Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 26 do 50 z 106

Temat: BIELIZNA - co lubimy nosić, opinie

  1. #26
    Totalna maniaczka Avatar sztynka
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Postów
    1 319

    Domyślnie Odp: BIELIZNA - co lubimy nosić, opinie

    Ja na codzien wygodne figi i bokserki bawelniane, koronki nie lubię bo mnie uczula. Mam trzy pary stringów i zakladam tylko dla męża i pod legginsy. Co do staników , to mam nietypowy wymiar. Pod biustem 65, w biuście okolo miski C i niestety nie ma w POlsce niedrogich biustonoszy. Kupuję , więc tańsze i teściowa krawcowa mi przerabia. Swoją drogą , mało biuściaste są w sklepach dyskryminowane.
    Jestem SZTYNKA (zdrobnienie od imienia Justynka)
    nie SZATYNKA bo ja jestem blondynka
    Moje hobby i pasja http://stylizacjaiwizaz.blogspot.com/

  2. #27
    No to..wpadłam Avatar wys.margo
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Sosnowiec
    Postów
    125

    Domyślnie Odp: BIELIZNA - co lubimy nosić, opinie

    sztynka, powiem Ci, że nie tylko mało biuściaste są dyskryminowane Ja mam 70F-70G i również mam problem z rozmiarem... Właściwie to moje zakupy w sklepach z bielizną zaczynaja się od tego, że na wejściu pytam sprzedawczynię "czy macie COKOLWIEK w rozmiarze 70F?". Niestety zazwyczaj babki robia wielkie oczy, że taki rozmiar istnieje, więc pozostaje mi kupowanie bielizny przez internet No, czasem cos w Triumpfie się znajdzie, ale jakie kokosy trzeba wydać na ten kawałek koronki to już przemilczę...
    Mówcie mi Gosia

  3. #28
    No to..wpadłam Avatar pysialali
    Zarejestrowany
    Apr 2011
    Skąd
    Mysłowice
    Postów
    232

    Domyślnie Odp: BIELIZNA - co lubimy nosić, opinie

    Hmm... Aż mi lepiej że nie tylko ja mam takie problemy. Noszę rozmiar 80 G lub H i wiem co znaczy naszukać się stanika. Mam dość Pań nalegających abym przymierzyła mniejszy rozmiar miseczki bo może akurat będzie dobrze. Czasami jestem bardzo zrezygnowana.
    Wydaję na staniki fortunę bo te tańsze niestety nie są szyte w moim rozmiarze.
    Ostatnio wpadłam na intymna.pl i miło zostałam zaskoczona. Są moje rozmiary i jest spory wybór. Ceny nawet nawet w porównaniu z firma TRIUMPH gdzie za staniki dawałam około 150 zł.
    Kupiłam jeden na próbę i udało się. Jest jak na mnie szyty. Odpowiednio przylega nie uciska jest bardzo wygodny. A kształt biustu..... boski

  4. #29
    VIP Avatar nanami7
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Poznań
    Postów
    5 170

    Domyślnie Odp: BIELIZNA - co lubimy nosić, opinie

    ja się przyznam, że przez dłuuugi okres czasu - kilku lat nosiłam stringi
    i ostatnio noszę pełne figi i zwykłe majtki, bo jest mi w nich najwygodniej. Dość mam wchodzących "sznurków" i stringi zakładam tak jak Sztynka - dla faceta i pod leginsy. Rzadko na codzień
    a co do staników. Mam 75B kiedyś nosiłam 80C i na szczęście nie mam problemu, bo to standardowy rozmiar, więc nawet na bazarku mogę kupować staniki a Wam kobietki współczuję ...
    Jest między nami gra,
    którą gra się w parach...



    www.paznokcie-poznan.blogspot.com

  5. #30
    Totalna maniaczka Avatar malinowa
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Postów
    895

    Domyślnie Odp: BIELIZNA - co lubimy nosić, opinie

    http://www.kinga.com.pl/root/kolekcja,31, może kogoś zainteresuje , mają przeceniona całą jedną kolekcję, ja się skusiłam, można sobie zrobić prezent na walentynki

  6. #31
    No to..wpadłam Avatar olusia87
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    Nasiedle/Racibórz
    Postów
    280

    Domyślnie Odp: BIELIZNA - co lubimy nosić, opinie

    Ja szukam białej bardotki z taką taśmą silikonową w obwodzie żeby się dobrze trzymało bez ramiączek.
    I niestety w sklepie jak mi pani pokazała taki mało usztywniony,bawełniany - skulkowany za 150zł to zwątpiłam.W drugim sklepie tej sieci w ogóle nie mieli mojego rozmiaru(75B-więc popularny bardzo). Szukałam w sklepach internetowych,ale nie wiem jak to wychodzi z tymi ich rozmiarami.
    Dziewczyny jak w tabelach mają np pod biustem 75 a w biuscie 90 to faktycznie tak pasuje czy powinnam sobie doliczyć albo odliczyć ileś?

  7. #32
    Totalna maniaczka Avatar malinowa
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Postów
    895

    Domyślnie Odp: BIELIZNA - co lubimy nosić, opinie

    Elektroniczny bra-fitter - poznaj swój prawidłowy rozmiar biustonosza!
    olusia87 skorzystaj z tej stronki, poda Ci oczywiście rozmiar jaki powinnaś przymierzyć i dopiero po przymiarce sprawdzasz czy coś dodać czy odjąć w rozmiarze, mi to trochę zaniża, ale to też dużo zależy od prawidłowego wymierzenia się, pod biustem maksymalnie ciasno się mierzymy, a w biuście luźniutko, niestety większość kobiet nosi żle dobrany biustonosz, za luźny w obwodzie i za mała miseczka

  8. #33
    Molestantka klawiatury Avatar rudzielec
    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Skąd
    Kiedyś SZCZECINEK, teraz Boston;)
    Postów
    1 735

    Domyślnie Odp: BIELIZNA - co lubimy nosić, opinie

    ja nosze podwojne d albo i nawet f. w polsce a bynajmniej w moim miescie nigdy nie znalazlam tego rozmiaru stanika typu push up, panie mi wmawiają, że takie staniki są tylko dla małych rozmiarówek. no cóż, siedze w uk i wybieram, przebieram i jestem w niebie pod tym względem
    SKORO JESTEŚMY TYM, CO JEMY
    TO NIEZŁE ZE MNIE CIACHO

  9. #34
    Totalna maniaczka Avatar malinowa
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Postów
    895

    Domyślnie Odp: BIELIZNA - co lubimy nosić, opinie

    rudzielec nosze taki sam rozmiar jak Ty i też mi ciężko dostać taki rozmiar w sklepie, raz mi się udało, w sklepach rozmiarówka kończy się na miseczce D i jak tu się potem dziwić, że tyle kobiet nosi zły rozmiar biustonosza, często biorą większy obwód żeby miseczka pasowała, a potem wszystko wypływa dołem przy każdym podniesieniu rąk do góry
    ja kupuję przeważnie z Kingi bieliznę bo maja mój rozmiar, a Tobie mogę tylko zazdrościć ze możesz tak sobie przebierać

  10. #35
    VIP Avatar natalia268
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    7 165

    Domyślnie Odp: BIELIZNA - co lubimy nosić, opinie

    Cytat Napisał malinowa Zobacz post
    http://www.kinga.com.pl/root/kolekcja,31, może kogoś zainteresuje , mają przeceniona całą jedną kolekcję, ja się skusiłam, można sobie zrobić prezent na walentynki
    dostałaś już moze paczuszke?
    jak metriał i wygląd? warto?

    ________________________________________


  11. #36
    Totalna maniaczka Avatar malinowa
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Postów
    895

    Domyślnie Odp: BIELIZNA - co lubimy nosić, opinie

    natalia268 to nie moje pierwsze zamówienie w internetowym sklepie Kinga, bielizna jest bardzo dobrej jakości , starannie wykończona nic się nie pruje nigdy, mialam od nich chyba z dziesięć kompletów i mimo długiego użytkowania wszystkie wyglądały jak nowe, ale zawsze piorę ręcznie, po ciąży musiałam wymienić wszystko ze względu na większy biust i nadal kupuje właściwie tylko z Kingi, teraz mam kilka kompletów i cały czas ładnie wyglądają, naprawdę polecam, tylko nie sugeruj sie ich tabelą doboru rozmiaru bo źle podaje

  12. #37
    No to..wpadłam Avatar Aguss
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Ruda Śląska
    Postów
    130

    Domyślnie Odp: BIELIZNA - co lubimy nosić, opinie

    Dziewczyny mam pytanie. Czy któraś z Was posiada może legginsy push-up z Calzedoni? Bardzo mnie zastanawia czy faktycznie działają

  13. #38
    Totalna maniaczka Avatar Zuuzaneczka
    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    1 055

    Domyślnie Odp: BIELIZNA - co lubimy nosić, opinie

    Cytat Napisał Aguss Zobacz post
    Dziewczyny mam pytanie. Czy któraś z Was posiada może legginsy push-up z Calzedoni? Bardzo mnie zastanawia czy faktycznie działają
    Ostatnio mi klientka o nich mówiła, ale tylko tyle, że są z "dobrej" tkaniny i fajnie się noszą... Czy podnoszą pupę... hmm

  14. #39
    Molestantka klawiatury Avatar rudzielec
    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Skąd
    Kiedyś SZCZECINEK, teraz Boston;)
    Postów
    1 735

    Domyślnie Odp: BIELIZNA - co lubimy nosić, opinie

    ja miałam takie coś, tylko ze nie akurat z tej firmy i efekt mizerny kobietki, które chcą bardzo siebie upiększyć na bank sie na to łapią, ja też sie na to złapałam, i żałowałam strasznie, bo leży gdzieś w kącie ani razu nie nałożone.
    SKORO JESTEŚMY TYM, CO JEMY
    TO NIEZŁE ZE MNIE CIACHO

  15. #40
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Postów
    36

    Domyślnie Odp: BIELIZNA - co lubimy nosić, opinie

    Mnie tez ostatnio zainspirowała ta reklama i jestem ciekawa jaki jest efent i jak się noszą, dajcie znac jak juz coś na ten temat będziecie wiedzieć

  16. #41
    VIP Avatar nanami7
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Poznań
    Postów
    5 170

    Domyślnie Odp: BIELIZNA - co lubimy nosić, opinie

    Szczerze? Powiedzcie mi, jak takie leginsy mogą podnieść pupę ? Chyba tylko to taki efekt optyczny. Ja w to nie wierzę. Musieliby tam upchać jakiś push-up jak w staniczkach. Moje zdanie jest właśnie takie...

    Nie liczmy na cuda, a chwyty marketingowe są wszelakie, byleby wprowadzić coś nowego i zarobić .

    Będę zaskoczona, jeśli te leginsy na prawdę "coś" dają ...
    Ostatnio edytowane przez nanami7 ; 31-03-2012 o 20:57
    Jest między nami gra,
    którą gra się w parach...



    www.paznokcie-poznan.blogspot.com

  17. #42
    No to..wpadłam Avatar Aguss
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Ruda Śląska
    Postów
    130

    Domyślnie Odp: BIELIZNA - co lubimy nosić, opinie

    Łatwo sie łapnac a cene tez ma nie zla... ok. 130zł.... a wiele pań chce podniesc czy powiekszyc pupe ( jak np. ja )

    Mogłyby mieć jakieś poduszeczki wszyte skoro nazywaja sie push-up

  18. #43
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar farbstift
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Katowice
    Postów
    4 143

    Domyślnie Odp: BIELIZNA - co lubimy nosić, opinie

    ja mam rajstopy z gatty push-up tylko że one bardziej pomniejszają, modelują i podnoszą pupkę. Są naprawdę skuteczne a kosztują 26zł czyli nie majatek tylko zakłada się ciężko i do mini odpadają, bo wystaje część majteczkowa, bo ma nogaweczki
    https://www.facebook.com/kopalniatwojegostylu
    http://kopalniatwojegostylu.blogspot.com/



  19. #44
    Molestantka klawiatury Avatar rudzielec
    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Skąd
    Kiedyś SZCZECINEK, teraz Boston;)
    Postów
    1 735

    Domyślnie Odp: BIELIZNA - co lubimy nosić, opinie

    aguus no ja bym chciala wlasnie majtki powiekszajace pupe, bo moja jest jak naleśnik
    ogolnie jestem przy kosci ale tylko górna połowa, a nogi i pupa jak piec minut mam znalazlam na allegro takie cuś
    FIGI MAJTKI PUSH-UP POWIĘKSZAJĄCE POŚLADKI S (2180847957) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
    SKORO JESTEŚMY TYM, CO JEMY
    TO NIEZŁE ZE MNIE CIACHO

  20. #45
    No to..wpadłam Avatar Aguss
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Ruda Śląska
    Postów
    130

    Domyślnie Odp: BIELIZNA - co lubimy nosić, opinie

    rudzielec mam podobny problem. ogólnie nosze rozmiar xs a moja pupa właśnie jest jak naleśnik kiepsko to wyglada...
    te majtki pewnie by dały jakiś efekt ale takie wkladki silikonowe mnie przerazaja moze lepiej takie rajstopy co farbstift pisze tylko czy one podniosa takiego naleśnika... kurde sama nie wiem...

  21. #46
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar farbstift
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Katowice
    Postów
    4 143

    Domyślnie Odp: BIELIZNA - co lubimy nosić, opinie

    myślę,że te rajstopki o których pisałam nie podniosą płaskiej pupy, bo trzeba mieć co nieco, żeby było co podnieść w ich przypadku
    https://www.facebook.com/kopalniatwojegostylu
    http://kopalniatwojegostylu.blogspot.com/



  22. #47
    Kosmetyczka
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    mazowieckie/Kozienice
    Postów
    2 578

    Domyślnie Odp: BIELIZNA - co lubimy nosić, opinie

    ooo dobrze sie sklada ze zajrzałam w ten temat...tez jestem zainteresowana podniesieniem i uwydatnieniem swojej "pupy" bo jej nie mam nawet ogladałam ostatnio te getry z calzedoni, o jak dobrze ze ich nie kupilam na allegro widzialam kiedys takie majteczki podpisane byly efekt brazylijski, nie wiem jak w realu faktycznie sie to ma bo na zdjeciu babka sie wygiela jakby miala kifoze conajmniej poszukam linku i wam pokaze...

  23. #48
    No to..wpadłam Avatar Aguss
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Ruda Śląska
    Postów
    130

    Domyślnie Odp: BIELIZNA - co lubimy nosić, opinie

    Paulka pewnie piszesz o tych majtkach co rudzielec dała linka. zastanawiam sie jak sie siedzi na takich wkladkach silikonowych

  24. #49
    Molestantka klawiatury Avatar rudzielec
    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Skąd
    Kiedyś SZCZECINEK, teraz Boston;)
    Postów
    1 735

    Domyślnie Odp: BIELIZNA - co lubimy nosić, opinie

    no ja zwrocilam uwage na to, ale mi sie wydaje, ze na tym sie nie siedzi, one sa nieco wyzej chyba ulokowane te wkładki.
    SKORO JESTEŚMY TYM, CO JEMY
    TO NIEZŁE ZE MNIE CIACHO

  25. #50
    Debiutantka Avatar aniamak
    Zarejestrowany
    Nov 2012
    Postów
    5

    Domyślnie Odp: BIELIZNA - co lubimy nosić, opinie

    Figi są najpopularniejsze z tego co wiem a i są bardzo wygodne.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •