Strona 9 z 11 PierwszyPierwszy ... 567891011 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 201 do 225 z 251

Temat: Temat o skórkach

  1. #201
    Debiutantka Avatar mirka
    Zarejestrowany
    Nov 2012
    Postów
    3

    Domyślnie Odp: Temat o skórkach

    no nie wiem czy z tą wazeliną to taki dobry pomysł. z tego co wiem to odżywia tylko zewnętrzną warstwę naskórka.

  2. #202
    No to..wpadłam Avatar kamillxx
    Zarejestrowany
    Nov 2012
    Skąd
    warszawa
    Postów
    286

    Domyślnie Odp: Temat o skórkach

    kochane jakiego konkretnie frezu uzwacie do skorek moze macie jakis filmik jak nim pracowac?

  3. #203
    No to..wpadłam Avatar Sindi89
    Zarejestrowany
    Mar 2012
    Skąd
    Mysłowice
    Postów
    137

    Domyślnie Odp: Temat o skórkach

    ja uzywam diamentowej kuleczki ,jest dla mnie wygodna no i tez zalezy od skórek..innym nie próbowałam ,chociaz też bym mogła użyc piaskowego takiego jakby walca ,moze dziewczyny jeszcze coś doradzą..

  4. #204
    No to..wpadłam Avatar kamillxx
    Zarejestrowany
    Nov 2012
    Skąd
    warszawa
    Postów
    286

    Domyślnie Odp: Temat o skórkach

    w temacie o frezach pokazywalam frez piaskowiec stozek rozow ale niektore skorki oczysci cale a te mocno narosniete odsunie i trzeba wyciac...
    moze znacie godne polecenia cazki z szerszym ostrzem?

  5. #205
    Molestantka klawiatury Avatar sandrus
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    1 521

    Domyślnie Odp: Temat o skórkach

    Ależ oczywiście,że mamy :-)

    W poniedziałek zrobię fotki to Ci wyśle.
    Sprawdzone.to moje drugie takie gdyż pierwsze niestety upadły.
    Ostatnio edytowane przez sandrus ; 12-02-2013 o 10:30

  6. #206
    No to..wpadłam Avatar kamillxx
    Zarejestrowany
    Nov 2012
    Skąd
    warszawa
    Postów
    286

    Domyślnie Odp: Temat o skórkach

    szukam dobrego zelu do usuwania skorek
    do tej pory uzywalam ten sally hansen ale musze go zamawiac moze macie jakis dobry zel ktory moge kupic w sklepie stacjonarnym.
    co polecacie?

    http://nokautimg1.pl/p-d6-6e-d66ee54...mover-3021.jpg
    Ostatnio edytowane przez natalia268 ; 02-04-2013 o 09:51

  7. #207
    Szkoleniowiec Avatar Mysiaczeq
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Skąd
    Białystok
    Postów
    727

    Domyślnie Odp: Temat o skórkach

    lepszy od saly hansen jest zel z eveline z rossmana za 10 zl, jest rewelacyjny

  8. #208
    No to..wpadłam Avatar Aliz
    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Postów
    266

    Domyślnie Odp: Temat o skórkach

    z Mistero Milano żel też jest całkiem ok i można go używać nawet bezpośrednio przed przedłużaniem
    'Whenever the end is.. Do U think U can see it?
    Well, until U get there..
    Go on, go ahead and scream it,
    Just say it."
    [1R- Say(All I Need)]

  9. #209
    Nałogowiec Avatar agaciorka93
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    Kraków
    Postów
    558

    Domyślnie Odp: Temat o skórkach

    Dziewczyny mam pewien problem z jedną klientką i jej skórkami

    Tak jak sie nauczyłam i zawsze mi mówiono że przed nakładaniem żelu nie używa się żadnych prepratów zmiękczających i paznokci się nie moczy bo żel może się wtedy zapowietrzać.
    Mam klientke (pani +50) która wymaga ode mnie abym wycieła jej skórki i to tak bardzo bardzo głęboko niechętnie sie na to godze bo nie chce uszkodzić macieży, ale wycinam delikatnie cążkami i do tego jeszcze frezuje, a ona i tak zawsze mi później mówi ze je trzeba jeszcze bardziej że ona za dwa dni to już będzie miała te skórki takie jak przed robieniem... Tłumaczyłam że przed żelowaniem paznokci sie ich nie moczy i nie stosuje tych preparatów, ale ona ciągle jest niezadowolona.

    Jak moge inaczej postępować ze skórkami jest jakiś inny sposób ? Może jednak robie coś nie tak ?

  10. #210
    No to..wpadłam Avatar 3524
    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Postów
    160

    Domyślnie Odp: Temat o skórkach

    moj faworyt to cuticle away cnd
    Ekert Nails - sklep - Cuticle Away

    ma ponad 100 ml, używam go pół roku i nie zużyłam nawet 1/3 opakowania. Opłaca się bardziej niż małe buteleczki za 10 zł. Chyba


    Można go stosować przed przedłużaniem paznokci, ale trzeba zmyć wodą, wytrzeć i dobrze odtłuścić.

  11. #211
    Nałogowiec Avatar Aniuta27
    Zarejestrowany
    Nov 2012
    Skąd
    Piaseczno
    Postów
    305

    Domyślnie Odp: Temat o skórkach

    Cytat Napisał agaciorka93 Zobacz post
    Dziewczyny mam pewien problem z jedną klientką i jej skórkami

    Tak jak sie nauczyłam i zawsze mi mówiono że przed nakładaniem żelu nie używa się żadnych prepratów zmiękczających i paznokci się nie moczy bo żel może się wtedy zapowietrzać.
    Mam klientke (pani +50) która wymaga ode mnie abym wycieła jej skórki i to tak bardzo bardzo głęboko niechętnie sie na to godze bo nie chce uszkodzić macieży, ale wycinam delikatnie cążkami i do tego jeszcze frezuje, a ona i tak zawsze mi później mówi ze je trzeba jeszcze bardziej że ona za dwa dni to już będzie miała te skórki takie jak przed robieniem... Tłumaczyłam że przed żelowaniem paznokci sie ich nie moczy i nie stosuje tych preparatów, ale ona ciągle jest niezadowolona.

    Jak moge inaczej postępować ze skórkami jest jakiś inny sposób ? Może jednak robie coś nie tak ?

    Wytłumacz babie dobitnie, że inaczej nie można, może by się zgodziła na to, aby dzień wcześniej przyjść na wycięcie skórek, oczywiście w cenie zabiegu.. lubposzukaj takiego preparatu co można używać bezpośrednio przed zabiegiem.

    Mi jak się trafi taka z trudnymi skórkami, to najpierw zalecam jej wcześniejszą wizytę i sam manicure klasyczny, a dopiero za jakiś czas stylizację, a mam taką co można moczyć, nakładać żel,. i te skóry są tak mocno zarośnięte,i tak na płytce się trzymają..a systematycznie nie przychodzi i zawsze jest problem.

  12. #212
    INM & RaNails Educator EF Avatar asia
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    ndm / warszawa
    Postów
    6 951

    Domyślnie Odp: Temat o skórkach

    mi się wydaje że owa pani należy do tych, ktore mają hopla na punkcie poderżnięcia skór lacznie z kawalkiem eponychium

    wytlumacz jej spokojnie acz dobitnie, ze skorki odrastają bardzo szybko wlasnie przez ich wycinanie, ze skorka jest naturalna ochrona dla paznokcia (nawet jeżeli są robione żelem, to przecież rosną jej wlasne). postrasz chorobami jakby co (np zanokcica, infekcje), ze ty nie jestes rzeznikiem tylko stylistką paznoci..

    mozesz jej zaproponowac wpadanie między uzupełnianiami na korektę uwzględniającą robienie skorek

  13. #213
    Totalna maniaczka Avatar sztynka
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Postów
    1 319

    Domyślnie Odp: Temat o skórkach

    Cytat Napisał 3524 Zobacz post
    moj faworyt to cuticle away cnd
    Ekert Nails - sklep - Cuticle Away

    ma ponad 100 ml, używam go pół roku i nie zużyłam nawet 1/3 opakowania. Opłaca się bardziej niż małe buteleczki za 10 zł. Chyba


    Można go stosować przed przedłużaniem paznokci, ale trzeba zmyć wodą, wytrzeć i dobrze odtłuścić.
    Mam ten żel i wcale go mocno nie odtłuszczam i nic się nie dzieje. Tzn, po użyciu przecieram dwa razy skórki i płytkę cleanerem i jest elegancko . I do hybryd i do żeli, ale powiem, że to jest niezły terminator skórkowy Rewelka
    Jestem SZTYNKA (zdrobnienie od imienia Justynka)
    nie SZATYNKA bo ja jestem blondynka
    Moje hobby i pasja http://stylizacjaiwizaz.blogspot.com/

  14. #214
    No to..wpadłam
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Skąd
    Konin
    Postów
    261

    Domyślnie Odp: Temat o skórkach

    Przyznam się, że czasem wytnę skórki przed stylizacją, ale tylko jak są firanki. Ogólnie namawiam moje panie do tego, żeby same w domu stosowały preparaty zmiękczające skórki, no i nawet niektóre się słuchają dużo łatwiej się wtedy pracuje i nie trzeba już skórek wycinać.

  15. #215
    Nałogowiec Avatar agaciorka93
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    Kraków
    Postów
    558

    Domyślnie Odp: Temat o skórkach

    za każdym razem jej tłuke o tych skórkach ale nie da sie jej przemówić do rozsądku.
    Raz mi powiedziała że jak się bedzie lała krew to nic nie szkodzi byle żeby te skórki byly wyciete ... przy okazji to ona umawia sie ze mna tak mniej wiecej co 2 tygodnie (gdy ma french) a gdy miała kolor to za rowny tydzien musiałam juz u niej być bo ona w taich paznokciach z odrostem chodzic nie bedzie

  16. #216
    INM & RaNails Educator EF Avatar asia
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    ndm / warszawa
    Postów
    6 951

    Domyślnie Odp: Temat o skórkach

    masakra :X

    a swoja droga, to czesto panie maja naprawde spore skorki i jesli się ich nie wytnie przed stylizacją to ciężko ją w ogóle poprawnie wykonać. generalnie w idei nie-wycinania skorek wczesniej chodzi o to, zeby potem przy pilowaniu nie zaciąć (są delikatne), ani żeby nie urazić przy aplikowaniu mas. jeżeli już jesteśmy biegłe w stylizacji, to nie ma to znaczenia, że sie wytnie wcześniej

  17. #217
    No to..wpadłam Avatar Kasia991
    Zarejestrowany
    Jan 2013
    Skąd
    Kraków
    Postów
    161

    Domyślnie Odp: Temat o skórkach

    Cytat Napisał agaciorka93 Zobacz post
    Dziewczyny mam pewien problem z jedną klientką i jej skórkami

    Tak jak sie nauczyłam i zawsze mi mówiono że przed nakładaniem żelu nie używa się żadnych prepratów zmiękczających i paznokci się nie moczy bo żel może się wtedy zapowietrzać.
    Mam klientke (pani +50) która wymaga ode mnie abym wycieła jej skórki i to tak bardzo bardzo głęboko niechętnie sie na to godze bo nie chce uszkodzić macieży, ale wycinam delikatnie cążkami i do tego jeszcze frezuje, a ona i tak zawsze mi później mówi ze je trzeba jeszcze bardziej że ona za dwa dni to już będzie miała te skórki takie jak przed robieniem... Tłumaczyłam że przed żelowaniem paznokci sie ich nie moczy i nie stosuje tych preparatów, ale ona ciągle jest niezadowolona.

    Jak moge inaczej postępować ze skórkami jest jakiś inny sposób ? Może jednak robie coś nie tak ?
    Ja ostatnio byłam na doszkoleniu i wspomniałam mojej instruktorce o takich właśnie Paniach
    Dała mi bardzo fajny sposób na ten problem. Najpierw przygotowujesz normalnie paznokiec skorki tylko odciagasz porzadnie i frezujesz, póżniej żel i po nadaniu kształtu spokojnie wycinasz skórki, można dodatkowo w obrębie gdzie nie ma żelu bo został spiłowany, bądź paznokieć mocno zasłaniały skóry dać primer bezkwasowy ale tak prawie, że nic i nabłyszczanie

  18. #218
    VIP Avatar kiwaczek2
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Nieporęt k/Wwy
    Postów
    1 495

    Domyślnie Odp: Temat o skórkach

    u mnie to samo. wyciananie na maxa. mimo moich tłumaczeń. a potem się dziwią że rosną jak szalone i twarde. i jeszcze mowią ze samo sobie wycinają, że krew, że są przyzwyczajone i mam się nie cackać.
    ale ja wycinam tylko tyle ile wiem ze mogę. one by chciały aż ze skóra najlepiej.
    ręce mi naprawdę opadają.




  19. #219
    Kosmetyczka Avatar wani
    Zarejestrowany
    Sep 2013
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    42

    Domyślnie Odp: Temat o skórkach

    Moje pytanie dotyczy szkolenia/doszkolenia? Mam nadzieję, że mój post nie zostanie wzięty za off-top (w końcu mowa o skórkach ). Pracuję w salonie od stycznia i wykonuję manicure/pedicure, ale cały czas czuję, że nie robię tego na 100%. Oczywiście staram się, jak mogę, ale różnie to wychodzi Z natury jestem perfekcjonistką i tylko się wkurzam, że nie wykonuję zabiegów, jak bym chciała. Z chęcią wybrałabym się na doszkolenie (może któraś z forumowiczek prowadzi coś takiego?) z wykonywania manicuru/pedicuru z zastosowaniem cążek i frezarki. Szukałam w necie i na forum również, tego typu szkoleń ale jest tego tak strasznie dużo, a tematyka nie jest dokładnie taka, a wiadomo że najlepiej szkolić się u najlepszych w fachu. Będę bardzo wdzięczna za wszelkie odpowiedzi

  20. #220
    Molestantka klawiatury Avatar sandrus
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    1 521

    Domyślnie Odp: Temat o skórkach

    A jaki masz właściwie problem?

  21. #221
    Totalna maniaczka Avatar sylla
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    w domku jednorodzinnym... ;-)
    Postów
    1 250

    Domyślnie Odp: Temat o skórkach

    A ja ostatnio... sama nie wiem . Kurcze ciągle mi się zdarza że komuś za głęboko skórkę wytnę i już krew. Na początku jak zaczęłam używać preparatu do zmiękczania skórek to nie ma bata , żebym kogoś nie ciachnęła. Ale przestałam go używać , żeby już mi babeczki nie krwawiły. Ale nadal mi się zdarza... A tak uważam. Ech. Co poradzić ?

  22. #222
    Kosmetyczka Avatar wani
    Zarejestrowany
    Sep 2013
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    42

    Domyślnie Odp: Temat o skórkach

    Cytat Napisał sandrus Zobacz post
    A jaki masz właściwie problem?
    Pisałam do Ciebie na FB )

    Jaki mam problem... ogólnie, mam wrażenie że paznokcie przeze mnie wykonane nie wyglądają tak idealnie, jak Wasze Może to jest kwestia wprawy, treningu i wielu miesięcy ciężkiej pracy, a ja bym chciała już! Mam swój ukochany salon, do którego czasem chodzę i tam dziewczyny, jak mi zrobią paznokcie, to wyglądają zawsze "wow" - idealnie przypiłowane, skórki czyściutko wycięte bez żadnych zbędnych zadziorków, boki palców wygładzone, a malowanie... mistrz! Nawet myślałam, żeby z nimi nie zagadać, ale jakoś tak mi głupio, bo w końcu jestem klientką i jakoś nie chce mi się napraszać o nauki rzemiosła Myślę, że gdyby ktoś mi wytknął błędy i może udzielił kilka cennych rad, to byłoby łatwiej? Ja nawet nie wiem, czy jest coś takiego jak doszkalanie z podstaw... Tyle się naczytałam o szkoleniach, które kosztują kupę kasy, a instruktorki nic nie pomagają tylko zostawiają grupy same i "róbta co chceta". Najlepiej byłoby takie spotkanie 1 na 1, tak jak dziewczyny "rzęsowe" robią... takie moje małe marzenia

  23. #223
    VIP Avatar kiwaczek2
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Nieporęt k/Wwy
    Postów
    1 495

    Domyślnie Odp: Temat o skórkach

    znajdz tu właściwy dział szkolenia i tam pytaj. wart tez zobaczyć kto jest instruktorem i bezpośrednio tej osoby spytać.

    sylla - nie wiem co ci poradzić, bo ja nigdy nie wycinam tak by mogła krew lecieć. nigdy tak głęboko.




  24. #224
    Kosmetyczka Avatar wani
    Zarejestrowany
    Sep 2013
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    42

    Domyślnie Odp: Temat o skórkach

    Cytat Napisał kiwaczek2 Zobacz post
    znajdz tu właściwy dział szkolenia i tam pytaj. wart tez zobaczyć kto jest instruktorem i bezpośrednio tej osoby spytać.
    A może mogłabyś kogoś polecić?

  25. #225
    Molestantka klawiatury Avatar sandrus
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    1 521

    Domyślnie Odp: Temat o skórkach

    Wani napisz do mnie jeszcze raz,bo może coś przeoczyłam.

    Chciał nie chciał ja też używam cążek,ale na szczęście nie zacinam.
    Owszem mam sporo problematycznych skórek i nieraz już przy odsuwaniu zaczynaja sie dosłownie rwać i krwawić,ale to już taka ich uroda

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 10037
    Ostatni post / autor: 08-04-2024, 10:13

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •