Strona 4 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 76 do 100 z 116

Temat: Ile czasu trzymaja sie przez was zrobione paznokcie.

  1. #76
    No to..wpadłam Avatar murbania
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    TARNOBRZEG
    Postów
    272

    Domyślnie Odp: Ile czasu trzymaja sie przez was zrobione paznokcie.

    ja jeszcze nie wiem ile robione przeze mnie będą sie trzymać bo dopiero co wróciłam po wielkiej przerwi do swojej pasji. Moje już 1,5 mies siedzą na pazurach ale ze 3 razy zmieniałam wzorek, a dziewczynom którym robiłam ponad też miesiąc to jedna dzwoniła że zapowietrzenia sie jej zrobiły reszta cisza

  2. #77
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Jun 2011
    Postów
    18

    Domyślnie Odp: Ile czasu trzymaja sie przez was zrobione paznokcie.

    Moje na poczatku mojej przygody z tipsami zaczely pojawiac sie zapowietrzenia juz po trzech dniach ale to z winy,ze bez kursu itp.ucze sie sama na sobie.narazie szukam dobrych zeli,ktore mi podpasuja jak narazie mam zele z dwoch firm i sa ok paznokcie trzymaja mi sie ok.2 tyg z racji ,ze mi sie wzorek juz odwidzial ale dalej bede szukac moze znajde cos lepszego co bardziej podpasuje moi pazurkom

  3. #78
    Nałogowiec Avatar ducek07
    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Skąd
    Świdnica
    Postów
    658

    Domyślnie Odp: Ile czasu trzymaja sie przez was zrobione paznokcie.

    Robiłam ostatnio koleżance paznokcie (drugi raz w swoim życiu) i po jakiś 3 tygodniach dniach, 2 paznokcie odpadły. Dorobiłam je, ale w 1-2 dniowych odstępach odpadały następne. W ten wtorek zrobiłam swojej siostrze paznokcie. Zobaczymy ile te wytrzymają
    "Powietrze pachnie, jak malinowa Mamba,
    Nikt nie przeklina, nikt nie mówi karamba"

  4. #79
    No to..wpadłam Avatar Ladli
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Ostrów Wielkopolski
    Postów
    241

    Domyślnie Odp: Ile czasu trzymaja sie przez was zrobione paznokcie.

    W moim przypadku klientki pojawiają się tak co 3-4 tyg. Zdarzają się też takie, które przychodzą po 2 tygodniach bo nie lubią odrostu ale są też panie które nie dbają i uszkadzają sobie pojedyncze sztuki

  5. #80
    Molestantka klawiatury Avatar zosia_29
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Postów
    1 683

    Domyślnie Odp: Ile czasu trzymaja sie przez was zrobione paznokcie.

    Moje rekordzistki noszą po 2 miesiące ale to bardzo nie estetycznie juz wyglda....

  6. #81
    No to..wpadłam Avatar wys.margo
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Sosnowiec
    Postów
    125

    Domyślnie Odp: Ile czasu trzymaja sie przez was zrobione paznokcie.

    Ja na razie niewielu osobom robiłam, głównie rodzinie, ale zazwyczaj trzymają się tak około 3-4tygodnie więc chyba nieźle Tylko mojej teściowej musiałabym robić co 2 tygodnie, bo jest fryzjerką i o nie po prostu nie dba, bo nie używa w pracy rękawiczek... (chociaż zwracam jej na to uwagę ). Mojej mamie też musiałabym robić co 2-3 tygodnie, bo baaardzo lubi grzebać w ziemi, robić gołymi rękami różne prace domowe i remontowe, a ostatnio chodziła na grzyby i je oczywiście gołymi rękami obierała (i to maślaki!) Ale ja sobie mogę mówić, żeby zakładała rękawiczki...
    Mówcie mi Gosia

  7. #82
    Nałogowiec Avatar ducek07
    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Skąd
    Świdnica
    Postów
    658

    Domyślnie Odp: Ile czasu trzymaja sie przez was zrobione paznokcie.

    Wiem, że to może być głupie pytanie, ale jak fryzjerce się mogą niszczyć paznokcie? Jedyne co mi przychodzi do głowy to jak myję głowę, albo przy farbowaniu, ale wtedy chyba każda fryzjerka zakłada rękawiczki
    "Powietrze pachnie, jak malinowa Mamba,
    Nikt nie przeklina, nikt nie mówi karamba"

  8. #83
    Wczytuje się Avatar Kasiao88
    Zarejestrowany
    Jun 2011
    Postów
    23

    Domyślnie Odp: Ile czasu trzymaja sie przez was zrobione paznokcie.

    bardzo często się zdarza, ze fryzjerzy nie zakładają rękawiczek do zmywania farby.....wiem coś o tym bo mój mąż jest fryzjerem i nakłada farbę w rękawiczkach ale zmywa już bez...i niestety paznokcie zachodzą farbą;/ robiłam kilka dziewczyn od niego z pracy i jest to samo...zabarwione pazurki od spodu i wyglądają tragicznie...;/ jednej robiłam akryl i zżółkł od chemii (trwała ondulacja przy zmywaniu) ...;/ a wszyscy myślą, że fryzjerki mają pracę w której paznokciom nic nie szkodzi...otóż nie.

  9. #84
    No to..wpadłam Avatar Ladli
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Ostrów Wielkopolski
    Postów
    241

    Domyślnie Odp: Ile czasu trzymaja sie przez was zrobione paznokcie.

    Fryzjerki mogą też uszkodzić paznokcie nożyczkami mi się kilka razy zdarzyło, że kosztem żelu uratowałam palec przed przecięciem nożem

  10. #85
    Szkoleniowiec Avatar zyza
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    Żagań
    Postów
    2 272

    Domyślnie Odp: Ile czasu trzymaja sie przez was zrobione paznokcie.

    mi sie ostatnio poprawilo
    znajoma mówi ze pazury miala 4 tygodnie ale ze jej jakis tam strzelil to chciala sciągnąc reszte. Mówila ze mnie wyklinala jak miala pilowac gdyby nie ten jeden to by pewnie dlugo chodzila ale uroslam jak paw

  11. #86
    VIP Avatar nanami7
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Poznań
    Postów
    5 170

    Domyślnie Odp: Ile czasu trzymaja sie przez was zrobione paznokcie.

    moim znajomym, czy paniom które przychodzą to tak trzymają się bez zarzutów.
    Chyba, że mają gigantyczny odrost, to wiadomo co się wtedy dzieje.

    Natomiast moja przyjaciółka w 1,5 dnia straciła dwa paznokcie.
    I ja się pytam jaka jest przyczyna?
    Może wkładania rąk do buzi? Grzebania? Pewnie tak, ale kto się przyzna...
    Jest między nami gra,
    którą gra się w parach...



    www.paznokcie-poznan.blogspot.com

  12. #87
    Nałogowiec Avatar MartaOSz
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    Rzeszów
    Postów
    424

    Domyślnie Odp: Ile czasu trzymaja sie przez was zrobione paznokcie.

    Do mnie stałe klientki przychodzą regularnie raz na miesiąc i nic się nie dzieje...


    początkowo jak zaczęłam sie zajmowac paznokciami bywalo ze nanastepny dzien dziewczynom odpadały....

  13. #88
    Totalna maniaczka Avatar luska102
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    niemcy
    Postów
    1 255

    Domyślnie Odp: Ile czasu trzymaja sie przez was zrobione paznokcie.

    Do mnie babki przychodza Co 4 tygodnie i pazurki Sa cale. Mam tez pare klientek ktore przychodza co 6 tygodni i tez bez problemu. A moja przyjscolka ostatnio przyszla Po 3 tygodniach i 4 pazurkow nie miala. Ale to jej Rekord bo zazwyczaj to Po tygodniu juz jednego lub wiecej nie ma. Wien ze ona Te pazurki caly czas w buzi trzyma i memla.

  14. #89
    Totalna maniaczka Avatar sztynka
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Postów
    1 319

    Domyślnie Odp: Ile czasu trzymaja sie przez was zrobione paznokcie.

    u mnie ostatnio nastała moda, że mi klientka przychodzi bez jednego czy dwóch paznokci, ale większość jednak się przyznaje, że coś zmajstrowała. Ja pracuję nad fryzjerkami i widzę te zółte pazury codziennie. Sama z zawodu jestem fryzjerką, mało tego ciągle w polu pracuję i też mam brzydkie paznokcie, ale nie odpadają jakoś cudownie same. Nie dbam o nie, wyjadam boczki, skórki dłubię i ogólnie jak wiadomo w pracy w rękawiczkach.Mimo tego pazury siedzą jak szalone Ostatnio jedna klientka zadzwonila po tygodniu, wlaśnie fryzjerka, że jej kilka dni wcześniej jeden odpadl, ale tak glupio wyszlo, że nie miala czasu , a ni ja tego naprawić, i mam wrażenie, że choć stała klientka od pol roku, to, że się wkurzyła na mnie i już nie wróci
    Jestem SZTYNKA (zdrobnienie od imienia Justynka)
    nie SZATYNKA bo ja jestem blondynka
    Moje hobby i pasja http://stylizacjaiwizaz.blogspot.com/

  15. #90
    VIP Avatar nanami7
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Poznań
    Postów
    5 170

    Domyślnie Odp: Ile czasu trzymaja sie przez was zrobione paznokcie.

    właśnie od memlania i trzymania w buzi najwięcej zależy.
    Bo nie powiem ja też dużo grzebię przy swoich, skubię dłubię...
    i też nie odpadają. Chyba, że się podpowietrzy, bo to po czasie szlag
    go trafi.
    Ale nie wierzę w to, że odpadają samoistnie, tymbardziej jak ktoś siedzi
    w pazurach dłużej niż od wczoraj...
    Jest między nami gra,
    którą gra się w parach...



    www.paznokcie-poznan.blogspot.com

  16. #91
    Naczelny Grafik Forumowy Avatar rudzia1985
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Skąd
    Niemcy
    Postów
    5 853

    Domyślnie Odp: Ile czasu trzymaja sie przez was zrobione paznokcie.

    No, a ja zauwazylam ciekawa rzecz u siebie...
    W ciagu roku mialam tylko dwa razy tipsiorki zalozone na swoich i co...zapowietrzenia - sa zawsze a tak to jade na naturalkach i nic im nie jest nawet do 4 tygodni, no minimalne zapowietrzenia A grzebie przy nich codziennie, slecze w chemikaliach ( taka praca ) i nie wspomne ile w wodzie grzebie w ciagu dnia i sie trzymaja
    W zeszlym tygodniu zdjelam cala mase, skrocilam swoje naturalki do minimum bo juz patrzec nie moglam i zalozylam tipsy bo w za krotkich to sie zle czuje i co...dzien pozniej i na prawej lapce, na 3 pazurkach mam zapowietrzenia do polowy

    Nie zakladam juz wiecej tipsow
    Agnieszka

  17. #92
    No to..wpadłam Avatar wys.margo
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Sosnowiec
    Postów
    125

    Domyślnie Odp: Ile czasu trzymaja sie przez was zrobione paznokcie.

    ducek, chodzi o to, że moja teściowa nawet jak robi trwałą to nie zakłada zawsze rękawiczek... Ani do farb, ani do strzyżenia, no "nie lubi robić w rękawiczkach" i tyle Sama mi przyznała, że raczej o paznokcie nie dbała jak jej zrobiłam. I potem po takich akcjach po prostu odłażą jej całe A przynajmniej tak mi powiedziała, a czy cos przy nich sama robiła to juz nie wiem. Nikomu innemu sie tak nie dzieje...
    Ostatnio edytowane przez wys.margo ; 24-08-2011 o 23:59
    Mówcie mi Gosia

  18. #93
    Nałogowiec Avatar ducek07
    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Skąd
    Świdnica
    Postów
    658

    Domyślnie Odp: Ile czasu trzymaja sie przez was zrobione paznokcie.

    Ajjj.. nie mogę sobie tego wyobrazić jak można do tego rękawiczek nie zakładać. Pewnie jest wygodniej, ale ja bym tak nie poświęcała swoich dłoni/paznokci
    "Powietrze pachnie, jak malinowa Mamba,
    Nikt nie przeklina, nikt nie mówi karamba"

  19. #94
    No to..wpadłam Avatar marshall
    Zarejestrowany
    Nov 2011
    Skąd
    niemcy - saarland
    Postów
    264

    Domyślnie Odp: Ile czasu trzymaja sie przez was zrobione paznokcie.

    nasze klientki robia terminy co 3 tyg jest kilka że co 4 tyg , nie wyobrazam sobie odrostów takich juz po 5 czy 6 tygoniach , paznokcie sie im trzymaja bardzo dobrze ale one lubia miec cos nowego co chwila .

  20. #95
    Nałogowiec Avatar souki2020
    Zarejestrowany
    Oct 2011
    Skąd
    Białystok
    Postów
    349

    Domyślnie Odp: Ile czasu trzymaja sie przez was zrobione paznokcie.

    hahaha moja rekordzistka nosi moje paznokcie 3 mies ;p a jak przychodze do niej robić, to akryl 3ma się już na samym koniuszku;p
    zazwyczaj jest to około 2-3tyg
    a u mnie to nie powiem, bo nigdy nie ponosiłam paznokci dłużej jak półtora tyg ;p zawsze coś zmieniam ;p
    sorki najdłużej nosiłam 2 mies ale to tylko jeden pazur dla sprawdzenia w żelu bez zapowietrzeń, a w akrylu często i gęsto tak, nie wiem czemu tak się dzieje
    Konstruktywna krytyka mile widziana ;p

    http://nailsbysouki2020.zor.pl/

  21. #96
    No to..wpadłam Avatar vica
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    bardzo południowa wielkopolska
    Postów
    295

    Domyślnie Odp: Ile czasu trzymaja sie przez was zrobione paznokcie.

    Normalnie klientki umawiają się raz na miesiąc, czyli co około4-5tyg.

    Odrost 7,5 tyg- dotychczasowy rekord /tuż przed wizytą troszkę się posypały/ pani pracuje w spożywczaku



    Najnowszy rekord 9 tygodni
    Znaleźć coś, co daje satysfakcję,
    przyjemność i jest pożyteczne,
    to jak znaleźć szczęście.


    http://magda-nails.bloog.pl

  22. #97
    Debiutantka Avatar Tush
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Abingdon UK, Bielawa PL
    Postów
    9

    Domyślnie Odp: Ile czasu trzymaja sie przez was zrobione paznokcie.

    te po 9 tyg wygladaja niezle ale tylko dlatego sie trzymal;y bo sobie pani sama skracala ;-) a te ze spozywczaka pani sie nie wstdzila z takimi chodzic?

  23. #98
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Jan 2012
    Skąd
    Jarosław
    Postów
    19

    Domyślnie Odp: Ile czasu trzymaja sie przez was zrobione paznokcie.

    witam was dziewczyny
    Ja miałam robione pazurki na wesele u kosmetyczki w środę zrobione i w poniedziałek już mi odpadł jeden wskazujący na prawej ręce. Natomiast jak zrobiłam u innej stylistki to nosiłam pazurki po 5 tygodni bez piłowania(skracania długości), zdjęłam je tylko dla tego że już mnie bolały płytki no i niestety były siniaczki na płytkach po prostu za długie pazurki, ale bez zapowietrzeń jak również i bez żadnych skaz. Natomiast robię teraz sobie sama no i moje pierwsze pazurki po ok 1 tygodniach miały zapowietrzenie przy skórkach chociaż zdaje sobie sprawę że pozalewałam ich trochę i to w główniej mierze dla tego. Teraz robiłam uzupełnienie i już bardziej akuratnie przy skórkach nakładałam i na razie się trzymają (robione 17.02.2012 ) Więc jeżeli chodzi o pazurki to mam swoje dobre i według mnie to paznokcie w dużej mierze nie odgrywają znaczenia w trzymaniu się żelu, bardziej chodzi o sam żel i metoda nakładania to z mojej skromnej własnie obserwacji (praktykę mam małą ok 10 miesięcy mam do czynienie z zelami)
    pozdrawiam serdecznie

  24. #99
    Nałogowiec Avatar ana_zaba
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    Gdynia
    Postów
    428

    Domyślnie Odp: Ile czasu trzymaja sie przez was zrobione paznokcie.

    Ja jak sie czyms tresuje to notorycznie trzymam palce w pysku, nie moge nad tym zapanowac, albo je skubie wiec jesli juz sie zapowietrza albo cos jest obskubane to tylko z mojej winy, ech

    a do trzymania to roznie, bo jak nic z nimi nie robie to ladnie wygladaja nawet 3 tygodnie ( wiecej nie wytrzymam bo odrost mnie denerwuje nie lubie takich dziur miec przy skorkach)

    ale zawsze w miedzyczasie mam chociaz jednego pazura do poprawy ( to takie monimum) bo ja straszna gapa jestem. Upuszcze cos na rece, wloze paznokiec w jakas szczeline albo po prostu w cos tak walne ze az peknie.

  25. #100
    Nałogowiec Avatar Gorzkajakmokka
    Zarejestrowany
    Apr 2012
    Skąd
    Wroclove
    Postów
    699

    Domyślnie Odp: Ile czasu trzymaja sie przez was zrobione paznokcie.

    Ja wracam po przerwie, ale mam przeczucie, że paznokcie będą się zapowietrzać.
    Powiedzcie mi czy wy nakładacie żel w jakimś odstępie od skórki ( chodzi mi o te skórki przy macierzu)? Mam wrażenie, że chociażby nie wiem co to mi się tam coś zleje, ścieknie czy machnie pędzlem...
    Co prawda pierwsze po-przerwowe paznokcie założyłam w poniedziałek i cisza, ale mam paniczny lęk przed tym, że coś będzie nie tak

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Pielęgnacja dłoni i paznokci
    By seqoya in forum Paznokcie naturalne
    Odpowiedzi: 93
    Ostatni post / autor: 14-12-2022, 18:11
  2. Odpowiedzi: 405
    Ostatni post / autor: 01-10-2016, 00:05

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •