Strona 4 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 76 do 100 z 106

Temat: BIELIZNA - co lubimy nosić, opinie

  1. #76
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Jan 2017
    Postów
    1

    Domyślnie Odp: BIELIZNA - co lubimy nosić, opinie

    Cytat Napisał iosa Zobacz post
    Kochane kobietki, czy któraś z was miała może możliwość sprawdzenia biustonoszy AVA?

    Może ktoś wie, gdzie w Krakowie można je kupić?
    Wiem, że ktoś z Forum Uroda i Moda całkiem niedawno sprowadzał je specjalnie z Anglii - popytaj może tam, prawdopodobnie szybko trafisz na tą osobę

  2. #77
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Feb 2017
    Postów
    20

    Domyślnie Odp: BIELIZNA - co lubimy nosić, opinie

    Ja lubię różną bieliznę, w zależności od nastroju i outfitu.

  3. #78
    Wczytuje się Avatar bakusiek
    Zarejestrowany
    Mar 2017
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    21

    Domyślnie Odp: BIELIZNA - co lubimy nosić, opinie

    Ja mam stanik sportowy, bezszwowy, który uwielbiam i w którym chodzę na co dzień...
    Niestety normalne staniki są nie dla mnie, a w tym przynajmniej mi wygodnie Bardzo sobie go chwalę

  4. #79
    Nałogowiec
    Zarejestrowany
    Apr 2017
    Postów
    507

    Domyślnie Odp: BIELIZNA - co lubimy nosić, opinie

    Cytat Napisał bakusiek Zobacz post
    Ja mam stanik sportowy, bezszwowy, który uwielbiam i w którym chodzę na co dzień...
    Niestety normalne staniki są nie dla mnie, a w tym przynajmniej mi wygodnie Bardzo sobie go chwalę
    Ja staniki sportowe noszę wyłącznie do uprawiania sportu. Nie wyobrazam sobie w nich śmigać na co dzień. Biust nie prezentuje się w nich tak ładnie ( spłaszczają go, poza tym coś tam moze wyglądać).

    Uwielbiam bielizne polskich firm takich jak Ava czy Kinga. Jest świetnie wykonana, wygodna oraz komfortowa. Zamawiam głównie przez internet ( jest taniej). https://www.hurtownia-rajstop.pl/
    ostatnio upolowałam takie cudo:
    [IMG]hurtownia-rajstop.pl/media/products/e87df3191c45c33106f5b0c5f2864c77/images/thumbnail/small_pu-4271.jpg[/IMG]
    Ostatnio edytowane przez ell ; 25-04-2017 o 12:42

  5. #80
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Oct 2016
    Postów
    10

    Domyślnie Odp: BIELIZNA - co lubimy nosić, opinie

    Ja lubię spać w ciepłej piżamie Co ja poradzę że zmarzluch jestem
    Ostatnio taką fajną dwuczęściową kupiłam tutaj ekskluzywna.pl/bielizna-nocna-damska
    Spory tam asortyment takich koszulek bardziej odkrywających musze kiedyś coś sobie wybrać.

  6. #81
    Rozkręcanko ban
    Zarejestrowany
    Jan 2017
    Postów
    43

    Domyślnie Odp: BIELIZNA - co lubimy nosić, opinie

    Uwielbiam kupować bieliznę Wybieram jednak zwykle bieliznę w 3 kolorach
    białym
    czarnym
    i beżowym

    Dzieki temu góra zawsze pasuje do dołu. No i bielizna taka pasuje do większości ubrań jakie mam
    Zwykle również zamawiam w internecie ponieawż jest o wiele taniej niż stacjonarnie. Lubie ten sklep:
    www.hurtownia-rajstop.pl

    Cenowo jest bardzo opłacalnie.

  7. #82
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Jun 2016
    Postów
    66

    Domyślnie Odp: BIELIZNA - co lubimy nosić, opinie

    Ostatnio coraz częściej dla swojego meża zakładam bieliznę erotyczną... wcześniej mialam trochę obaw i wstydu przed zakupami w sklepach, ale teraz zamawiam online i okazuje się, że jest to świetne rozwiązanie. Co więcej zamawiając bieliznę w sklepach intymych typu sexownysklep.pl przesyłka zawsze przychdozi dyskretnie i bezpiecznie. Jeśli szukacie jakiegoś ciekawego urozmaicenia to polecam takie rozwiązanie.

  8. #83
    Nałogowiec
    Zarejestrowany
    Apr 2017
    Postów
    507

    Domyślnie Odp: BIELIZNA - co lubimy nosić, opinie

    Weszłam sobie kiedys na taki sklep ( z taką właśie bielizną) i trochę nie przypadła mi do gustu. Jestem zdania,że można kupić jednocześnie zmysłową i wygodną bieliznę. A taka bielizna to jedynie do jednego
    https://yups.pl/bielizna
    Jeśli chodzi o mnie to kupuje głównie w YUPS. Mają wygodne bawetłniane koszulki, ostatnio upolowałam również szlafrok:
    Ostatnio edytowane przez ell ; 24-07-2017 o 13:59

  9. #84
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Oct 2016
    Postów
    10

    Domyślnie Odp: BIELIZNA - co lubimy nosić, opinie

    Jeśli chodzi o biustnonosze to używacie pus-up'ów?
    Ja tego typu biustnonoszy mam chyba najwięcej, często kupuje tutaj ekskluzywna.pl/biustonosze-push-up
    Wygodnie w nich no i piersi fajnie się prezentują nawet pod bluzką.

  10. #85
    No to..wpadłam
    Zarejestrowany
    Jul 2017
    Postów
    153

    Domyślnie Odp: BIELIZNA - co lubimy nosić, opinie

    ja zamawiałam ostatnio pas do pończoch i jestem w nim zakochana

  11. #86
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    May 2016
    Postów
    49

    Domyślnie Odp: BIELIZNA - co lubimy nosić, opinie

    Dobry pas do pończoch to przede wszystkim taki, który nie uwiera, nie gryzie, nie odstaje pod ubraniem Wiele niestety nie spełnia tych wymagań ale jak już się dobierze odpowiedni, to trudno się z nim rozstać U mnie jest stałym elementem garderoby

  12. #87
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Oct 2017
    Skąd
    Łódź
    Postów
    12

    Domyślnie Odp: BIELIZNA - co lubimy nosić, opinie

    Dziewczyny, czy któraś z Was zamawiała bieliznę w sklepie internetowym Obsessive? Chcę sobie kupić fajną koszulkę na specjalne okazje z moim facetem i akurat też zbliża się nasza rocznica obsessive.com/pln_pl/produkty/koszulki-i-sukienki/sukienki wpadła mi w oko ta czarna nylonowa z oczkami i własnie czegoś takiego szukałam. Orientujecie się jak długo czeka się na dostawę? trochę późno zabrałam się za zakupy i boje się czy zdąży dotrzeć na czas.

  13. #88
    No to..wpadłam
    Zarejestrowany
    Jul 2017
    Postów
    153

    Domyślnie Odp: BIELIZNA - co lubimy nosić, opinie

    Ja ostatnio zamawiałam pas do pończoch ze sklepu kinga.com.pl - jest naprawdę świetny. Dobrze się nosi, świetnie się trzyma i do tego super seksowny

  14. #89

    Domyślnie Odp: BIELIZNA - co lubimy nosić, opinie

    Widziałam kilka ciekawych biustonoszy na misterna.pl i mogę polecić sklep. Duży wybór i na prawdę ciekawa bielizna

  15. #90
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Dec 2017
    Postów
    39

    Domyślnie Odp: BIELIZNA - co lubimy nosić, opinie

    Ja również bieliznę w zdecydowanej większości zamawiam w sklepach online i jak do tej pory jestem naprawdę zadowolona-zawsze dobra jakość oraz co ważne- niższe ceny.

  16. #91
    Nałogowiec
    Zarejestrowany
    Jul 2016
    Postów
    679

    Domyślnie Odp: BIELIZNA - co lubimy nosić, opinie

    Bielizna bezszwowa? Rozumiem, że jest wygodna dziewczyny, ale czasem trzeba troszkę zaszaleć! Jeśli chodzi o bieliznę erotyczną to ja najbardziej lubię tą z https://swiat-doznan.pl/ . Jest przede wszystkim wygodna, co też ma dla mnie spore znacznie (oprócz tego, że wygląda naprawdę seksownie)! A jak już kupuję bieliznę no to wiadomo, dorzucę do koszyka jakieś gadżety erotyczne, które potem podnoszą temperaturę w sypialni

  17. #92
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Oct 2016
    Postów
    10

    Domyślnie Odp: BIELIZNA - co lubimy nosić, opinie

    Mam kilka biustonoszy z firmy AVA, brałam je tutaj ekskluzywna.pl/biustonosze dość dawno temu i są bardzo wygodne. W sumie inne marki tez u nich zamawiam bo ceny mają niskie, sporo tez tam fajnych modnych ubrań.

  18. #93
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Apr 2018
    Postów
    56

    Domyślnie Odp: BIELIZNA - co lubimy nosić, opinie

    Ja kupuje bieliznę na różnych stronach internetowych. Często jakościowo dorównują słynnym sieciówką. Ceny również są są przyjemne dla portfela

  19. #94
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Apr 2018
    Postów
    12

    Domyślnie Odp: BIELIZNA - co lubimy nosić, opinie

    Bardzo lubię korzystać ze staników sportowych. Stawiam przede wszystkim na komfort noszenia.

  20. #95
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Apr 2018
    Postów
    56

    Domyślnie Odp: BIELIZNA - co lubimy nosić, opinie

    Ja osobiście bardzo lubię figi jeśli chodzi o bieliznę . Są świetnie:bardzo dobrze wygląda w nich nasz tyłek dodatkowo nie odznaczają się pod ubraniem ,zobacz więcej na tej stronie. Kiedyś pani w sklepie powiedziała mi ,że ten rodzaj bielizny to tajna broń każdej z nas !

  21. #96
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Apr 2014
    Postów
    27

    Domyślnie Odp: BIELIZNA - co lubimy nosić, opinie

    polecam bieliznę bezszwową Gatty: https://www.gatta.pl/pl/bielizna/bielizna-bezszwowa/ Bardzo dobra jakościowo i komfortowa w noszeniu. Zawsze jak ją zakładam to mam wrażenie jakbym na sobie jej nie miała bo jest bardzo cienka i nic mnie nie obciera. Bielizna bezszwowa najczęściej jest wycinana laserowo i zrobiona z mikrofibry (jest to oddychający materiał). Możemy nosić ją nawet pod bardzo obcisłe i cienkie ubranie, bo chamsko nie odznacza się i jest niewidoczna. Ten rodzaj bielizny nadaje się idealnie do uprawiania sportu.[COLOR="Silver"]

  22. #97
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Aug 2017
    Skąd
    Wyszków
    Postów
    11

    Domyślnie Odp: BIELIZNA - co lubimy nosić, opinie

    Ja osobiście lubie nosić bardotki (jeśli chodzi o staniki )

  23. #98
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Apr 2018
    Postów
    56

    Domyślnie Odp: BIELIZNA - co lubimy nosić, opinie

    Bieliznę kupować najlepiej online,ponieważ jest większy wybór no i niższe ceny Znalazłam ostatnio fajną stronkę ,gdzie możesz kupić staniki różnych rodzajów . Powiedzenie "od wyboru do koloru" nabiera tu nowego znaczenia

  24. #99
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    May 2017
    Postów
    30

    Domyślnie Odp: BIELIZNA - co lubimy nosić, opinie

    Macie może w swoich szafach coś z bielizny erotycznej? Ja zastanawiam się czy na zbliżające się walentynki nie sprezentować sobie czegoś takiego, no i oczywiscie będzie to tez prezent dla mojego faceta Znalazłam już na stronce https://swiat-doznan.pl kilka ciekawych propozycji. Myślicie, że to będzie dobry pomysł?

  25. #100
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Oct 2016
    Postów
    34

    Domyślnie Odp: BIELIZNA - co lubimy nosić, opinie

    Ja stawiam przede wszystkim na wygodę. Wybór bielizny jest teraz ogromny, można i wygodnie się czuć i do tego super wyglądać. Na Olive na przykład, wybór i jakość, do tego szybka wysyłka. koleżance szlafroczek zamawiałam https://www.olive.pl/bielizna/na-noc/szlafroczki.html to na drugi dzień miałam u siebie. I jeszcze ładniejszy jak na zdjęciach.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •