Strona 7 z 11 PierwszyPierwszy ... 34567891011 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 151 do 175 z 251

Temat: Temat o skórkach

  1. #151
    VIP Avatar Emilia B.
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    okolice Warszawy
    Postów
    6 083

    Domyślnie Odp: Temat o skórkach

    ja bym je dalej traktowała frezarką albo kopytkiem bo jak je zmiękczysz to mogą być bardziej wrażliwe na pilnik jeżeli już byś go użła to musisz go wytrzeć (moze być aceton, ale on wtedy wysuszy skórki i cala robota bez sensu i jeszcze dłużej się zejdzie) i matowisz ale ja bymtam przy frezarce została
    ten płyn do skórek nie szkodzi pazurkom bo nie da się zrobić tak żeby nim nie dotknąć
    płyn polecam po stylizacji w celu wycięcia skóreczek



  2. #152
    Redaktor Avatar katherinne
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Skąd
    Legnica
    Postów
    398

    Domyślnie Odp: Temat o skórkach

    Emilko, czyli ten remover cutticle mogę tez po zabiegu używać? Nie wiedziałam.

  3. #153
    VIP Avatar Emilia B.
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    okolice Warszawy
    Postów
    6 083

    Domyślnie Odp: Temat o skórkach

    jak najbardziej on służy do zmiękczania skórek żeby je było łatwiej wyciąć



  4. #154
    Redaktor Avatar katherinne
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Skąd
    Legnica
    Postów
    398

    Domyślnie Odp: Temat o skórkach

    Heloł. Mam pytanko znowu o skórkach. Zamówiłam kilka rzeczy i m.in. kopytko i taki odsuwać w jednym do skórek. Chyba redełko? Nie wiem- to jest takie płaskie i ostre. Jak mam tym skórki wycinać? W którąś stronę? Nie chce mi się przy dojezdzie do klientki np na uzupelnienie brać całej frezarki więc szukam alternatywy...

  5. #155
    VIP Avatar Emilia B.
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    okolice Warszawy
    Postów
    6 083

    Domyślnie Odp: Temat o skórkach

    ta druga strona nie służy do wycinania oa służy żeby np spód paznokcia oczyścić, albo zakamarki oczyścić z boku pazurka czy też coś sobie tam podważyć, poprawić itp itd
    o takie masz
    Załącznik 33487
    radełko wygląda tak i nie plecam tego dla klientek, lepsze są cążki
    Załącznik 33488



  6. #156
    Redaktor Avatar katherinne
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Skąd
    Legnica
    Postów
    398

    Domyślnie Odp: Temat o skórkach

    aaaaaaa. ja mam takie coś jak na zdjęciu niżej. To jak mam się tym obsługiwać?

  7. #157
    VIP Avatar Emilia B.
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    okolice Warszawy
    Postów
    6 083

    Domyślnie Odp: Temat o skórkach

    szczerze to dla mnie ta końcówka mało funkcjonalna he he



  8. #158
    Nałogowiec Avatar Anika
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Europa
    Postów
    646

    Domyślnie Odp: Temat o skórkach

    Nie miałam nigdy takich cążek jak tutaj pokazałaś Emilko. Muszą być chyba nieziemsko ostre
    The world is mine

  9. #159
    Administrator Avatar samaron
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Zgierz
    Postów
    4 314

    Domyślnie Odp: Temat o skórkach

    Cytat Napisał Anika Zobacz post
    Nie miałam nigdy takich cążek jak tutaj pokazałaś Emilko. Muszą być chyba nieziemsko ostre
    To co Emilka pokazała to jest właśnie radełko nie cążki, jest bardzo ostre, ale szybko się tępi, nie znam łatwiejszego sposobu, żeby zrobić sobie kuku przy wycinaniu skórek


  10. #160
    VIP Avatar Emilia B.
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    okolice Warszawy
    Postów
    6 083

    Domyślnie Odp: Temat o skórkach

    ja sobie lubię wycinać radełkiem choć do niedawna byłam mu przeciwna (ale to tylko sama sobie bo trzeba mieć wyczucie), klientkom tylko i wyłącznie cążki! bo radełkiem można pociąć i zrobić klientce harakiri



  11. #161
    Nałogowiec Avatar Anika
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Europa
    Postów
    646

    Domyślnie Odp: Temat o skórkach

    Cytat Napisał samaron Zobacz post
    To co Emilka pokazała to jest właśnie radełko nie cążki, jest bardzo ostre, ale szybko się tępi, nie znam łatwiejszego sposobu, żeby zrobić sobie kuku przy wycinaniu skórek
    Dzięki Samaron W takim razie zostaje przy moich cążkach
    The world is mine

  12. #162
    Totalna maniaczka Avatar Zuuzaneczka
    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    1 055

    Domyślnie Odp: Temat o skórkach

    O matko, już ja miałam klientki po radełku... Ajjj... Zdjęcie ilustruje panią, która lubi radełko aż do bólu niestety mam takich mnóstwo

  13. #163
    Redaktor Avatar katherinne
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Skąd
    Legnica
    Postów
    398

    Domyślnie Odp: Temat o skórkach

    hehe no właśnie moje skórki wyglądają tak samo jak je morduje tym przyrządem;p

  14. #164
    Debiutantka Avatar Coco88
    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Postów
    4

    Domyślnie Odp: Temat o skórkach

    A ja mam takie pytanie- na zdjęciach skórki klientek są maleńkie, praktycznie niewidoczne i bardzo równe. Ja używam removera, nawilżam skórki, więc są zadbane, ale chciałabym mieć jeszcze ładniejsze (no, jak to kobieta...)
    Czy te perfekcyjne skórki nie są zasługą manicure frezarkowego? Bo właśnie się zastanawiam, czy nie wybrać się do salonu na taki profesjonalny mani

  15. #165
    Wzorki Club Avatar kobietazpazurem
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    TORUŃ
    Postów
    4 711

    Domyślnie Odp: Temat o skórkach

    Ja do skórek używam tylko i wyłącznie frezarki, ładnie spiłowuje wszystko i skórki tak nie odrastaja

  16. #166
    Debiutantka Avatar Coco88
    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Postów
    4

    Domyślnie Odp: Temat o skórkach

    A, czyli sam remover nie da takiego efektu.
    Dziękuję bardzo za odpowiedź. Teraz muszę poszukać sensownego salonu w okolicy, gdzie mi tym przyrządem krzywdy nie zrobią

  17. #167
    Wzorki Club Avatar kobietazpazurem
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    TORUŃ
    Postów
    4 711

    Domyślnie Odp: Temat o skórkach

    remower ładnie usunie błonki dookoła skórek ale jak jest mocno narośnięta skórka to niestety nie podoła

  18. #168
    Kosmetolog Avatar wisienkakwspz
    Zarejestrowany
    Aug 2010
    Skąd
    Małopolska ;)
    Postów
    842

    Domyślnie Odp: Temat o skórkach

    Dziewczynki pytałam już w temacie frezarek, ale zapytam i tu - ma któraś jakiś filmik albo zdjęcia jak usuwać skórki frezarką?

  19. #169
    Totalna maniaczka Avatar Zuuzaneczka
    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    1 055

    Domyślnie Odp: Temat o skórkach

    Ja polecam do skórek dwa frezy, którymi pracuje mi się najlepiej (patrz foto). Odsuwam nimi dokładnie skórki i czasem tyle wystarczy, a jeśli trzeba to resztki usuwam cążkami dla mnie nie ma nic lepszego niż frezarka dla skórek

  20. #170
    Kosmetyczka Avatar barbara_kawka
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Nakło Śląskie
    Postów
    2 160

    Domyślnie Odp: Temat o skórkach

    Cytat Napisał wisienkakwspz Zobacz post
    Dziewczynki pytałam już w temacie frezarek, ale zapytam i tu - ma któraś jakiś filmik albo zdjęcia jak usuwać skórki frezarką?
    kochana wisienko moim zdaniem ( czyt. ja tak robie ) najlepiej na wolnych obrotach i prostopadle frezem do skorek a rownolegle do pazura ( w plaszczyznie ) . ja uzywam freza z piaskowca i jestem mega zadowolona ale takie jak kolezanka post wyzej pokazala tez sa oki mam nadzieje ze jasno w miare opisalam

  21. #171
    Kosmetolog Avatar wisienkakwspz
    Zarejestrowany
    Aug 2010
    Skąd
    Małopolska ;)
    Postów
    842

    Domyślnie Odp: Temat o skórkach

    Dzięki dziewczynki A jeszcze takie głupie pytanie Czy odsuwacie najpierw nabłonek kopytkiem albo patyczkiem czy od razu frezarką po tych narośniętych skórkach?

  22. #172
    Kosmetyczka Avatar barbara_kawka
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Nakło Śląskie
    Postów
    2 160

    Domyślnie Odp: Temat o skórkach

    wiesz co ja robie raz tak raz tak ... ale chyba powinno sie najpierw odsunac

  23. #173
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Jun 2011
    Postów
    13

    Domyślnie Odp: Temat o skórkach

    A ja wam powiem jak mnie nauczyli na kursie :
    Manicure biologiczny :
    1.Nakładamy preparat do zmiękczania skórek i metalowym kopytkiem delikatnie "jeździmy" przy skórkach .
    2.Jeśli nakładamy żel to blokiem jeszcze tam dokładnie matowimy by nie została żadna skorka na płytce bo poźniej żel się bedzie zapowietrzał.
    Ważne jest by dokładnie również usunąć ten preparat bo równiez będzie powodował zapowietrzenie żelu.

    Manicure mechaniczny (cążkowy):
    1.Podobno odbiega się już od moczenia paznokci więc janakladam preparat do zmiękczania skórek .
    2.Odpycham skórki kopytkiem metalowym.
    3.Wycinam skórki z tym że nic na siłe , tyle ile złapie tyle wycinam .

    Manicure frezarkowy:
    1.Ja sobie odsuwam skorki kopytkiem, oczywiscie preparatem robie. (jakos tak mi wyodniej)
    2.Usuwam skorki ale nie dociskam frezu by nie zrobc dzior w plytce.


    Tak wogole to moje kilka zasad:
    1.Nie usuwam skorek przed tipsami bo (tak jak mnie nauczyli na kursie) ze skorek saczy sie osocze , no chyba ze jest tak ze te skorki to sa mega potezne no to robie to.
    2.Dokladnie sprawdzam czy nie został żaden lakier na plytce (bo zel bedzie odchodzil) ovczywiscie zmywam jak cos zmywaczem bez acetnu.
    3.Nie mocze płytki przed tipsami i wogole prosze klientki by nie moczyly w domu rąk ze względu na to że z plytki odparowuje woda i moze zel sie zapowietrzac


    Są również klientki ktore maja problematyczna płytkę albo bardzo poca im sie rece . Wtedy robie tak:

    1.palce wraz z płytką przemywać zmywaczem z acetonem . paznokcie maja robić sie takie jaby kredowe i maja sie nie blyszczec
    2.Dodatkowo jak wiem ze pani poca sie rece to nad paznokciem owjam bandażem by mi pot nie splywal.

    Troche moze to byc krepujace dla klientki ale po takim zbaiegu nie zdazylo mi sie nigdy zeby zel zapowietrzyl się. Oczywiscie matuje delikatnie rowniez płytkę.


    Aaaa i ejszcze jendo mi sie przypomnialo: ja pracuje na metalowym kopytku ze względu na to ze drewnianym latwiej uskzodzić macierze, i wogole w drewnianym nie mam takiego wyczucia jest ostry itd... kopytek metalowych mam 10 i kazde po jednej klientce daje do autoklawu.

    \jakby ktos pytal to szkolenie mialam w ECKSie we wrocku.

    Buziaki

  24. #174
    Nałogowiec Avatar Anika
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Europa
    Postów
    646

    Domyślnie Odp: Temat o skórkach

    Kupiłam sobie harpun Jest niezastąpiony przy pracy ze skórkamiNiesamowicie praktyczne narzędzie
    The world is mine

  25. #175
    Szkoleniowiec Avatar Agnieszka Praska
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Częstochowa
    Postów
    2 834

    Domyślnie Odp: Temat o skórkach

    Cytat Napisał wisienkakwspz Zobacz post
    Dzięki dziewczynki A jeszcze takie głupie pytanie Czy odsuwacie najpierw nabłonek kopytkiem albo patyczkiem czy od razu frezarką po tych narośniętych skórkach?
    odsuwamy a pozniej frezujemy

    Lash&Brow Instructor Agnieszka Praska
    Akademia Stylizacji Obsesja

    Centrum Szkoleniowe

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 10037
    Ostatni post / autor: 08-04-2024, 10:13

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •