chcą to na zdjęcie ponieważ jeśli pazurek odrośnie juz do lini stresu to może nie przyjemnie sie złamać i bardzo boleć, poleje sie krew i się narobi. Przeważnie mnie słuchają

    Paulka - wprawisz sie, na pewno

  19. #69
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    okolice Rzeszowa
    Postów
    40

    Domyślnie Odp: Ile czasu trzymaja sie przez was zrobione paznokcie.

    ja robilam pazurki narazie tylko szwagierce i siostrze i trzymaly sie 2 tygodnie ale jedniego pazurka ****la i musialam jej dorobic ,,ciekawe ile teraz beda sie trzymaly bo jestem tego bardzo ciekawa..

  20. #70
    Naczelny Grafik Forumowy Avatar rudzia1985
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Skąd
    Niemcy
    Postów
    5 853

    Domyślnie Odp: Ile czasu trzymaja sie przez was zrobione paznokcie.

    Ja jak robilam wczesniej to oczywiscie odpadaly mi po tygodniu, czasami sie lamaly
    Teraz trzymaja sie po 3-4 tygodnie, co prawda powietrze ciut wchodzi ale nie tak duzo jak kiedys
    2 tyg temu robilam kumpeli i trzymaja sie do teraz, co rzadko sie zdarza bo ona nalogowa obgryzaczka zelu i naturalsow No i jestem zadowolona, ze sa na miejscu
    Agnieszka

  21. #71
    No to..wpadłam
    Zarejestrowany
    Aug 2010
    Skąd
    Białystok
    Postów
    118

    Domyślnie Odp: Ile czasu trzymaja sie przez was zrobione paznokcie.

    Moje paznkcie kobiety nosza róznie 3 tyg i zdjemuja i robią nowe albo 2 miesiacę i przyhcodzą na uzupelnienie keidy to trzebabybylo juz zdjąć .

    A na uzupełnienia przychodzą zazwyczaj co 2 tygodnie, bo skoro się robi paznokcie to chyba po to żeby ładnie wyglądać a nie chodfzic 8 tyg z odrostem.
    *powoli pragnę dojść do perfekcji*

  22. #72
    No to..wpadłam Avatar kinga741
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Skąd
    Bydgoszcz/UK-Strabane
    Postów
    137

    Domyślnie Odp: Ile czasu trzymaja sie przez was zrobione paznokcie.

    u mnie tez przychodza co dwa tygodnie a co 4 lub 5 tygodni sciagaja i klada nowe

  23. #73
    Totalna maniaczka
    Zarejestrowany
    Apr 2011
    Postów
    985

    Domyślnie Odp: Ile czasu trzymaja sie przez was zrobione paznokcie.

    Oj ja bym chciała, żeby przychodziły co 3 tyg. na odnowę, albo co dwa tyg. na uzupełnienie, ale chyba sie nie doczekam, zawsze przychodzą po 5-8 z takim odrostem że hej i zazwyczaj bez jednego czy dwóch paznokci

  24. #74
    Molestantka klawiatury Avatar zosia_29
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Postów
    1 683

    Domyślnie Odp: Ile czasu trzymaja sie przez was zrobione paznokcie.

    Moje klientki chodzą nawet po 2 miesiące ale to nie dobrze bo płytka bardzo osłabiona swoja jest...

  25. #75
    Totalna maniaczka Avatar Zuuzaneczka
    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    1 055

    Domyślnie Odp: Ile czasu trzymaja sie przez was zrobione paznokcie.

    Większość klientek przychodzi do mnie po 5 tyg i albo są wszystkie paznokcie, albo z jednego czy dwóch coś tam odpadnie. Z reguły robimy od nowa, albo żelujemy naturalki. Panie, które przychodzą regularnie co 3 tyg, nawet po takim czasie mają ładne pazurki i wystarczy drobna korekta, żeby znów były idealne niechlubnymi klientkami są panie, które zjawiają się po 2 miesiącach i to tylko dlatego, że w końcu któryś pazurek nie wytrzymuje ciężaru i pęka w połowie, auć!

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Pielęgnacja dłoni i paznokci
    By seqoya in forum Paznokcie naturalne
    Odpowiedzi: 93
    Ostatni post / autor: 14-12-2022, 19:11
  2. Odpowiedzi: 405
    Ostatni post / autor: 01-10-2016, 01:05

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •